Tomahawk Timing - Contractor License HY-TEK's Meet Manager
SJ Open - 10/9/2021
Dream Park
Last Completed Event
Event 10 Boys 5k Run CC Division 2
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Loffredo, Nicholas Manchester T 15:40.34 1
2 Shute, Peyton Co-op Gatewa 15:53.36
3 Mylan, Cole Timber Creek 16:18.64 2
4 Bolling, Jack Haddon Heights HS 16:19.34 3
5 Wineland, Linden Mainland Reg 16:23.57 4
6 Kittles, Leonardus Haddon Heights HS 16:26.95 5
7 Patterson, Colin Haddon Heights HS 16:43.27 6
8 Clarke, John Manchester T 16:50.07 7
9 Blanchet, Vaughn Mainland Reg 16:59.38 8
10 Post, Elliot Mainland Reg 17:09.63 9
11 Wells, Ryan Haddon Heights HS 17:10.67 10
12 Freeman, William Manchester T 17:12.74 11
13 Rehn, Zachary Haddon Heights HS 17:20.84 12
14 Wakefield, Robert Timber Creek 17:21.78 13
15 Haggerty, Sean Barnegat Tow 17:22.76
16 Hastings, Jonathon Haddon Heights HS 17:36.73 14
17 Loffredo, Michael Manchester T 17:38.17 15
18 Platania, Kayden Buena Regional HS 17:48.31
19 Schilling, John Deptford HS 17:54.72
20 Delcollo, Colton Cumberland R 17:58.05 16
21 Schmied, Justin Seneca HS 18:16.11
22 Clarke, Nathen Manchester T 18:25.50 17
23 Rowley, Ethan Oakcrest HS 18:36.45 18
24 Rosenheim, Ian Haddon Heights HS 18:41.61 19
25 Torelli, Michael Co-op Gatewa 18:41.85
26 Santilli, Gregory Sterling HS 18:48.87
27 Gruen, Kevin Timber Creek 18:54.35 20
28 Miller, Micah Mainland Reg 18:57.85 21
29 Bailey, Reindell Seneca HS 19:02.91
30 Bongiovanni, Ethan Mainland Reg 19:05.34 22
31 Gainder, Ashish Pinelands Re 19:10.13
32 Aiken, Cale Oakcrest HS 19:10.66 23
33 Bassey, Dominic Winslow Township HS 19:11.94 24
34 Jordan, Hakim Timber Creek 19:17.79 25
35 Kline, Matthew Pinelands Re 19:22.18
36 Valles, Emanuel Barnegat Tow 19:31.86
37 Traenker, Kirk Seneca HS 19:38.27
38 Zakharia, Daniel Timber Creek 19:40.31 26
39 Green, Zion Winslow Township HS 19:46.24 27
40 Osborne, Walker Deptford HS 19:58.53
41 Fonkam, Junior Winslow Township HS 19:59.93 28
42 Eaton, Mark Timber Creek 20:09.28 29
43 Idone, Anthony Barnegat Tow 20:18.00
44 Hermoso, Paolo Antonio Oakcrest HS 20:46.31 30
45 Ganskopp, Nevon Sterling HS 20:52.76
46 Nelson, Jonathan Sterling HS 20:58.74
47 Brown, Ramir Winslow Township HS 21:00.32 31
48 Gaffney, John Mainland Reg 21:07.75 32
49 Miguel, Eric Cumberland R 21:09.86 33
50 Foster, Jaden Oakcrest HS 21:30.93 34
51 Pham, Noah Sterling HS 21:32.79
52 Cosper, Andrew Seneca HS 21:51.08
53 Greene, AJ Buena Regional HS 22:16.48
54 Pham, Thomas Oakcrest HS 22:19.45 35
55 Cogit, Ben Cumberland R 23:34.27 36
56 Parmenter, John Oakcrest HS 24:19.61 37
57 Seibert, Jakob Cumberland R 24:58.67 38
58 Bandoy, Justin Winslow Township HS 25:41.92 39
59 Mazza, Sam Cumberland R 25:52.56 40
Team Scores
=================================================================================
Rank Team Total 1 2 3 4 5 *6 *7 *8 *9
=================================================================================
1 Haddon Heights HS 36 3 5 6 10 12 14 19
Total Time: 1:24:01.07
Average: 16:48.22
2 Manchester Township HS 51 1 7 11 15 17
Total Time: 1:25:46.82
Average: 17:09.37
3 Mainland Regional HS 64 4 8 9 21 22 32
Total Time: 1:28:35.77
Average: 17:43.16
4 Timber Creek Reg. HS 86 2 13 20 25 26 29
Total Time: 1:31:32.87
Average: 18:18.58
5 Oakcrest HS 140 18 23 30 34 35 37
Total Time: 1:42:23.80
Average: 20:28.76
6 Winslow Township HS 149 24 27 28 31 39
Total Time: 1:45:40.35
Average: 21:08.07
7 Cumberland Regional HS 163 16 33 36 38 40
Total Time: 1:53:33.41
Average: 22:42.69