Monmouth University Track Club - 2/29/2024
Indoor Showcase #3
Ocean First Bank Center
Results
Women 55 Meter Dash
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
Finals
1 Felton, Nyla Unattached 7.34 7.36 1
2 Brown, Daizhae' Cedar Creek 7.38 7.44 1
3 Murray, Isabella Unattached 7.39 7.49 1
4 Pena, Denise Gone Running 7.83 8
5 O'Connor, Gwendolyn Manasquan HS 7.76 7.84 1
6 Moore, Mia Manasquan HS 8.07 7.85 2
7 Feratovic, Malica Unattached 7.55 7.96 1
8 Casas, Reina Mount Saint 7.84 8.00 1
9 Nelson, Alea Cedar Creek 8.14 8.03 2
10 Kayingo, Nissi Elizabeth HS 8.22 8.10 2
11 Nelson, Alayla Cedar Creek 8.21 8.15 2
12 Alba Rodriguez, Evelyn Red Bank Reg 8.32 8.37 3
13 Feeney, Carleigh Manasquan HS 8.55 8.37 4
14 Schulze, Brooke Shore Region 8.27 8.39 3
15 Figeroa, Francesca Elizabeth HS 8.36 8.41 3
16 Poulos, Emma Shore Region 8.41 8.42 3
17 Oliver, Christina Brick Townsh 8.45 8.44 3
18 Pia, Sofia Red Bank Reg 8.35 8.48 3
19 Pandolf, Summer Brick Townsh 8.66 8.69 4
20 Caze, Sapphire Gone Running 8.90 8.70 4
21 Booker, Sicilia Brick Townsh 8.74 8.72 4
22 Fanning, Sariyah Lincoln HS 9.06 8.74 5
23 Paszek, Liliana Gone Running 9.40 8.82 6
24 Tremarco, Olivia Gone Running 8.60 8.92 4
25 Steele, Zoey Gone Running 9.30 9.02 6
26 Nogueira, Mariah Kessely Shore Region 9.06 9.04 5
27 Carrada-Ramirez, Luisa Brick Townsh 8.86 9.05 4
28 Horn, Ashley Unattached 10.10 9.21 7
29 Regeneye, Lola Gone Running 9.00 9.31 5
30 Rivas, Sarai Lincoln HS 9.36 7
31 Clark, Olivia Gone Running 9.20 9.51 6
32 Sekhon, Shagan Gone Running 9.56 6
33 McCormack, Rikkianne Mount Saint 9.76 9.67 7
34 Messenger, Zoey Gone Running 10.08 8
35 Patel, Riya Gone Running 9.70 10.20 6
36 Valerius, Vedeliana Mount Saint 10.53 10.26 7
37 Romano, Alexa Gone Running 10.60 10.36 7
38 Tobia, Kyra Gone Running 10.40 10.56 7
Women 200 Meter Dash
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
1 Felton, Nyla Unattached 26.40 26.31 1
2 Brown, Daizhae' Cedar Creek 27.00 27.01 1
3 Moore, Mia Manasquan HS 28.46 27.96 2
4 Casas, Reina Mount Saint 27.56 28.44 1
5 O'Connor, Gwendolyn Manasquan HS 28.50 28.65 2
6 Kayingo, Nissi Elizabeth HS 29.02 29.32 2
7 Nelson, Alayla Cedar Creek 30.00 29.84 3
8 Nelson, Alea Cedar Creek 30.00 29.94 3
9 Vega, Bella Red Bank Reg 29.75 30.46 2
10 Schulze, Brooke Shore Region 31.00 30.73 4
11 Pia, Sofia Red Bank Reg 30.70 30.78 3
12 Feeney, Carleigh Manasquan HS 30.00 31.04 3
13 Figeroa, Francesca Elizabeth HS 30.47 31.16 3
14 Poulos, Emma Shore Region 32.00 31.28 4
15 Caze, Sapphire Gone Running 37.70 31.71 6
16 Booker, Sicilia Brick Townsh 32.41 31.89 4
17 Victoria Jackson, Isabel Unattached 37.00 32.13 5
18 Nogueira, Mariah Kessely Shore Region 35.00 32.64 5
19 Carrada-Ramirez, Luisa Brick Townsh 34.48 32.76 5
20 Paszek, Liliana Gone Running 37.20 32.84 6
21 Echevarria, Lisette Cedar Creek 31.50 33.81 4
22 Sekhon, Raave Gone Running 36.66 34.13 5
23 Oshaughnessy, Ciara Cedar Creek 31.50 34.54 4
24 Sekhon, Shagan Gone Running 37.20 35.09 6
25 McCormack, Rikkianne Mount Saint 37.50 35.83 6
26 Romano, Alexa Gone Running 46.00 42.28 6
Women 800 Meter Run
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
1 Spalthoff, Delaney Jackson Libe 2:19.50 2:21.34 1
2 McHugh, Kiera Brick Townsh 2:32.93 2:24.06 1
3 Armour, Marina Unattached 2:28.04 2:26.09 1
4 Horn, Caroline Unattached 2:34.03 2:28.06 1
5 Price, Emma Northern Bur 2:32.93 2:28.25 1
6 Bonan, Cate Unattached 2:20.00 2:30.23 1
7 Schmidt, Samantha Monmouth U. 2:38.00 2:36.86 2
8 Velardi, Victoria Unattached 2:40.00 2:39.36 2
9 Mandrik, Gemma Unattached 2:40.00 2:43.31 2
10 Jain, Jia Unattached 2:40.00 2:44.59 2
11 Esteves, Daniella Elizabeth HS 2:38.58 2:44.70 2
12 Fetter, Keira Unattached 2:45.00 2:47.29 3
13 Reid, Molly Manasquan HS 2:48.89 2:47.95 3
14 Umana, Michelle Brick Townsh 3:12.79 2:51.58 4
15 Dalton, Amaya Brick Townsh 2:42.18 2:52.71 3
16 Tan, Isabella Unattached 2:45.00 2:54.15 3
17 Rebele, Adelaide Unattached 3:05.00 2:55.27 4
18 Ramirez, Karen Elizabeth HS 3:00.46 2:56.02 4
19 Kalemba, Kelsey Manasquan HS 2:55.36 2:57.46 3
20 Castelli, Marialena Gone Running 3:18.75 2:59.57 4
21 Loehr, Shannon Shore Region 2:50.00 3:00.15 3
22 Tan, Angelina Unattached 3:20.00 3:04.35 4
23 Easter, Maeve Unattached 3:10.00 3:05.01 4
24 Heyesey, Taylor Unattached 3:05.00 3:05.17 4
25 Carrada-Ramirez, Vanessa Brick Townsh 3:09.98 3:07.16 4
26 Ciambrone, Avery Unattached 3:22.12 4
Women 1600 Meter Run
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Bacharde, Madalyn Manalapan HS 5:30.00 5:25.37
2 Uhl, Kaitlyn (Lola) Manalapan HS 5:44.76 5:42.32
3 Leonhardt, Kayla Northern Bur 5:49.40 5:47.18
4 Patwell, Amanda Unattached 5:59.35
5 Mohan, Eesha Gone Running 6:35.00 6:24.48
6 Meyers, Ava Gone Running 6:12.00 6:25.76
7 Knipe, Gianna Gone Running 6:27.00 6:30.66
8 Butch, Caitlin Gone Running 6:16.00 6:31.34
9 Rathbun, Sophia Northern Bur 6:58.72 6:49.69
10 Hagel, Emily Cedar Creek 6:59.42 7:17.40
Women 3000 Meter Run
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 McClarnon, Brielle Holmdel HS 10:35.00 10:42.13
2 Schweibinz, Alivia Manalapan HS 10:56.00 11:00.60
3 Oates, Sailor Gone Running 12:45.00 11:53.67
4 Oshaughnessy, Ciara Cedar Creek 13:00.00 12:56.24
5 Echevarria, Lisette Cedar Creek 13:00.00 12:57.26
6 Volosin, Isabella Gone Running 13:11.07 13:14.12
7 Volosin, Victoria Gone Running 13:20.00 13:32.90
Women High Jump
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Moore, Mia Manasquan HS 5-00.00 5-02.00
2 Turner, Ebony St. Benedict 5-02.00 5-00.00
2 Chandler, Caitlyn Brick Townsh 5-02.00 5-00.00
4 Olsen, Fiona St. Rose HS 5-00.00 4-10.00
Women Shot Put
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Nwajei, Benay St. Benedict 42-05.25 38-11.50
2 Travers, Asia Shore A.C. 38-00.00 36-07.75
3 Andriulli, Isabella Lakeland Reg 35-01.50 33-00.50
4 Kralyvich, Paige Monmouth Reg 31-09.00 25-07.50
5 Borg, Kaitlyn St. Rose HS 19-05.00 22-03.25
Men 55 Meter Dash
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
1 Diawara, Madiajoudou Toms River N 6.51 6.62 1
2 Zigbuo, Andy Notre Dame H 6.64 6.65 1
3 Gordon, Raheem Unattached 6.90 6.67 3
4 Smith, Gabriel Cedar Creek 6.82 6.71 2
5 Etienne, Achilles Manasquan HS 6.71 6.76 1
6 Garrison, Cole Toms River N 6.79 6.79 2
7 Newman, Jeremiah Monmouth U. 6.88 6.79 3
8 Jackson, Nasir Toms River N 6.60 6.82 1
9 Hicks, Lawrence Red Bank Reg 7.07 6.83 4
10 Cummings, Trey Red Bank Reg 6.73 6.85 1
11 Schoener, Christopher Jackson Memo 6.76 6.86 2
12 Rivas Caballero, Abel Brick Townsh 6.96 6.87 4
13 Stevens, Shahid St. Benedict 6.71 6.88 1
14 Marcum, Caidan Toms River N 6.86 6.92 3
15 Council, Tarell Toms River N 6.92 6.94 3
16 Tamang, Nirlok Unattached 7.32 6.99 6
17 Williams, Colin Jackson Memo 6.90 6.99 3
18 Sparks, Braedon Jackson Memo 7.05 7.08 4
19 Kalin, Eric Jackson Memo 7.14 7.12 5
20 Urso, Dominic Toms River N 7.08 7.13 5
20 Boyd, Gary Unattached 7.14 7.13 5
20 Bassano, Nicholas Toms River N 6.95 7.13 4
23 Perez-Axalco, Anthony Jackson Memo 7.04 7.14 4
24 Tucker, Nick Toms River N 7.05 7.15 4
25 Garofalo, Sean Jackson Memo 7.27 7.21 6
26 Sacks, Patrick Brick Townsh 7.13 7.25 5
27 Pouliot, Ryan Jackson Memo 7.21 7.27 5
28 Cooper, Daemien Holy Cross H 7.22 7.28 6
29 Cetoute, Jeremiah Brick Townsh 7.21 7.29 5
30 Cupo, Logan Manasquan HS 7.28 7.32 6
31 Boakye Yiadom, Nana Brick Townsh 7.39 7.34 6
32 Lin, Carson Brick Townsh 7.48 7.38 7
33 Evans, Joshua Brick Townsh 7.42 7.40 7
34 Cole, Griffin Unattached 7.40 7.43 7
35 Watson, Julian Xavier Brick Townsh 7.52 7.48 7
36 Murphy, Owen Manasquan HS 7.59 7.50 7
37 Sharpe, Stephen Manasquan HS 7.41 7.52 7
38 Kutcher, Nick Manasquan HS 7.36 7.54 6
39 Fagen, Cowan Unattached 8.00 7.75 8
40 Pratico, Christopher Jackson Memo 7.95 7.92 8
41 Araya, Jordany Brick Townsh 8.00 7.93 8
42 Smith, Charlie Gone Running 8.80 8.16 8
43 Tabije, Tristan Gone Running 8.50 8.29 8
44 Patil, Ronit Gone Running 8.90 8.64 8
45 Gruenling, Alex Gone Running 9.10 8.83 9
46 Dani, Joseph Gone Running 9.00 9.21 9
47 Gerdes, William Gone Running 14.00 11.92 9
48 Indek, William Unattached 11.80 12.56 9
Men 200 Meter Dash
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
1 Smith, Gabriel Cedar Creek 23.00 23.16 1
2 Gordon, Raheem Unattached 23.80 23.33 2
3 Jackson, Nasir Toms River N 23.71 23.58 1
4 Stevens, Shahid St. Benedict 22.80 23.70 1
5 Cummings, Trey Red Bank Reg 23.06 23.73 1
6 D'Angelo, Joseph Unattached 23.21 23.83 1
7 Schoener, Christopher Jackson Memo 24.13 24.14 2
8 Marcum, Caidan Toms River N 23.82 24.20 2
9 Ambroise, Loventz Toms River N 24.57 24.34 3
10 Sparks, Braedon Jackson Memo 25.29 24.45 4
11 Jackson, Isaiah Lincoln HS 24.66 7
12 Williams, Colin Jackson Memo 24.25 24.77 2
13 Gallina, Peter Red Bank Reg 24.47 24.92 3
14 Brown, Tracey Lincoln HS 25.04 7
15 Pouliot, Ryan Jackson Memo 25.17 25.24 4
16 Garofalo, Sean Jackson Memo 26.10 25.26 5
17 Urso, Dominic Toms River N 24.77 25.31 3
18 Sheehan, Finn Christian Br 25.25 25.82 4
19 Cale, Devon Christian Br 25.00 25.97 3
20 Reilly, Billy Christian Br 25.68 26.03 4
21 Cole, Griffin Unattached 23.90 26.45 2
22 Parker, Brayden Cedar Creek 27.00 26.87 5
23 McCann, Ryan Cedar Creek 27.00 27.25 5
24 Herha, James Brick Townsh 27.00 27.91 5
25 Vecchio, Vincenzo Cedar Creek 27.00 27.95 5
26 Martino, Sean Cedar Creek 27.50 28.17 5
27 Dufort, Dovensky Lincoln HS 28.40 7
28 Serrano, Jayden Lincoln HS 28.68 6
29 White, Jayden Brick Townsh 28.36 28.69 6
30 Murray, Richard Christian Br 25.61 29.89 4
31 Tan, Jordan Unattached 40.00 43.29 6
Men 800 Meter Run
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
1 Constant, Robert St. Benedict 2:02.89 2:02.42 1
2 Magnone, Nick Christian Br 2:06.37 2:02.60 1
3 Hernandez, Mathew St. Benedict 2:01.91 2:03.76 1
4 Spoonire, Zachary Unattached 2:02.07 2:03.97 1
5 McHugh, Brady Shore Region 2:07.68 2:04.10 1
6 Mine, Dan Toms River N 2:06.00 2:04.22 1
7 Pasnicu, Nico Toms River N 2:07.09 2:07.94 1
8 Volosin, Justin Manalapan HS 2:09.86 2:09.72 2
9 Alcid, Gregory Toms River N 2:09.00 2:11.15 2
10 McLean, Jc Toms River N 2:09.00 2:13.21 2
11 Kovacs, Wyatt Unattached 2:15.47 2:14.58 3
12 Feddeler, William Christian Br 2:10.00 2:15.15 2
13 Costello, Benjamin Shore Region 2:20.94 2:19.84 3
14 Borriello, Natale Shore Region 2:15.00 2:20.35 2
15 Hill, Liam Shore A.C. 2:35.00 2:26.03 3
16 Perez, Jordi Toms River N 2:20.00 2:26.94 3
17 Rayford, Jaylen Cedar Creek 2:22.15 2:27.01 3
18 Lanier, Kyle Tnt Racing 2:35.47 2:34.77 4
19 Hill Sr., Brian Shore A.C. 2:35.00 2:38.64 3
20 Palumbo, Roman Unattached 2:40.00 2:39.52 4
21 Flores, Francisco Lincoln HS 2:48.98 2:44.15 4
22 Quartucci, Mike Unattached 2:48.00 2:49.90 4
23 Ross, Zach Unattached 2:40.00 2:51.43 4
24 Kennedy, Connor Gone Running 3:00.70 4
25 Alicea, Dante Cedar Creek 2:56.19 3:05.79 4
26 Kuhi, John Unattached 4:55.00 5:12.93 4
Men 1600 Meter Run
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
1 Macom, Ryan Unattached 4:29.77 4:31.89 1
2 Molyneux, Luke Unattached 4:36.61 4:44.12 1
3 Hyland, Finn Unattached 4:41.95 4:46.50 1
4 Wiederholt, Caleb Northern Bur 4:39.61 4:49.18 1
5 Cataline, Jimmy Northern Bur 4:53.81 4:49.94 1
6 Shibles, Ryan Christian Br 4:51.15 4:51.74 1
7 Ackerman, Deven Unattached 4:49.62 4:52.89 1
8 Jani, Derrick Unattached 4:56.00 4:54.43 1
9 Boyle, Josh Brick Townsh 5:02.47 4:55.01 2
10 McCann, Ryan Cedar Creek 4:59.19 4:55.28 2
11 Karshmer, Russell Henry Hudson 4:53.46 4:58.13 1
12 Burkitt, Andrew Seton Hall P 4:49.93 5:00.16 1
13 Hartnett, Maguire Christian Br 5:08.00 5:02.88 2
14 Groom, Julian Red Bank Reg 5:09.00 5:05.44 2
15 Holloway, Trevor Manasquan HS 5:11.88 5:08.75 2
16 Distefano, Luke Christian Br 5:08.00 5:09.68 2
17 Cirelli, Nicholas Seton Hall P 4:59.70 5:10.29 2
18 Vargas, Freddy Toms River N 5:06.15 5:16.34 2
19 Villagra, Jeremy Manasquan HS 5:10.77 5:16.77 2
20 Drucker, Declan Shore Region 5:11.81 5:16.98 2
21 Maione, Francesco Cedar Creek 5:38.32 5:18.38 3
22 Steenweg, Matt Gone Running 5:20.00 5:18.69 3
23 Bessaih, Mehdi Toms River N 5:19.21 5:19.12 3
24 Budney, Jeff Unattached 5:30.00 5:22.98 3
25 Disano, Nicholas Toms River N 5:25.11 5:27.16 3
26 Fitzpatrick, Keegan Northern Bur 5:27.58 5:35.43 3
27 Adler, Sean Manalapan HS 5:45.00 5:38.48 4
28 Bader, Ryan Unattached 5:45.00 5:38.62 3
29 Kovacs, Zachary Unattached 5:20.88 5:39.99 3
30 Girone, Joseph Gone Running 5:45.00 5:41.93 3
31 McCadden, Thomas Northern Bur 5:59.86 5:44.60 4
32 Williams, R.J. Unattached 6:15.00 5:45.99 4
33 Hans, Zakary Brick Townsh 5:56.25 5:50.82 4
34 Quartucci, Mike Unattached 5:50.00 5:53.48 4
35 Avva, Saurav Northern Bur 6:10.00 5:53.53 4
36 Ascanio, Enrico Shore Region 6:14.77 6:01.85 4
37 Van de Graaff, Nate Red Bank Reg 5:54.41 6:04.92 4
38 Nelson, Logan Brick Townsh 6:08.76 6:15.59 4
39 Ippolito, Nicholas Gone Running 6:10.00 6:22.53 4
40 Egan, Edward Gone Running 6:00.00 6:27.71 4
41 Suriyaarachchi, Akein Gone Running 6:11.00 6:27.78 4
42 Agosta, Anthony Gone Running 6:05.00 6:29.57 4
43 Cheung, Sam Unattached 7:00.00 6:38.00 4
Men 3000 Meter Run
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Koovits, Garren Toms River N 9:40.00 9:30.16
2 Pudone, Teddy Unattached 9:40.86
3 Perle, Joshua Manalapan HS 9:56.00 9:48.69
4 Vecchio, Vincenzo Cedar Creek 10:00.00 10:01.33
5 Martino, Sean Cedar Creek 10:10.00 10:02.00
6 Kent, Landon Unattached 10:05.00 10:02.81
7 Taylor, Noah Northern Bur 10:20.00 10:03.22
8 Romano, Justin Gone Running 10:57.40 10:49.38
9 Pellicone, Alexander Unattached 10:15.00 10:51.98
10 Spicer, Thomas Unattached 10:15.00 11:06.50
11 DerAsadourian, Colin Red Bank Reg 10:53.06 11:15.66
12 Rayford, Jaylen Cedar Creek 11:00.00 11:37.41
13 Parker, Brayden Cedar Creek 11:00.00 11:43.36
14 Kratka, Jack Unattached 11:00.00 11:58.27
Men 1600 Sprint Medley
============================================================================
School Seed Finals H#
============================================================================
1 Notre Dame HS 'A' 3:42.60 3:43.10 1
2 Brick Township HS 'A' 3:48.56 3:44.62 1
1) Rivas Caballero, Abel 2) Williams, Trey
3) Hancox, Jake 4) Thomas, Anthony
3 Christian Brothers Academy 'A' 3:45.00 3:53.91 1
1) Alcasid, Ethan 2) Huzar, Nathaniel
3) Lynch, Derek 4) Growney, Connor
4 Christian Brothers Academy 'B' 3:50.00 4:01.23 2
1) Parker, Cillian 2) Brunelli, Gavin
3) Wheeler, Liam 4) Schmitt, Gavin
5 Brick Township HS 'C' 3:48.56 4:02.04 2
1) Sacks, Patrick 2) Anthony, Dominick
3) Evans, Joshua 4) Boyle, Josh
6 Brick Township HS 'B' 3:48.56 4:06.06 2
1) Watson, Julian Xavier 2) Lin, Carson
3) Cetoute, Jeremiah 4) Cisneros, Victor Angel
7 Christian Brothers Academy 'C' 3:50.00 4:07.15 2
1) Fischer, Kyle 2) Landau, Shane
3) Camarda, Vincent 4) Price, Vincent
8 Manasquan HS 'A' 4:28.30 4:08.84 2
1) Etienne, Achilles 2) Cupo, Logan
3) Del Salto, Aiden 4) Van Der Net, Willem
9 Lincoln HS 'A' 4:48.21 1
1) Dufort, Dovensky 2) Jackson, Isaiah
3) Brown, Tracey 4) Serrano, Jayden
Men High Jump
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Hicks, Lawrence Red Bank Reg 6-06.00 J6-08.00
2 Berry, La'Jean Monmouth U. 6-06.00 J6-04.00
3 Boyd, Gary Unattached 5-08.00 J5-10.00
4 Marsh, Bryce Notre Dame H 6-02.00 J5-10.00
4 Watson, Nasir Monmouth Reg J5-10.00
4 Roman, Nick Monmouth U. 6-04.00 J5-10.00
7 Pilipski, Alex Seton Hall P 5-10.00 5-08.00
7 Perez-Axalco, Anthony Jackson Memo 5-10.00 5-08.00
7 Schmitz, Nolan Notre Dame H 5-06.00 5-08.00
7 Sharpe, Stephen Manasquan HS 5-06.00 5-08.00
7 Prusakowski, Spencer Unattached 5-08.00 5-08.00
7 McCloud, Malcolm Seton Hall P 5-10.00 5-08.00
7 Kalin, Eric Jackson Memo 5-08.00 5-08.00
7 Millien, Olivetan Seton Hall P 6-00.00 5-08.00
15 Dhiman, Satvik Christian Br 5-00.00 5-06.00
16 Taylor, Isaiah St. Rose HS 5-02.00 5-02.00
16 Parker, Cillian Christian Br 5-02.00 5-02.00
16 Smock, Owen Christian Br 4-08.00 5-02.00
-- Campione, Gianni Brick Townsh 5-10.00 NH
Men Shot Put
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Perry, Kane Shore Region 49-09.75 50-07.00
2 Feiler, Cameron Christian Br 51-06.25 49-11.00
3 Blasucci, Marcus Christian Br 48-08.50 49-05.00
4 Winters, Ayden Unattached 49-03.50 48-09.00
5 Dunn, Brandon Seton Hall P 50-03.50 47-11.75
6 Harris, Jayden Monmouth Reg 45-08.00 47-07.00
7 Kaeli, Everett Christian Br 48-00.50 47-04.75
8 Feddeler, William Christian Br 45-08.00 45-09.50
9 Santos, Sam Christian Br 49-03.00 45-05.00
10 Brown, Solomon Brick Townsh 40-09.00 41-06.25
11 Casello, Mac Manasquan HS 39-08.50 40-02.00
12 McCloud, Marcellus Seton Hall P 40-00.00 40-01.00
13 LaTesta, John St. Rose HS 42-11.00 39-11.50
14 Marrlow, Martin Brick Townsh 41-02.50 39-08.75
15 junior, daniel Seton Hall P 38-11.00 38-04.00
16 Speedy, Micah Unattached 36-04.00
17 Oslizly, Edward Seton Hall P 37-01.50 35-03.75
18 Tonero, Aidan St. Rose HS 35-08.25 32-09.50
19 Rerreia, Joao Vitor Shore Region 34-03.00 32-05.50
20 Stiles, Thomas Red Bank Reg 30-10.25
21 Fennimore, Duane Holy Cross H 31-02.00 30-00.00
Mixed Pole Vault
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Plancher, Abe M Shore Region 11-00.00 9-00.00
2 Huff, Carlton M Unattached 9-00.00 8-06.00
3 Turnbach, Maggie W St. Rose HS 8-00.00 7-06.00
3 Desai, Dylan M Jackson Memo 8-00.00 7-06.00
5 Taylor, Isaiah M St. Rose HS 8-00.00 6-06.00
6 Penny, Abigail W Shore Region 8-00.00 4-06.00
-- Gunawardana, Elisa W Holmdel HS NH