Uploaded Entries

Athlete Entries


Group 2 Boys 1,600 Meter Run 51 entries

Athlete Seed Team
Clarke, John 5:00.03 Manchester Township HS
Clevenger, Caleb 4:42.02 Haddonfield Memorial HS
Culleny, Dalton 4:51.85 Cedar Creek HS
Angier, Gunnar 4:55.75 Oakcrest HS
Baptiste, Dawson 4:38.90 Delsea Regional HS
Betts, Dillon 5:11.89 Manchester Township HS
Cobb, Jacob 4:38.81 West Deptford HS
Vergara, Dylan 5:28.30 Cedar Creek HS
Hartman, Kyle 4:35.63 Oakcrest HS
Squires, Jacob 5:30.89 Delsea Regional HS
Riddell, Martin 4:28.22 Haddonfield Memorial HS
Renninger, Gabriel 5:17.41 West Deptford HS
Worley, Zachary 4:46.42 Delsea Regional HS
Amilcare, Dominic 4:46.12 Seneca HS
Rosenthal, Ryan 5:17.70 Seneca HS
Dizon, Peter 4:35.81 Barnegat Township HS
Nguyen, Joe 5:28.40 Sterling HS
Schilling, John 5:25.15 Deptford HS
Brown, Alex 5:07.69 Sterling HS
Maglicco, Anthony 5:24.85 Lower Cape May Regional HS
Clevenger, Seth 4:32.63 Haddonfield Memorial HS
Sanderlin, Reese 6:14.80 Cumberland Regional HS
Loffredo, Nicholas 4:58.04 Manchester Township HS
Eisenhower, Sean 4:47.36 Haddonfield Memorial HS
Houseworth, Matt 5:34.68 Cedar Creek HS
Deckert, Noah 4:28.17 Delsea Regional HS
Thrbak, Ellington 5:33.51 Cumberland Regional HS
Assaro, Zackery 5:05.85 West Deptford HS
Kline, Matthew 5:35.01 Pinelands Regional HS
Lanfranco, Michael 5:09.44 Manchester Township HS
Kasko, Stephen 4:38.50 Haddonfield Memorial HS
Mayer, Joey 4:41.71 Cedar Creek HS
Rowley, Ethan 5:05.70 Oakcrest HS
Brooks, Raja 4:37.40 Delsea Regional HS
Rhoda, Zack 4:35.30 West Deptford HS
Gross, Austin 4:45.52 Cedar Creek HS
Liberty, Mike 4:36.46 Oakcrest HS
Littlehales, Andrew 4:44.27 Delsea Regional HS
Marable, Irvin 4:38.15 Pleasantville HS
Bischoff, Brendan Seneca HS
Curtis, Justin 4:59.23 Seneca HS
Reaves, Malachi 5:28.84 Pemberton Township HS
Haggerty, Sean 5:18.72 Barnegat Township HS
Doms, Cole 5:16.74 Sterling HS
DiGiovanni, Gino 4:57.86 Barnegat Township HS
White, Alex 5:32.66 Sterling HS
Sedalis, Philip 4:53.94 Deptford HS
Coombs, Jesse 5:13.94 Lower Cape May Regional HS
Janssen, Tobias 4:34.77 Haddonfield Memorial HS
Butterhof, Ethan 5:29.31 Cedar Creek HS
Kent, Jermaine 5:02.77 Cumberland Regional HS
Back to Top

Group 2 Boys 3,200 Meter Run 30 entries

Athlete Seed Team
Moore, Harry 11:12.51 Seneca HS
Clevenger, Seth 9:53.95 Haddonfield Memorial HS
Brown, Alex 11:37.41 Sterling HS
Houseworth, Matt Cedar Creek HS
Clevenger, Caleb 10:09.27 Haddonfield Memorial HS
Dizon, Peter 10:24.59 Barnegat Township HS
Kasko, Stephen 10:14.19 Haddonfield Memorial HS
Mayer, Joey 10:15.37 Cedar Creek HS
Gross, Austin Cedar Creek HS
Baptiste, Dawson 10:16.92 Delsea Regional HS
Betts, Dillon 11:12.70 Manchester Township HS
Assaro, Zackery 11:47.67 West Deptford HS
Maglicco, Anthony 11:36.39 Lower Cape May Regional HS
Rhoda, Zack 9:48.83 West Deptford HS
Stout, Kenny 11:12.57 Seneca HS
Doms, Cole 11:47.48 Sterling HS
Butterhof, Ethan 11:54.41 Cedar Creek HS
Eisenhower, Sean 9:58.17 Haddonfield Memorial HS
Reaves, Malachi Pemberton Township HS
Culleny, Dalton 10:49.54 Cedar Creek HS
Haggerty, Sean Barnegat Township HS
Hurly, John 9:56.98 Haddonfield Memorial HS
Riddell, Martin 9:17.62 Haddonfield Memorial HS
Vergara, Dylan 11:45.87 Cedar Creek HS
Deckert, Noah 9:40.35 Delsea Regional HS
Littlehales, Andrew 10:04.82 Delsea Regional HS
Clarke, John 11:16.68 Manchester Township HS
Cobb, Jacob 10:02.59 West Deptford HS
Coombs, Jesse 11:41.99 Lower Cape May Regional HS
Villanueva, Mart 10:16.53 Pinelands Regional HS
Back to Top

Group 2 Boys 400 Meter Dash 63 entries

Athlete Seed Team
Torres, Lukas 53.57 Barnegat Township HS
Forman, Matthew 52.43 Pemberton Township HS
O'Hara, Matt 57.88 Manchester Township HS
Clement, Donovan 53.78 Deptford HS
Barriteau, Julius 56.18 Manchester Township HS
Gonzales, Jarred 57.04 Cumberland Regional HS
Davey, Tyler 59.82 Triton Regional HS
Hardy, Hildreth 55.18 West Deptford HS
Fred, Adrian Triton Regional HS
Mollis, Thomas 52.34 Haddonfield Memorial HS
Olson, Nick 55.55 West Deptford HS
Kurtz, Blake 56.11 Cedar Creek HS
Noiem, Tarek 1:00.28 Triton Regional HS
Hermoso, Paolo 55.94 Oakcrest HS
Bednarek, Dylan 58.23 Seneca HS
Kamp, Aidan 53.62 Haddonfield Memorial HS
Gilbert, Kyle 1:01.92 Cedar Creek HS
McHugh, Jackson 57.27 Seneca HS
Williams, Miachi 1:00.57 Cedar Creek HS
Ortiz, Ismael 56.27 Delsea Regional HS
Burckley, Matt 57.47 Sterling HS
Darcy, Domenico 53.56 Pinelands Regional HS
Rogers, Louis 56.13 Delsea Regional HS
Guarino, Nicholas 59.41 Barnegat Township HS
Rios, Steven 51.97 Deptford HS
Johnson, Amaliki 57.49 Pemberton Township HS
Brown, Christian 55.68 Sterling HS
Roberts, Xander 53.74 Pleasantville HS
Lomax, Damir 58.78 Delsea Regional HS
Fisher, Ryan 52.74 Barnegat Township HS
Zapata-Smalls, Frederick 58.66 Pemberton Township HS
Perdomo, Joel Pleasantville HS
Adams, John 53.59 Deptford HS
Aderogba, Al-Mubaraq 56.32 Manchester Township HS
Fawkes, Richeid 52.65 Deptford HS
DiNapoli, Dominick Cumberland Regional HS
Okose, Chijioke 1:00.68 Manchester Township HS
Oden, Tyrone 59.24 West Deptford HS
Sheppard, Phil 1:03.02 Cumberland Regional HS
Brown, Justin 1:00.88 Triton Regional HS
Barranger, Richard Haddonfield Memorial HS
Sager, Will 54.99 West Deptford HS
Johnson, Bradley 56.14 Triton Regional HS
Hoang, David 1:00.12 Oakcrest HS
Meucci, Alessandro 56.14 Haddonfield Memorial HS
Nowalsky, Jacob 1:03.41 Cedar Creek HS
Black, Dakota 55.94 Lower Cape May Regional HS
Copeland, Greg 57.45 Oakcrest HS
Donley, Gavin 55.82 Seneca HS
Khalid, Abdullah 59.45 Haddonfield Memorial HS
O'Connor, Shaun 55.13 Cedar Creek HS
Mays, James 57.31 Delsea Regional HS
Lovett, Shane 57.55 Seneca HS
Thomas, Justin 59.04 Cedar Creek HS
Berry, Nigel 52.45 Delsea Regional HS
Brown, Lathan 53.77 Deptford HS
Kee, Damir 52.72 Sterling HS
Hannah, Shaikyi 50.18 Delsea Regional HS
Corbin, Adonye 54.52 Barnegat Township HS
Israel, David 55.10 Pemberton Township HS
Lewis, Larry 54.73 Sterling HS
Moronta, Gabriel 50.77 Pleasantville HS
Rodriguez, Julian 53.52 Deptford HS
Back to Top

Group 2 Boys 4x400 Meter Relay 13 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 3:32.91 Delsea Regional HS
Relay Team A 3:36.68 Pleasantville HS
Relay Team A 3:25.15 Deptford HS
Relay Team A 3:38.89 Manchester Township HS
Relay Team A 4:05.20 Cumberland Regional HS
Relay Team A 3:35.20 Haddonfield Memorial HS
Relay Team A 3:43.41 Cedar Creek HS
Relay Team A 3:47.34 Seneca HS
Relay Team A 3:44.03 Sterling HS
Relay Team A 3:30.91 Barnegat Township HS
Relay Team A 3:45.07 Pemberton Township HS
Relay Team A 3:42.59 West Deptford HS
Relay Team A 4:04.53 Triton Regional HS
Back to Top

Group 2 Boys 55 Meter Dash 66 entries

Athlete Seed Team
Nicolay, Sebastian 7.32 Barnegat Township HS
Gonzales, Jarred 7.29 Cumberland Regional HS
Fred, Adrian 7.37 Triton Regional HS
Fetrow, Eric 7.91 Cedar Creek HS
Kamp, Aidan 6.81 Haddonfield Memorial HS
Holmes, Jaylen 7.31 West Deptford HS
Bowen, Layne 7.43 Cumberland Regional HS
Rubba, Joe 7.04 Triton Regional HS
Gilbert, Kyle 7.63 Cedar Creek HS
Trajano, Kayvus 7.04 Haddonfield Memorial HS
Dixon, Tiquez 7.37 West Deptford HS
Hermoso, Paolo 7.24 Oakcrest HS
Nugent, Thomas 7.22 Haddonfield Memorial HS
Thomas, Justin 7.35 Cedar Creek HS
Hooks, Devin 7.26 Delsea Regional HS
Copeland, Greg 6.98 Oakcrest HS
Gentile, Anthony Vincent 7.24 Lower Cape May Regional HS
Donley, Gavin 7.08 Seneca HS
Bartholetti, Michael 7.09 Delsea Regional HS
Holmes, Auryan 7.04 Deptford HS
Lomax, Damir 6.85 Delsea Regional HS
Toure, Fahma 7.25 Pleasantville HS
Adams, John 6.78 Deptford HS
Johnson, Amaliki 7.37 Pemberton Township HS
Wynn, Taheem 7.57 Sterling HS
Cruz, Ralph 6.75 Barnegat Township HS
Fawkes, Richeid 6.82 Deptford HS
Israel, David 7.30 Pemberton Township HS
Henry, Keon 6.90 Pleasantville HS
Corbin, Adonye Barnegat Township HS
Kyle, Dylan 7.12 Manchester Township HS
Gomez, Justin 6.82 Barnegat Township HS
Brown, Justin 7.25 Triton Regional HS
Johns, James 7.21 Manchester Township HS
DeVita, James 7.50 Haddonfield Memorial HS
Davis, David 7.02 West Deptford HS
Stubbs, Jaiyon 7.18 Cumberland Regional HS
Johnson, Bradley Triton Regional HS
Wilson, Jaylen 7.52 Cedar Creek HS
Khalid, Abdullah 6.98 Haddonfield Memorial HS
Folston, Jayshawn West Deptford HS
Noiem, Tarek 7.37 Triton Regional HS
Keegan, Arthur 6.79 Haddonfield Memorial HS
Williams, Miachi 7.29 Cedar Creek HS
Ortiz, Ismael 7.23 Delsea Regional HS
Turner, Dontay 6.97 Oakcrest HS
Miceli, Trevor 7.43 Seneca HS
McQueen, Richard 6.76 Cedar Creek HS
Stewart, Jaedyn 6.83 Delsea Regional HS
McMillan, Nasir 6.92 Deptford HS
Phillips, Zachary 7.73 Seneca HS
Hannah, Shaikyi 6.65 Delsea Regional HS
Chandler, Lee 7.08 Deptford HS
Stone, Shamari 7.77 Sterling HS
Clement, Donovan 6.63 Deptford HS
Debose, Zachariah 7.43 Pemberton Township HS
Kee, Damir 7.00 Sterling HS
Sanchez, Miguel 7.54 Pleasantville HS
Darcy, Domenico 6.87 Pinelands Regional HS
Torres, Lukas 6.87 Barnegat Township HS
Wilson, Simmeon 6.94 Pemberton Township HS
Kotopo, Joshua 7.16 Pleasantville HS
Sohl, William 7.00 Manchester Township HS
Omelczuk, Jesse 7.25 Barnegat Township HS
Oden, Tyrone 7.37 West Deptford HS
Sobayo, Olatoye 6.98 Manchester Township HS
Back to Top

Group 2 Boys 55 Meter Hurdles 32 entries

Athlete Seed Team
McKay-Levine, Anderson 9.41 Haddonfield Memorial HS
Wilson, Jaylen 10.43 Cedar Creek HS
Gray, Aiden 10.57 Sterling HS
McQueen, Richard 7.98 Cedar Creek HS
Corbin, Adonye 8.76 Barnegat Township HS
Debose, Zachariah 8.20 Pemberton Township HS
Hooks, Devin 10.55 Delsea Regional HS
Nicolay, Sebastian 9.63 Barnegat Township HS
Lomax, Damir 8.04 Delsea Regional HS
Irizarry, Joshua 8.93 Manchester Township HS
Mosley, Dylan 10.08 Deptford HS
Black, Dakota 8.71 Lower Cape May Regional HS
Nestler, Luke 8.51 Cumberland Regional HS
Abdalla, Mohammed 9.70 Oakcrest HS
Caccavelli, Robert 8.15 Deptford HS
Hoang, Brian 9.92 Oakcrest HS
Rodriguez, Julian 8.11 Deptford HS
Tucker, James 10.61 Haddonfield Memorial HS
Fetrow, Eric 10.82 Cedar Creek HS
Trajano, Kayvus 8.56 Haddonfield Memorial HS
Emmell, Zachary 10.81 Cedar Creek HS
Omelczuk, Jesse 8.56 Barnegat Township HS
Berry, Nigel 8.38 Delsea Regional HS
Wilson, John 8.87 Manchester Township HS
Erianne, Luke 10.10 Cumberland Regional HS
Singh, Gursharan 8.70 Deptford HS
Olson, Nick 9.55 West Deptford HS
Mohamed, Ahmed 9.52 Lower Cape May Regional HS
Turfus, Jason 9.18 Oakcrest HS
Woods, Isaiah 9.72 Deptford HS
Copeland, Greg 8.12 Oakcrest HS
Phillips, Zachary 10.42 Seneca HS
Back to Top

Group 2 Boys 800 Meter Run 52 entries

Athlete Seed Team
Sedalis, Philip 2:00.75 Deptford HS
Marraffa, Adam 2:11.50 West Deptford HS
Bowen, Justin 2:31.88 Pinelands Regional HS
Stout, Kenny Seneca HS
Moronta, Gabriel 1:54.59 Pleasantville HS
Rosenthal, Ryan 2:18.00 Seneca HS
Reaves, Malachi 2:25.00 Pemberton Township HS
Lomas, Joey Sterling HS
Forman, Matthew 2:05.85 Pemberton Township HS
Brown, Christian 2:14.75 Sterling HS
DiGiovanni, Gino 2:11.44 Barnegat Township HS
Wellborn, Ethan 2:17.75 Haddonfield Memorial HS
Lewis, Larry 2:08.31 Sterling HS
Eisenhower, Sean Haddonfield Memorial HS
Nowalsky, Jacob 2:27.24 Cedar Creek HS
Deckert, Noah 1:59.69 Delsea Regional HS
Kasko, Stephen 2:08.67 Haddonfield Memorial HS
Houseworth, Matt 2:29.32 Cedar Creek HS
Miller, Riley Delsea Regional HS
Kent, Jermaine 2:09.38 Cumberland Regional HS
Ruocchio, Jake 2:07.81 Manchester Township HS
Gross, Austin 2:06.89 Cedar Creek HS
Angier, Gunnar 2:11.33 Oakcrest HS
Rogers, Louis 2:09.34 Delsea Regional HS
Schilling, John 2:22.25 Deptford HS
Novak, Tyler 2:32.36 West Deptford HS
Rollison, Nolan 2:24.59 Pinelands Regional HS
Liberty, Mike 2:05.72 Oakcrest HS
Bednarek, Dylan 2:17.09 Seneca HS
Marable, Irvin 2:00.33 Pleasantville HS
McMaster, Bryce 2:07.02 Seneca HS
Hernadez, Alex 2:21.37 Sterling HS
Zapata-Smalls, Frederick 2:20.72 Pemberton Township HS
Gray, Aiden Sterling HS
Dizon, Peter 2:05.66 Barnegat Township HS
White, Alex 2:23.78 Sterling HS
Janssen, Tobias Haddonfield Memorial HS
Kurtz, Blake 2:11.73 Cedar Creek HS
Clevenger, Caleb Haddonfield Memorial HS
Butterhof, Ethan 2:29.52 Cedar Creek HS
Baptiste, Dawson 2:04.60 Delsea Regional HS
Sheppard, Phil 2:32.34 Cumberland Regional HS
Loffredo, Nicholas 2:18.43 Manchester Township HS
Fasolo, Grayson 2:04.37 Haddonfield Memorial HS
Suwala, Stephen 2:08.88 Cedar Creek HS
Brooks, Raja 2:07.64 Delsea Regional HS
Thrbak, Ellington 2:21.24 Cumberland Regional HS
Brown, Lathan 2:08.52 Deptford HS
Renninger, Gabriel West Deptford HS
Okose, Chijioke 2:15.49 Manchester Township HS
Hartman, Kyle 2:05.27 Oakcrest HS
Worley, Zachary 2:04.23 Delsea Regional HS
Back to Top

Group 2 Boys High Jump 17 entries

Athlete Seed Team
Berry, Nigel Delsea Regional HS
Rios, Steven 5-6 Deptford HS
Russo, Dorian 5-10 Manchester Township HS
Rodriguez, Julian 5-6.5 Deptford HS
Nestler, Luke 5-2 Cumberland Regional HS
Sager, Will 6-0 West Deptford HS
Guzman, Sebastian 5-8 Haddonfield Memorial HS
Stewart, Jaedyn Delsea Regional HS
Lomax, Damir Delsea Regional HS
Chandler, Lee 5-2 Deptford HS
Tinio, Kevin Manchester Township HS
Caccavelli, Robert 5-2 Deptford HS
Stubbs, Jaiyon 5-2 Cumberland Regional HS
Fawkes, Richeid 6-0 Deptford HS
Valleau, Nathan 5-4 Haddonfield Memorial HS
McKay-Levine, Anderson 5-2 Haddonfield Memorial HS
McQueen, Richard 5-10 Cedar Creek HS
Back to Top

Group 2 Boys Pole Vault 20 entries

Athlete Seed Team
Baglivo, Mychal 13-6 Oakcrest HS
McMillan, Nasir 10-0 Deptford HS
Doms, Cole 7-6 Sterling HS
Valmon, Tanyon 9-0 Manchester Township HS
Spell, Addison 7-6 Haddonfield Memorial HS
Longdaue, Cody 9-6 West Deptford HS
Ramlakhan, Matthew 11-6 Manchester Township HS
Olson, Nick West Deptford HS
Caceci, Dylan 12-6 Delsea Regional HS
Morales, Marco 16-0 Delsea Regional HS
Dooley, Rickie 9-0 Cumberland Regional HS
Espen, Lucas 9-6 Oakcrest HS
Singh, Gursharan 10-0 Deptford HS
Rodriguez, Julian 13-6 Deptford HS
Pham, Noah Sterling HS
Mayer, Justin 9-0 Manchester Township HS
McEntire, Collin 11-6 Haddonfield Memorial HS
Sager, Will West Deptford HS
Morales, Nico 15-0 Delsea Regional HS
Nestler, Luke 10-6 Cumberland Regional HS
Back to Top

Group 2 Boys Shot Put 42 entries

Athlete Seed Team
Winks, Anthony 32-10 Pinelands Regional HS
Metzger, Joe 51-0 Delsea Regional HS
Goldsborough, Darius 42-10.25 Delsea Regional HS
Foster, Jonathan 30-5.25 Seneca HS
McMillan, Nasir 40-10 Deptford HS
Smith, Michael 39-0 Seneca HS
Wood-Roane, Kyle 33-10.25 Deptford HS
Oquendo, Angel 31-7 Pemberton Township HS
Crothers, Gabe 29-2 Sterling HS
Brown, Alexzander 38-9.25 Pemberton Township HS
Ways, Tyler 30-7 Sterling HS
Stuart, Nolan 37-2 Haddonfield Memorial HS
Schworn, Jarrod 32-4 Barnegat Township HS
Synder, Tyler 26-1 Pinelands Regional HS
Caruso, Sebastiano 33-9.25 Haddonfield Memorial HS
Sims, Barrett 30-8.25 West Deptford HS
Bush, Romello 42-11.75 Manchester Township HS
Pierce, Giovani 40-10.5 Triton Regional HS
Laperriere, Tristan 37-9.75 Haddonfield Memorial HS
Thorson, Joey 32-3 West Deptford HS
Griffiths, Thomas 25-4.5 Pinelands Regional HS
Thomas, Justin 30-8.5 Cedar Creek HS
Caudill, Josh 44-8.5 Delsea Regional HS
Kurczeski, Rick 47-4.5 Delsea Regional HS
Robertson-Clements, Khaiel 39-3.75 Oakcrest HS
Sokorai, Keegan 35-10 Seneca HS
Hamlet, Mikel 35-11 Deptford HS
Yensel, Michael 31-8 Pemberton Township HS
Odasz, Tyler 25-3 Pemberton Township HS
Selmani, Tyler 33-4 Sterling HS
Bumpass, Equallie 48-10.5 Pleasantville HS
Ray, Adam 26-3.25 Pemberton Township HS
Grozier, Charlie 28-3.25 Haddonfield Memorial HS
C.J., Senatore 35-2.75 West Deptford HS
Scalla, Evan 34-3.5 Manchester Township HS
Danbrowney, Nick 37-1.25 Barnegat Township HS
Malloy, Daniel Haddonfield Memorial HS
Austin, Chase 39-1.5 West Deptford HS
Cepero, Josh 31-5 Triton Regional HS
Carey, Matthew 43-5.75 Haddonfield Memorial HS
Simpson, Joe 34-9.5 Cedar Creek HS
Ross, Janai 40-9.5 Delsea Regional HS
Back to Top

Group 2 Girls 1,600 Meter Run 63 entries

Athlete Seed Team
Manley, Colleen Timber Creek Reg. HS
Irizarry, Sofia 5:45.77 Barnegat Township HS
McFerren, Sabrina Hammonton HS
Rinaldi, Raina 13:53.38 Central Reg HS
Hackney, Delaney 6:22.78 Seneca HS
Rodriguez, Jadelyn 5:57.88 Barnegat Township HS
Rodriguez, Genesis 6:31.37 Triton Regional HS
Holtz, Alyssa 6:07.60 Seneca HS
Bonner, Shea 6:39.35 Lower Cape May Regional HS
Mansfield, Rylie 6:10.43 Sterling HS
McNally, Amanda 5:45.23 Seneca HS
Nwoga, Princess 13:30.14 Highland Reg HS
Palmieri, Alexa 11:18.48 Ocean City HS
Tinnes, Amanda 6:27.94 Pemberton Township HS
Otero, Kaira 17:11.98 Highland Reg HS
Umlauf, Anna 5:44.68 Manchester Township HS
Byrne, Katherine 11:58.89 Clearview Reg. HS
O'Leary, Victoria 12:26.44 Toms River East HS
Andrewes, Evie 5:33.49 Haddonfield Memorial HS
Siner, Hope 5:53.94 West Deptford HS
Grasso, Juliana 12:09.00 Timber Creek Reg. HS
Grelli, Ava 12:36.43 Clearview Reg. HS
Ranere, Kaylie 12:42.08 Hammonton HS
Fortunato, Bella 6:15.89 Cedar Creek HS
Sloat, Kyleigh 6:07.82 Delsea Regional HS
Colflesh, Lindsay 5:17.79 Haddonfield Memorial HS
Marinero, Vanessa Timber Creek Reg. HS
Smith, Abigail 13:25.68 Hammonton HS
White, Alyssa 5:59.77 Cedar Creek HS
Torelli, Joylynn 13:45.32 Gloucester County Institute of T
Weiner, Payton 5:17.17 Haddonfield Memorial HS
Cantero, Mariana Timber Creek Reg. HS
Rivera, Isabella Hammonton HS
Shee, Sydney 6:38.12 Cedar Creek HS
Savoy, Bianca 5:54.48 Barnegat Township HS
Hough, Lindsey 5:57.08 Seneca HS
Steifel, Hailee Lower Cape May Regional HS
Babino, Jessica 13:36.04 Central Reg HS
James, Siarra 6:00.67 Sterling HS
Daniels, Emma Seneca HS
Millar, Rebecca 12:26.40 Ocean City HS
Escobar, Mariah 6:36.98 Sterling HS
Locke, Evelyn 5:56.52 Seneca HS
Wassell, Grace 11:48.07 Highland Reg HS
McLees, Casey 11:56.24 Ocean City HS
Griffith, Julianna 6:13.60 Manchester Township HS
Guthrie, Taylor 12:06.03 Toms River South HS
Wetzel, Gabrielle 6:07.09 Manchester Township HS
Naticchia, Sarah 5:06.59 Haddonfield Memorial HS
Kotran, Abigail 12:52.46 Clearview Reg. HS
Thomas, Riley Cedar Creek HS
Rodriguez, Jocelyn Delsea Regional HS
Tharp, Marlee 5:39.29 Pinelands Regional HS
Stoner, Olivia 5:27.29 Haddonfield Memorial HS
Dorsett, Corinne 5:35.85 West Deptford HS
Amang, Chantelle Timber Creek Reg. HS
Pfluger, Kylie 13:16.87 Hammonton HS
McConaughy, Julia 7:03.13 Cedar Creek HS
Carbonara, Gabby 5:43.70 Delsea Regional HS
Colflesh, Allison 5:14.04 Haddonfield Memorial HS
Thompson, Allynson Timber Creek Reg. HS
Reese, Kirstin 13:25.05 Hammonton HS
Wooton, Taylor Cedar Creek HS
Back to Top

Group 2 Girls 3,200 Meter Run 19 entries

Athlete Seed Team
Hackney, Delaney 13:12.36 Seneca HS
Colflesh, Allison Haddonfield Memorial HS
Thomas, Riley Cedar Creek HS
Cubbison, Mackenzie Manchester Township HS
Sirover, Lilly 11:58.74 Haddonfield Memorial HS
White, Alyssa Cedar Creek HS
Siner, Hope 11:53.77 West Deptford HS
Dillinger, Amy 12:45.32 Pinelands Regional HS
Rodriguez, Jadelyn Barnegat Township HS
Hough, Morgan 12:07.72 Seneca HS
Carey, Maya Haddonfield Memorial HS
Mansfield, Rylie 13:56.59 Sterling HS
Andrewes, Evie 12:19.62 Haddonfield Memorial HS
Weiner, Payton Haddonfield Memorial HS
Fortunato, Bella Cedar Creek HS
Wetzel, Gabrielle Manchester Township HS
Sturies, Nadya 13:30.70 Pinelands Regional HS
Naticchia, Sarah 10:53.89 Haddonfield Memorial HS
James, Siarra Sterling HS
Back to Top

Group 2 Girls 400 Meter Dash 56 entries

Athlete Seed Team
Mitchell, Jaidah 1:04.25 Pemberton Township HS
Schoenstein, Molly 1:04.27 Cedar Creek HS
Ortiz, Yeseniah 1:04.59 Delsea Regional HS
Tranfalia, Leah 1:04.70 Haddonfield Memorial HS
Colflesh, Lindsay 1:00.03 Haddonfield Memorial HS
Gomez, Mya 1:08.69 Barnegat Township HS
Epps, Madeline 1:03.64 Seneca HS
Martinez, Amy 1:24.12 Cumberland Regional HS
Schleicher, Madeline Barnegat Township HS
Melvin, Hailey 1:03.30 Seneca HS
Keady, Sarah 1:04.19 Pinelands Regional HS
Estlow, Camerynn 1:18.60 Cumberland Regional HS
Concepcion-Sagarate, Isabella 1:08.95 Barnegat Township HS
Jodlbauer, Ainsley 1:05.74 Seneca HS
Cunningham, Hailey 1:06.23 Sterling HS
Trimarchi, Nicole 1:05.75 Manchester Township HS
Frontera, Francesca 1:10.66 Sterling HS
Harper, Maya 59.19 Pleasantville HS
Johnson, Chasedy 1:05.66 Cedar Creek HS
Cipollone, Julia 1:01.85 Delsea Regional HS
Shehadi, Jayda 1:07.09 Oakcrest HS
D'Amato, Caterina 1:05.54 Manchester Township HS
Saquella, Josephine 1:17.20 Lower Cape May Regional HS
Wooton, Taylor 1:11.49 Cedar Creek HS
Barr, Jordan 1:03.33 Delsea Regional HS
Green, Chloe 1:12.40 Pemberton Township HS
Sykes, Amina 1:07.17 Triton Regional HS
Holstrom, Alex 1:13.85 West Deptford HS
Anderson, Jazmine 1:02.04 Pemberton Township HS
Thomas, Riley 1:05.47 Cedar Creek HS
Fox, Aalliya 1:00.46 Delsea Regional HS
Carey, Maya 1:03.00 Haddonfield Memorial HS
Stoner, Olivia 1:02.49 Haddonfield Memorial HS
Hill, Mia 1:12.52 Seneca HS
Purdy, Chloe Haddonfield Memorial HS
Cappuccio, Madison 1:03.51 Barnegat Township HS
Sweet, Lara Seneca HS
Hernandez Perez, Ana Cumberland Regional HS
Joshua, Kyzmerah 1:04.08 Barnegat Township HS
Wheeler, Nicole 1:04.44 Seneca HS
Becker, Alexia Sterling HS
Hudson, Candace 1:13.44 Cumberland Regional HS
Love, Sophia 1:06.72 Sterling HS
Gracia, Faith 1:14.40 Pleasantville HS
Ellis, Jada 1:01.46 Manchester Township HS
Merced, Evelisa Pleasantville HS
Davis, Leilani 1:07.63 Cedar Creek HS
Hill, Emily 1:06.48 Delsea Regional HS
Davis Roberts, Shaunajah 1:01.71 Oakcrest HS
Gismondi, Jaci West Deptford HS
Harden, Sierra 1:03.58 Delsea Regional HS
Yahi, Memo 1:10.05 Pemberton Township HS
Johnson, Chaneyl 1:07.50 Cedar Creek HS
Bonner, Sydney Haddonfield Memorial HS
Contarino, Taylor 1:10.06 West Deptford HS
Rowley, Sage 1:07.28 Triton Regional HS
Back to Top

Group 2 Girls 4x400 Meter Relay 9 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 4:15.61 Haddonfield Memorial HS
Relay Team A 4:17.29 Pleasantville HS
Relay Team A 4:11.67 Delsea Regional HS
Relay Team A 4:18.10 Pemberton Township HS
Relay Team A Barnegat Township HS
Relay Team A 4:15.68 Seneca HS
Relay Team A 4:37.18 Sterling HS
Relay Team A 4:26.64 Manchester Township HS
Relay Team A 4:18.53 Cedar Creek HS
Back to Top

Group 2 Girls 55 Meter Dash 56 entries

Athlete Seed Team
Tranfalia, Leah 8.19 Haddonfield Memorial HS
Saquella, Josephine 9.01 Lower Cape May Regional HS
Gosser, Valencia 7.38 Barnegat Township HS
Jodlbauer, Ainsley 8.07 Seneca HS
Kearney, Yabria 8.40 Cumberland Regional HS
Gamble, Destiny 8.26 Sterling HS
Dizzley, Jayda 8.60 Sterling HS
Glover, Kaylen 8.18 Oakcrest HS
Surles, Mikayla 7.90 Pleasantville HS
Zamot, Raven 7.69 Manchester Township HS
Gismondi, Jaci 8.25 West Deptford HS
Athill, Latriese 7.65 Pleasantville HS
Green, Chloe 8.34 Pemberton Township HS
Houseworth, Mikayla 8.95 Cedar Creek HS
Davis Roberts, Shaunajah 7.51 Oakcrest HS
Leonard, Liz 8.64 West Deptford HS
Kegler, Livsey 7.81 Haddonfield Memorial HS
Lynch, Madeline 8.28 Lower Cape May Regional HS
Yahi, Memo 8.04 Pemberton Township HS
Johnson, Chasedy 7.92 Cedar Creek HS
Fox, Aalliya 7.51 Delsea Regional HS
Sommers, Erin 8.85 Triton Regional HS
Contarino, Taylor 8.83 West Deptford HS
Smith, Riley 8.00 Haddonfield Memorial HS
Wooton, Taylor Cedar Creek HS
Hill, Emily 7.55 Delsea Regional HS
Forchic, Olivia 8.20 Seneca HS
Bonner, Sydney 8.30 Haddonfield Memorial HS
Cappuccio, Madison 7.89 Barnegat Township HS
Hill, Mia 7.94 Seneca HS
Carter, Kayla 7.83 Barnegat Township HS
Higbee, Tori 7.82 Cumberland Regional HS
Stevens, Mya 8.06 Sterling HS
Elbadri, Samaria 8.68 Pinelands Regional HS
Shehadi, Jayda 8.38 Oakcrest HS
Rosario, Kaila 7.82 Manchester Township HS
Gwyn, Mariah 8.36 Pleasantville HS
Johnson, Chaneyl 8.22 Cedar Creek HS
Shelley, Emily 8.11 Oakcrest HS
Ellis, Jada 7.21 Manchester Township HS
Allen, Jada 8.57 West Deptford HS
Johnson, Leilani 7.70 Pemberton Township HS
Schoenstein, Molly 7.70 Cedar Creek HS
Rodriguez, Lyanni Oakcrest HS
Wilson, Katherine 8.98 West Deptford HS
Kegler, Grace 7.97 Haddonfield Memorial HS
McKeown, Hailey 8.57 Lower Cape May Regional HS
Mitchell, Jaidah 8.09 Pemberton Township HS
Davis, Leilani 7.62 Cedar Creek HS
Carter, Olivia 7.49 Delsea Regional HS
Rowley, Sage 7.57 Triton Regional HS
Justice, Jewel 8.17 Seneca HS
Tighe, Allison 8.06 Haddonfield Memorial HS
Barr, Jordan 7.54 Delsea Regional HS
Tai, Caitlyn 7.97 Barnegat Township HS
Wheeler, Danielle Seneca HS
Back to Top

Group 2 Girls 55 Meter Hurdles 35 entries

Athlete Seed Team
Pierce, Ava 9.72 Lower Cape May Regional HS
Johnson, Chaneyl Cedar Creek HS
Glover, Kaylen 10.01 Oakcrest HS
Merced, Evelisa 10.44 Pleasantville HS
Oliver, Elizabeth 10.03 Manchester Township HS
Mitchell, Jaidah 10.80 Pemberton Township HS
Allen, Jada 11.05 West Deptford HS
Scimeca, Diona 12.61 Delsea Regional HS
Bria, Mackenzie 10.01 West Deptford HS
Harden, Sierra 9.08 Delsea Regional HS
Wagner, Carly Haddonfield Memorial HS
Kegler, Livsey 9.17 Haddonfield Memorial HS
Justice, Jewel 11.10 Seneca HS
Rowley, Grace 10.96 Oakcrest HS
Smith, Riley 9.84 Haddonfield Memorial HS
Miller, Alex 10.67 Seneca HS
Dizzley, Jayda 10.25 Sterling HS
Welsh, Amanda 11.37 Seneca HS
Athill, Latriese 10.30 Pleasantville HS
Sales, Hailey 10.46 Manchester Township HS
Mohr, Haley 11.60 Lower Cape May Regional HS
Johnson, Chasedy Cedar Creek HS
Johns, Kayla 10.62 Manchester Township HS
Cole, Sam 10.38 Delsea Regional HS
Wilson, Katherine 10.54 West Deptford HS
Harden, Sienna 9.53 Delsea Regional HS
Anderson, Markayla 9.97 West Deptford HS
Conrad, Niki 10.31 Pinelands Regional HS
Bonner, Sydney Haddonfield Memorial HS
Kegler, Grace 9.13 Haddonfield Memorial HS
Tortorelli, Alexandra 11.04 Seneca HS
Rodriguez, Lyanni 10.41 Oakcrest HS
Bonnet, Rachel 9.48 Haddonfield Memorial HS
Walter, Remington Seneca HS
Smith, Aaliyah 10.63 Pleasantville HS
Back to Top

Group 2 Girls 800 Meter Run 52 entries

Athlete Seed Team
Rowley, Grace 3:04.03 Oakcrest HS
Daniels, Emma 2:39.90 Seneca HS
Escobar, Mariah 2:55.79 Sterling HS
Ibarra, Nancy 3:10.98 Triton Regional HS
Steifel, Hailee 2:48.03 Lower Cape May Regional HS
Frontera, Francesca 2:50.52 Sterling HS
Tinnes, Amanda Pemberton Township HS
Albis, Isabel 2:42.11 Manchester Township HS
Naticchia, Sarah 2:17.00 Haddonfield Memorial HS
Fortunato, Bella 2:48.60 Cedar Creek HS
Wetzel, Gabrielle 2:39.13 Manchester Township HS
Colflesh, Lindsay 2:23.22 Haddonfield Memorial HS
White, Alyssa 2:45.31 Cedar Creek HS
Rodriguez, Jocelyn 2:30.58 Delsea Regional HS
Martinez, Amy 3:17.20 Cumberland Regional HS
Weiner, Payton 2:22.57 Haddonfield Memorial HS
Holstrom, Alex 2:47.91 West Deptford HS
Shee, Sydney 3:00.10 Cedar Creek HS
Hoffman, Haley 2:37.45 Delsea Regional HS
Tharp, Marlee 2:27.59 Pinelands Regional HS
Estlow, Camerynn 3:07.47 Cumberland Regional HS
Derringer, Hannah 3:37.12 Oakcrest HS
O'Mealia, Kayliegh 2:48.68 Deptford HS
O'Keefe, Megan 2:42.70 Seneca HS
Schleicher, Madeline 2:38.41 Barnegat Township HS
Tunney, Abigail 2:40.15 Oakcrest HS
Sweet, Lara 2:30.14 Seneca HS
Rodriguez, Jadelyn 2:38.69 Barnegat Township HS
Sykes, Amina 2:57.63 Triton Regional HS
McNally, Amanda 2:34.64 Seneca HS
Hughes, Raelynn 2:40.43 Sterling HS
Rodriguez, Genesis 2:49.25 Triton Regional HS
Forman, Illissa 3:00.59 Pemberton Township HS
Carey, Maya 2:31.66 Haddonfield Memorial HS
Anderson, Jazmine 2:46.78 Pemberton Township HS
Thomas, Riley 2:32.19 Cedar Creek HS
Umlauf, Anna 2:31.34 Manchester Township HS
Stoner, Olivia 2:23.60 Haddonfield Memorial HS
McConaughy, Julia 3:06.50 Cedar Creek HS
Ortiz, Yeseniah 2:33.67 Delsea Regional HS
Colflesh, Allison 2:19.29 Haddonfield Memorial HS
Benito, Alexandria 3:06.91 West Deptford HS
Wooton, Taylor 2:47.24 Cedar Creek HS
Cipollone, Julia 2:25.02 Delsea Regional HS
Hernandez Perez, Ana 3:28.51 Cumberland Regional HS
Hlubb, Aubrey 3:06.18 West Deptford HS
Hudson, Candace 2:57.53 Cumberland Regional HS
Irizarry, Sofia 2:37.14 Barnegat Township HS
Rivera, E'onya 2:58.21 Seneca HS
Petrongolo, Tess 2:44.76 Oakcrest HS
Wheeler, Danielle Seneca HS
Savoy, Bianca 2:34.78 Barnegat Township HS
Back to Top

Group 2 Girls High Jump 23 entries

Athlete Seed Team
Widmer, Lillie 4-8 Delsea Regional HS
Slesinski, Leah 4-2 West Deptford HS
Hassen, Anita 4-10 Delsea Regional HS
Rosen, Robin 4-10 Haddonfield Memorial HS
Cappuccio, Madison 5-6 Barnegat Township HS
Humphries, Jillian Seneca HS
Gamble, Destiny 4-4 Sterling HS
Shehadi, Jayda 4-8 Oakcrest HS
Lomax, Olivia 4-10 Manchester Township HS
Mohr, Haley 4-6 Lower Cape May Regional HS
Casselberry, Nina 5-0 Cedar Creek HS
Rowley, Grace 4-4 Oakcrest HS
Wright, Ryleigh West Deptford HS
Cole, Sam 4-0 Delsea Regional HS
Bria, Mackenzie 4-8 West Deptford HS
Richards, Franchesca 4-8 Haddonfield Memorial HS
Bonnet, Rachel 5-0 Haddonfield Memorial HS
Gosser, Valencia Barnegat Township HS
Goldman, Jessica Seneca HS
Frazier, Faith 4-8 Sterling HS
Pierce, Ava 4-10 Lower Cape May Regional HS
Tunney, Abigail 4-10 Oakcrest HS
Batiato, Brianna 4-8 Manchester Township HS
Back to Top

Group 2 Girls Pole Vault 16 entries

Athlete Seed Team
Houseworth, Mikayla 6-0 Cedar Creek HS
Rowley, Grace 8-0 Oakcrest HS
Kegler, Grace 8-0 Haddonfield Memorial HS
Casselberry, Nina 7-0 Cedar Creek HS
Ensman, Ashley Delsea Regional HS
Purdy, Chloe Haddonfield Memorial HS
Greeley, Julia 11-0 Seneca HS
Mansfield, Rylie 7-6 Sterling HS
Biscardi, Adrienne 6-0 Manchester Township HS
Verderame, Melissa Haddonfield Memorial HS
Schoenstein, Molly Cedar Creek HS
Gebhard, Reese 7-0 Delsea Regional HS
Rosen, Robin 10-9 Haddonfield Memorial HS
Enman, Julia 8-0 Delsea Regional HS
Walter, Remington 8-0 Seneca HS
Miller, Catherine 8-0 Sterling HS
Back to Top

Group 2 Girls Shot Put 33 entries

Athlete Seed Team
Tucker, Marshaya 23-11.75 Sterling HS
Telfair, Blandia 26-3.25 Cumberland Regional HS
Pharo, Saige 29-11.5 Pinelands Regional HS
Caul, Jordyn 31-10.75 Sterling HS
Kisielewski, Gabriela 27-2.25 Manchester Township HS
Makar, Elizabeth 44-6 Pinelands Regional HS
Morgan, ShaNaija 31-10 Pleasantville HS
Baca, Kayla 28-9 Manchester Township HS
Sileo, Domenique 27-7.75 West Deptford HS
Moskovitz, Natasha 17-8 Haddonfield Memorial HS
Pedican, Beyonce 29-4 Delsea Regional HS
Thornton, Taylor 28-0.75 Triton Regional HS
Haciski, Halina 25-6 Haddonfield Memorial HS
Mazzatta, Aspen 25-6 Seneca HS
Young, Jordan 29-9.5 Barnegat Township HS
Bonnet, Rachel 35-3.25 Haddonfield Memorial HS
Proctor, Quamora 33-6 Barnegat Township HS
Dufault, Joelle 28-9.5 Lower Cape May Regional HS
Roberts, Kaiya 20-5 Sterling HS
Kearney, Yabria 32-7.25 Cumberland Regional HS
Brewer, Janaisia 29-6 Sterling HS
Kaszuba, Emily 27-0.5 Pinelands Regional HS
Joyner-Landesberg, Kayla 35-9.5 Manchester Township HS
Jupin, MacKenzie 25-1.25 West Deptford HS
Ducasse, Olma 21-9 Pleasantville HS
Accardi, Jacqueline 30-2.75 West Deptford HS
Sipera, Abigail 19-7 Haddonfield Memorial HS
Stadler, Madison 22-9.5 Haddonfield Memorial HS
Chester, Iyana 32-10.25 Delsea Regional HS
Roderick, Ty 25-8 Triton Regional HS
Strittmatter, Tess 33-4 Seneca HS
Betten, Jamie Haddonfield Memorial HS
Erskine, Robbiann 32-7 Barnegat Township HS
Back to Top

Group 3 Boys 55 Meter Dash 79 entries

Athlete Seed Team
Smith, Alex 7.15 Toms River East HS
Murray, William Mainland Regional HS
Danko, Dylan 7.24 Lacey Twp. HS
Martinez, Armando Ocean City HS
Truitt, John 7.61 Clearview Reg. HS
Souto, Henry 6.99 Ocean City HS
Smith, Omar 7.29 Highland Reg HS
Fedoryka, Vincent 7.19 Clearview Reg. HS
Lewis, Isaiah 6.85 Winslow Township HS
Shakir, Ejani 6.79 Pennsauken HS
McKinney, Robert 6.92 Highland Reg HS
Cummings, Kevin 7.23 Shawnee HS
North, Daniel 7.43 Gloucester County Institute of T
Greene, Brandon 7.01 Winslow Township HS
Wright, Connor 6.96 Hammonton HS
Brown, Austin 7.30 Timber Creek Reg. HS
Greene, Devante 6.76 Pennsauken HS
Portley, Jarett 7.40 Shawnee HS
Robinson, Kyle 6.83 Winslow Township HS
Bailey, Kamarion 7.78 Woodrow Wilson HS
Rozier, Michael 7.12 Hammonton HS
Pearson, Chace 7.05 Timber Creek Reg. HS
Wagner, Nick 7.17 Shawnee HS
Crescenzo, Anthony 7.34 Hammonton HS
O'Dunlami, Matthew 6.82 Timber Creek Reg. HS
Wise, Jaquan Bridgeton HS
Smith, Amir 6.76 Cherry Hill West HS
Pierce, Cody 7.17 Mainland Regional HS
Spivey, Zahkee 7.23 Central Reg HS
Mills, Evan 7.18 Toms River East HS
Jamison, Edward 6.94 Bridgeton HS
Schwartz, Harry 7.28 Cherry Hill West HS
Williams, Elijah 7.26 Mainland Regional HS
Rodgers, Jack 7.33 Ocean City HS
McCarthy, Nathaniel 7.13 Central Reg HS
Kelly, Terrell 6.90 Toms River South HS
Moore, Ihsan 7.17 Absegami HS
Gravely Jr, Edward 7.03 Bridgeton HS
Anirina, Brendan 7.20 Toms River East HS
Spollen, William 7.39 Mainland Regional HS
Jones, Tyler 7.14 Lacey Twp. HS
Givens, Dan 7.32 Ocean City HS
Grubb, Mark 7.51 Clearview Reg. HS
Sounthavong, Salavout 7.49 Absegami HS
Cochran, Elijah 7.04 Ocean City HS
Oladapio, Josh 7.35 Clearview Reg. HS
Munford, Christian 6.86 Winslow Township HS
Ali, Kahlil 7.02 Pennsauken HS
Whitaker, Floyd 6.88 Highland Reg HS
Gonzalez, Julian 7.42 Gloucester County Institute of T
Moore, Trey Winslow Township HS
Cade, Darien 7.45 Timber Creek Reg. HS
Williams, Aaron 6.99 Pennsauken HS
Piotrowski, Jake 7.32 Shawnee HS
Crouthers, Kevin 7.41 Gloucester County Institute of T
Pointer, Tyron 7.01 Winslow Township HS
Wynn, Premier 7.19 Woodrow Wilson HS
Nartey, Caleb 6.84 Hammonton HS
O'Dunlami, Prince 7.33 Timber Creek Reg. HS
Baumann, Brian 7.02 Shawnee HS
Mayer, Ayden 7.63 Hammonton HS
Gibson-Greene, Jalen 7.01 Timber Creek Reg. HS
Farrell, Cooper 7.13 Shawnee HS
Mannah, Izaiah 7.25 Cherry Hill West HS
Rowe, Christian 7.02 Central Reg HS
Melendez, Jymere 6.95 Bridgeton HS
Williams, Caleb 7.62 Cherry Hill West HS
Vick, Amir Mainland Regional HS
Azzarone, Michael 7.12 Central Reg HS
Deem, Justin 6.75 Toms River East HS
Tapp, Robert 7.59 Toms River South HS
Hamilton, Brian 7.22 Absegami HS
Corn, Matthew 7.12 Bridgeton HS
Harris, Jared 6.85 Central Reg HS
Mangan, Jack 7.52 Lacey Twp. HS
Mozes, Lucas 7.48 Ocean City HS
Casinelli, Ryan Moorestown HS
Todaro, Anthony 6.94 Toms River South HS
Stanley, Jaden 6.72 Absegami HS
Back to Top

Group 3 Boys 1,600 Meter Run 75 entries

Athlete Seed Team
Ferzetti, Nicholas 4:57.61 Ocean City HS
Birdsall, Robert Shawnee HS
Howarth, Alexander 5:41.18 Gloucester County Institute of T
Wilson, Tyrell Winslow Township HS
Corbett, Blake 4:52.98 Mainland Regional HS
Heitz, Brenden 4:55.89 Lacey Twp. HS
Pellegrino, William 4:42.44 Shawnee HS
Silva Mendez, Rigoberto 5:18.05 Bridgeton HS
Sacramento, Erik Ocean City HS
McFadden, Wayne 5:17.70 Winslow Township HS
Cruz, Kevin Bridgeton HS
Williams, Ty 5:22.87 Clearview Reg. HS
Wilt, Henry Moorestown HS
Ramirez, Bryan 5:12.60 Winslow Township HS
Knoedler, Cole 4:50.10 Highland Reg HS
Casa Ruiz, Yonathan 5:07.68 Bridgeton HS
MacHenry, Caden 5:01.93 Clearview Reg. HS
Rogers, Bryan 5:21.57 Timber Creek Reg. HS
Imperatore, Anthony 4:51.89 Highland Reg HS
Oquendo, Joel 4:45.47 Pennsauken HS
Elias, Osman 4:56.18 Highland Reg HS
Vega, Giancarlo 4:45.81 Timber Creek Reg. HS
Howard, Anthony 4:38.96 Pennsauken HS
Applegate, Adam 5:19.81 Toms River South HS
Michael, Derek 5:00.55 Absegami HS
Marshall, Jackson 5:34.91 Gloucester County Institute of T
Bitera, Cholo 5:06.09 Timber Creek Reg. HS
Laprise, Zach 4:58.03 Toms River East HS
Whitener, Anthony 5:25.82 Hammonton HS
Rodriguez, Jonathan 5:23.14 Pennsauken HS
Cushlanis, Will 5:00.23 Absegami HS
Constantinou, Alex 5:20.37 Shawnee HS
Tepper, Michael 5:10.00 Cherry Hill West HS
Wynne, Matt 5:08.06 Mainland Regional HS
Sielkowski, Chris 4:51.82 Central Reg HS
Strain, James 5:03.87 Hammonton HS
Greene, Tyler 4:39.08 Ocean City HS
Hansen, Dylan Shawnee HS
Hamilton, Aundre 4:44.19 Central Reg HS
Antczak, Kevin Mainland Regional HS
Kramer, Luke 4:32.86 Ocean City HS
Papa, Christopher 5:09.60 Lacey Twp. HS
Papp, Greg Shawnee HS
Lopez, Habib Bridgeton HS
Fonkam, Junior Winslow Township HS
Natal, Dezmond 6:07.37 Bridgeton HS
Agatone, Cavan 4:58.08 Clearview Reg. HS
Mammarella-Pietrafitta, Christian Moorestown HS
Fabi, Frank 4:50.35 Ocean City HS
Green, Zion 5:34.52 Winslow Township HS
Hudgon, Allah Bridgeton HS
Shute, Andrew 4:57.99 Clearview Reg. HS
Miele, Nico Moorestown HS
Campbell, Christopher 4:52.80 Winslow Township HS
Gallo, Gavin 4:47.35 Highland Reg HS
Wassell, Cole 4:38.87 Highland Reg HS
Mylan, Cole 5:05.75 Timber Creek Reg. HS
Gazi, Jim 5:17.14 Pennsauken HS
Tobin, Ryan 4:38.37 Toms River South HS
Kopervos, Ryan 5:38.40 Absegami HS
McCarville, Derek 5:15.41 Highland Reg HS
Thaler, Joshua 4:39.88 Timber Creek Reg. HS
Miller, Caeden 4:52.34 Toms River East HS
Flores, Jesus 5:18.44 Hammonton HS
Nguyen, Huy 4:57.53 Pennsauken HS
Cushlanis, Jared 4:57.40 Absegami HS
Cantero, Daniel 4:53.38 Timber Creek Reg. HS
Shinske, JD 5:08.56 Hammonton HS
Floros, Alex 4:51.17 Toms River East HS
Ritti, Owen 4:31.89 Ocean City HS
Campagna, Alex 4:54.71 Shawnee HS
Eberhardt, Karl 5:21.78 Cherry Hill West HS
Wurzer, James 5:17.27 Mainland Regional HS
Brown, Keith 4:52.17 Central Reg HS
Reese, Matt 5:05.29 Hammonton HS
Back to Top

Group 3 Boys 3,200 Meter Run 47 entries

Athlete Seed Team
Oquendo, Joel 10:20.38 Pennsauken HS
Hoag, Harrison 11:39.43 Shawnee HS
Nguyen, Huy 10:54.27 Pennsauken HS
Quade, Colin 11:06.37 Ocean City HS
Strain, James 11:25.76 Hammonton HS
Burtt, Logan 10:32.66 Toms River South HS
Katsiff, Michael 10:45.09 Ocean City HS
Kaminer, William 11:30.61 Shawnee HS
Miller, Caeden 10:23.33 Toms River East HS
DiTroia, Cameron 10:20.24 Ocean City HS
Silva Mendez, Rigoberto Bridgeton HS
Green, Zion Winslow Township HS
Natal, Dezmond Bridgeton HS
Campbell, Christopher Winslow Township HS
Corbett, Blake Mainland Regional HS
Sielkowski, Chris 10:29.97 Central Reg HS
Gallo, Gavin 10:27.30 Highland Reg HS
Mylan, Cole 10:59.85 Timber Creek Reg. HS
Flear, Thomas 10:19.51 Clearview Reg. HS
Raws, Tom 10:20.96 Highland Reg HS
Thaler, Joshua 10:24.73 Timber Creek Reg. HS
Cantero, Daniel Timber Creek Reg. HS
Howard, Anthony 10:14.66 Pennsauken HS
Ritti, Owen 9:52.14 Ocean City HS
Shinske, JD 11:31.93 Hammonton HS
Kelly, Max 10:06.20 Ocean City HS
Ruona, John 10:33.07 Shawnee HS
Reese, Matt Hammonton HS
Applegate, Adam 11:21.98 Toms River South HS
Fabi, Frank Ocean City HS
Kopervos, Ryan 11:39.96 Absegami HS
Pellegrino, William 10:23.91 Shawnee HS
Lopez, Habib 13:21.58 Bridgeton HS
McDonough, Brian 11:46.36 Toms River East HS
Peoupang, Zack 12:47.87 Winslow Township HS
Rivera, Eric Bridgeton HS
Ramirez, Bryan Winslow Township HS
Antczak, Kevin 9:42.66 Mainland Regional HS
Casa Ruiz, Yonathan Bridgeton HS
Sweeney, Joseph 10:54.96 Central Reg HS
Giovetsis, Jack Timber Creek Reg. HS
Shute, Andrew 10:44.99 Clearview Reg. HS
Wassell, Cole 9:51.46 Highland Reg HS
Vega, Giancarlo 10:19.42 Timber Creek Reg. HS
Bensaoud, Anas 9:48.86 Clearview Reg. HS
McCarville, Derek 11:07.24 Highland Reg HS
Bitera, Cholo 10:58.80 Timber Creek Reg. HS
Back to Top

Group 3 Boys 400 Meter Dash 75 entries

Athlete Seed Team
O'Connell, Ryan 54.42 Central Reg HS
Spollen, William 59.12 Mainland Regional HS
Dawkins, Ya'Zier Bridgeton HS
Schwartz, Harry 1:02.29 Cherry Hill West HS
Kelly, Terrell 53.53 Toms River South HS
Dunson, Julien 1:00.97 Absegami HS
Pierce, Cody 53.73 Mainland Regional HS
Gravely Jr, Edward 54.88 Bridgeton HS
Sounthavong, Salavout Absegami HS
Martinez, Armando 57.21 Ocean City HS
Donahue, Paul 54.09 Clearview Reg. HS
Souto, Henry Ocean City HS
Whitaker, Floyd 52.88 Highland Reg HS
North, Daniel 1:02.96 Gloucester County Institute of T
Fedoryka, Vincent 55.75 Clearview Reg. HS
Tucker, Bryce 52.41 Pennsauken HS
Kelly, Mike 56.87 Ocean City HS
DeBeaumont, Joseph 57.34 Highland Reg HS
Moore, Trey 57.01 Winslow Township HS
Bailey, Kamarion 1:05.61 Woodrow Wilson HS
Haines, Giovanni 1:00.09 Gloucester County Institute of T
Mosley, Breyon 52.80 Pennsauken HS
Cummings, Kevin 56.06 Shawnee HS
McNeill, Terry 52.68 Winslow Township HS
Jones, Tyler 55.33 Lacey Twp. HS
DeRose, Dom 56.55 Hammonton HS
O'Dunlami, Prince Timber Creek Reg. HS
Baumann, Brian 56.40 Shawnee HS
Rozier, Michael 55.95 Hammonton HS
Gibson-Greene, Jalen 54.57 Timber Creek Reg. HS
Steinmetz, Jake 55.72 Toms River East HS
Farrell, Cooper 59.12 Shawnee HS
Dougherty, Benjamin Cherry Hill West HS
Mitchell, Marc 55.51 Central Reg HS
Eaton, Brian Timber Creek Reg. HS
Rhodes, Kevin 54.71 Toms River East HS
Wynne, Adam Mainland Regional HS
Casinelli, Ryan Moorestown HS
Jamison, Edward 53.23 Bridgeton HS
Dolan, Eric 54.61 Cherry Hill West HS
Stein, Camren 52.76 Toms River South HS
Murray, William 54.58 Mainland Regional HS
Corn, Matthew 58.25 Bridgeton HS
Mccoy, Donovan 55.11 Toms River South HS
Olanrewaju, Abraham 55.65 Absegami HS
Patella, Jacob 56.62 Ocean City HS
Allen Willams, Tyler 53.18 Bridgeton HS
Wienckoski, Ryan 59.12 Clearview Reg. HS
Hutchinson, Josh 56.79 Ocean City HS
Tidwell, Zeenjo 57.77 Highland Reg HS
Kniaz, George 53.46 Clearview Reg. HS
Ali, Kahlil 52.96 Pennsauken HS
Quade, Colin 57.64 Ocean City HS
McKinney, Robert 54.31 Highland Reg HS
Gale, Taron 54.06 Winslow Township HS
Wynn, Premier 54.54 Woodrow Wilson HS
Fearon, Zion 51.25 Clearview Reg. HS
Jones, Cole 1:03.83 Gloucester County Institute of T
Williams, Aaron 52.22 Pennsauken HS
Greene, Brandon 53.48 Winslow Township HS
Flores, Fernando 59.95 Hammonton HS
Brown, Austin 55.90 Timber Creek Reg. HS
Greene, Devante 52.99 Pennsauken HS
Piotrowski, Jake 58.05 Shawnee HS
Danko, Dylan 56.84 Lacey Twp. HS
Roman, Ian 58.99 Hammonton HS
Pearson, Chace Timber Creek Reg. HS
Wagner, Nick 56.22 Shawnee HS
Smith, Amir 56.78 Cherry Hill West HS
Mayer, Ayden 57.46 Hammonton HS
O'Dunlami, Matthew 50.53 Timber Creek Reg. HS
Goodwin, Nick 56.77 Toms River East HS
Tanzola, Mark Mainland Regional HS
Melendez, Jymere 1:01.17 Bridgeton HS
Hughes, Khalil 53.60 Cherry Hill West HS
Back to Top

Group 3 Boys 4x400 Meter Relay 16 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 3:37.35 Timber Creek Reg. HS
Relay Team A 3:46.58 Toms River East HS
Relay Team A 3:38.85 Toms River South HS
Relay Team A 3:36.60 Bridgeton HS
Relay Team A 3:37.86 Clearview Reg. HS
Relay Team A 3:33.86 Pennsauken HS
Relay Team A 3:58.01 Hammonton HS
Relay Team A 3:48.21 Central Reg HS
Relay Team A 3:42.83 Cherry Hill West HS
Relay Team A 4:08.20 Mainland Regional HS
Relay Team A 3:40.55 Absegami HS
Relay Team A 3:40.47 Ocean City HS
Relay Team A 3:47.70 Highland Reg HS
Relay Team A 4:17.47 Gloucester County Institute of T
Relay Team A 3:34.03 Winslow Township HS
Relay Team A 3:41.05 Shawnee HS
Back to Top

Group 3 Boys 55 Meter Hurdles 44 entries

Athlete Seed Team
Portley, Jarett 9.64 Shawnee HS
Souto, Henry 9.67 Ocean City HS
McFerren, Josh 9.89 Hammonton HS
Seabury, Eric 8.51 Winslow Township HS
Mongaliri, Dakota 8.98 Toms River East HS
Moore, Trey 9.82 Winslow Township HS
Carlson, Jacob 10.68 Cherry Hill West HS
Aklilu, Neaamin 9.37 Absegami HS
McNeill, Terry 7.67 Winslow Township HS
Park, Kenneth 10.54 Mainland Regional HS
Cade, Darien 8.91 Timber Creek Reg. HS
Dougherty, Benjamin 9.45 Cherry Hill West HS
Tran, Stephan 10.27 Mainland Regional HS
Mitchell, Daniel 8.72 Central Reg HS
O'Dunlami, Prince Timber Creek Reg. HS
O'Dunlami, Matthew Timber Creek Reg. HS
Truitt, John 9.42 Clearview Reg. HS
Jones, Cole 9.50 Gloucester County Institute of T
Chen, Anthony 9.97 Lacey Twp. HS
Crouthers, Kevin 10.46 Gloucester County Institute of T
Tucker, Bryce 8.01 Pennsauken HS
Givens, Dan 9.64 Ocean City HS
Mack, Elijah 10.24 Pennsauken HS
Cochran, Elijah 8.64 Ocean City HS
Rucci, Colin 9.52 Hammonton HS
Wagner, Nick 9.12 Shawnee HS
Mezza, Anthony 8.41 Toms River East HS
Lewis, Isaiah 7.68 Winslow Township HS
Rhodes, Kevin 9.00 Toms River East HS
Greene, Brandon 7.82 Winslow Township HS
Granger, Jonathan 9.88 Mainland Regional HS
Williams, Caleb 9.88 Cherry Hill West HS
Williams, Elijah 8.42 Mainland Regional HS
Ricci, Joseph 8.39 Central Reg HS
Brown, Austin Timber Creek Reg. HS
Harris, Jared 7.85 Central Reg HS
Pearson, Chace Timber Creek Reg. HS
Whitaker, Floyd 8.21 Highland Reg HS
Haines, Giovanni 10.21 Gloucester County Institute of T
Mozes, Lucas 9.58 Ocean City HS
Mitchelli, James 8.62 Lacey Twp. HS
Harrison-Love, Ian 8.01 Gloucester County Institute of T
Martinez, Armando Ocean City HS
Ware, Aaron 8.87 Pennsauken HS
Back to Top

Group 3 Boys 800 Meter Run 75 entries

Athlete Seed Team
Lynch, Jacob 2:16.20 Lacey Twp. HS
Pablo, Jose 2:24.87 Bridgeton HS
Donahue, Paul 2:10.68 Clearview Reg. HS
Kresloff, Paul Moorestown HS
Imperatore, Anthony 2:16.15 Highland Reg HS
Uy, Nino 2:23.49 Timber Creek Reg. HS
Hetrick, Ethan 2:20.76 Clearview Reg. HS
Miele, Nico Moorestown HS
Thaler, Joshua 2:06.94 Timber Creek Reg. HS
DeBeaumont, Joseph 2:03.42 Highland Reg HS
Eaton, Brian 2:03.46 Timber Creek Reg. HS
Oquendo, Joel 2:07.01 Pennsauken HS
Flores, Fernando 2:15.11 Hammonton HS
Le, Nhat 2:12.69 Pennsauken HS
Rosales, Bryan 2:14.33 Toms River South HS
DeGuzman, Christian 2:05.48 Absegami HS
Constantinou, Alex Shawnee HS
Hemmes, Tyler 2:09.11 Toms River East HS
Sherman, Mason 2:36.84 Hammonton HS
Tobin, Ryan 2:10.87 Toms River South HS
Kramer, Luke 2:01.97 Ocean City HS
Foley, John 2:08.49 Absegami HS
Neher, Will 2:08.85 Shawnee HS
Dougherty, Benjamin 2:16.69 Cherry Hill West HS
Vaughn, Garrett 2:18.95 Toms River East HS
Shinske, JD 2:22.92 Hammonton HS
Kelly, Mike 2:11.65 Ocean City HS
Kaighn, Daniel 2:05.40 Shawnee HS
Silva Mendez, Rigoberto 2:28.03 Bridgeton HS
Eberhardt, Karl 2:24.11 Cherry Hill West HS
Fonkam, Junior 2:26.01 Winslow Township HS
Soltys, Jason Mainland Regional HS
Hamilton, Aundre 2:09.13 Central Reg HS
Fabi, Frank 2:10.87 Ocean City HS
Cruz, Kevin Bridgeton HS
McFadden, Wayne 2:15.57 Winslow Township HS
Chinique, Matthew 2:14.36 Lacey Twp. HS
Grant, Brian 2:17.75 Bridgeton HS
Wienckoski, Ryan 2:20.76 Clearview Reg. HS
Marshall, Jackson 2:32.50 Gloucester County Institute of T
Knoedler, Cole 2:10.23 Highland Reg HS
Campbell, Christopher 2:06.75 Winslow Township HS
Rhoades, Jack 2:03.67 Clearview Reg. HS
Wilt, Henry Moorestown HS
Elias, Osman 2:12.76 Highland Reg HS
O'Dunlami, Matthew Timber Creek Reg. HS
Bitera, Cholo 2:18.85 Timber Creek Reg. HS
Tucker, Bryce 2:02.89 Pennsauken HS
McCarville, Derek Highland Reg HS
Cantero, Daniel 2:04.26 Timber Creek Reg. HS
Gazi, Jim 2:15.48 Pennsauken HS
Bishop, Matthew 2:13.06 Hammonton HS
Rodriguez, Jonathan 2:21.55 Pennsauken HS
Sanchez, Angel 2:06.69 Toms River South HS
Greene, Tyler 2:03.77 Ocean City HS
Ngo, Matthias 2:06.25 Absegami HS
Dymkowski, Flynn 2:06.45 Shawnee HS
Tepper, Michael 2:14.73 Cherry Hill West HS
Rome, Nicholas 2:15.66 Toms River East HS
Thibault, Drew 2:23.67 Hammonton HS
Wynn, Premier 2:19.99 Woodrow Wilson HS
Sacramento, Erik 2:14.02 Ocean City HS
Hansen, Dylan 2:19.82 Shawnee HS
Dolan, Eric 2:14.81 Cherry Hill West HS
Wilson, Tyrell 2:42.83 Winslow Township HS
Quinn, Robert Mainland Regional HS
Katsiff, Michael 2:21.93 Ocean City HS
Papp, Greg Shawnee HS
Dawkins, Ya'Zier Bridgeton HS
Schwartz, Harry 2:26.66 Cherry Hill West HS
Gale, Taron Winslow Township HS
Blanchet, Vaughn Mainland Regional HS
O'Connell, Ryan 2:14.94 Central Reg HS
Leonides, Bryant 2:31.63 Bridgeton HS
Ramirez, Bryan 2:16.49 Winslow Township HS
Back to Top

Group 3 Boys High Jump 29 entries

Athlete Seed Team
Wright, Connor 5-8 Hammonton HS
Moore, Trey Winslow Township HS
Rowe, Christian 5-4 Central Reg HS
Brown, Austin 5-4 Timber Creek Reg. HS
Pereira, Vasco 6-0 Toms River East HS
Carlson, Jacob 5-6 Cherry Hill West HS
Mitchell, Marc 5-4 Central Reg HS
Pearson, Chace 5-4 Timber Creek Reg. HS
Williams, Elijah 5-8 Mainland Regional HS
McCarthy, Nathaniel 5-0 Central Reg HS
Rodgers, Jack Ocean City HS
Whitaker, Floyd 6-6 Highland Reg HS
Greene, Tyler Ocean City HS
Cooper, Marshon Winslow Township HS
Lewis, Isaiah 6-0 Winslow Township HS
Reed, Owen 5-2 Shawnee HS
Cade, Darien Timber Creek Reg. HS
Mezza, Anthony 5-10 Toms River East HS
McNeill, Terry 5-10 Winslow Township HS
Matullo, Vincent 5-4 Central Reg HS
O'Dunlami, Prince 5-2 Timber Creek Reg. HS
Dougherty, Benjamin 5-6 Cherry Hill West HS
Orellano, Jonathon 5-6 Toms River South HS
Ricci, Joseph 5-8 Central Reg HS
O'Dunlami, Matthew Timber Creek Reg. HS
Koch, Erik 5-2 Clearview Reg. HS
Givens, Dan 5-6 Ocean City HS
Tucker, Bryce 5-6 Pennsauken HS
Seabury, Eric Winslow Township HS
Back to Top

Group 3 Boys Pole Vault 14 entries

Athlete Seed Team
Lieberman, Kaiden 8-6 Hammonton HS
Yanisko, Chase 10-6 Central Reg HS
Morgan, Holden Mainland Regional HS
DiBuono, Michael 10-0 Toms River East HS
Sullivan, Quinn 9-0 Mainland Regional HS
Seabury, Eric Winslow Township HS
Marshello, Joey 10-0 Ocean City HS
Conklin, Alex Central Reg HS
Mitchell, Daniel 11-0 Central Reg HS
Raimondi, Tyler 10-6 Toms River South HS
Finegan, Cameron 10-6 Toms River East HS
Sokalski, Jake 7-6 Mainland Regional HS
Lora, Francisco Winslow Township HS
Pham, Zach Winslow Township HS
Back to Top

Group 3 Boys Shot Put 53 entries

Athlete Seed Team
Butler, Xavion 46-6 Highland Reg HS
Dolka, Gavin Ocean City HS
Bolden, Julian 30-9.25 Timber Creek Reg. HS
Speer, Andrew 30-2 Gloucester County Institute of T
Purvis, John 60-0 Winslow Township HS
Everett, Zachary 39-10.75 Shawnee HS
Salvatore, Spencer 39-3.75 Hammonton HS
Cade, Darien 33-10.5 Timber Creek Reg. HS
Colby, Dale 28-7.75 Gloucester County Institute of T
Morales, Romario Bridgeton HS
Stanley, Ja'Quay 34-9.5 Woodrow Wilson HS
Marone, Anthony 34-5 Central Reg HS
Rodriguez, Chris 26-9 Bridgeton HS
Pagnotta, Matt 41-10.5 Central Reg HS
Lawrence Jr., Darnell 32-2.5 Bridgeton HS
Zuniga, Brian 27-0.25 Cherry Hill West HS
Bassett, Ryan 42-6.75 Central Reg HS
Harvey, Sheldon 40-5.25 Toms River South HS
Waid, Micah 35-6.5 Ocean City HS
Babson, Robert 50-10.5 Toms River South HS
Bach, Long 32-9.25 Absegami HS
Gibbons, Brady 41-4.5 Toms River East HS
Weldon, Billy 33-7.25 Mainland Regional HS
Serrano, Jacob 39-7 Lacey Twp. HS
Taylor, Michael 32-0 Clearview Reg. HS
Sanders, Bryan 30-0.75 Winslow Township HS
Leypoldt, Steve 25-7.25 Ocean City HS
Chevannes, Sheldon 34-10 Winslow Township HS
D'Amico, Michael 44-8 Highland Reg HS
Woods-Tomczak, Dylan 37-4 Shawnee HS
Dogostino, Michael 35-8.5 Hammonton HS
Carestio, Vincent 27-11.5 Timber Creek Reg. HS
Gattuso, Dominic 27-3.75 Gloucester County Institute of T
Volkerijk, Alex 39-2.5 Shawnee HS
Cardona, Jonathan 37-6.5 Woodrow Wilson HS
Karl, Nate 55-7.5 Hammonton HS
Perez Cruz, Jose Bridgeton HS
Campos, Josh 27-7.5 Central Reg HS
Sosa, Anthony 26-1.75 Bridgeton HS
Calubayan, Brenden 20-0 Cherry Hill West HS
Glenn, Danniel 38-0 Central Reg HS
Dunkle, Camaron 38-6.5 Bridgeton HS
Konopka, Tyler 56-7.75 Toms River South HS
Hernandez, Wilbourg 34-9.5 Absegami HS
Hoffmann, Jacob 32-2 Ocean City HS
Peterson, Shea Patrick 39-10 Toms River East HS
Medina, Anthony 37-0.5 Mainland Regional HS
Sonn, Ryan 46-9.75 Lacey Twp. HS
DeAngelo, Andrew 39-9.5 Toms River East HS
Ranier, Nicholas 37-7.75 Mainland Regional HS
Williscroft, Mike 34-4.5 Ocean City HS
Koch, Erik 33-10.5 Clearview Reg. HS
Johnson, Daniel 42-2 Winslow Township HS
Back to Top

Group 3 Girls 1,600 Meter Run 58 entries

Athlete Seed Team
Dowdy, Nicole 6:14.45 Central Reg HS
Deringer, Morgan 6:53.81 Shawnee HS
Perez, Abigail 6:22.11 Bridgeton HS
Lisicki, Mary 6:18.57 Ocean City HS
Reyes, Lizbeth 6:37.90 Cherry Hill West HS
Nwoga, Princess 6:16.39 Highland Reg HS
Palmieri, Alexa 5:24.72 Ocean City HS
Webb, Abigail 5:31.66 Highland Reg HS
Guido, Marissa 6:10.12 Ocean City HS
Byrne, Katherine 5:31.02 Clearview Reg. HS
Oliver, Lily 5:07.83 Toms River South HS
Grasso, Juliana 5:38.96 Timber Creek Reg. HS
Ranere, Kaylie 5:46.42 Hammonton HS
Waddington, Abigail 6:09.78 Clearview Reg. HS
Malone, Lily 6:00.80 Mainland Regional HS
Guthrie, Taylor 5:33.32 Toms River South HS
Marinero, Vanessa 5:47.56 Timber Creek Reg. HS
Dutton, Charly 5:54.23 Winslow Township HS
Farhat, Yasmien 6:33.02 Pennsauken HS
O'Leary, Victoria 5:51.04 Toms River East HS
Pfluger, Kylie 6:10.27 Hammonton HS
Argentiero, Abby 5:46.82 Mainland Regional HS
Cantero, Mariana 6:23.86 Timber Creek Reg. HS
Nunez, Natalina Pennsauken HS
Rivera, Isabella Hammonton HS
Sheehan, Ryann Shawnee HS
Gonzalez, Isabella 5:46.68 Gloucester County Institute of T
Hauser, Claire 5:16.81 Shawnee HS
Burgess, Emma 5:56.86 Central Reg HS
Kiernan, Sydney 5:57.66 Shawnee HS
Perez-Carrero, Sarymar 7:26.50 Bridgeton HS
Millar, Rebecca 5:46.84 Ocean City HS
Quick, Savannah 6:06.53 Central Reg HS
Sardy, Emma 5:46.62 Ocean City HS
Faucett, Megan 6:14.88 Cherry Hill West HS
Wassell, Grace 5:20.63 Highland Reg HS
McLees, Casey 5:22.71 Ocean City HS
Engle, Emma 5:57.59 Toms River South HS
Otero, Kaira 6:56.45 Highland Reg HS
Kotran, Abigail 6:00.85 Clearview Reg. HS
Luff, Sydney Mainland Regional HS
Garrison, Alana 5:51.07 Toms River South HS
Amang, Chantelle 6:13.94 Timber Creek Reg. HS
Evoy, Kylie Moorestown HS
Stakelbeck, Shannon 5:48.10 Toms River East HS
Cundiff, Charlotte Hammonton HS
Merenich, Mary Kate 6:10.67 Mainland Regional HS
Thompson, Allynson 6:12.37 Timber Creek Reg. HS
Alacqua, Amelia 6:12.68 Clearview Reg. HS
Farhat, Genan 6:37.74 Pennsauken HS
Boag, Kasey 5:39.43 Toms River East HS
Smith, Abigail 6:02.34 Hammonton HS
Manley, Colleen 5:34.85 Timber Creek Reg. HS
McFerren, Sabrina 6:12.56 Hammonton HS
Koveloski, Madison 6:00.51 Shawnee HS
Monahon, Mia 6:16.96 Gloucester County Institute of T
Olson, Ashley Shawnee HS
Lopez, Lumidee 6:43.69 Bridgeton HS
Back to Top

Group 3 Girls 400 Meter Dash 76 entries

Athlete Seed Team
Wright, Olivia 1:02.04 Winslow Township HS
Hernandez, Abigail 1:10.76 Mainland Regional HS
Nwoga, Catherine 1:10.19 Highland Reg HS
Lisicki, Mary 1:07.10 Ocean City HS
Corsi, Maddy 1:08.86 Shawnee HS
Hatton, Emily 1:10.57 Gloucester County Institute of T
Gibson, Giavanni 1:14.00 Timber Creek Reg. HS
Reina, Ambar 1:05.98 Mainland Regional HS
Watson, Alayla Bridgeton HS
Bennett, Abigail 1:07.31 Ocean City HS
Bianco, Jessica 1:07.92 Cherry Hill West HS
Roberts, Jada 1:10.92 Mainland Regional HS
Shannon, Kaylie 1:12.38 Gloucester County Institute of T
Pearson, Chastiney Timber Creek Reg. HS
Clark, Anniyha Bridgeton HS
Connell, Cheryl 1:10.40 Ocean City HS
Martello, Corrine Cherry Hill West HS
Fasakin, Desola 1:03.49 Toms River South HS
Hooker, Tierra 1:04.71 Timber Creek Reg. HS
Jones, NyAzshaa 1:09.36 Bridgeton HS
McCaffrey, Mattalyn 1:03.72 Toms River South HS
Roth, Anna 1:07.91 Lacey Twp. HS
Salud, Marie 1:10.32 Central Reg HS
Smith, Sadie 1:11.96 Hammonton HS
Leahy, Ceili 1:07.92 Toms River South HS
Tomko, Camille 1:02.05 Lacey Twp. HS
Dean, Gabrielle 1:05.28 Highland Reg HS
David, Camryn 1:15.70 Toms River East HS
Bloodgood, Zoe 1:08.85 Central Reg HS
Reese, Hailey Hammonton HS
Hammond, Janeya 57.79 Winslow Township HS
White, Jordyn Clearview Reg. HS
Williams, Serena 1:09.83 Woodrow Wilson HS
Holness, Kamryn 1:02.74 Winslow Township HS
Dustman, Emily 1:04.72 Hammonton HS
Tucker, Breyanna 1:05.21 Pennsauken HS
Bell, Elizabeth 1:07.13 Shawnee HS
Perry, Nylah 56.85 Winslow Township HS
Pope, Jade 58.17 Pennsauken HS
McAfee, Grace 1:06.89 Ocean City HS
Riley, Casey Shawnee HS
Bonczek, Paige 1:11.07 Mainland Regional HS
Olaya, Marianna 1:08.88 Gloucester County Institute of T
Mclaughlin, Diamond 59.62 Absegami HS
Holmes, Laila Timber Creek Reg. HS
Hanlon, Erin 59.78 Ocean City HS
Demko, Amanda 59.41 Shawnee HS
Morton, Grace 1:10.71 Cherry Hill West HS
VandenBerg, Isabelle 1:10.84 Mainland Regional HS
Vinciguerra, Gabriella Gloucester County Institute of T
Amang, Chantelle Timber Creek Reg. HS
Sanchez, Lizeth 1:07.79 Bridgeton HS
Halbruner, Maggie 1:04.58 Ocean City HS
Marshall, Janelle 1:00.86 Cherry Hill West HS
Pedrick, Claire Mainland Regional HS
Riley, Sara 1:15.10 Gloucester County Institute of T
Barron, Jada Timber Creek Reg. HS
Mosley, Dej'mera Bridgeton HS
Randolph, Kyra Cherry Hill West HS
Nadeau, Laurel 1:10.19 Toms River South HS
Gravely, Tyra 1:07.45 Bridgeton HS
Loveday, Dynasty 1:03.01 Toms River South HS
Tomko, Caroline 1:08.90 Lacey Twp. HS
Moreno, Charlotte 1:15.00 Toms River East HS
Srinivasan, Ava 1:04.86 Central Reg HS
Musser, Natalie 1:11.88 Hammonton HS
Gaiser, Ava 1:07.18 Clearview Reg. HS
Pallen, Olivia 1:15.55 Toms River East HS
Thompson, Petrice 1:09.38 Woodrow Wilson HS
Weiss, Emma 1:05.74 Hammonton HS
Broderick, Morgan 1:06.91 Shawnee HS
Gardina, Miranda 1:07.70 Clearview Reg. HS
James, Jaia 1:02.16 Winslow Township HS
Amilcare, Emma 1:02.54 Hammonton HS
Pope, Jasmine 1:01.39 Pennsauken HS
Tenet, Brooke 1:07.20 Shawnee HS
Back to Top

Group 3 Girls 4x400 Meter Relay 15 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 4:09.25 Pennsauken HS
Relay Team A 4:18.06 Shawnee HS
Relay Team A 4:45.55 Mainland Regional HS
Relay Team A 5:00.97 Gloucester County Institute of T
Relay Team A 4:25.31 Cherry Hill West HS
Relay Team A 4:50.51 Bridgeton HS
Relay Team A 4:25.69 Clearview Reg. HS
Relay Team A 4:34.87 Hammonton HS
Relay Team A 4:23.93 Ocean City HS
Relay Team A Timber Creek Reg. HS
Relay Team A 4:14.06 Toms River South HS
Relay Team A 4:30.79 Lacey Twp. HS
Relay Team A 4:17.27 Highland Reg HS
Relay Team A 4:35.33 Central Reg HS
Relay Team A 3:55.94 Winslow Township HS
Back to Top

Group 3 Girls 55 Meter Dash 73 entries

Athlete Seed Team
Lloyd, Jon'Nay 7.42 Pennsauken HS
Hatton, Emily 8.78 Gloucester County Institute of T
Algarin, Dreana 7.97 Absegami HS
Hooker, Tierra Timber Creek Reg. HS
Foster, Arianna 9.41 Cherry Hill West HS
Jones, Jamari Bridgeton HS
Regino-Bautista, Sherlin 8.59 Cherry Hill West HS
LaRoches, Jennifer 7.79 Toms River South HS
Smith, Sadie 8.25 Hammonton HS
LaBarca, Mia 7.97 Toms River South HS
Walden, Sydirah 8.06 Hammonton HS
Ren, Rainbow 7.73 Lacey Twp. HS
Weston, Cassia 8.33 Central Reg HS
Amilcare, Emma 8.04 Hammonton HS
Adams, Riley 8.05 Toms River East HS
Broderick, Morgan 8.43 Shawnee HS
Savoia, Alessia 8.43 Clearview Reg. HS
Moderno, Katia 8.12 Toms River East HS
Newby-Cruz, Cheyenne 8.64 Ocean City HS
Tenet, Brooke 8.33 Shawnee HS
White, Jordyn 7.90 Clearview Reg. HS
Williams, Serena 8.05 Woodrow Wilson HS
Higgs, Shevell 7.83 Winslow Township HS
Molina, Rayna Mainland Regional HS
Tunnell, Dajah 7.81 Pennsauken HS
Chisholm, Kamryn 8.34 Ocean City HS
Demko, Amanda 7.70 Shawnee HS
Reina, Ambar Mainland Regional HS
Gibson, Giavanni Timber Creek Reg. HS
Simmons, Gloria 8.19 Highland Reg HS
Corbin-Fussell, Azar 7.66 Cherry Hill West HS
Krier, Morgan 8.37 Ocean City HS
Mosley, Dej'mera 7.74 Bridgeton HS
Pedrick, Claire 7.70 Mainland Regional HS
Sethi, Bhuvi 9.78 Gloucester County Institute of T
Mclaughlin, Diamond 7.68 Absegami HS
Barron, Jada Timber Creek Reg. HS
Esperience, Taina 7.87 Highland Reg HS
Marshall, Janelle 7.79 Cherry Hill West HS
Gravely, Tyra 8.06 Bridgeton HS
Oworsu, Nanafula 8.14 Toms River South HS
Pollard, Sanaa 7.77 Cherry Hill West HS
Mosley, Mikiya Bridgeton HS
Fasakin, Desola 8.06 Toms River South HS
Musser, Natalie 8.27 Hammonton HS
Loveday, Dynasty 7.81 Toms River South HS
Campbell-Mack, Ty-Lynn 8.09 Central Reg HS
Genovese, Carrigan 8.50 Hammonton HS
Cray, Amber 8.04 Toms River East HS
Korwan, Haley 8.06 Lacey Twp. HS
Thunig, Raisa 7.55 Toms River East HS
Rullo, Samantha 8.08 Central Reg HS
Haldeman, Mackenzie Hammonton HS
Sullivan, Kaitlin 8.93 Shawnee HS
Byrne, Katherine 8.36 Clearview Reg. HS
James, Jaia 7.35 Winslow Township HS
Crozier-Carole, Emma 8.00 Mainland Regional HS
Gleason, Sarah 8.51 Ocean City HS
Aldakimov, Emily 8.11 Shawnee HS
Hammond, Janeya 7.23 Winslow Township HS
Bonczek, Paige 7.95 Mainland Regional HS
Holmes, Laila 8.30 Timber Creek Reg. HS
Pope, Jade 7.37 Pennsauken HS
Troxel, Aila 8.09 Ocean City HS
Clark, Anniyha 8.79 Bridgeton HS
Smith, Emma 7.98 Mainland Regional HS
Orsini, Alyssa 9.50 Gloucester County Institute of T
Ross, Hannah 8.14 Absegami HS
Pearson, Chastiney 7.94 Timber Creek Reg. HS
Nwoga, Catherine 7.78 Highland Reg HS
Bianco, Jessica 8.07 Cherry Hill West HS
Bennett, Abigail 8.17 Ocean City HS
Jones, NyAzshaa Bridgeton HS
Back to Top

Group 3 Girls 55 Meter Hurdles 46 entries

Athlete Seed Team
Boutsikaris, Marquella 9.88 Central Reg HS
Aguado, Eileen 11.21 Toms River East HS
Broux, Ava 9.93 Mainland Regional HS
Mclaughlin, Diamond 9.00 Absegami HS
Wright, Olivia 9.43 Winslow Township HS
Thunig, Raisa 9.02 Toms River East HS
Hammond, Janeya 8.67 Winslow Township HS
Sullivan, Kaitlin 11.38 Shawnee HS
Riley, Sara 11.34 Gloucester County Institute of T
Gleason, Grace 10.69 Ocean City HS
Corsi, Maddy 11.24 Shawnee HS
Pollard, Sanaa 9.72 Cherry Hill West HS
Decker, Amanda 9.65 Central Reg HS
DiCicco, Daniella 10.92 Ocean City HS
Gibson, Giavanni 10.30 Timber Creek Reg. HS
Randolph, Kyra 8.90 Cherry Hill West HS
Esperience, Taina 9.03 Highland Reg HS
Genovese, Carrigan 9.81 Hammonton HS
Burgos, Sarah 10.12 Ocean City HS
VandenBerg, Isabelle 10.40 Mainland Regional HS
Gleason, Sabrina 10.89 Toms River South HS
Hooker, Tierra 8.50 Timber Creek Reg. HS
Sweeney, Kaitlyn 11.13 Lacey Twp. HS
Colasurdo, Jamey 10.09 Hammonton HS
Conlon, Amy 11.21 Central Reg HS
Casalino, Nina 10.01 Toms River East HS
Pedrick, Claire Mainland Regional HS
Fasakin, Desola 10.40 Toms River South HS
White, Jordyn 9.68 Clearview Reg. HS
Perry, Nylah 8.41 Winslow Township HS
Stec, Ashlee 10.77 Toms River East HS
Higgs, Shevell 8.51 Winslow Township HS
Reahm, Haley 11.47 Absegami HS
Shannon, Kaylie Gloucester County Institute of T
Aldakimov, Emily 10.40 Shawnee HS
Gleason, Sarah Ocean City HS
Regino-Bautista, Sherlin 11.17 Cherry Hill West HS
Walden, Sydirah 10.51 Hammonton HS
Krier, Morgan 9.62 Ocean City HS
Molina, Rayna 10.54 Mainland Regional HS
Pearson, Chastiney Timber Creek Reg. HS
Simunek, Marina 10.21 Lacey Twp. HS
Haldeman, Mackenzie 10.17 Hammonton HS
Matura, Peyton 11.03 Ocean City HS
Sims-Hackney, Ki'yanah 9.09 Mainland Regional HS
Oworsu, Nanafula 11.61 Toms River South HS
Back to Top

Group 3 Girls 800 Meter Run 68 entries

Athlete Seed Team
Cundiff, Charlotte 3:31.92 Hammonton HS
Lisicki, Mary 2:38.19 Ocean City HS
Webb, Abigail 2:26.68 Highland Reg HS
Oliver, Lily 2:18.14 Toms River South HS
Marinero, Vanessa 2:32.70 Timber Creek Reg. HS
Byrne, Katherine 2:27.03 Clearview Reg. HS
Reese, Hailey Hammonton HS
Farhat, Yasmien 2:54.74 Pennsauken HS
Cantero, Mariana Timber Creek Reg. HS
Alacqua, Amelia 2:50.46 Clearview Reg. HS
Malone, Lily 2:42.34 Mainland Regional HS
Leahy, Ceili 2:40.06 Toms River South HS
Farhat, Genan 2:57.49 Pennsauken HS
David, Camryn 2:51.52 Toms River East HS
Ibarra, Ithsel 3:11.63 Hammonton HS
Corbett, Madeline 2:31.47 Mainland Regional HS
Dutton, Charly 2:27.40 Winslow Township HS
Nunez, Natalina 2:42.20 Pennsauken HS
Evoy, Kylie Moorestown HS
Boag, Kasey 2:34.55 Toms River East HS
Vinciguerra, Gabriella 2:52.77 Gloucester County Institute of T
Hanlon, Erin 2:28.92 Ocean City HS
Olson, Ashley 2:38.38 Shawnee HS
Perez-Carrero, Sarymar 3:19.62 Bridgeton HS
Connell, Cheryl 2:39.44 Ocean City HS
McGee, Ashley 2:52.59 Central Reg HS
Koveloski, Madison 2:34.90 Shawnee HS
Perez, Abigail 2:45.87 Bridgeton HS
Reyes, Lizbeth 2:53.17 Cherry Hill West HS
McAfee, Grace 2:35.31 Ocean City HS
Wassell, Grace 2:31.05 Highland Reg HS
Amang, Chantelle 2:43.00 Timber Creek Reg. HS
Cardenas, Amira 2:48.51 Lacey Twp. HS
Faucett, Megan 2:55.21 Cherry Hill West HS
Grimaldo, Mia 2:53.86 Hammonton HS
Dean, Gabrielle 2:32.73 Highland Reg HS
Luff, Sydney 2:50.85 Mainland Regional HS
Garrison, Alana 2:45.64 Toms River South HS
Thompson, Allynson Timber Creek Reg. HS
Waddington, Abigail 2:36.25 Clearview Reg. HS
Battle, Sharee 2:47.58 Pennsauken HS
Stakelbeck, Shannon Toms River East HS
Rivera, Isabella Hammonton HS
Tabar, Hailey 2:21.54 Clearview Reg. HS
Obergfell, Giselle 2:43.32 Mainland Regional HS
Manley, Colleen 2:28.29 Timber Creek Reg. HS
Enwereji, Catherine 2:44.03 Winslow Township HS
Anyanwu, Ruby 2:38.70 Pennsauken HS
Pallen, Olivia 2:50.27 Toms River East HS
Savage, Lauren 2:43.27 Hammonton HS
Hammond, Janeya 2:40.41 Winslow Township HS
Pope, Jasmine 2:34.61 Pennsauken HS
Fornes, Alyson 2:50.00 Gloucester County Institute of T
Bell, Elizabeth 2:38.47 Shawnee HS
Hernandez, Joselyn Bridgeton HS
Shannon, Kaylie 2:46.68 Gloucester County Institute of T
Sardy, Emma 2:45.31 Ocean City HS
Guarascio, Brooklyn 2:53.65 Central Reg HS
Sheehan, Ryann 2:40.45 Shawnee HS
Benitez, Lisbet 3:15.79 Bridgeton HS
Morton, Grace 2:52.41 Cherry Hill West HS
Thompson, Petrice Woodrow Wilson HS
Danelson, Emily 3:04.41 Central Reg HS
Nwoga, Princess 2:46.91 Highland Reg HS
Guido, Marissa 2:45.73 Ocean City HS
Grasso, Juliana 2:31.45 Timber Creek Reg. HS
Cardenas, Rosio 2:35.48 Lacey Twp. HS
Martello, Corrine 2:46.18 Cherry Hill West HS
Back to Top

Group 3 Girls High Jump 31 entries

Athlete Seed Team
Weiss, Emma Hammonton HS
Higgs, Shevell 5-0 Winslow Township HS
Catana, Sophia 4-10 Shawnee HS
Carr, Cameryn 4-0 Ocean City HS
Bonczek, Paige 4-4 Mainland Regional HS
Gibson, Giavanni 4-2 Timber Creek Reg. HS
Morrison, Eva 4-6 Mainland Regional HS
Barron, Jada 5-2 Timber Creek Reg. HS
Colasurdo, Jamey Hammonton HS
Crozier-Carole, Sophia 4-10 Mainland Regional HS
Oworsu, Nanafula 4-8 Toms River South HS
Vervier, Kaitlyn 5-0 Lacey Twp. HS
Pape, Taylor 4-6 Toms River East HS
Burgess, Emma 4-6 Central Reg HS
Archie, Sauliana Winslow Township HS
Wright, Olivia 5-0 Winslow Township HS
Pope, Jade 4-10 Pennsauken HS
Millere, Lyndsey 4-4 Shawnee HS
Riley, Casey 4-4 Shawnee HS
Crozier-Carole, Emma 5-0 Mainland Regional HS
Bennett, Abigail 4-0 Ocean City HS
Harrison, Madeline 4-8 Cherry Hill West HS
Merenich, Erin 4-2 Mainland Regional HS
Pearson, Chastiney 4-10 Timber Creek Reg. HS
Sims-Hackney, Ki'yanah 4-8 Mainland Regional HS
Hooker, Tierra 5-8 Timber Creek Reg. HS
Fasakin, Desola 4-8 Toms River South HS
MacMoyle, Jordan 4-8 Central Reg HS
James, Jordan 4-4 Winslow Township HS
Thunig, Raisa 5-0 Toms River East HS
Gardina, Miranda 4-4 Clearview Reg. HS
Back to Top

Group 3 Girls Pole Vault 21 entries

Athlete Seed Team
Moschella, Aleeza 8-0 Absegami HS
Guadagno, Gianna 7-6 Central Reg HS
Moderno, Katia 8-0 Toms River East HS
Morrison, Eva 9-0 Mainland Regional HS
Richards, Micah 7-6 Shawnee HS
Chisholm, Kamryn 8-0 Ocean City HS
Crozier-Carole, Sophia 9-6 Mainland Regional HS
Willett, Lauren 6-0 Ocean City HS
Gibson, Giavanni Timber Creek Reg. HS
Casalino, Nina 8-6 Toms River East HS
Vu, Jasmin Absegami HS
Ott, Alyssa 9-6 Toms River East HS
MacMoyle, Jordan 9-6 Central Reg HS
Crozier-Carole, Emma 8-0 Mainland Regional HS
Harris, Angelina 6-6 Shawnee HS
Tran, Erica 7-0 Mainland Regional HS
Stewart, Birdie 9-6 Ocean City HS
Guido, Laney Ocean City HS
Nadeau, Laurel 8-2 Toms River South HS
Verderber, Cassidy 9-0 Absegami HS
Pape, Taylor 8-6 Toms River East HS
Back to Top

Group 3 Girls Shot Put 53 entries

Athlete Seed Team
Wood, Vanessa 36-4 Toms River South HS
Foster, Arianna 21-2 Cherry Hill West HS
Sturdivant, Dayani 33-3.75 Timber Creek Reg. HS
Reese, Hailey 21-5.5 Hammonton HS
Brown, Shannon 28-6.75 Central Reg HS
Rivera, Ingrid 33-0 Toms River East HS
Ayala, Taliana 24-8.5 Lacey Twp. HS
Chiorazzi, Kayla 30-2 Central Reg HS
Tschirpke, Katherine 35-7.75 Toms River East HS
Michalowski, Meghan 21-6.25 Shawnee HS
Cosme, Kayliany 29-3.25 Winslow Township HS
Rivera, Shaniya 22-8.5 Mainland Regional HS
Altieri, Aimee 24-5.25 Ocean City HS
Santiago, Silvia Bridgeton HS
Dales, Jailah 30-4.25 Winslow Township HS
Medina, Julianna 32-5.5 Mainland Regional HS
Alvez, JahAsia 26-3 Bridgeton HS
Askins, Kelly 22-3 Absegami HS
Akande, Oluwakemi 30-0.5 Timber Creek Reg. HS
Kimbrough, Jordan 22-9.5 Highland Reg HS
Manasary, Madiana 28-7 Cherry Hill West HS
Perdomo, Kadishka 33-5.25 Bridgeton HS
Witt, Brianna 31-8 Toms River South HS
Buttram, Jacinta 17-3.25 Gloucester County Institute of T
Pierre, Janelle 31-7.5 Absegami HS
Riggins, Tionna 30-0 Pennsauken HS
Szczypinski, Ashlyn 32-8.75 Toms River South HS
Camba, Jodie 16-2.75 Cherry Hill West HS
McDonald, Melka 22-7.25 Timber Creek Reg. HS
Cutler, Ciara 17-9.25 Hammonton HS
Azuonwu, Jane 33-1 Hammonton HS
Slomkowski, Morgan 32-0 Toms River East HS
Boyle, Kendall 26-0 Lacey Twp. HS
Febus, Savannah 32-2 Central Reg HS
Lavigne, Rachel 39-1 Toms River East HS
Michalowski, Caitlyn 21-3.75 Shawnee HS
Horahan, Madison 36-5.75 Lacey Twp. HS
Neil, Akayliah 24-10 Mainland Regional HS
Polan, Carley 34-3.25 Shawnee HS
Still, Ze'Aonna Bridgeton HS
Cejkovsky, Emily 23-8 Clearview Reg. HS
Stanley, Kahliya 31-10.75 Winslow Township HS
Gonzalez, Aaliyah 26-7 Mainland Regional HS
Connell, Cheryl 22-11.25 Ocean City HS
Armstead, Destiny Bridgeton HS
Simpkins, Ashanti 33-6 Bridgeton HS
Cevantes, Isabella 27-2 Gloucester County Institute of T
Flukey, Kaylin 30-3 Absegami HS
Eure, Jeniyah 30-0.5 Highland Reg HS
Curran, Sarah 21-11 Cherry Hill West HS
Miah, Jasmine 23-9.25 Pennsauken HS
Ortiz, Berlin 35-5.5 Toms River South HS
Smith, Faith 21-2.5 Timber Creek Reg. HS
Back to Top