Athlete Entries


4x800 SINGLE EVENT 8 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 8:30.00h Kingsway HS
Relay Team A 8:51.06 Paul VI HS
Relay Team A 9:00.00 Haddon Heights HS
Relay Team A 9:44.90 Eastern Christian HS
Relay Team A 9:11.40 McNair Academic HS
Relay Team A 9:19.71 Willingboro HS
Relay Team A 8:22.19 Hasbrouck Heights HS
Relay Team A 8:50.80 Haddon Township HS
Back to Top

Varsity Boys 1600 Meter Run 125 entries

Athlete Seed Team
Wearing-Poindexter, Daveon 5:34.59 Irvington HS
Joyce, Garrett 4:56.80 McNair Academic HS
Bispo, Matthew 5:36.61 St. Augustine Prep
Chartoff, Nicholas 4:33 East Brunswick HS
Guy, Joe 5:15.28 Woodbury HS
Dolan, James 5:01.40 Lenape Regional HS
Hagan, Dylan 4:42 Cherry Hill East HS
Perry, Justin Willingboro HS
Clewell, Billy 4:38.77 Camden Catholic HS
Parrotti, Nick 4:56.50 Haddon Heights HS
Galinus, Nicholas 4:59.65 St. Augustine Prep
Batth, Khushmeet 4:45.54 Hightstown HS
Bonfanti, Joseph North Warren HS
Strong, William 4:54.48 Gill St. Bernard's School
Stillman, Ethan 4:43.69 Lenape Regional HS
Kwok, Khalil 4:55.89 Cherry Hill East HS
Shea, Brett 4:34.00 Cherokee HS
Waugh, Roshane 4:52.45 Willingboro HS
Moore, Cristian 4:51.64 Camden Catholic HS
Cervini, Anthony 5:18.75 Vineland HS
Strouse, Zachary 5:06.24 Buena Regional HS
Anderson, Sean 5:09.46 Bishop Eustace Prep
Covino, Luca 4:43.78 St. Augustine Prep
Brad, Aiden 5:00.88 Williamstown HS
Miller, Chase 4:29.00 Cherokee HS
Stemetzki, Peter 5:02.31 Camden Catholic HS
Gonzalez, Xavier 5:11.96 Vineland HS
Drennan, Nolan 6:32.89 North Warren HS
Vostenak, Shane 4:39.17 Bishop Eustace Prep
Overbeck, Luke 4:37.0 Haddon Township HS
Raheel, Moeed 5:30 Jackson Memorial HS
Rupertus, Joe 5:28.52 Paul VI HS
Haas, Jeremy 4:54.85 Buena Regional HS
Jackson, Josh 4:45.12 Williamstown HS
Roth, Ethan Glassboro HS
Faust, Anthony 4:54.62 Bishop Eustace Prep
Aylmer, Jake 4:35.60 Haddon Township HS
Driscoll, Thomas 4:49.00h Kingsway HS
Myers, Jacob 5:05.20h Paul VI HS
Shinkle, Andrew 4:54.45 Eastern Regional HS
Rodriguez, Daniel 5:20.00h Egg Harbor Twp HS
Piper, Henry 5:33.79 Collingswood HS
Figueroa, Brandon 5:15.06 Glassboro HS
DiMatties, Mike 4:51.94 Kingsway HS
Clayton, Timothy 5:07.95 St. Rose HS
Smith, Ryan 4:49.5 Rancocas Valley Reg HS
Cohen, Ben 5:17.04 Eastern Regional HS
Antonio, Aidan 5:05.60 Southern Regional HS
Groves, Avery Collingswood HS
Wells, Tyler 4:52.81 Audubon HS
Lant, Charles 4:58.00 Washington Twp HS
Nelson, Chris 4:38.00h Kingsway HS
Wiliams, Cooper 5:24.12 St. Rose HS
Abushanab, Adam 5:05.16 McNair Academic HS
Harrison, Jake 5:02.98 Southern Regional HS
Cook, Timothy 5:10.51 Collingswood HS
Lapp, Jonathan 5:07.25 Audubon HS
Aseron, Sebastian 4:50.51 Washington Twp HS
Donohue, Sean 4:52.25 St. Rose HS
Torelli, Michael 5:02.57 Woodbury HS
Steen, Joshua 5:14.5 Eastern Christian HS
Pinguil, Juan 6:17.01 Irvington HS
Patel, Ravi 5:01.88 McNair Academic HS
Hanneman, Benjamin 4:51.81 Southern Regional HS
Gonzalez, Matthew 4:35 East Brunswick HS
Smeltzer, Mark 5:03.43 Audubon HS
Shute, Brady 4:34.32 Woodbury HS
Tepper, Peter 4:55.06 Cherry Hill East HS
Rosenheim, Ian 5:18.00 Haddon Heights HS
Ogega, Casey 5:18.66 Irvington HS
Polistina, Vinny 5:15.20 St. Augustine Prep
Watkins, Cameron 5:03.56 Hightstown HS
Tellalian, Tyler 5:38.40 Gill St. Bernard's School
Volpe, Nick 5:18.85 Lenape Regional HS
Arougheti, Daniel 4:58.67 Cherry Hill East HS
Dixon, Collin 5:20.25 Willingboro HS
Alvarez, Michael 5:16.27 Camden Catholic HS
Colonna, Wyatt 4:52.00 Haddon Heights HS
Kenny, David 5:04.19 St. Augustine Prep
Rongen, Niels 4:56.92 Gill St. Bernard's School
Wechsler, Ethan 4:24.40 Cherokee HS
Rosolia, Aeden Camden Catholic HS
Rosa, Xayvon 4:54.84 Vineland HS
Kasprenski, Dylan 5:50.62 North Warren HS
Wigginton, Joesph 5:20.18 Paul VI HS
Platania, Kayden 5:04.40 Buena Regional HS
Carney, Ryan 4:37.20 Bishop Eustace Prep
Kohute, Gavin 5:44.33 Jackson Memorial HS
Stanchina, Nick 5:09.17 St. Augustine Prep
Monahan, Aaron 5:11.29 Williamstown HS
Denton, Matthew 4:46.15 Camden Catholic HS
Kellaher, Jack 4:41.00 North Warren HS
Colden, Daniel 5:25.20 Bishop Eustace Prep
McCauley, Ian 4:40 Haddon Township HS
Praski, Ethan 5:19.97 Jackson Memorial HS
Heineman, Jeffrey 4:35.00h Kingsway HS
McKeon, Kyle 4:57.75 Paul VI HS
Cannone, John Robert 5:00.00h Egg Harbor Twp HS
Bovone, Anton 5:20.50 Collingswood HS
Catania, Justin 5:04.64 Williamstown HS
Lopez, Harry 5:42.19 Glassboro HS
Gray, Ethan 4:52.00h Kingsway HS
Theobald, Brian 4:48.41 St. Rose HS
Johnson, Colton 4:29.27 Paul VI HS
Hice, Sean 4:58.98 Washington Twp HS
Orloff, Justin 4:53.55 Eastern Regional HS
Ygana, Marcuz 5:00.00h Egg Harbor Twp HS
Schell, Ryan 5:29.26 Collingswood HS
Saicic, John Glassboro HS
Kelii, Makaio 4:52.09 Audubon HS
Bentley, Ethan 4:25.23 Kingsway HS
Swenarton, Sean 5:24.39 St. Rose HS
McGowan, Shane 5:16.21 Rancocas Valley Reg HS
Bowker, Andrew 5:04.84 Southern Regional HS
Forrest, Josh 4:45.11 Collingswood HS
Gilmore, Clifford 4:56.62 Audubon HS
Brewster, Mason 4:45.52 Washington Twp HS
Hewitt, Jared 5:09.95 St. Rose HS
Cruz, Christopher 6:00.00h Eastern Christian HS
Sohail, Taimoor 5:03.87 McNair Academic HS
Sincavage, Timothy 4:41.67 Southern Regional HS
Tiongko, Matthew 4:42 East Brunswick HS
Williams, Zachary 4:34.5 Audubon HS
Costroff, Christopher Woodbury HS
Patterson, Colin 4:58.00 Haddon Heights HS
Back to Top

Varsity Boys 200 139 entries

Athlete Seed Team
Danford, Qahhar 24.69 Camden HS
Fowles, Owen North Warren HS
Lancaster, Amani 29.97 Willingboro HS
Algarin, Marco 24.50 Egg Harbor Twp HS
O'Rourke, Danny 26.38 Bishop Eustace Prep
Castro, Jaiden 26.90h Buena Regional HS
Atkins-Harris, Shawn 24.19 Camden Catholic HS
Swint, Adam Glassboro HS
Wilson, Tyler 24.05 Audubon HS
Campbell, Finn 23.80h Kingsway HS
Merkh, Justin 26.5 Haddon Township HS
Gil, Elijah 26.47 Cherokee HS
Morrow, Matthew 24.56 Washington Twp HS
Green, Michael 24.68 Vineland HS
Sykes, Dashaun 23.38 Buena Regional HS
Coleman, James 23.31 Audubon HS
Kersey, Jashad 25.38 Eastern Regional HS
Calcaterra, Dakota 30.49 Jackson Memorial HS
Oberman, Dan 25.28 Washington Twp HS
Moosvi, Mohammad 24.54 Vineland HS
Okorie, Obinna 25.20 Cherry Hill East HS
Bland, Thomas 25.41 Cherokee HS
Brooks, AJ 24.24 Eastern Regional HS
Seawright, Michael 26.07 Jackson Memorial HS
Smith, Ethan 23.23 Cherry Hill East HS
Byrd, Masai 25.67 Rancocas Valley Reg HS
Neri, Kyle 25.76 St. Augustine Prep
Jordan, Carl 23.95 Eastern Regional HS
Mazero, Matthew 23.24 Paul VI HS
Abdullah, Fareed 24.15 Williamstown HS
Searles, Jude 24.70h Southern Regional HS
Waldron, Noah Collingswood HS
Thompson, Aiden 29.0 St. Rose HS
Tedesco, Mike 25.60h St. Augustine Prep
Harvey, Quincy 25.70 Woodbury HS
Brooks, De'Andre Williamstown HS
Chamberlain, Sebastian Collingswood HS
Nappo, James 27.19 St. Rose HS
Tirona, Jonas 28.98 McNair Academic HS
Rehman, Albert St. Augustine Prep
Martino, Matt 23.18 Paul VI HS
Edwards, Donte 25.35 North Warren HS
Smith, Kameron 24.85 Willingboro HS
Carrington, Derrick 24.84 Egg Harbor Twp HS
Polk, Giavon Bishop Eustace Prep
Nicholson, Aidan 25.71 Haddon Heights HS
Daley, Sincere 28.72 Woodbury HS
Austin, Spencer 24.00h East Brunswick HS
Hart, Quinn Williamstown HS
Dukes Jr., Damon 24.12 Kingsway HS
Paige, Saekwon Collingswood HS
Kretzmer, Christopher 26.70 St. Rose HS
Corneille, Stanley 25.33 Irvington HS
Gilbert, Tyrese 26.00h McNair Academic HS
Otero, Raymond 27.44 Clayton HS
Defino, Michael 27.23 North Warren HS
Wimberly-Cole, Jaheim 24.98 Camden HS
Vazquez, Anthony 24.07 Egg Harbor Twp HS
Spera, Luke 24.94h Lenape Regional HS
Toliver, Xavier Willingboro HS
Yekta, Zach 28.80h Gill St. Bernard's School
Derilhomme, Nasset 24.10h East Brunswick HS
Opoku, Joseph 24.97 Hightstown HS
Brackett, Granville Glassboro HS
Townes, Bryan 24.10h Kingsway HS
Sheehan, Matt 26.00h Haddon Township HS
Bishop, Dominck 23.00 Clayton HS
Chestnut, Darian 22.95 Camden HS
Moncado, Yohance Willingboro HS
Griffin, Chris 24.51 Egg Harbor Twp HS
Young, Brian 30.40h Gill St. Bernard's School
Tran, Matthew 29.30 Bishop Eustace Prep
Rowe Morris, Sean 24.37 Hightstown HS
Rodriguez, Michael 27.02 Camden Catholic HS
Riccardi, Matthew 26.97 Glassboro HS
Gray, Seth 24.30h Kingsway HS
McErlean, Aidan 23.93 Haddon Township HS
Evans, Hakeem 23.08 Camden HS
Trombetta, Stephen 27.10h Cherokee HS
Williams, Jon 24.90h Buena Regional HS
Wright, Curtis 24.81 Glassboro HS
Knoll, Timothy 26.27 Audubon HS
Hoskins, Gavin 25.13 Washington Twp HS
Gregory, Daylyn 23.70 Vineland HS
Shaw, Adrian 24.17 Cherry Hill East HS
Spuler, Luke 26.6 Cherokee HS
Dauphin, Rich-Sheldon 25.54 Eastern Regional HS
Stoner, Aidan 25.16 Jackson Memorial HS
Davis Jr, Maurice 23.99 Buena Regional HS
Dressner, Mike 24.62 Washington Twp HS
Kuni, Colin 24.60h St. Augustine Prep
Miller, Robert 25.30 Vineland HS
Chuck Browne, Christian 25.08 Cherry Hill East HS
Rudek, Andrew 24.87 Rancocas Valley Reg HS
Corbett-Collier, Tavion 25.41 Eastern Regional HS
Torres, Isaiah Eastern Christian HS
Williams, Mark 23.99 Williamstown HS
Ricciardi, JP 24.60h Southern Regional HS
Cedeno, Denzel 24.50 Rancocas Valley Reg HS
Diefenbak, Luke Collingswood HS
Mulloy, Alex St. Augustine Prep
Arrocho, Angel 27.26 Woodbury HS
Simpkins, Damon 27.50 Williamstown HS
Gallacher, Hank 24.70h Southern Regional HS
Steidle, Ean Collingswood HS
Dempsey, William Nate 26.04 St. Rose HS
Cobb, Jacob 25.03 St. Augustine Prep
Walsh, Rj 23.90 Paul VI HS
Lockhart, Teddy 24.15 Woodbury HS
Ezeiruaku, Cameron 24.16 Williamstown HS
Ferguson, Elijah Collingswood HS
Walker, Samir 27.95 St. Rose HS
Gunn, Jeffrey Irvington HS
Bernardo, Jeremiah 25.03 McNair Academic HS
Care-Morton, JaQuez 27.00 Clayton HS
Alpaugh, Jack 27.33 North Warren HS
Rodriguez, Angelo Camden HS
Brock, Ahmad 23.41 Egg Harbor Twp HS
Braciszewski, Bobby 26.67 Bishop Eustace Prep
Kinsman, Lorenzo 25.74h Lenape Regional HS
Martinez, James 26.60h Haddon Heights HS
Perry, Justin Willingboro HS
Tellalian, Tyler 29.50h Gill St. Bernard's School
Lipman, Ben 23.10h East Brunswick HS
Hughes, Malachi Glassboro HS
Williams, Eric 23.20 Kingsway HS
Singh, Devindra Irvington HS
Gibson, Justin 22.24 Clayton HS
Vega, Santana 25.16 Camden HS
Arzillo, Tommy 24.91 Lenape Regional HS
Stoney, Shamir Willingboro HS
Lynch, Tyler 26.91 Gill St. Bernard's School
Barrera, John 25.68 Bishop Eustace Prep
Williams, Tariq 25 Hightstown HS
Capriotti, Joseph Camden Catholic HS
McBride, Ralph Glassboro HS
Williams, Michael 22.80h Kingsway HS
Feeley, Ryan 25.79 Haddon Township HS
Thompson, Omari 26.95 Clayton HS
Back to Top

Varsity Boys 3200 Meter Run 77 entries

Athlete Seed Team
Vostenak, Shane 10:02.60 Bishop Eustace Prep
Shute, Brady 9:39.55 Woodbury HS
Krol, Nicholas 11:13.72 Williamstown HS
Watkins, Cameron 10:35.94 Hightstown HS
Lant, Charles 10:57.33 Washington Twp HS
Hewitt, Jared 11:00.00 St. Rose HS
Galinus, Nicholas 11:09.20 St. Augustine Prep
McKeon, Kyle 10:54.65 Paul VI HS
Faust, Anthony 10:48.82 Bishop Eustace Prep
Boyle, Brett 10:58.80 Lenape Regional HS
Monahan, Aaron 11:51.98 Williamstown HS
Bergmann , Ethan 10:25.00 Haddon Township HS
Bovone, Anton Collingswood HS
Ogega, Casey 11:34.10 Irvington HS
Stanchina, Nick 11:33.17 St. Augustine Prep
Valdivieso, Nicolas 10:00.00 Egg Harbor Twp HS
Forrest, Josh Collingswood HS
Soherwardy, Zain 10:35 East Brunswick HS
Walters, Kyle 11:28.29 Buena Regional HS
Alvarez, Michael 11:39.90 Camden Catholic HS
Lapp, Jonathan 11:04.31 Audubon HS
Smock, Matthew 10:55.07 Jackson Memorial HS
Denton, Matthew 10:20.44 Camden Catholic HS
Smeltzer, Mark 11:04.67 Audubon HS
Cervini, Anthony 12:00.06 Vineland HS
Guzewicz, Nicholas 10:24.77 Southern Regional HS
Lomas, Spencer 11:22.92 Woodbury HS
Arnstein, Aaron 11:20.00 Eastern Regional HS
Gonzalez, Xavier 11:35.17 Vineland HS
Yoon, Grant Cherry Hill East HS
Popler, Bradley 10:52.73 Cherokee HS
Rongen, Niels 11:26.72 Gill St. Bernard's School
Smith, Aidan 10:09.71 Kingsway HS
Rehn, Zachary 10:50.51 Haddon Heights HS
Haught, Maxwell 10:55.00 Cherry Hill East HS
Gavio, Michael 9:55.00 Cherokee HS
Gangaram, Danraj 10:28.40 McNair Academic HS
Nelson, Chris 10:11.21 Kingsway HS
Torelli, Michael 10:50.69 Woodbury HS
Steiginga, Michael 11:44.24 Eastern Christian HS
Colavita, Chris 10:32.04 Washington Twp HS
Wiliams, Cooper 11:51.74 St. Rose HS
Polistina, Vinny 11:28.81 St. Augustine Prep
Rupertus, Joe 12:03.39 Paul VI HS
Colden, Daniel Bishop Eustace Prep
Brad, Aiden 11:27.18 Williamstown HS
Batth, Khushmeet 10:31.97 Hightstown HS
Wearing-Poindexter, Daveon 11:12.20 Irvington HS
Covino, Luca 10:33.81 St. Augustine Prep
Johnson, Colton 10:00.99 Paul VI HS
Taylor, Ryan 11:05.00 Egg Harbor Twp HS
Messer, Jackson 11:58.98 Haddon Township HS
Schell, Ryan 11:52.07 Collingswood HS
Brad, Josh Williamstown HS
Cook, Timothy 11:42.17 Collingswood HS
DeBellis, Marco 10:35 East Brunswick HS
Haas, Jeremy 10:32.55 Buena Regional HS
Clewell, Billy Camden Catholic HS
Wells, Tyler 10:29.59 Audubon HS
Stemetzki, Peter 10:54.01 Camden Catholic HS
Herrera, Enrique 10:44.60 Audubon HS
McDevitt, Shane 10:55 Jackson Memorial HS
Levy, Ethan 11:19.30 Eastern Regional HS
Rosa, Xayvon 10:39.58 Vineland HS
Natoli, Joseph 10:46.62 Cherokee HS
Jani, Jayant 10:35.50 Southern Regional HS
Faigal, Andre 10:41.00 Rancocas Valley Reg HS
Torres, Christian 11:02.08 Kingsway HS
Anderer, Ethan 10:03.12 Cherry Hill East HS
Lafferty, Bryan 10:49.23 Cherokee HS
Page, Noah 11:24.75 McNair Academic HS
Bentley, Ethan 9:49.00h Kingsway HS
Wartenberg, Ryan 10:39.20 Haddon Heights HS
Kidwell, Nathaniel "Nate" 10:40.00 Washington Twp HS
Theobald, Brian 10:40.00 St. Rose HS
Salib, Flobatier 11:20.13 McNair Academic HS
King, Owen 11:04.04 Paul VI HS
Back to Top

Varsity Boys 400 133 entries

Athlete Seed Team
Okorie, Obinna 55.01 Cherry Hill East HS
Bland, Thomas 58.88 Cherokee HS
Aseron, Sebastian 55.77 Washington Twp HS
Tenuto, Dominic 60.2 St. Augustine Prep
Vega, Santana 57.43 Camden HS
Moosvi, Mohammad 55.21 Vineland HS
McGroarty, Keegan 58.00h Eastern Regional HS
Stoner, Aidan 57.72 Jackson Memorial HS
Williams, Mark 54.08 Williamstown HS
Cirillo, James 57.50h Cherry Hill East HS
Farrell, Gavin 54.00 Rancocas Valley Reg HS
Chamberlain, Sebastian 1:02.02 Collingswood HS
Burhanna, Casey 62.0 St. Augustine Prep
Paige, Saekwon Collingswood HS
Thompson, Aiden 1:14.99 St. Rose HS
Kumaresan, Nakul 64.0 St. Augustine Prep
Brooks, De'Andre Williamstown HS
Koller, Matthew 56.06 Southern Regional HS
Patterson, Rahmir 52.48 Rancocas Valley Reg HS
Harvey, Quincy 59.08 Woodbury HS
Walsh, Rj 56.84 Paul VI HS
Cortes, Matias 56.48 Eastern Christian HS
Ezeiruaku, Cameron 54.21 Williamstown HS
Lemley, Nicholas 56.12 Southern Regional HS
Heineman, Jeffrey 51.55 Kingsway HS
Cook, Timothy 1:01.12 Collingswood HS
Martin, Michael 1:12.76 St. Rose HS
Boone, Brian 58.48 Haddon Heights HS
Young, Jaylen 53.49 Willingboro HS
Daley, Sincere 54.22 Woodbury HS
Strong, William 58.90h Gill St. Bernard's School
Randazzo, Luca Glassboro HS
Townes, Bryan 53.40h Kingsway HS
Abarah, Mark 59.56 Irvington HS
Bernardo, Jeremiah 56.55 McNair Academic HS
Otero, Raymond 1:02.89 Clayton HS
Young, Brian 1:09.61 Gill St. Bernard's School
Reilly, John 57.46 Lenape Regional HS
Gilmore, Chris 57.61 Haddon Heights HS
Johnson, Christopher F 56.07 Willingboro HS
Phillip, Jayden 51.50h East Brunswick HS
Taylor, Stefan 56.78 Glassboro HS
Campbell, Finn 52.70h Kingsway HS
Sheehan, Matt 58.07 Haddon Township HS
Burke, Jaheim 56.00h Irvington HS
Bishop, Dominck 53.44 Clayton HS
Chestnut, Darian 51.50 Camden HS
Silver, Elijah 56.04h Lenape Regional HS
Kingsley, Jamaho 55.19 Willingboro HS
Brock, Ahmad 51.2 Egg Harbor Twp HS
Lazar, Teddy 59.39 Gill St. Bernard's School
Opoku, Joseph 56.90 Hightstown HS
Hegamin, Quasan 1:05.30 Glassboro HS
McErlean, Aidan 55.32 Haddon Township HS
Hatch, Lucas 55.9 Cherokee HS
Burrell, Maliki 53.31 Hasbrouck Heights HS
Paulson, James 57.84 North Warren HS
Vazquez, Anthony 53.64 Egg Harbor Twp HS
O'Rourke, Danny Bishop Eustace Prep
Atkins-Harris, Shawn 58.02 Camden Catholic HS
Myers, Aaryn 57.0 Audubon HS
Dauphin, Rich-Sheldon 57.96 Eastern Regional HS
Shaw, Adrian 55.31 Cherry Hill East HS
Brandreth, Christopher 58.1 Cherokee HS
Mcginnis, John 54.87 Washington Twp HS
Kuni, Colin 59.98 St. Augustine Prep
Johnstone, Devin 54.86 North Warren HS
Guest, Dontae 50.25 Camden HS
Gregory, Daylyn 53.15 Vineland HS
Davis Jr, Maurice 52.52 Buena Regional HS
Gregoire, Brandon 53.2 Audubon HS
Brooks, AJ 53.50h Eastern Regional HS
DeBerry, Jamar 55.71 Jackson Memorial HS
Smith, Ethan 51.73 Cherry Hill East HS
Dressner, Mike 53.40 Washington Twp HS
Pizzutullo, Pocket 1:02.00h Collingswood HS
Mulloy, Alex 61.4 St. Augustine Prep
Miller, Robert 55.01 Vineland HS
Jordan, Carl 51.87 Eastern Regional HS
Grandilli, Matthew 59.26 Jackson Memorial HS
Wilson, Gabriel 53.79 Rancocas Valley Reg HS
Ferguson, Elijah Collingswood HS
Danley, Jackson 1:09.38 St. Rose HS
Rehman, Albert 59.30 St. Augustine Prep
Simpkins, Damon Williamstown HS
Dick, Nolan 55.20 Collingswood HS
Dempsey, William Nate 57.73 St. Rose HS
Mazero, Michael 52.11 Paul VI HS
Torres, Isaiah 62.5 Eastern Christian HS
Abriola, Kevin 59.79 Williamstown HS
Maloney, Ryan 55.24 Southern Regional HS
Stoney, Shamir 58.45 Willingboro HS
Lockhart, Teddy 54.32 Woodbury HS
Tellalian, Tyler 1:08.50 Gill St. Bernard's School
Martino, Matt 51.45 Paul VI HS
Williams, Eric 52.76 Kingsway HS
Donohue, Sean 56.4 St. Rose HS
Tirona, Jonas 1:05.34 McNair Academic HS
Care-Morton, JaQuez 1:04.41 Clayton HS
Koether, James 1:00.00h Gill St. Bernard's School
Sirman, Luca 57.42 Haddon Heights HS
Gbeen, Sheraton 55.64 Willingboro HS
Augustine, Joshua 54.50h East Brunswick HS
Hohney, Dallas 55.34 Glassboro HS
Williams, Michael 51.50 Kingsway HS
Marsette, Tamir 57.00h Irvington HS
Gilbert, Tyrese 58.23 McNair Academic HS
Gibson, Justin 52.24 Clayton HS
Rongen, Niels 1:00.56 Gill St. Bernard's School
Witherspoon, Kylan 58.84h Lenape Regional HS
Bland, Anthony 56.57 Haddon Heights HS
Clements, Zaire 51.84 Willingboro HS
Carrington, Derrick 55.30 Egg Harbor Twp HS
Soherwardy, Ali 52.80h East Brunswick HS
Riccardi, Matthew 1:04.58 Glassboro HS
Caraccio, Stone 50.63 Kingsway HS
Feeley, Ryan 1:01.42 Haddon Township HS
Walsh, Owen 57.00 North Warren HS
Spence, William 55.00 Egg Harbor Twp HS
Barrera, John Bishop Eustace Prep
Rowe Morris, Sean 55.62 Hightstown HS
Rodriguez, Michael 1:06.39 Camden Catholic HS
Moran, Joseph 1:11.31 Audubon HS
Merkh, Justin 1:00.41 Haddon Township HS
Kersey, Jashad 58.79 Eastern Regional HS
Hess, Kevin 54.9 Cherokee HS
Morrow, Matthew 54.40 Washington Twp HS
Baldwin, William 59.24 North Warren HS
Elkomos, Daniel 56.0 Egg Harbor Twp HS
Green, Michael 55.01 Vineland HS
Williams, Jon 54.84 Buena Regional HS
Knoll, Timothy 57.71 Audubon HS
Battle, Ahmaad 57.00h Eastern Regional HS
Back to Top

Varsity Boys 4x400 Meter Relay 22 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 4:03.51 Gill St. Bernard's School
Relay Team A 3:28.33 Paul VI HS
Relay Team A 3:45.00 Jackson Memorial HS
Relay Team A 3:29.12 Kingsway HS
Relay Team A 3:36.15 Egg Harbor Twp HS
Relay Team A 4:00.00h Collingswood HS
Relay Team A 3:50.00 Washington Twp HS
Relay Team A 3:36.00h East Brunswick HS
Relay Team A 3:50.45 Haddon Heights HS
Relay Team A 3:59.37 St. Augustine Prep
Relay Team A 3:39.84 Camden HS
Relay Team A 3:33.71 Willingboro HS
Relay Team A 3:43.21 North Warren HS
Relay Team A 3:45.91 Cherokee HS
Relay Team A 3:38.84 Vineland HS
Relay Team A 3:51.56 Bishop Eustace Prep
Relay Team A 3:50.49 Williamstown HS
Relay Team A 3:50.37 Glassboro HS
Relay Team A 3:36.72 Eastern Regional HS
Relay Team A 3:39.71 Southern Regional HS
Relay Team A 3:46.58 Woodbury HS
Relay Team A 3:40.79 Cherry Hill East HS
Back to Top

Varsity Boys 4x800 Meter Relay 16 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 9:14.13 Vineland HS
Relay Team A 8:44.00 Cherokee HS
Relay Team A 9:07.34 Williamstown HS
Relay Team A 8:34.74 Southern Regional HS
Relay Team A 9:32.73 Eastern Christian HS
Relay Team A 9:20.55 Cherry Hill East HS
Relay Team A 8:51.06 Paul VI HS
Relay Team A 9:30.00h Jackson Memorial HS
Relay Team A 8:50.80 Haddon Township HS
Relay Team A 9:59.60 Collingswood HS
Relay Team A 8:13.30 Washington Twp HS
Relay Team A 8:42.76 McNair Academic HS
Relay Team A 8:08.00 East Brunswick HS
Relay Team A 9:00.00 Haddon Heights HS
Relay Team A 10:14.81 St. Augustine Prep
Relay Team A 9:19.71 Willingboro HS
Back to Top

Varsity Boys 55 Meter Dash 145 entries

Athlete Seed Team
Dempsey, William Nate 7.39 St. Rose HS
Mazero, Matthew 6.68 Paul VI HS
McPhail Millard, Quin 7.49 Hightstown HS
Guglielmi, Dom 7.47 Buena Regional HS
Minkins, Nasir 6.97 Rancocas Valley Reg HS
Gunn, Jeffrey 8.61 Irvington HS
Tirona, Jonas 8.18 McNair Academic HS
Rehman, Albert 7.76 St. Augustine Prep
Bishop, Dominck 6.67 Clayton HS
Corbett-Collier, Tavion 7.06 Eastern Regional HS
Brown, Jaiden 7.18 Southern Regional HS
Brock, Ahmad 6.62 Egg Harbor Twp HS
Chamberlain, Sebastian 7.58 Collingswood HS
Hart, Quinn 6.62 Williamstown HS
Hughes, Malachi Glassboro HS
Lane, Jamir 7.14 Washington Twp HS
Walker, Samir 7.56 St. Rose HS
Westcott, Shateek 7.57 Willingboro HS
Sykes, Dashaun 6.91 Buena Regional HS
Fabrizzio, Nicholas 7.05 Southern Regional HS
Paige, Saekwon 7.25 Collingswood HS
McBride, Ralph Glassboro HS
Dressner, Mike 6.90 Washington Twp HS
Sims, Nate 7.45 Willingboro HS
Wright, Curtis 7.00 Glassboro HS
Austin, Spencer 7.18 East Brunswick HS
Shaw, Adrian 7.24 Cherry Hill East HS
Gbeen, Sheraton 6.98 Willingboro HS
Wilson, Tyler 7.00 Audubon HS
Derilhomme, Nasset 7.16 East Brunswick HS
Martinez, James 7.54 Haddon Heights HS
Romanini, Zander 7.66 Vineland HS
Arrocho, Angel 7.26 Woodbury HS
Akeh, Olujoba 7.30 Cherry Hill East HS
Trombetta, Stephen 7.87 Cherokee HS
Kingsley, Jamaho 7.16 Willingboro HS
Robinson, Darnell 7.33 Kingsway HS
Barrera, John 7.63 Bishop Eustace Prep
Coleman, James 6.64 Audubon HS
Moosvi, Mohammad 6.96 Vineland HS
Wimberly-Cole, Jaheim 6.99 Camden HS
Lockhart, Teddy 6.68 Woodbury HS
Washington, Clyde 7.13 Lenape Regional HS
Calderon, Mateo 7.59 Cherokee HS
Bland, Anthony 7.19 Haddon Heights HS
Corcoran, Evan 7.17 Kingsway HS
Cerrano, Christian Irvington HS
Thompson, Omari 7.32 Clayton HS
O'Rourke, Danny 7.53 Bishop Eustace Prep
Kuni, Colin 7.16 St. Augustine Prep
Llolla, Destan 7.56 Jackson Memorial HS
Broome, Nahzir 6.91 Vineland HS
Fowles, Owen North Warren HS
Danford, Qahhar Camden HS
Arzillo, Tommy 7.04 Lenape Regional HS
Williams, Mark 7.03 Williamstown HS
Townes, Bryan 7.18 Kingsway HS
Danley, Jackson 8.11 St. Rose HS
Byrd, Masai 7.10 Rancocas Valley Reg HS
Polk, Giavon 7.83 Bishop Eustace Prep
Tenuto, Dominic 7.67 St. Augustine Prep
Care-Morton, JaQuez 7.66 Clayton HS
Calcaterra, Dakota 8.57 Jackson Memorial HS
Alpaugh, Jack North Warren HS
Kersey, Jashad 7.24 Eastern Regional HS
Griffin, Chris 6.97 Egg Harbor Twp HS
Yekta, Zach 7.70h Gill St. Bernard's School
Simpkins, Damon 7.23 Williamstown HS
Capriotti, Joseph Camden Catholic HS
Escandon, Lucas 8.61 St. Rose HS
Jenkins, Matthew 6.95 Paul VI HS
Rowe Morris, Sean 7.00 Hightstown HS
Cedeno, Denzel 7.17 Rancocas Valley Reg HS
Burhanna, Casey St. Augustine Prep
Gibson, Justin 6.65 Clayton HS
Defino, Michael 7.95 North Warren HS
Brooks, AJ 6.95 Eastern Regional HS
Carrington, Derrick 7.08 Egg Harbor Twp HS
Steidle, Ean 7.81 Collingswood HS
Ezeiruaku, Cameron 7.43 Williamstown HS
Atkins-Harris, Shawn 6.92 Camden Catholic HS
Washington, Maceo 8.52 Glassboro HS
Wilson, Andrew 7.20 Washington Twp HS
Nappo, James 7.25 St. Rose HS
Mazero, Michael 6.84 Paul VI HS
Castro, Jaiden 7.67 Buena Regional HS
Clauson, Joe 8.0 Haddon Township HS
Jordan, Carl 6.99 Eastern Regional HS
Drexler, Taner 7.07 Southern Regional HS
Vazquez, Anthony 6.70 Egg Harbor Twp HS
Ferguson, Elijah Collingswood HS
Brackett, Granville 7.96 Glassboro HS
Oberman, Dan 7.28 Washington Twp HS
Danar, Milton 7.64 Willingboro HS
Swint, Adam 7.79 Glassboro HS
Zuzic, Stephen 7.03 Southern Regional HS
Augustine, Joshua 7.24 East Brunswick HS
Young, Jaylen 7.01 Willingboro HS
Afriyie, Nana 7.25 East Brunswick HS
Nicholson, Aidan 7.10 Haddon Heights HS
Williams, Shapelle 7.08 Vineland HS
Kaminsky, Jordan 7.28 Cherry Hill East HS
Clements, Zaire 6.64 Willingboro HS
Knoll, Timothy 6.99 Audubon HS
Gregory, Daylyn 6.89 Vineland HS
Rodriguez, Angelo 7.16 Camden HS
Harvey, Quincy 7.59 Woodbury HS
Torres, Isaiah Eastern Christian HS
Witherspoon, Kaden 7.36 Lenape Regional HS
Unterlack, Caleb 7.59 Cherry Hill East HS
Aronow, Evan 8.88 Cherokee HS
Robertson, Nate 6.82 Willingboro HS
Sirman, Luca 7.21 Haddon Heights HS
Dukes Jr., Damon 6.80 Kingsway HS
Tran, Matthew 8.15 Bishop Eustace Prep
Miller, Robert 7.04 Vineland HS
Chestnut, Darian 6.75 Camden HS
Daley, Sincere 7.92 Woodbury HS
Spera, Luke 7.02 Lenape Regional HS
Evans, Andrew 7.66 Cherokee HS
Williams, Eric 6.95 Kingsway HS
Singh, Devindra 8.27 Irvington HS
Taylor, Drake 7.63 Bishop Eustace Prep
Neri, Kyle 7.27 St. Augustine Prep
DeBerry, Jamar 7.03 Jackson Memorial HS
Edwards, Donte 6.84h North Warren HS
Evans, Hakeem 6.64 Camden HS
Tellalian, Tyler 8.50h Gill St. Bernard's School
Abdullah, Fareed 6.78 Williamstown HS
Thompson, Aiden 8.15 St. Rose HS
Opoku, Joseph 7.12 Hightstown HS
Murry, David 7.10 Rancocas Valley Reg HS
Braciszewski, Bobby 7.67 Bishop Eustace Prep
Tedesco, Mike 7.16 St. Augustine Prep
Otero, Raymond 7.69 Clayton HS
Thompson, Zandray 7.02 Jackson Memorial HS
Williams, Michael 6.96 Kingsway HS
Walsh, Owen 8.08 North Warren HS
Dauphin, Rich-Sheldon 6.95 Eastern Regional HS
Algarin, Marco 6.99 Egg Harbor Twp HS
Waldron, Noah 7.72 Collingswood HS
Lynch, Tyler 7.57 Gill St. Bernard's School
Brooks, De'Andre 7.09 Williamstown HS
Rodriguez, Michael 7.69 Camden Catholic HS
Morrow, Matthew 7.09 Washington Twp HS
Back to Top

Varsity Boys 55 Meter Hurdles 87 entries

Athlete Seed Team
Taylor, Drake 11.25 Bishop Eustace Prep
Seawright, Michael 9.61 Jackson Memorial HS
Casella, Kyle 11.01 Kingsway HS
Baldwin, William North Warren HS
Cavalieri, Chris 8.78 Paul VI HS
Braciszewski, Bobby 10.63 Bishop Eustace Prep
Hiltner, Jack 11.33 Haddon Township HS
Thompson, Zandray 8.53 Jackson Memorial HS
McShea, Sean 11.07 Kingsway HS
Dauphin, Rich-Sheldon 8.57 Eastern Regional HS
Wesley, Malachi 8.17 Egg Harbor Twp HS
Clauson, Joe 9.1 Haddon Township HS
Kalfas, Nikolaos 10.55 Kingsway HS
Advento, Simon 10.70 St. Rose HS
Pradillada, Ken 9.53 Washington Twp HS
Brooks, AJ 8.35 Eastern Regional HS
Drexler, Taner 8.78 Southern Regional HS
Wood, Marcus 8.21 Egg Harbor Twp HS
Paige, Saekwon Collingswood HS
Walker, Samir 10.80 St. Rose HS
Mcginnis, John 8.96 Washington Twp HS
Jordan, Carl 9.05 Eastern Regional HS
Gallacher, Hank 8.22 Southern Regional HS
Kretzmer, Christopher 10.13 St. Rose HS
Serrao, Christopher 7.72 East Brunswick HS
Park, Daniel 9.60 Eastern Christian HS
Akeh, Olujoba 11.45 Cherry Hill East HS
Toliver, Xavier 10.40 Willingboro HS
Bernardo, Jeremiah 8.79 McNair Academic HS
Tenuto, Dominic 9.91 St. Augustine Prep
Soherwardy, Ali 7.94 East Brunswick HS
Harvey, Quincy 11.50 Woodbury HS
Chuck Browne, Christian 8.58 Cherry Hill East HS
Walter, Brandon 11.38 Cherokee HS
Johnson, Christopher F 10.09 Willingboro HS
Gilmore, Chris 8.78 Haddon Heights HS
Laurant, Anthony 12.18 Irvington HS
Cobb, Jacob 7.95 St. Augustine Prep
Gould, Benjamin 9.90 Vineland HS
Evans, Hakeem 7.68 Camden HS
Williams, William 10.85 Lenape Regional HS
Palfy, Zachary 10.67 Cherokee HS
Bright, Bryson 8.66 Willingboro HS
O'Rourke, Danny 10.01 Bishop Eustace Prep
DeBerry, Jamar 9.74 Jackson Memorial HS
Conroy, Jarod 10.58 Kingsway HS
Broughton, Cameron 10.01 Vineland HS
Young, Brian 13.22 Gill St. Bernard's School
Washington, Clyde 7.98 Lenape Regional HS
Brandreth, Benjamin 10.14 Cherokee HS
Polk, Giavon 10.71 Bishop Eustace Prep
Grandilli, Matthew 9.79 Jackson Memorial HS
Worthy, Donovan 10.25 Kingsway HS
Camper, Travon 8.51 Williamstown HS
Sykes, Dashaun 8.20 Buena Regional HS
Feeley, Ryan 10.1 Haddon Township HS
Jones, Myles 16.17 Kingsway HS
Danley, Jackson 11.80 St. Rose HS
Lane, Jamir 8.84 Washington Twp HS
Battle, Ahmaad 9.14 Eastern Regional HS
Spence, William 8.25 Egg Harbor Twp HS
Pizzutullo, Pocket 11.37 Collingswood HS
Campbell, Finn 10.0 Kingsway HS
Nappo, James 9.24 St. Rose HS
Bedford, Adam 9.88 Washington Twp HS
Corbett-Collier, Tavion 8.76 Eastern Regional HS
Fabrizzio, Nicholas 8.08 Southern Regional HS
Vazquez, Anthony 7.48 Egg Harbor Twp HS
Oliver, David 9.41 St. Rose HS
Burns, Robert 8.53 Southern Regional HS
Muyingo, Zack 9.30h East Brunswick HS
Rittweger, Brandon 8.24 East Brunswick HS
DeVries, David 9.1 Eastern Christian HS
Page, Dillon 8.95 Cherry Hill East HS
Moncado, Yohance 10.35 Willingboro HS
Coughlan, Pat 10.51 Haddon Heights HS
Mulloy, Alex 10.19 St. Augustine Prep
Ramos, Xavier 8.66 Vineland HS
Bruton, Jarrett 10.93 Lenape Regional HS
Trieu, Phillip 8.47 Cherry Hill East HS
Leung, Wilson 10.89 Cherokee HS
Hughes, Anaias 8.75 Willingboro HS
Burke, Jaheim 8.48 Irvington HS
Fennal, Ryan 10.44 Vineland HS
Danford, Haidar 8.60 Camden HS
Witherspoon, Kaden 9.08 Lenape Regional HS
Brandreth, Christopher 8.92 Cherokee HS
Back to Top

Varsity Boys 800 138 entries

Athlete Seed Team
VanderWall, Matthew 2:44.5 Eastern Christian HS
Brad, Josh 2:17.00 Williamstown HS
Awosanya, Brandon 2:03.9 Rancocas Valley Reg HS
Cooper, Jayden 2:05.00h Kingsway HS
Forrest, Josh 2:11.70 Collingswood HS
Martin, Michael 2:43.08 St. Rose HS
Crozier, Jameson 2:21.04 Cherokee HS
Annan, Sam 2:39.14 Willingboro HS
Costroff, Christopher 2:29.87 Woodbury HS
Parker, Luke 2:19.10h Eastern Christian HS
Braddock, Jackson 1:57.00h Southern Regional HS
Roth, Ethan Glassboro HS
Rakitis, Kyle 1:58.22 Kingsway HS
Donohue, Sean 2:09.78 St. Rose HS
Santos, Jared 2:28.37 McNair Academic HS
Cruz, Mike 2:11.09 Paul VI HS
Kittles, Leonardus 2:08.50 Haddon Heights HS
Stoney, Shamir 2:25.61 Willingboro HS
Daley, Sincere 2:08.97 Woodbury HS
Koether, James 2:19.70 Gill St. Bernard's School
Bentley, Ethan 1:58.8 Kingsway HS
Gangaram, Danraj 2:16.0 McNair Academic HS
Myers, Jacob 2:15.06 Paul VI HS
Sehulster, Aidan 2:24.20 Eastern Christian HS
Lopez, Harry Glassboro HS
Boone, Brian 2:13.50 Haddon Heights HS
Waugh, Roshane 2:08.20 Willingboro HS
Lazar, Teddy 2:21.76 Gill St. Bernard's School
Chrun, Kevin 2:15.00h East Brunswick HS
Taylor, Stefan 2:11.69 Glassboro HS
Melendez, Xavier 2:37.42 Irvington HS
Skulason, Isar 2:11.44 McNair Academic HS
Drennan, Nolan 2:33.92 North Warren HS
Lamonica, CJ 2:05.00h Egg Harbor Twp HS
Richardson, Matt 2:09.76 Lenape Regional HS
Soufi, Kareem 2:11.00h East Brunswick HS
Alvarez, Michael Camden Catholic HS
Borrelli, Dominic 2:42.54 Haddon Township HS
Carney, Ryan 2:07.01 Bishop Eustace Prep
Ward, Jason 2:21.44 Vineland HS
Kellaher, Jack 2:08.00 North Warren HS
Barnes, Michael 2:08.00h Egg Harbor Twp HS
Hall, James 2:24.56 Hightstown HS
Rosolia, Aeden 2:18.85 Camden Catholic HS
Gilmore, Clifford 2:19 Audubon HS
Cason, Josh 2:03.0 Eastern Regional HS
West, Jalen 2:10.13 Vineland HS
McCurdy, Michael 2:10.20 Cherry Hill East HS
Lafferty, Bryan 2:15.24 Cherokee HS
Lamonica, Vince 2:12.98 Washington Twp HS
Ferguson, Elijah Collingswood HS
Polistina, Vinny 2:27.29 St. Augustine Prep
Riley, Jake 2:02.43 North Warren HS
Colden, Daniel 2:29.13 Bishop Eustace Prep
Blasberg, Jonathan 2:38.34 Buena Regional HS
Denton, Matthew 2:05.26 Camden Catholic HS
Gregoire, Brandon 2:03.70 Audubon HS
Epstein, Aidan 2:30.21 Eastern Regional HS
Gonzalez, Xavier 2:21.83 Vineland HS
Jackson, Josh 2:08 Williamstown HS
Arougheti, Daniel 2:17.50h Cherry Hill East HS
Greene, Jayden 1:59.51 Washington Twp HS
Piper, Henry 2:12.22 Collingswood HS
Theobald, Brian 2:10.85 St. Rose HS
Kenny, David 2:02.50 St. Augustine Prep
Guest, Dontae 2:01.00h Camden HS
Hackney, Benjamin 2:25.61 Cherokee HS
Hansen, Ryan 2:34.34 Jackson Memorial HS
Strouse, Brandon 2:18.67 Buena Regional HS
Catania, Justin 2:14.56 Williamstown HS
Dunaway, Gabriel 2:09.1 Rancocas Valley Reg HS
Groves, Avery 2:29.99 Collingswood HS
O'Brien, Justin 2:21.68 St. Rose HS
Bromley, Thomas 2:11.09 Cherokee HS
Perry, Justin 2:33.38 Willingboro HS
Cruz, Christopher 2:33.21 Eastern Christian HS
Benigno, Jared 2:11.85 Williamstown HS
Chanda, Michael 2:05.45 Southern Regional HS
Delgado, Antonio 2:06.9 Rancocas Valley Reg HS
Heineman, Jeffrey 1:59.94 Kingsway HS
Hewitt, Jared 2:16.25 St. Rose HS
Cole, Jimmy 2:56.72 Paul VI HS
Dixon, Collin 2:22.63 Willingboro HS
Lomas, Spencer 2:13.50 Woodbury HS
Strong, William 2:16.49 Gill St. Bernard's School
Gray, Seth 2:11.33 Kingsway HS
Thuesday, Anthony 2:26.94 McNair Academic HS
Boberick, Adam 2:28.37 Paul VI HS
Westra, Ryan 2:32.48 Eastern Christian HS
Bates, Dylan 2:13.02 Southern Regional HS
Randazzo, Luca 2:28.54 Glassboro HS
Bayna, Andrew 2:03.50 Haddon Heights HS
Theobrun, Kierkegaadson 2:16.84 Willingboro HS
Guy, Joe 2:41.97 Woodbury HS
Rongen, Niels 2:15.00 Gill St. Bernard's School
Nelson, Chris 2:02.90h Kingsway HS
Patel, Ravi 2:18.38 McNair Academic HS
Saicic, John 2:33.56 Glassboro HS
Colonna, Wyatt 2:11.00 Haddon Heights HS
Bonfanti, Joseph 2:42.29 North Warren HS
Buniva, Jake 2:12.90 Lenape Regional HS
Mitra, Shaunak 2:11.00h East Brunswick HS
Clewell, Billy 2:05.45 Camden Catholic HS
Hegamin, Quasan 2:35.00 Glassboro HS
Hudnall, Justin 2:32.0 Haddon Township HS
Abarah, Mark 2:20 Irvington HS
Anderson, Sean 2:18.85 Bishop Eustace Prep
Bradley, Ryan 2:16.00h Lenape Regional HS
Russo, Domenic 2:27.50 North Warren HS
Winkler, Aidan 2:02.00h Egg Harbor Twp HS
Pierce, Jamison 2:19.90 Hightstown HS
Moore, Cristian 2:08.86 Camden Catholic HS
Kelii, Makaio 2:12.00h Audubon HS
Hiltner, Jaison 2:29.67 Haddon Township HS
Vostenak, Shane 2:18.54 Bishop Eustace Prep
Cervini, Anthony 2:20.49 Vineland HS
Baldwin, William 2:45.98 North Warren HS
Drews, Jonathan 2:32.37 Hightstown HS
Stemetzki, Peter 2:22.68 Camden Catholic HS
Herrera, Enrique 2:12.00h Audubon HS
McGroarty, Keegan 2:19.47 Eastern Regional HS
Rosa, Xayvon 2:10.18 Vineland HS
Hagan, Dylan 2:10.10h Cherry Hill East HS
Jackson, Tyler 1:58.29 Cherokee HS
Song, Joon 2:19.60 Washington Twp HS
Bovone, Anton 2:17.42 Collingswood HS
Tenuto, Dominic 2:33.48 St. Augustine Prep
Anderson, Se'maj 2:31.91 Camden HS
Ali, Javed 2:33.72 Jackson Memorial HS
Greene, Alex Buena Regional HS
Faso, Justin 2:13.73 Williamstown HS
Groff, Aidan 2:05 Cherry Hill East HS
DiPinto, Damian 2:30.00h Collingswood HS
Wiliams, Cooper 2:30.00 St. Rose HS
Stanchina, Nick St. Augustine Prep
Danford, Haidar 2:13.83 Camden HS
Ditmars, Patrick 2:12.46 Cherokee HS
Clark, Joshua 2:23.58 Jackson Memorial HS
Back to Top

Varsity Boys High Jump 49 entries

Athlete Seed Team
Elkhouly, Adam 5-6 Jackson Memorial HS
Smith, Kameron 6-6 Willingboro HS
McErlean, Aidan 6-0 Haddon Township HS
LaMoult, Logan 5-0 St. Rose HS
Muyingo, Zack 5-8 East Brunswick HS
Lee, Joshua 5-4 East Brunswick HS
Conroy, Jarod 5-2 Kingsway HS
Zheng, Alan 5-10 Cherry Hill East HS
Ward, Jason 5-4 Vineland HS
Knoll, Timothy 5-6 Audubon HS
Cliver, Conrad 5-4 Kingsway HS
Segrest, Robert 5-6 Haddon Heights HS
Mutts, Marvin 5-0 Vineland HS
Miles, Evan 5-6 Kingsway HS
DeVries, David 5-8 Eastern Christian HS
Moncrieffe, Jonathan 5-2 Williamstown HS
O'Brien, Justin St. Rose HS
Heard, James 5-6 Eastern Regional HS
Wood, Marcus 5-4 Egg Harbor Twp HS
Waldron, Noah Collingswood HS
Young, Brian 5-0 Gill St. Bernard's School
Hoskins, Gavin 5-4 Washington Twp HS
Kevelier, Keven 6-4 Collingswood HS
Hohney, Dallas 6-0 Glassboro HS
McGinley, Andrew 6-2 Washington Twp HS
Llolla, Destan 5-4 Jackson Memorial HS
Hughes, Anaias 5-8 Willingboro HS
Marsette, Tamir 5-3 Irvington HS
Holden, Johnathan 5-4 Southern Regional HS
Robertson, Nate 6-6 Willingboro HS
Dumas, Jayvee 5-6 East Brunswick HS
Page, Dillon 6-2 Cherry Hill East HS
McShea, Sean 4-10 Kingsway HS
Trieu, Phillip 5-8 Cherry Hill East HS
Gould, Benjamin 5-6 Vineland HS
Tomeo, Aden 6-2 Audubon HS
Moorer, Chase 5-4 Kingsway HS
Bentley, Ethan 5-0 Kingsway HS
Cobb, Jacob 5-2 St. Augustine Prep
Brock, Ahmad 5-6 Egg Harbor Twp HS
McKenzie, Nesean 6-0 Williamstown HS
Donohue, Sean 5-4 St. Rose HS
Brooks, AJ 5-10 Eastern Regional HS
Vazquez, Anthony 6-0 Egg Harbor Twp HS
Chamberlain, Sebastian 5-4 Collingswood HS
Cook, Ayden 5-0 Washington Twp HS
Boberick, Adam Paul VI HS
Ziegler, Nicholas 5-4 Southern Regional HS
Hall, Mike 6-1 Glassboro HS
Back to Top

Varsity Boys Long Jump 50 entries

Athlete Seed Team
Jones, Myles 16-0 Kingsway HS
Mutts, Marvin Vineland HS
Aronow, Evan Cherokee HS
Park, Daniel 16-0 Eastern Christian HS
Calderon, Mateo 16-9.25 Cherokee HS
Polk, Giavon Bishop Eustace Prep
Tenuto, Dominic St. Augustine Prep
Perry, Justin Willingboro HS
Cobb, Jacob 19-4.25 St. Augustine Prep
Brooks, AJ 20-1.5 Eastern Regional HS
Vazquez, Anthony 20-0 Egg Harbor Twp HS
Ferguson, Elijah Collingswood HS
Lynch, Tyler 13-0 Gill St. Bernard's School
Hoskins, Gavin 18-1.5 Washington Twp HS
Stoney, Shamir Willingboro HS
Clark, Tahmir 21-10.5 Rancocas Valley Reg HS
Elkhouly, Adam Jackson Memorial HS
Kingsley, Jamaho Willingboro HS
Burke, Jaheim 18-7 Irvington HS
Augustine, Joshua 16-0 East Brunswick HS
Dukes Jr., Damon 18-0 Kingsway HS
O'Brien, Justin 16-8 St. Rose HS
Dumas, Jayvee 17-0 East Brunswick HS
Williams, Eric 19-9 Kingsway HS
Gould, Benjamin Vineland HS
Miles, Evan 17-0 Kingsway HS
Broome, Nahzir Vineland HS
Palfy, Zachary 17-1.5 Cherokee HS
Tran, Matthew Bishop Eustace Prep
Neri, Kyle 19-0.75 St. Augustine Prep
Parker, Luke 18-1 Eastern Christian HS
Brandreth, Christopher Cherokee HS
Braciszewski, Bobby Bishop Eustace Prep
Mulloy, Alex St. Augustine Prep
Algarin, Marco 19-0 Egg Harbor Twp HS
Waldron, Noah Collingswood HS
Toliver, Xavier Willingboro HS
Corbett-Collier, Tavion 20-10 Eastern Regional HS
Kevelier, Keven 20-0 Collingswood HS
Young, Brian 13-3.25 Gill St. Bernard's School
McGinley, Andrew 17-5 Washington Twp HS
Moncado, Yohance Willingboro HS
Floyd, Jordon 20-6.25 Rancocas Valley Reg HS
Wright, Curtis 18-0.5 Glassboro HS
Robinson, Darnell 16-0 Kingsway HS
Towns, Willam Jackson Memorial HS
Robertson, Nate 20-11.5 Willingboro HS
Litus, Matthias Irvington HS
Muyingo, Zack 18-0 East Brunswick HS
Cliver, Conrad 19-0 Kingsway HS
Back to Top

Varsity Boys Pole Vault 43 entries

Athlete Seed Team
Jones, Blaise 12-6 Vineland HS
Kriesman, Noah 11-6 Cherry Hill East HS
Tran, Lucas 13-6 Cherry Hill East HS
Tran, Matthew Bishop Eustace Prep
Herrera, Enrique Audubon HS
DeVries, David 11-0 Eastern Christian HS
Colden, Daniel 7-0 Bishop Eustace Prep
Manzer, Alec 10-6 St. Augustine Prep
Bhatti, Muhammad Egg Harbor Twp HS
Gary, Bryon 9-6 Willingboro HS
Lisa, Joey Egg Harbor Twp HS
Chamberlain, Sebastian Collingswood HS
Valley, Ryan 10-6 Rancocas Valley Reg HS
Cliver, Conrad 11-6 Kingsway HS
Kalfas, Nikolaos 10-6 Kingsway HS
Lum, Gavin 10-0 Southern Regional HS
Belliard, Joel 7-0 Glassboro HS
Kretzmer, Christopher St. Rose HS
Burns, Robert 11-0 Southern Regional HS
Ravelli, Harris 10-6 Haddon Township HS
Komatsu, Ken 12-0 Cherry Hill East HS
Palfy, Zachary 10-6 Cherokee HS
O'Rourke, Danny 7-6 Bishop Eustace Prep
Cobb, Jacob 10-0 St. Augustine Prep
Gregoire, Brandon Audubon HS
Cortes, Matias 12-0 Eastern Christian HS
Carr, Alex 10-6 Haddon Heights HS
Ferguson, Glenn 11-0 Willingboro HS
Villabroza, Vincent 8-0 Egg Harbor Twp HS
Waldron, Noah Collingswood HS
Wilson, Dontavis 12-1 Willingboro HS
Petruzzi, Vincent 10-6 Rancocas Valley Reg HS
McShea, Sean 9-0 Kingsway HS
Epstein, Aidan 9-6 Eastern Regional HS
Moncrieffe, Jonathan Williamstown HS
Bongard, Logan 7-6 Washington Twp HS
Deery, Kai 13-6 Rancocas Valley Reg HS
Matthias, Nathan 11-0 Kingsway HS
Desai, Devan 9-0 Jackson Memorial HS
LaMoult, Logan 9-6 St. Rose HS
Santiago, Angel 12-6 Southern Regional HS
Dumas, Jayvee 9-0 East Brunswick HS
Donohue, Sean 9-0 St. Rose HS
Back to Top

Varsity Boys Shot Put 82 entries

Athlete Seed Team
Allen, Deonte 48-1.5 Willingboro HS
Sawaged, Emad 31-8.5 Egg Harbor Twp HS
Lengle, Hunter 39-9.25 Lenape Regional HS
Chamberlain, Sebastian 28-10 Collingswood HS
Harrison, Nasir 33-10.5 Irvington HS
Campbell, Eddie 29-4.75 Camden HS
Carfagno, Michael 48-9 Egg Harbor Twp HS
Woods, Malachi 32-1 Camden Catholic HS
Ramsamujh, Justin 35-7.25 East Brunswick HS
Trainor, Jayson 24-1.25 Camden Catholic HS
Salgado, Xavier Glassboro HS
Mellette, Jaquan 42-3.25 Audubon HS
Ibarra, Julian 22-5.5 Kingsway HS
Cespedes, Angel 40-2.75 Jackson Memorial HS
Wedderburn, Jaden 35-7.75 Glassboro HS
Farley, Joseph 35-0 Cherry Hill East HS
Mondile, Daniel 32-0 Cherokee HS
Scott, William 31-9 Rancocas Valley Reg HS
Cliver, Conrad 40-1.25 Kingsway HS
Meekins, Robert 39-1 Eastern Regional HS
Torres, Christian 40-6.5 Cherry Hill East HS
Miller, Justin 28-0 Cherokee HS
Wood, Jonah 44-7 Rancocas Valley Reg HS
Kalfas, Nikolaos 33-0 Kingsway HS
DeVries, Zach 24-1 Eastern Christian HS
Diaz, Alex 36-10 Washington Twp HS
DeMara, Tyler 36-10.25 St. Augustine Prep
Brantley, Daren 32-0 Willingboro HS
Reilly, Jacob Bishop Eustace Prep
Galloway, Nasir 49-10.5 Woodbury HS
Stansel, Griffin 27-1 Eastern Christian HS
Hare, Alexander 37-1.25 Williamstown HS
Novelli, Angelo 39-9.5 Washington Twp HS
Tencza, Daniel 35-5 St. Rose HS
Cobb, Jacob 34-5 St. Augustine Prep
Delp, Brenan 35-8 Paul VI HS
Johnson, CJ 50-4 Willingboro HS
Kenney, Ethan 43-0.5 Egg Harbor Twp HS
Taylor, Drake 31-1.75 Bishop Eustace Prep
Montanez, Matt 33-8.5 Lenape Regional HS
Manion, Dan 50-9.5 Williamstown HS
Steidle, Ean 20-7 Collingswood HS
Lofton, Nicholas 30-9 Irvington HS
Douglas, Colin 38-0 Willingboro HS
Garofalo, Chris 44-10.5 Egg Harbor Twp HS
Washington, Clyde 40-11 Lenape Regional HS
Dudlick, Graham 44-10 Haddon Township HS
Paige, Saekwon 24-2 Collingswood HS
Wolfe, Thomas 32-5 East Brunswick HS
Cioffi, Reece 34-6 East Brunswick HS
Roberts, E'Llan 21-6 Camden Catholic HS
Lopez, Jaylan 18-1.5 Glassboro HS
Munir, Tai 30-11 Audubon HS
Hausley, Ricci 30-5 Kingsway HS
Laverty, Kyle 35-10 Jackson Memorial HS
Newell, Nicholas 29-9.25 Glassboro HS
Bar, Guy 29-0 Cherry Hill East HS
Slay, Colby 43-11.25 Jackson Memorial HS
Brown, TJ 34-11.5 Kingsway HS
Stagliano, Gregory 33-9.25 Eastern Regional HS
Ng, Alexander 36-7 Cherry Hill East HS
Vadlamudi, Hanish 23-0.75 Cherokee HS
Frangos, Demetrius 30-4 Rancocas Valley Reg HS
Collins, Joseph 39-11 Kingsway HS
Raja, Omar 36-6 Cherry Hill East HS
Widing, Chris 34-0.5 Washington Twp HS
Shea, Tim 35-1 St. Augustine Prep
Brim, Mike 30-6 Willingboro HS
Adams, Kayden 25-5 Woodbury HS
Frank, Stephen 25-6 Eastern Christian HS
Cashman, Kevin 34-6 Washington Twp HS
Huisman, Christopher 46-10.5 St. Rose HS
Simms, Franklin 49-10 St. Augustine Prep
Fofie, Jeremiah 33-7 Willingboro HS
Mahana, John 36-10.25 Egg Harbor Twp HS
Higgins, Aidan 35-10 Bishop Eustace Prep
Guy, Joe Woodbury HS
Blanco, James 33-11 Eastern Christian HS
Akinmade, Samuel 46-6.25 Williamstown HS
Waldron, Noah 20-3 Collingswood HS
Seranno, Christian 24-2.5 Irvington HS
Young, Sajan 45-0 St. Augustine Prep
Back to Top

Varsity Boys Triple Jump 23 entries

Athlete Seed Team
Palfy, Zachary 32-10.5 Cherokee HS
Park, Daniel 34-4 Eastern Christian HS
Brandreth, Christopher 34-9.75 Cherokee HS
Vogel, Grant 30-0 Kingsway HS
Robertson, Nate Willingboro HS
Williams, Eric 41-2 Kingsway HS
Kevelier, Keven 45-9.75 Collingswood HS
Miles, Evan 38-0 Kingsway HS
Corbett-Collier, Tavion 40-0 Eastern Regional HS
Elkhouly, Adam 38-1.25 Jackson Memorial HS
Broome, Nahzir Vineland HS
Aronow, Evan Cherokee HS
Calderon, Mateo 34-2.5 Cherokee HS
Parker, Luke 39-2 Eastern Christian HS
Conroy, Jarod 35-0 Kingsway HS
Smith, Kameron Willingboro HS
Cliver, Conrad 41-1 Kingsway HS
Brock, Ahmad 41-11.75 Egg Harbor Twp HS
Moorer, Chase 36-4.5 Kingsway HS
Brooks, AJ 40-0 Eastern Regional HS
Hall, Mike 42-0.5 Glassboro HS
Burke, Jaheim 39-1 Irvington HS
Ward, Jason Vineland HS
Back to Top

Varsity Girls 1600 Meter Run 70 entries

Athlete Seed Team
Gomez, Lexia 6:53.54 Vineland HS
Ghinelle, Kristen 5:50.00 Eastern Christian HS
Pierontoni, Emily 5:22.27 Kingsway HS
Hennessy, Annalee 6:24.95 Paul VI HS
Cane, Arianna 6:00.69 Bishop Eustace Prep
Davis, Greta 6:15 Audubon HS
Pierontoni, Allie 5:09.00h Kingsway HS
Gandolfo-Lucia, Catey 6:18.74 Haddon Heights HS
Morales, Arianna 6:39.84 Eastern Regional HS
Schell, Allyson 8:00.71 Collingswood HS
Daniels, Jazmine 6:30.00 Rancocas Valley Reg HS
Stuart, Danielle 5:19.63 Washington Twp HS
Clem, Kierstin 5:46.11 Eastern Regional HS
Campo, Alexandra 6:24.47 Woodbury HS
Saber, Mackenzie 5:54.42 Williamstown HS
Jimenez, Melanie 6:20 Rancocas Valley Reg HS
Cochran, Kate 5:28.56 Washington Twp HS
Barnabie, Isabella 6:04.10 Williamstown HS
O'Connor, Tilly 5:18.04 St. Rose HS
Sun, Amanda 6:10.00h East Brunswick HS
Marshall, Jada 6:31.01 Vineland HS
Kelly, Madison 5:50.13 Paul VI HS
Dinerman, Natalie 6:33.10 Haddon Township HS
Llach, Abigail 5:28.31 St. Rose HS
Chen, Christina 6:01.20 East Brunswick HS
Wang, Winnie 6:37.17 Camden Catholic HS
Zarate, Kimberly 5:54.25 Vineland HS
Liberatore, Maria 5:42.55 Paul VI HS
McCurdy, MaryKathleen 5:35.16 Cherry Hill East HS
Wrightson, Catherine 6:05.35 Cherokee HS
Kannan, Tharani 6:08.30 Hightstown HS
Knorr, Georgia 6:12.49 Haddon Township HS
Pacheco, Gabby 6:01.98 McNair Academic HS
MacFarland, Allison 5:27.10 Kingsway HS
Rodriguez, Keyssie 7:15.64 Vineland HS
Kotzen, Aliza 5:57.98 Cherry Hill East HS
Gallo, Danielle 6:09.45 Buena Regional HS
Akhadova, Bonu 5:42.63 McNair Academic HS
Holcomb, Georgia 6:09.42 Kingsway HS
Cicchini, Elena 6:09.51 Bishop Eustace Prep
Hoinkis, Kyla 7:17.79 Audubon HS
Reitsma, Elise 6:29.00 Eastern Christian HS
Waterson, Kennedy 5:38.02 Kingsway HS
Barnett, Anastasia 6:32.94 Bishop Eustace Prep
Savidge, Rebecca 6:23.79 Audubon HS
Bostwick, Sophia 6:14.74 Williamstown HS
Kenselaar, Lauren 5:29.05 Eastern Regional HS
Steidle, Sophie 5:27.75 Collingswood HS
Dutka, Kimberly 6:30.00h Rancocas Valley Reg HS
Keane, Maura 5:14.45 Washington Twp HS
Chambers, Autumn 6:18.71 Woodbury HS
Sheldon, Kylie 5:23.41 Williamstown HS
Byer, Lindsey 5:59.90 St. Rose HS
Fahy, Gwyneth 6:54.15 St. Rose HS
Civitella, Sophia 6:12.31 North Warren HS
Evans, Alyssa 5:55.50 East Brunswick HS
Chaudhary, Rabiba 7:10.25 Vineland HS
Sparks, Katie 5:44.23 Paul VI HS
Tepper, Alexis 5:29.72 Cherry Hill East HS
Kadar, Isabella 6:00.47 Cherokee HS
Titus, Brianna 5:51.04 Hightstown HS
Lex, Meghan 6:11.85 Haddon Township HS
Hoban, Grace 6:08.13 McNair Academic HS
Wang, Vicki 6:19.13 Camden Catholic HS
Slimm, Isabel 5:45.00h Cherry Hill East HS
Rathman, Kate 5:10.31 Cherokee HS
Williamson, Darby 5:50.19 Haddon Township HS
Merghoub, Safaa 5:43.08 McNair Academic HS
Helkowski, Allison 5:32.60 Kingsway HS
Owens, Emily 6:00 Audubon HS
Back to Top

Varsity Girls 200 115 entries

Athlete Seed Team
Malia, Cassy Glassboro HS
Pacheco, Alexis 28.84 McNair Academic HS
Daniel, Blair 27.33 Paul VI HS
Garozzo, Gianna 28.9 Washington Twp HS
Pough, Brooke 28.63 Williamstown HS
Davis, Zeyonna 26.0 Cherry Hill East HS
Turner, Sumayyah 28.25 Kingsway HS
Bovell, Elena 27.85 Haddon Heights HS
Mikula, Anna 30.19 Gill St. Bernard's School
Doe-Williams, Belloh 30.13 Camden Catholic HS
Thomas, Kelsey 27.33 Clayton HS
Zambrana, Kelly 33.27 North Warren HS
Nufable, Emma Bishop Eustace Prep
Nottingham, Tyla Vineland HS
Henning, Carley 31.47 Haddon Township HS
Sutherland, Gabrielle 34.00h Irvington HS
Marshall, Rayael 26.98 Clayton HS
Grant, Camille 29.50h East Brunswick HS
Shannon, Emma 28.83 Camden Catholic HS
Russo, Giuliana 30.20 North Warren HS
Ramey, Racquel 29.78 Bishop Eustace Prep
Winchester, Ni'Jaya Vineland HS
Hutchinson, Samirah 28.50h Hightstown HS
DiCupe', Sierra 25.89 Camden Catholic HS
McGrath, Emily 28.84 Audubon HS
Trefz, Sarah 31.19 Haddon Township HS
Ash, Jailya 25.83 Eastern Regional HS
Fields, Essence 35.15 Clayton HS
Figueroa, Veronica 29.50 Bishop Eustace Prep
Lopez, Tamira 28.01 Vineland HS
Van Laar, Maia 33.33 Collingswood HS
Regan, Margaret 29.84 Hightstown HS
Ewing, Kacy 28.33 Audubon HS
Scott, Noelle 29.42 Eastern Regional HS
Waldron, Emily 33.33 Collingswood HS
Bragg, Jylan 30.08 Buena Regional HS
Belen, Jaden 28.80h Eastern Christian HS
Ford, Zoe 29.27 Williamstown HS
Scott, Vianna 27.96 Kingsway HS
Pitts, Teonni 28.44 Camden HS
Cionci, Julia 32.00h Cherokee HS
henry, Amya 28.00 Willingboro HS
Pierre, Clarisse 31.40h Eastern Christian HS
Santiago, Lindsay 31.98 Glassboro HS
Primas, Maya 26.92 Rancocas Valley Reg HS
Robinson, Skye 27.14 Kingsway HS
Pitts, Kennedy 27.25 McNair Academic HS
Petro, Alyson 29.5 Washington Twp HS
Truran, Sophia 29.63 Cherry Hill East HS
Grant, Jadah 29.13 Willingboro HS
Page, Kyla 31.77 Woodbury HS
Bucceri, Kellyn 30.00h Gill St. Bernard's School
Diaz, Destiny 33.00h Eastern Christian HS
Watley, Ja'Nya Glassboro HS
Pierontoni, Allie 27.90h Kingsway HS
Ibrahim, Raheeq 29.90 McNair Academic HS
Harris, Skylar 26.80 Paul VI HS
Smith, Megan 28.0 Washington Twp HS
Colbert, Cree Williamstown HS
Abrams, Lauren 30.54 Cherry Hill East HS
Robinson, Aaliyah 30.30 Woodbury HS
Escousse, Ava 31.00h Gill St. Bernard's School
Dundee, Riley Camden Catholic HS
Sorbello, Kim 29.74 Glassboro HS
Themen, Audry 29.23 McNair Academic HS
Prutzman, Rachel 28.40h Haddon Heights HS
Adamucci, Julianna Bishop Eustace Prep
Smith, Amanda 30.55 Haddon Township HS
Williams, Nyielle 34.00h Irvington HS
Thomas, Erica 28.00 Clayton HS
Matheus, Lauren 28.00h East Brunswick HS
Foster, Brooke 27.87 Camden Catholic HS
Kemper, Heather 29.82 North Warren HS
Sobocinski, Rachel 28.00h Bishop Eustace Prep
Abrams, Alaysia Vineland HS
Sennhenn, Ellie 30.7 Haddon Township HS
Henry, Kerissa 30.00h Irvington HS
Smith, Ciera 27.88 Clayton HS
Tomasik, Nicole 28.20h East Brunswick HS
Tabb, Quianna Camden Catholic HS
Ewing, Erin 31 Audubon HS
Kowalski, Donya Bishop Eustace Prep
Colvin, Iyanna 28.37 Vineland HS
Allison, Teresa 28.10 Hightstown HS
Loughlin, Kelly 28.9 Audubon HS
Tait, Ariana 29.64 Eastern Regional HS
Leyva, Francine 31.54 Vineland HS
Waugh, Diamani 33.33 Collingswood HS
Muzzarelli, Maria 27.48 Buena Regional HS
Ash, Jewel 25.12 Eastern Regional HS
Wallace, Emily 25.90 Collingswood HS
Nock, Jakara 27.46 Camden HS
Strauss, Jillian 28.50h Cherokee HS
McAvaddy, Mannetta 31.66 Buena Regional HS
Pierre, Dorisse 31.40h Eastern Christian HS
Fyffe, Camryn 28.98 Williamstown HS
Osei, Asantiwaa Glassboro HS
Nutt, Sheriyah 25.71 Rancocas Valley Reg HS
Scott, Jordyn 28.82 Kingsway HS
O'Hearn, Annie 32.10 St. Rose HS
Lladoc, Regine 30.00h McNair Academic HS
Pasquarello, Chloe 29.80h Cherokee HS
williams, Samiyah 27.00 Willingboro HS
Daley, Faith 30.50 Woodbury HS
Solano, Maddie 32.00h Eastern Christian HS
Hoover, Morgan 33.96 Glassboro HS
Tossas, Kristina 27.26 Rancocas Valley Reg HS
Daniel, Elise 28.00h Kingsway HS
Keller, Clara 30.0 McNair Academic HS
Brown, Briyel 26.41 Paul VI HS
Marmon, Lauren 29.1 Washington Twp HS
Mailman, Alexa 29.87 Cherry Hill East HS
Iyiola, Afusat 28.19 Willingboro HS
Serrano, Susana Woodbury HS
Besjak, Ellen 32.58 Gill St. Bernard's School
Back to Top

Varsity Girls 3200 Meter Run 34 entries

Athlete Seed Team
MacFarland, Allison 11:56.90 Kingsway HS
Chen, Shan 14:20.00 Eastern Regional HS
Paulin, Sarah 13:10 Rancocas Valley Reg HS
Saber, Mackenzie 13:14.47 Williamstown HS
O'Connor, Tilly 11:22.45 St. Rose HS
Pusung, Emma 12:41.90 East Brunswick HS
El Mouzaieg, Yassmin 15:20.00 McNair Academic HS
Buttgereit, Lindsey 12:46.33 North Warren HS
Linker, Inesa Grace 13:20.17 Cherry Hill East HS
Sommese, Adriana 13:07.48 Cherokee HS
Kannan, Tharani 14:09.05 Hightstown HS
Santos, Rosaly 12:37.76 McNair Academic HS
Watts, Sydney 12:01.00 Kingsway HS
Hoinkis, Kyla Audubon HS
Savidge, Rebecca 13:35.79 Audubon HS
Ghinelle, Kristen 12:48.95 Eastern Christian HS
Juliano, Alexis 13:40.00 Kingsway HS
Lyons, Bridget 11:49.37 Paul VI HS
Bostwick, Sophia 13:14.16 Williamstown HS
Tighe, Samantha 13:20.00 Eastern Regional HS
Steidle, Sophie 11:46.45 Collingswood HS
Paulin, Emily 13:10 Rancocas Valley Reg HS
Cochran, Kate 12:05.02 Washington Twp HS
Byer, Lindsey 12:59.00 St. Rose HS
Hoban, Grace 14:01.84 McNair Academic HS
Galkin, Emilia 12:44.58 East Brunswick HS
Tepper, Alexis 11:50.00 Cherry Hill East HS
Corona, Francesca 12:33.42 Cherokee HS
Titus, Brianna 12:44.31 Hightstown HS
Kilic, Aleyna 15:01.77 McNair Academic HS
Holcomb, Georgia 13:34.95 Kingsway HS
Davis, Greta 13:25.81 Audubon HS
Gallo, Danielle 13:00.98 Buena Regional HS
McDonald, Katlyn 12:50.94 Paul VI HS
Back to Top

Varsity Girls 400 105 entries

Athlete Seed Team
DiCupe', Sierra 1:01.15 Camden Catholic HS
Rizzo, Ava 1:08.71 Audubon HS
Henning, Carley 1:10.80 Haddon Township HS
Ifezue, Monica 1:12.00h Irvington HS
Marshall, Rayael 1:04.53 Clayton HS
Nower, Jessica 1:07.26 East Brunswick HS
Martinsen, Lynnea 1:09.12 Collingswood HS
Voitek, Elaina North Warren HS
Ramey, Racquel 1:10.84 Bishop Eustace Prep
Harold, Meilani 1:14.03 Vineland HS
Ewing, Kacy 1:05.45 Audubon HS
Marshall, Kaelin 1:05.05 Haddon Township HS
Toussaint, Melissa 1:16.75 Irvington HS
Magesh, Sneha 1:09.02 East Brunswick HS
Basewitz, Fiona 1:08.58 Collingswood HS
Tait, Ariana 1:06.66 Eastern Regional HS
Stocklin, Alivia 1:01.35 Audubon HS
Verdone, Madison 1:08.00 Collingswood HS
Penny, Cierra 1:00.86 Lenape Regional HS
McMillan, Olivia 1:06.50h Cherokee HS
Lladoc, Regine 1:12.65 McNair Academic HS
McAvaddy, Mannetta 1:06.07 Buena Regional HS
Grant, Jadah 1:17.75 Willingboro HS
Marshall, Jya 1:02.81 Rancocas Valley Reg HS
Keller, Clara 1:09.30 McNair Academic HS
Cardente, Faith 1:10.12 Washington Twp HS
Nock, Jakara 1:03.72 Camden HS
Colbert, Cree Williamstown HS
Tepper, Alexis 1:03.46 Cherry Hill East HS
Cooke, Alison 1:05.43 Cherokee HS
Iyiola, Afusat 1:04.58 Willingboro HS
Serrano, Susana 1:12.48 Woodbury HS
Dundee, Riley 1:06.44 Camden Catholic HS
Chin, Anabella 58.84 Rancocas Valley Reg HS
Llach, Abigail 1:03.06 St. Rose HS
Themen, Audry 1:04.00 McNair Academic HS
Errichetti, Sofia 1:00.73 Paul VI HS
Wiseley, Ashton 1:04.77 Washington Twp HS
Ford, Zoe 1:08.32 Williamstown HS
Davis, Zeyonna 1:01.39 Cherry Hill East HS
Scott, Jordyn 1:04.90h Kingsway HS
Chambers, Autumn 1:13.02 Woodbury HS
Rongen, Caroline 1:16.82 Gill St. Bernard's School
Adamucci, Julianna Bishop Eustace Prep
Foster, Brooke 1:02.25 Camden Catholic HS
Daniel, Blair 1:01.90 Paul VI HS
Thompson, Kayla 1:07.08 Williamstown HS
Daniel, Elise 1:04.00h Kingsway HS
Duganitz, Emily 1:12.00 Haddon Heights HS
Nufable, Emma Bishop Eustace Prep
Pritchett, Infinity 1:08.56 Vineland HS
Perez, Danielle 1:08.46 Camden Catholic HS
Smith, Amanda 1:10.65 Haddon Township HS
Thomas, Erica 1:07.97 Clayton HS
Pierontoni, Allie 1:00.00h Kingsway HS
Prutzman, Rachel 1:04.50 Haddon Heights HS
Russo, Giuliana 1:16.23 North Warren HS
Sobocinski, Rachel 1:03.55 Bishop Eustace Prep
Winchester, Ni'Jaya 1:08.60 Vineland HS
McGrath, Emily 1:03.00h Audubon HS
Sennhenn, Ellie 1:12.54 Haddon Township HS
Nichols, Irulana 1:18.98 Irvington HS
Smith, Ciera 1:08.00 Clayton HS
Goodger, Brielle 1:06.00h East Brunswick HS
Guglietta, Mina 1:09.00 Collingswood HS
Smedira, Paige 1:12.70 North Warren HS
Lopez, Tamira 1:02.83 Vineland HS
Johnson, Crystal 1:10.88 Eastern Regional HS
DeFrates, Ashley 1:11.10 Audubon HS
Steidle, Sophie 1:07.00 Collingswood HS
Boltz, Grace 1:05.50h Lenape Regional HS
Ash, Jewel 57.76 Eastern Regional HS
Diaz, Stephanie 1:14.31 Hightstown HS
Wallace, Emily 59.54 Collingswood HS
White, Aliyah 1:05.24 Buena Regional HS
williams, Samiyah 1:05.19 Willingboro HS
Pacheco, Gabby 1:06.48 McNair Academic HS
Petro, Alyson 1:10.32 Washington Twp HS
Law, Madison 1:08.00h Cherokee HS
Iyiola, Balkis 1:02.50 Willingboro HS
Daley, Faith 1:10.84 Woodbury HS
Scott, Vianna 1:03.19 Kingsway HS
Jenkins, Sanai 1:04.16 Rancocas Valley Reg HS
Ibrahim, Raheeq 1:06.70 McNair Academic HS
Repousis, Izabela 1:09.35 Washington Twp HS
Collins, Jordan 1:06.78 Williamstown HS
Truran, Sophia 1:10.14 Cherry Hill East HS
Dolo, Mikell 1:05.50 Willingboro HS
Robinson, Aaliyah 1:12.71 Woodbury HS
Coyle, Natalie 1:13.90 Camden Catholic HS
Garozzo, Aliya Rae 1:00.48 Paul VI HS
Connor, Alyssa 1:09.46 Washington Twp HS
Jackson, Jaelise 1:05.07 Williamstown HS
Rosetti, Isabella 1:07.06 Cherry Hill East HS
Bill, Faith 1:08.50 Kingsway HS
Ryan, Emma 1:12.00 Gill St. Bernard's School
Wilson, Emily 1:24.20 Bishop Eustace Prep
Malone, Autumn 1:15.53 Vineland HS
Shannon, Emma 1:06.51 Camden Catholic HS
Thomas, Kelsey 1:04.22 Clayton HS
Fyffe, Camryn Williamstown HS
Bobst, Allison 1:00.90h Kingsway HS
Bovell, Elena 1:03.00 Haddon Heights HS
Brutschea, Autumn 1:27.59 Bishop Eustace Prep
Abrams, Alaysia 1:13.35 Vineland HS
Back to Top

Varsity Girls 4x400 Meter Relay 22 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 4:40.00h Collingswood HS
Relay Team A 4:34.48 Williamstown HS
Relay Team A 4:12.00 Willingboro HS
Relay Team A 4:17.63 Washington Twp HS
Relay Team A 4:50.00h St. Rose HS
Relay Team A 4:39.64 McNair Academic HS
Relay Team A 4:17.98 Cherokee HS
Relay Team A 4:28.63 Buena Regional HS
Relay Team A 3:58.54 Paul VI HS
Relay Team A 4:36.50 Eastern Regional HS
Relay Team A 4:29.49 Haddon Heights HS
Relay Team A 4:53.85 Woodbury HS
Relay Team A 4:50.45 East Brunswick HS
Relay Team A 4:48.65 North Warren HS
Relay Team A 4:43.19 Gill St. Bernard's School
Relay Team A 4:41.26 Haddon Township HS
Relay Team A 4:25.72 Camden Catholic HS
Relay Team A 4:30.01 Clayton HS
Relay Team A 4:25.62 Vineland HS
Relay Team A 4:52.60 Eastern Christian HS
Relay Team A 4:12.17 Kingsway HS
Relay Team A 5:17.04 Bishop Eustace Prep
Back to Top

Varsity Girls 55 Meter Dash 130 entries

Athlete Seed Team
Robinson, Aaliyah 8.51 Woodbury HS
Ramaswamy, Sumedha 8.08 East Brunswick HS
Wheeler, Olivia 8.15 Camden Catholic HS
Santiago, Lindsay 8.29 Glassboro HS
Mora-Coffey, Julia 7.72 Haddon Heights HS
Waldron, Emily 8.59 Collingswood HS
Tait, Ariana Eastern Regional HS
Nelson, Audrey 8.70 Kingsway HS
Boen, Brianna 8.53 East Brunswick HS
Besjak, Ellen 8.97 Gill St. Bernard's School
Doe-Williams, Belloh 8.18 Camden Catholic HS
Willis, Mercedez 8.37 Glassboro HS
Truran, Sophia 8.24 Cherry Hill East HS
Hutchinson, Samirah 7.80 Hightstown HS
O'Hearn, Annie 8.74 St. Rose HS
Keller, Clara 8.30 McNair Academic HS
Scott, Vianna 8.04 Kingsway HS
Lopez, Mariana 8.49 Vineland HS
Raia, Emily 7.87 Gill St. Bernard's School
Shannon, Emma 7.96 Camden Catholic HS
Watley, Ja'Nya Glassboro HS
Ewing, Erin 8.61 Audubon HS
Russo, Giuliana North Warren HS
Nock, Jakara 7.47 Camden HS
Daniel, Elise 8.15 Kingsway HS
Moosvi, Noor 8.56 Vineland HS
Mailman, Alexa 8.79 Cherry Hill East HS
Maith, Ciara 8.34 Cherokee HS
Regan, Margaret 8.25 Hightstown HS
Diop, Kouro North Warren HS
Nufable, Emma 9.31 Bishop Eustace Prep
Kinder, Anyae 7.87 Lenape Regional HS
Tabb, Quianna 8.74 Camden Catholic HS
Sorbello, Kim 7.88 Glassboro HS
Loughlin, Kelly 8.04 Audubon HS
Trefz, Sarah 8.61 Haddon Township HS
Sutherland, Gabrielle 10.55 Irvington HS
Thomas, Erica 8.28 Clayton HS
Brown, Briyel 7.47 Paul VI HS
Colvin, Iyanna 7.94 Vineland HS
Belen, Jaden 7.91 Eastern Christian HS
Rosetti, Isabella 8.49 Cherry Hill East HS
Cionci, Julia 8.82 Cherokee HS
Sobocinski, Rachel 7.87 Bishop Eustace Prep
Harris, Skylar 7.50 Paul VI HS
Leyva, Francine 8.11 Vineland HS
Pierre, Clarisse 8.50h Eastern Christian HS
Pough, Brooke 8.26 Williamstown HS
Davis, Tashai 10.65 Buena Regional HS
Petro, Alyson 8.08 Washington Twp HS
Smith, Ciera 8.16 Clayton HS
Kowalski, Donya 10.27 Bishop Eustace Prep
Scott, Noelle 7.56 Eastern Regional HS
Wallace, Emily 7.29 Collingswood HS
Diaz, Destiny 8.60h Eastern Christian HS
Jackson, Jaelise 8.03 Williamstown HS
Hinrichsen, Giovanna 8.20 Buena Regional HS
Chu, Emma 8.32 Washington Twp HS
williams, Samiyah 7.86 Willingboro HS
Page, Kyla 8.28 Woodbury HS
Fyffe, Camryn 7.84 Williamstown HS
Garozzo, Gianna 8.30 Washington Twp HS
Dolo, Mikell 7.63 Willingboro HS
Serrano, Susana 8.62 Woodbury HS
Robinson, Reah 8.26 East Brunswick HS
Osei, Asantiwaa 8.30 Glassboro HS
Talley, Yelena Haddon Heights HS
Waugh, Diamani 8.62 Collingswood HS
Ash, Jailya 7.06 Eastern Regional HS
Park, Emma 8.89 Kingsway HS
Flax, Tiffany 8.17 East Brunswick HS
Bucceri, Kellyn 8.49 Gill St. Bernard's School
Dundee, Riley 8.29 Camden Catholic HS
DiBenedetto, Mariyia 8.87 Glassboro HS
Lladoc, Regine McNair Academic HS
Turner, Sumayyah 7.87 Kingsway HS
Armstrong, Hayley 9.00h Gill St. Bernard's School
Foster, Brooke 8.19 Camden Catholic HS
Hoover, Morgan 9.11 Glassboro HS
Rizzo, Ava 8.57 Audubon HS
Kemper, Lauren North Warren HS
Pacheco, Alexis 7.84 McNair Academic HS
Scott, Jordyn 8.04 Kingsway HS
Pritchett, Infinity 8.26 Vineland HS
Sullivan, Hannah 8.90 Cherry Hill East HS
St. John, Erin 8.45 Cherokee HS
Allison, Teresa 7.97 Hightstown HS
Mikula, Anna 8.28 Gill St. Bernard's School
Adamucci, Julianna 9.12 Bishop Eustace Prep
Iuliano, Bryn 7.97 Lenape Regional HS
Tran, Thy 9.20 Camden Catholic HS
Malia, Cassy 8.80 Glassboro HS
Spink, Madelynn 8.54 Audubon HS
Hyppolite, Kayla 8.92 North Warren HS
Pitts, Teonni 7.57 Camden HS
Smith, Amanda 8.60 Haddon Township HS
Williams, Nyielle 9.13 Irvington HS
Thomas, Kelsey 8.30 Clayton HS
Sabio-Grant, Leila 8.53 Vineland HS
Davis, Zeyonna 7.77 Cherry Hill East HS
Davis, Mercedes 8.38 Cherokee HS
Brutschea, Autumn 10.02 Bishop Eustace Prep
Collius, Emma 8.03 Lenape Regional HS
DiCupe', Sierra 7.60 Camden Catholic HS
Ewing, Kacy 7.98 Audubon HS
Walker, Kambi 7.77 Paul VI HS
Rivera, Marissa 7.91 Vineland HS
Pierre, Dorisse 8.50h Eastern Christian HS
Colbert, Cree 8.18 Williamstown HS
Muzzarelli, Maria 7.62 Buena Regional HS
Henry, Kerissa 8.20h Irvington HS
Marshall, Rayael 7.54 Clayton HS
Ramey, Racquel 8.09 Bishop Eustace Prep
Simms, Loren 7.75 Paul VI HS
Solano, Maddie 8.50h Eastern Christian HS
Ford, Zoe 8.02 Williamstown HS
Hurban, Samantha 8.28 Buena Regional HS
Marmon, Lauren 8.41 Washington Twp HS
Fields, Essence 8.57 Clayton HS
henry, Amya 7.86 Willingboro HS
Figueroa, Veronica 8.14 Bishop Eustace Prep
Ash, Jewel 7.26 Eastern Regional HS
Daley, Faith 8.38 Woodbury HS
Thompson, Kayla 7.86 Williamstown HS
Smith, Megan 7.72 Washington Twp HS
Iyiola, Balkis 7.59 Willingboro HS
Young, Iyonna 8.77 Woodbury HS
Watson, Karissa 7.67 Williamstown HS
Cella, Sydney 8.32 Washington Twp HS
Van Laar, Maia 8.86 Collingswood HS
Back to Top

Varsity Girls 55 Meter Hurdles 88 entries

Athlete Seed Team
Ash, Jewel 8.15 Eastern Regional HS
Verdone, Madison 10.63 Collingswood HS
Jackson, Jaelise 10.54 Williamstown HS
Campbell-Edwards, Irene 10.75 Washington Twp HS
Welch Smith, Tamia 8.79 Willingboro HS
Duckworth, Savanah 11.79 Woodbury HS
Mora-Coffey, Julia Haddon Heights HS
Barclift, Precious 10.20 Washington Twp HS
Serrano, Susana 11.59 Woodbury HS
Flax, Tiffany 10.80 East Brunswick HS
Lladoc, Regine 11.54 McNair Academic HS
Walker, Waasiya 10.32 Camden HS
Sheard, Laurel 9.73 East Brunswick HS
Bucceri, Kellyn 10.00 Gill St. Bernard's School
Nelson, Audrey 12.61 Kingsway HS
Hutchinson, Samirah 10 Hightstown HS
Walsh, Katie 11.36 North Warren HS
Caulk, Phylicia 10.40 Camden HS
Raia, Emily 9.48 Gill St. Bernard's School
Kinder, Anyae 9.35 Lenape Regional HS
McMullen, Genevieve 10.99 Camden Catholic HS
Santiago, Lindsay 12.06 Glassboro HS
Rizzo, Ava 10.67 Audubon HS
Daniel, Elise 9.72 Kingsway HS
Russ, Miranda 12.14 Cherry Hill East HS
Koublanou, Joanna 9.91 Hightstown HS
Trefz, Sarah 11.92 Haddon Township HS
Jean-Baptiste, Vergonia 11.59 Irvington HS
Perez, Danielle 11.39 Camden Catholic HS
Malia, Cassy 12.68 Glassboro HS
Parr, Sarah 9.68 Audubon HS
Sabio-Grant, Leila 10.92 Vineland HS
Nichols, Irulana 10.94 Irvington HS
Marshall, Rayael Clayton HS
Bobst, Allison 9.77 Kingsway HS
Lutz, Abigail 9.04 Paul VI HS
Nufable, Emma Bishop Eustace Prep
Stanker, Emily 11.11 Vineland HS
Ash, Jailya 8.10 Eastern Regional HS
Guglietta, Mina Collingswood HS
Pienaar, Nicole 10.88 Eastern Christian HS
Tharp, Allyson 11.49 Kingsway HS
Figueroa, Veronica 9.85 Bishop Eustace Prep
Scott, Noelle 8.47 Eastern Regional HS
Zelem, Amber 12.84 Collingswood HS
Colbert, Cree 10.71 Williamstown HS
Lyons, Julia 12.22 Washington Twp HS
Iyiola, Afusat 10.02 Willingboro HS
Page, Kyla 11.68 Woodbury HS
Wallace, Emily 9.31 Collingswood HS
Thompson, Kayla 9.86 Williamstown HS
Talley, Yelena Haddon Heights HS
Garozzo, Gianna 9.39 Washington Twp HS
Dolo, Mikell 8.70 Willingboro HS
Repousis, Izabela 10.34 Washington Twp HS
Young, Iyonna 11.02 Woodbury HS
Matheus, Lauren 10.00h East Brunswick HS
O'Hearn, Annie 11.07 St. Rose HS
Coyne, Shelby 9.69 East Brunswick HS
Keller, Christina 9.38 McNair Academic HS
Park, Emma 10.32 Kingsway HS
Eckel Cifrese, Brianna 10.5 Hightstown HS
Zambrana, Kelly 11.21 North Warren HS
Pitts, Teonni 9.89 Camden HS
Besjak, Ellen 10.14 Gill St. Bernard's School
Osei, Asantiwaa 11.33 Glassboro HS
Scott, Vianna 10.84 Kingsway HS
Rosetti, Isabella 10.70 Cherry Hill East HS
Cooke, Alison 10.17 Cherokee HS
Bhathal, Simran 10.3 Hightstown HS
Marshall, Kaelin 10.03 Haddon Township HS
Coyle, Natalie 11.45 Camden Catholic HS
Carr, Latasha Glassboro HS
McGrath, Emily 9.80 Audubon HS
Smith, Abigail 11.95 Kingsway HS
Pritchett, Infinity 10.93 Vineland HS
Clement, Nalanie 9.30 Irvington HS
Eggleston, Sydney 10.35 Audubon HS
Rodriguez, Adriana 10.65 Vineland HS
Waugh, Diamani 11.74 Collingswood HS
Post, Rachel 11.32 Eastern Christian HS
Bragg, Jylan 9.19 Buena Regional HS
Kipers, Emily 11.73 Kingsway HS
Garozzo, Aliya Rae 8.29 Paul VI HS
Sobocinski, Rachel 11.95 Bishop Eustace Prep
Tait, Ariana 11.86 Eastern Regional HS
Reilly, Regan 12.61 Collingswood HS
Iyiola, Balkis 9.11 Willingboro HS
Back to Top

Varsity Girls 800 95 entries

Athlete Seed Team
Dawson, Kylie 2:36.14 Eastern Regional HS
Nassarallah, Alya 3:05.43 Eastern Christian HS
Levins, Brynn 2:46.88 Camden Catholic HS
Baptiste, Jaina 3:35.67 Glassboro HS
Lex, Meghan 2:44.67 Haddon Township HS
Boltz, Grace 2:34.60 Lenape Regional HS
Eckel Cifrese, Brianna 2:50.00 Hightstown HS
Feeney, Sierra 2:30.44 Eastern Regional HS
Thomas, Rebecca 2:29.68 Lenape Regional HS
Pacheco, Gabby 2:40.00 McNair Academic HS
Brooks, Janay 3:12.30 Willingboro HS
Strzepek, Gabrielle 2:54.96 Hightstown HS
Maletta, Gabriella 2:28.60 Washington Twp HS
Michalski, Emily 3:07.09 Williamstown HS
Falzone, Noelle 2:36.00h Cherokee HS
Robinson, Skye 2:21.00h Kingsway HS
Sadek, Sphia 2:33.00h McNair Academic HS
Jones, Anaya 2:48.69 Buena Regional HS
Welch Smith, Tamia 2:30.22 Willingboro HS
Hennessy, Annalee Paul VI HS
Stuart, Danielle 2:26.13 Washington Twp HS
Sheldon, Kylie 2:30.21 Williamstown HS
Hippel, Jessica 2:58.94 Cherry Hill East HS
Pierontoni, Emily 2:19.20h Kingsway HS
Leak, Alyssa 2:27.55 Rancocas Valley Reg HS
Byer, Lindsey 2:40.38 St. Rose HS
Gomez, Lexia 3:04.60 Vineland HS
Chambers, Autumn 2:48.46 Woodbury HS
Burke, Ashlynne 2:24.92 Kingsway HS
Fahy, Gwyneth 2:54.56 St. Rose HS
Sparks, Katie 2:37.55 Paul VI HS
Chaudhary, Rabiba 2:56.74 Vineland HS
Armstrong, Hayley 2:34.62 Gill St. Bernard's School
Barger, Emma Bishop Eustace Prep
Pinder, Kyra 3:21.92 Glassboro HS
Knorr, Georgia 2:49.5 Haddon Township HS
Nguyen, Jessica 3:45.61 Camden Catholic HS
Zarate, Kimberly 2:56.95 Vineland HS
Duganitz, Emily 2:50.00 Haddon Heights HS
Titus, Rhea 2:57.00h East Brunswick HS
Ewing, Kacy 2:39.09 Audubon HS
McGovern, Keagan 2:44.61 Haddon Township HS
Kurochkina, Sophia 3:13.62 Camden Catholic HS
Stocklin, Alivia 2:26.5 Audubon HS
Anane, Laila 3:16.76 Irvington HS
Reinmuth, Eva 2:50.20 Eastern Christian HS
Pulliam, Ayanna 3:14.16 Camden Catholic HS
Dinerman, Natalie 3:03.30 Haddon Township HS
Donou, Gabrielle 2:26.0 East Brunswick HS
Steidle, Sophie 2:27.00 Collingswood HS
Devakos, Grace 2:59.51 Eastern Regional HS
Cao, Olivia 2:36.08 Lenape Regional HS
Meidhof, Jessica 2:48.58 Hightstown HS
Wernik, Allyson 2:31.64 Washington Twp HS
Bostwick, Sophia Williamstown HS
Niglio, Kelsey 2:23.25 Cherokee HS
MacFarland, Allison 2:24.00h Kingsway HS
Santos, Rosaly 3:02.88 McNair Academic HS
Mendez, Alesia 2:33.19 Willingboro HS
Cieslik, Kamryn 2:49.90 Paul VI HS
Beasley, Amirah 2:29.86 Washington Twp HS
Saber, Mackenzie 2:46 Williamstown HS
Swartz, Brianna 2:43.53 Cherry Hill East HS
Carroll, Meghan 2:29.01 Cherokee HS
Pierontoni, Aubrey 2:25.73 Kingsway HS
Roberts, Tiana 2:40.28 Rancocas Valley Reg HS
Merghoub, Safaa 2:40.0 McNair Academic HS
Campo, Alexandra 2:58.22 Woodbury HS
Waterson, Kennedy 2:43.36 Kingsway HS
Gates, Sierra 2:37.36 Rancocas Valley Reg HS
O'Connor, Tilly 2:28.13 St. Rose HS
Lutz, Abigail 2:15.80 Paul VI HS
Barnabie, Isabella 2:53 Williamstown HS
Tonghini, Elliana 2:36.00h Cherry Hill East HS
Winchester, Ni'Jaya 2:36.50 Vineland HS
Rongen, Caroline 3:10.00h Gill St. Bernard's School
Mohapatra, Asha 3:23.50 Bishop Eustace Prep
Llach, Abigail 2:26.45 St. Rose HS
Liberatore, Maria 2:37.04 Paul VI HS
Lopez, Tamira 2:37.62 Vineland HS
Jaconetti, Annabella 2:45.00 Haddon Heights HS
Ryan, Emma 2:55.00h Gill St. Bernard's School
Barnett, Anastasia 3:21.24 Bishop Eustace Prep
Owens, Emily 2:39.79 Audubon HS
Marshall, Kaelin 2:39.68 Haddon Township HS
Wheeler, Olivia 2:41.95 Camden Catholic HS
McCallion, Stella 2:37.00 Haddon Heights HS
Piasecki, Maggie 2:37.00h East Brunswick HS
DeFrates, Ashley 2:54.44 Audubon HS
Williamson, Darby 2:35.20h Haddon Township HS
Peralta, Carmen 3:26.76 Irvington HS
Baker, Rachel 3:20.00h Eastern Christian HS
DiBease, Mattigan 2:39.87 Camden Catholic HS
Martinsen, Lynnea 2:42 Collingswood HS
Duncan, Greer 2:47.80 North Warren HS
Back to Top

Varsity Girls High Jump 35 entries

Athlete Seed Team
Russo, Giuliana 4-0 North Warren HS
Besjak, Ellen 4-2 Gill St. Bernard's School
Parr, Sarah 4-10 Audubon HS
Keller, Christina 4-10 McNair Academic HS
Gernant, Kaylee 4-0 North Warren HS
Stocklin, Alivia 4-8 Audubon HS
DellaFemina, Emma 4-8 Cherokee HS
Barnett, Anastasia Bishop Eustace Prep
Smith, Ciera 4-4 Clayton HS
Cieslik, Kamryn 5-0 Paul VI HS
Watson, Karissa 5-2 Williamstown HS
Hiolder, Lily 4-2 Willingboro HS
Welch Smith, Tamia 5-2 Willingboro HS
Scott, Vianna Kingsway HS
Sheard, Laurel 4-8 East Brunswick HS
Crispin, Joanna 4-2 Glassboro HS
Guglietta, Mina 4-4 Collingswood HS
Daniel, Elise 4-4 Kingsway HS
Rizzo, Ava 4-2 Audubon HS
Walsh, Katie 4-0 North Warren HS
Owens, Emily 4-6 Audubon HS
Gottilla, Charlotte 5-0 Bishop Eustace Prep
Walker, Waasiya 4-4 Camden HS
Marshall, Rayael 4-10 Clayton HS
Walker, Kambi 5-7 Paul VI HS
Collins, Jordan 4-8 Williamstown HS
Petro, Alyson 4-4 Washington Twp HS
Grant, Jadah 4-4 Willingboro HS
Juliano, Alexis 3-10 Kingsway HS
Waugh, Diamani 4-6 Collingswood HS
Vit, Grace 4-8 Kingsway HS
Goodger, Alanna 4-10 East Brunswick HS
Cooper, Tamara 4-7 Glassboro HS
Tait, Ariana 4-6 Eastern Regional HS
Bobst, Allison 4-4 Kingsway HS
Back to Top

Varsity Girls Long Jump 39 entries

Athlete Seed Team
Rongen, Caroline 10-1 Gill St. Bernard's School
Thomas, Erica Clayton HS
Goodger, Lauren 14-0 East Brunswick HS
Sorbello, Kim 15-2 Glassboro HS
Turner, Sumayyah 13-9 Kingsway HS
Smith, Ciera Clayton HS
Bobst, Allison 15-2 Kingsway HS
Sabio-Grant, Leila Vineland HS
Davis, Mercedes Cherokee HS
Petro, Alyson Washington Twp HS
Doyle, Cianni Vineland HS
Post, Rachel 13-10 Eastern Christian HS
Cardente, Faith Washington Twp HS
Pierre, Clarisse 13-8 Eastern Christian HS
Repousis, Izabela 13-9 Washington Twp HS
Besjak, Ellen 13-6 Gill St. Bernard's School
Harris, Skylar 17-3 Paul VI HS
Wallace, Emily Collingswood HS
Jean-Baptiste, Vergonia 13-9 Irvington HS
Goodger, Brielle 14-0 East Brunswick HS
Thomas, Kelsey Clayton HS
Shannon, Emma 14-10 Camden Catholic HS
Robinson, Kaelyn 12-0 Kingsway HS
Marshall, Rayael Clayton HS
Scott, Vianna 14-0 Kingsway HS
Maith, Ciara Cherokee HS
Winchester, Ni'Jaya Vineland HS
Law, Madison Cherokee HS
Chu, Emma 14-4.75 Washington Twp HS
Leyva, Francine Vineland HS
Pierre, Dorisse 13-5 Eastern Christian HS
Sozio, Mackenzie Washington Twp HS
Solano, Maddie 12-7.5 Eastern Christian HS
Brown, Briyel Paul VI HS
Raia, Emily 15-7.25 Gill St. Bernard's School
Watson, Karissa 17-3.75 Williamstown HS
Spencer, Hailey Collingswood HS
Simms, Loren Paul VI HS
Robinson, Reah 12-0 East Brunswick HS
Back to Top

Varsity Girls Pole Vault 20 entries

Athlete Seed Team
Strauss, Jillian 8-0 Cherokee HS
Harold, Meilani 6-6 Vineland HS
Kellogg, Grace 10-0 Eastern Christian HS
Vetere, Gabby 6-0 Washington Twp HS
Kennedy, Erin 8-6 Kingsway HS
Kipers, Emily 7-6 Kingsway HS
McSweeny, Arianna 8-0 East Brunswick HS
Basewitz, Fiona 10-0 Collingswood HS
Keller, Christina 8-0 McNair Academic HS
Pritchett, Infinity 7-6 Vineland HS
Abrams, Lauren 8-6 Cherry Hill East HS
Kadar, Isabella 8-0 Cherokee HS
Doyle, Cianni 8-0 Vineland HS
Diaz, Destiny 6-6 Eastern Christian HS
williams, Samiyah Willingboro HS
Bobst, Allison 10-1 Kingsway HS
Waldron, Emily 7-6 Collingswood HS
Blatteis, Shelby 7-0 East Brunswick HS
Pinder, Kyra 7-0 Glassboro HS
Parr, Sarah 11-2 Audubon HS
Back to Top

Varsity Girls Shot Put 59 entries

Athlete Seed Team
Sawan, Paula 26-4.5 Cherry Hill East HS
Caporale, Anna 21-1 Rancocas Valley Reg HS
Sow, Rabiyatu 20-5 Willingboro HS
Avent, Kennedi 24-9 Kingsway HS
Wilsman, Ashley 24-3 Washington Twp HS
Guagenti, Cara 25-4 Paul VI HS
Boyer, Margaret 37-8 Lenape Regional HS
Hickey, Caitlin 25-7 Kingsway HS
Allen, Taylor 22-3.5 Willingboro HS
Sennhenn, Sophie 19-5 Haddon Township HS
Cella, Sydney 35-5 Washington Twp HS
Anderson, Zaaniyah 23-0 Irvington HS
Richardson, Zuri 36-7 Williamstown HS
Cook, Allison 27-3 Kingsway HS
Brown, Abigail 34-0 Willingboro HS
Reilly, Regan 19-3 Collingswood HS
Boyd, Tiffany 24-1 East Brunswick HS
Dougherty, Ava 12-6.75 Glassboro HS
Verdone, Madison 23-6.25 Collingswood HS
Rendfrey, Jordyn 21-7.25 Camden Catholic HS
Griffin, Madison 28-11.75 Glassboro HS
Treiber, Cyani 27-8 Audubon HS
Rendfrey, Jessica 27-10.5 Camden Catholic HS
Godshalk, Megan 28-4.25 Audubon HS
Scott, Noelle 35-0.5 Eastern Regional HS
Reduzzi, Mary 22-10.75 North Warren HS
Mikula, Anna 21-0 Gill St. Bernard's School
Hawkins, Faith 20-1.5 Camden Catholic HS
Omari, Victoria 23-5.5 Cherry Hill East HS
Akiri, Fejiro 34-0.25 Cherokee HS
Meseroll, Olivia 19-10 Rancocas Valley Reg HS
Halpin, Antoinette 26-7.25 Rancocas Valley Reg HS
Darcy, Allison 30-10 St. Rose HS
Stewart, Kayla 34-2 Lenape Regional HS
Gould, Paige 23-4.5 Kingsway HS
Evans , Nia 26-0.5 Willingboro HS
Siravo, Allison 26-1.25 Washington Twp HS
Battle, Azariah 24-11 Irvington HS
Assi, Nadine 35-6 Paul VI HS
Vit, Grace 30-1.75 Kingsway HS
Grant, Jadah 28-3 Willingboro HS
Wilson, Alexa 28-2.5 Washington Twp HS
Begey, Siyana 35-8 Kingsway HS
Oppong-Dwamena, Emily 27-0 East Brunswick HS
Troy, Ryann 14-9.25 Glassboro HS
Spencer, Hailey 30-2 Collingswood HS
Miller, Sarah 22-0 East Brunswick HS
Keshan, Lelah 23-11.25 Camden Catholic HS
Dais, Navonna Glassboro HS
Hearn, Morgan 31-0.5 Audubon HS
McMullen, Genevieve 23-5 Camden Catholic HS
Spink, Madelynn 29-11 Audubon HS
Tillisch, Anna 24-2.5 North Warren HS
Bucceri, Kellyn 21-0 Gill St. Bernard's School
Meldrum, EvaMarie 27-1.25 Camden Catholic HS
Green, Taja 35-10 Vineland HS
Stine, Mackenzie 20-0.75 Cherry Hill East HS
Kubacki, Clarice 31-11.75 Cherokee HS
Reyes, Natalie 22-6.25 Rancocas Valley Reg HS
Back to Top

Varsity Girls Triple Jump 15 entries

Athlete Seed Team
Robinson, Kaelyn 24-0 Kingsway HS
Post, Rachel 28-8 Eastern Christian HS
Pierre, Clarisse 30-9 Eastern Christian HS
Goodger, Lauren 27-00 East Brunswick HS
McAvaddy, Mannetta 27-1.75 Buena Regional HS
Young, Anaya 33-2.25 Rancocas Valley Reg HS
Leyva, Francine Vineland HS
Butler, Jaeda 33-10.5 Rancocas Valley Reg HS
Bobst, Allison 30-2.25 Kingsway HS
Pierre, Dorisse 29-9 Eastern Christian HS
Cardente, Faith 28-0 Washington Twp HS
Diaz, Destiny 24-6 Eastern Christian HS
Scott, Noelle 30-0 Eastern Regional HS
Rodriguez, Adriana Vineland HS
Tossas, Kristina 33-6 Rancocas Valley Reg HS
Back to Top