Delsea Regional HS Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
55 Meter Dash | |||||
7.38 | Cecelia Gerstenbacher | 2nd | Prelims H4 | Girls Group 2 | |
7.41 | Cecelia Gerstenbacher | 2nd | Finals H1 | Girls Group 2 | |
7.89 | SB | Kaire Brackett | 14th | Prelims H1 | Girls Group 2 |
400 Meter Dash | |||||
1:08.23 | SB | Kaire Brackett | 22nd | Finals H2 | Girls Group 2 |
1:10.31 | SB | Gabriella Mayo | 28th | Finals H1 | Girls Group 2 |
800 Meter Run | |||||
2:41.06 | Lexi Grochowski | 17th | Finals H2 | Girls Group 2 | |
2:43.04 | SB | Carissa Swanson | 24th | Finals H2 | Girls Group 2 |
2:47.67 | SB | Amanda Sheppard | 31st | Finals H2 | Girls Group 2 |
1600 Meter Run | |||||
5:25.51 | SB | Kaitlyn Rauscher | 4th | Finals H2 | Girls Group 2 |
3200 Meter Run | |||||
11:34.28 | Kaitlyn Rauscher | 3rd | Finals H1 | Girls Group 2 | |
13:59.76 | Jenna Marchese | 15th | Finals H1 | Girls Group 2 | |
55 Meter Hurdles | |||||
8.77 | Talyah Cox | 2nd | Finals H1 | Girls Group 2 | |
8.95 | Talyah Cox | 3rd | Prelims H1 | Girls Group 2 | |
10.46 | Jahmea Tenzie | 19th | Prelims H1 | Girls Group 2 | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:20.16 | SB | Relay Team | 7th | Finals H2 | Girls Group 2 |
High Jump | |||||
5-0 | Talyah Cox | 2nd | Finals H1 | Girls Group 2 | |
4-4 | Mercedes Morales | 7th | Finals H1 | Girls Group 2 | |
Shot Put | |||||
35-1.5 | Elisia Lancaster | 1st | Finals H1 | Girls Group 2 | |
33-4.75 | Onnie Coles | 3rd | Finals H1 | Girls Group 2 | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
55 Meter Dash | |||||
6.84 | Isaiah Spencer | 6th | Prelims H1 | Boys Group 2 | |
6.84 | Isaiah Spencer | 7th | Finals H1 | Boys Group 2 | |
6.98 | Charles Walker | 15th | Prelims H3 | Boys Group 2 | |
7.22 | SB | Khaliel Burnett | 25th | Prelims H2 | Boys Group 2 |
400 Meter Dash | |||||
51.06 | SB | James Chukwurah | 2nd | Finals H5 | Boys Group 2 |
54.64 | SB | Vincent Dipietro | 15th | Finals H4 | Boys Group 2 |
57.54 | George Tenenberg | 27th | Finals H4 | Boys Group 2 | |
800 Meter Run | |||||
1:59.80 | Justin Branco | 1st | Finals H4 | Boys Group 2 | |
2:01.87 | SB | Greg Butenewicz | 5th | Finals H4 | Boys Group 2 |
2:12.02 | SB | George Tenenberg | 11th | Finals H3 | Boys Group 2 |
1600 Meter Run | |||||
4:21.11 | Justin Branco | 1st | Finals H3 | Boys Group 2 | |
4:58.03 | SB | William Mayhew | 14th | Finals H2 | Boys Group 2 |
4x400 Meter Relay | |||||
3:31.44 | SB | Relay Team | 2nd | Finals H2 | Boys Group 2 |
High Jump | |||||
6-4 | Ameer Banks | 2nd | Finals H1 | Boys Group 2 | |
Pole Vault | |||||
12-0 | Vince Coppola | 4th | Finals H1 | Boys Group 2 | |
11-0 | Jarrod Brovero | 7th | Finals H1 | Boys Group 2 | |
Shot Put | |||||
46-9 | SB | Ameer Banks | 2nd | Finals H1 | Boys Group 2 |
38-6.5 | Myles Lindsey | 14th | Finals H1 | Boys Group 2 |