Licensed to JBAC Timers - Contractor License
HY-TEK's Meet Manager 1/30/2013 10:07 PM
SJTCA 1-24-13 - 1/24/2013 to 1/25/2014
John Bennett Indoor Complex
Results
Girls 55 Meter Dash
============================================================================
Name Year School Seed Prelims H#
============================================================================
Preliminaries
1 Carson, Emily Haddonfield 7.43q 6
2 Terrell, Alicia Timber Creek 7.47q 11
3 Lawrence, Nia Pemberton 7.53q 2
4 Williams, Keisha Camden 7.56q 5
5 Hudson, Jenia Camden 7.57q 4
6 Jackson, Sydney Eastern 7.59q 3
6 Vogt, Kelly Audubon 7.59q 8
8 Olsen, Andrea Buena 7.60q 9
9 Ellison, Seattle Eastern 7.61 7
10 Mitchell, Ariel Burlington Twp 7.65 5
11 Fraction, Lexie Washington 7.67 6
12 Garrett, Nabiya Egg Harbor 7.67 3
13 Garrett, Ayanna Egg Harbor 7.69 12
14 Nwachukwu, Amy Williamstown 7.75 12
15 Weems, Courtney Millville 7.77 9
16 Dennis, Seiarah Oakcrest 7.78 1
17 Nwachukwu, Amanda Williamstown 7.79 10
18 Reevey, Mahogany Pemberton 7.81 3
19 Walton, Kiah Burlington Twp 7.81 4
20 Edwards, Ashley Northern Burl 7.83 11
21 Hartwell-Miller, Brittan Shawnee 7.86 6
22 Barbaro, Christina Delsea 7.86 12
23 Cooper, Thaila Kingsway 7.88 2
24 Childers, Jonee Bridgeton 7.89 12
25 Lavallias, Christine Timber Creek 7.90 1
26 Pascocello, Erica Haddonfield 7.93 5
27 Ringo, Elaina Willingboro 7.93 1
28 Palacki, Hayley Haddonfield 7.93 4
29 Fadio, Chelsea Audubon 7.94 11
30 Pentz, Christy Kingsway 7.94 7
31 Jennings, Misty Egg Harbor 7.94 2
32 Sayers, Jenna Oakcrest 7.95 10
33 Rainner, Durejah Bridgeton 7.96 2
34 Griswold, Shelley Ocean City 7.98 2
35 Bloodworth, Asia Camden 7.98 11
36 Gaines, Imani Millville 8.01 10
37 Holmes, Jaquesha Bridgeton 8.02 9
38 Biche, Kristen Bish Eustace 8.02 11
39 Wilcox, D'Yana Burlington Twp 8.06 8
40 Byrd, Asia Delsea 8.08 9
41 Lynch, Shannon Clearview 8.08 3
42 Taylor, Tiera Pemberton 8.09 12
43 Jones, Deja Rancocas Valley 8.09 10
44 Hairston, Myrika Rancocas Valley 8.10 9
45 Chung, Jade Rancocas Valley 8.12 8
46 Deichert, Farrah Kingsway 8.14 5
47 Strube, Jennifer Eastern 8.15 5
48 Pascall, Indigo Pennsauken 8.15 7
49 Konopka, Kaitlyn Shawnee 8.17 8
50 Ledbetter, Cheyana Vineland 8.18 8
51 Wilkes, Tiarra Burlington City 8.21 4 -
52 Myers, Miranda Washington 8.23 1
53 Pleasant, D'Andra Vineland 8.24 3
54 Carrie, Michelle Bish Eustace 8.27 10
55 Thompson, Erin Oakcrest 8.29 3
56 Gleba, Casey Cinnaminson 8.29 5
57 Blango,Wahjerjay Burlington City 8.33 8
58 Truesdale, Tyshaunah Highland Regiona 8.34 7
59 Smith, Kourtney Millville 8.35 10
60 Murphy, Annie Deptford 8.37 4
61 Ingram, Destiny Cedar Creek 8.38 7
62 Nicklas, Danielle Audubon 8.38 2
63 Adamski, Rachel Sterling 8.42 4
64 McEady, Ajani Pennsauken 8.43 6
65 Kobolak, Amaris Cinnaminson 8.45 9
66 Jackson, Jasmine Northern Burl 8.46 3
67 Mayo, Gabriella Delsea 8.52 9
68 Perini, Alyssa Bish Eustace 8.53 2
69 Robinson, Tranilya Washington 8.60 6
70 Talley, Amy Palmyra 8.61 3
71 McGuire, Rebecca Absegami 8.63 1
72 Curcio, Courtney Buena 8.63 8
73 Surgick, Idalis Pennsauken 8.64 11
74 Wolstenholme, Kimberly Triton 8.67 10
75 White, Celena Ocean City 8.71 12
76 Graeff, Jee-Anna Ocean City 8.79 10
77 Brandon, Lucinda Palmyra 8.84 5
78 Bigio, Deanna Absegami 8.93 11
79 Beckford, Aaliyah Willingboro 8.95 7
80 Davalos, Destiny Triton 8.96 11
81 Lillie, Aiden Shawnee 8.96 9
82 Cawthorne, Taleya Highland Regiona 8.97 1
83 Molczan, Colleen Clearview 8.99 5
84 Roden, Olivia Palmyra 9.10 4
85 Knudson, Nicole Lcmr 9.14 7
86 Little, Liann Gateway 9.14 12
87 Petrella, Courtney Cedar Creek 9.43 6
88 Richards, Jaimie Triton 9.62 7
89 Serra, Eleoni Lcmr 9.97 6
-- Price, Jamira Williamstown DQ 4
Girls 55 Meter Dash
=========================================================================
Name Year School Prelims Finals
=========================================================================
Finals
1 Carson, Emily Haddonfield 7.43 7.25
2 Lawrence, Nia Pemberton 7.53 7.30
3 Jackson, Sydney Eastern 7.59 7.49
4 Williams, Keisha Camden 7.56 7.51
5 Terrell, Alicia Timber Creek 7.47 7.52
6 Vogt, Kelly Audubon 7.59 7.57
7 Olsen, Andrea Buena 7.60 7.79
8 Hudson, Jenia Camden 7.57 10.50
Girls 400 Meter Dash
============================================================================
Name Year School Seed Finals H#
============================================================================
1 Jackson, Sydney Eastern 59.35 8
2 Olsen, Andrea Buena 59.41 8
3 Thaler, Victoria Millville 59.60 8
4 Carson, Emily Haddonfield 59.73 7
5 Cooper, Thaila Kingsway 1:00.24 8
6 Ellison, Seattle Eastern 1:00.71 7
7 Dautruche, Vanesa Kingsway 1:00.92 7
8 Davis-Hines,, Daijah Timber Creek 1:01.00 8
9 Baccare, Grace Haddonfield 1:01.22 7
10 Kobolak, Amaris Cinnaminson 1:01.33 8
11 Gerald, Ashley Egg Harbor 1:01.45 8
12 Davis, MyAngel Millville 1:01.81 7
13 Jenkins, Amber Egg Harbor 1:01.92 8
14 Isekenegbe, Antoniette Vineland 1:01.98 8
15 Bischof, Gina Bish Eustace 1:02.32 7
16 Brown, Tiah Vineland 1:02.44 7
17 Woolam, Kate Clearview 1:02.53 7
18 Flynn, Bridget Ocean City 1:02.72 7
19 Jamison, Olivia Pennsauken 1:02.73 6
20 Lester, Keira Deptford 1:03.28 4
21 McDuffie, Tiara Pennsauken 1:03.76 6
22 Williams, Keisha Camden 1:04.14 6
23 Russell, Tanaesza Pemberton 1:04.30 3
24 McDuell, Lexi Holy Spirit 1:04.32 3
25 Felder, Ebony Sterling 1:04.41 5
26 McGrath, Morgan Deptford 1:04.53 4
27 Dalzell, Christina Holy Spirit 1:04.69 3
28 Nwachukwu, Amanda Williamstown 1:04.85 6
29 Onuoha, Cynthia Williamstown 1:05.14 4
30 Jones, Allison Shawnee 1:05.16 4
31 Corbett, Claire Rancocas Valley 1:05.36 5
32 Granger, Cierra Ocean City 1:05.53 6
33 Damato, Katherine Bish Eustace 1:05.57 6
34 Dowens, Daesha Camden 1:05.94 4
35 McGuire, Rebecca Absegami 1:05.94 5
36 Wyatt, Ateera Sterling 1:06.07 5
37 Campbell, Spencer Shawnee 1:06.34 5
38 Mitchell, Ariel Burlington Twp 1:06.75 3
39 Nelson, Emma Cedar Creek 1:07.43 3
40 Lin, Jordan Clearview 1:07.51 3
40 Davis, Jenee Willingboro 1:07.51 5
42 Blango, Wahjerjay Burlington City 1:07.66 4
43 Walton, Kiah Burlington Twp 1:07.91 4
44 Kerr, Kali Buena 1:08.07 5
45 Gleba, Casey Cinnaminson 1:08.30 4
46 Muldoon, Nasira Washington 1:08.81 3
47 Amariti, Julia Cherokee 1:08.84 5
48 D'Alessandro, Rachel Washington 1:09.24 4
49 Liepe, Samantha Oakcrest 1:09.41 5
50 Green, Sara Delsea 1:10.03 2
51 Liepe, Jessica Oakcrest 1:10.54 3
52 Wimmersberg, Amanda Northern Burl 1:10.86 2
53 Garcia, Ashley Bridgeton 1:11.13 3
54 Stephens, Skylar Northern Burl 1:12.88 1
55 Metrick, Alexandra Northern Burl 1:13.93 2
56 Catlin, Courtney Pennsville 1:14.03 1
57 Myers, Lexus Highland Regiona 1:14.04 2
58 Silipino, Rosa Cedar Creek 1:14.40 1
59 Cawthorne, Taleya Highland Regiona 1:15.93 2
60 Swilley, Danielle Woodstown 1:16.15 2
61 Beckford, Aaliyah Willingboro 1:16.43 2
62 Joyner, Tanner Woodstown 1:17.19 2
63 Beck, Tessa Palmyra 1:18.66 1
64 Collins, Ine' Rancocas Valley 1:19.46 6
65 Bigio, Deanna Absegami 1:21.63 2
66 Winkelspecht, Adrianna Burlington City 1:36.10 1
-- King, Brittany Cherokee DQ 6
-- Kane,, Sabehah Timber Creek DQ 6
-- Leonhardt, Abigail Audubon DQ 1
Girls 800 Meter Run
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Mazzi, Celine Delsea 2:18.02
2 Kane, Lindsey Washington 2:18.76
3 Ajimoko, Vicki Williamstown 2:18.91
4 Brand, Juliann Egg Harbor 2:23.11
5 Thaler, Victoria Millville 2:24.08
6 Blaber, Olivia Haddonfield 2:26.49
7 Catania, Julianna Egg Harbor 2:26.85
8 Hartwell-Miller, Amanda Shawnee 2:27.16
9 Stang, Shannon Shawnee 2:30.84
10 Davidson, Chantelle Willingboro 2:30.85
11 Goetze, Devon Oakcrest 2:30.95
12 Clark, Kara Kingsway 2:31.63
13 Stremme, Rachel Ocean City 2:32.35
14 Testa, Lisa Buena 2:33.40
15 Frombach, Kristen Rancocas Valley 2:34.58
16 Raphelson, Meredith Haddonfield 2:34.87
17 Garcia, Kayla Vineland 2:35.21
18 Hargrove, Tiesha Millville 2:35.61
19 Nye, Allison Triton 2:36.80
20 Shipley, Alex Pennsville 2:36.92
21 Moyle, Hannah Eastern 2:37.37
22 Falana, Emily Sterling 2:37.48
23 Maiolino, Meghan Washington 2:37.81
24 Roberts, Kandis Camden 2:38.06
25 Daywalt, Candace Sterling 2:38.50
26 Oldfield, Carley Cinnaminson 2:39.15
27 Kenselaar, Carly Eastern 2:39.22
28 Dugan, Briana Deptford 2:41.53
29 Jackson-Cruz, Kayla Vineland 2:42.53
30 Markey, Kathryn Williamstown 2:42.79
31 Sayers, Jenna Oakcrest 2:43.36
32 Rodgers, Julia Woodstown 2:44.22
33 Shea, Morgan Cherokee 2:44.58
34 Corley, Zamarah Bridgeton 2:44.61
35 Camp, Katherine Clearview 2:45.60
36 Logan, Sandy Northern Burl 2:45.76
37 Jones, Naomi Highland Regiona 2:45.80
38 Knope, Michelle Rancocas Valley 2:47.31
39 Bithell, Quinn Lcmr 2:47.71
40 Aurite, Erica Bish Eustace 2:48.26
41 Biondi, Janessa Buena 2:48.40
42 Catlin, Courtney Pennsville 2:48.65
43 Rotan, Kristin Audubon 2:50.40
44 Currie, Michelle Cinnaminson 2:52.67
45 Dow, Tiffany Pennsauken 2:52.70
46 Cali, Jenna Delsea 2:52.96
47 Gee, Precious Willingboro 2:53.01
48 Childress, Lisa Deptford 2:54.45
49 Thomas, Mariah Audubon 2:55.33
50 Marchese, Julianna Bridgeton 2:55.37
51 Diluigi, Krystyn Clearview 2:55.40
52 Fischer, Christina Absegami 2:57.27
53 Franklin, Mikayla Burlington City 2:57.65
54 Catalfamo, Brooke Northern Burl 2:58.32
55 Sooy, Kailyn Gateway 3:04.57
56 Thomas, Maya Camden 3:06.17
57 Mastrando, Marissa Gateway 3:14.03
58 Mack, Madison Ocean City 3:14.44
59 Perini, Alyssa Bish Eustace 3:14.65
60 Patel, Shruti Absegami 3:19.79
61 Scott, Sierra Burlington City 3:25.46
Girls 1600 Meter Run
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Cain, Shelby Haddonfield 5:17.77
2 Kemp, Erika Rancocas Valley 5:19.09
3 Taylor, Lexie Washington 5:19.44
4 Shafer, Abigail Egg Harbor 5:20.07
5 Malloy, Meghan Haddonfield 5:23.02
6 Belko, Alicia Rancocas Valley 5:23.35
7 Stang, Shannon Shawnee 5:23.54
8 Hagstoz, Cassie Kingsway 5:28.45
9 Brelsford, Mary Kate Ocean City 5:32.79
10 Davidson, Emily Eastern 5:35.59
11 Springsteadah, McKenzie Millville 5:38.35
12 Siegle, Kristin Buena 5:38.40
13 Henry, Lydia Clearview 5:41.24
14 Guldin, Alison Audubon 5:45.79
15 Shipley, Alex Pennsville 5:47.17
16 Fagotti, Anita Delsea 5:48.88
17 Ballard, Kylee Egg Harbor 5:50.51
18 Derham, Melanie Triton 5:51.87
19 Walters, Melinda Washington 5:56.70
20 Malpass, Julia Shawnee 5:56.82
21 Mangino, Connie Highland Regiona 5:59.74
22 Sobieski, Alexandra Eastern 6:00.47
23 Stumpf, Courtney Clearview 6:01.26
24 Straub, Taylor Sterling 6:02.72
25 Biondi, Janessa Buena 6:02.91
26 Bithell, Quinn Lcmr 6:05.50
27 Lavecchio, Mikayla Audubon 6:07.38
28 Myers, Pamela Oakcrest 6:08.86
29 Delvecchio, Kiera Williamstown 6:10.02
30 Williams, Meghan Millville 6:10.51
31 Mayen, Itzel Vineland 6:11.26
32 Campbell, Devon Pennsville 6:13.98
33 Melillo, Gianna Northern Burl 6:14.29
34 Marrone, Natalia Bish Eustace 6:16.52
35 Carter, Jo Sterling 6:17.29
36 Askins, Jacqueline Vineland 6:18.92
37 Thier, Sydney Northern Burl 6:35.36
38 Mack, Madison Ocean City 6:42.22
39 Gould, Angelika Bridgeton 6:57.09
40 Bobien, Nya Willingboro 7:01.01
41 Roberts, Nijja Camden 7:08.37
42 Ahn, Nahui Pemberton 7:10.37
43 Aguiar, Taylor Bish Eustace 7:17.66
44 Bautista, Guadalupe Bridgeton 7:25.36
-- lopez, isabella Pemberton DNF
Girls 3200 Meter Run
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Bobbie, Shelby Rancocas Valley 11:47.09
2 Brelsford, Mary Kate Ocean City 11:53.19
3 Bendixen, Nina Shawnee 11:54.67
4 McGee, Shea Washington 11:56.61
5 Wells, Claudia Kingsway 12:12.09
6 Bresnan, Sarah Rancocas Valley 12:15.36
7 Sade, Lavallias Timber Creek 12:22.44
8 Shipotofsky, Janel Timber Creek 12:24.84
9 Breen, Roisin Kingsway 12:25.94
10 Testa, Gina Buena 12:27.12
11 Devlin, Megan Egg Harbor 12:32.81
12 Schaeffer, Emily Clearview 12:45.67
13 Siegle, Kristin Buena 12:45.75
14 Lynch, Katharine Clearview 12:46.11
15 Springsteadah, McKenzie Millville 12:50.96
16 Sands, Melanie Cherokee 12:59.14
17 Vassalotti, Gabby Cherokee 13:00.57
18 Ostrowski, Sara Cinnaminson 13:02.51
19 Klavens, Jennifer Washington 13:19.75
20 Verity, Devon Northern Burl 13:23.38
21 Fair, Marybeth Shawnee 13:37.83
22 Breslin, Erin Audubon 13:45.38
23 Mayen, Itzel Vineland 13:47.13
24 Askins, Jacqueline Vineland 14:05.77
25 Eggly, Kylie Egg Harbor 14:23.28
26 Bennett, Julia Haddonfield 14:40.36
27 Walters, Katherine Haddonfield 16:43.46
Girls 55 Meter Hurdles
============================================================================
Name Year School Seed Prelims H#
============================================================================
Preliminaries
1 Fraction, Lexie Washington 8.66q 2
2 Terrell, Alicia Timber Creek 8.75q 1
3 Barbaro, Christina Delsea 8.76q 6
4 Olsen, Andrea Buena 8.77q 3
5 Blaber, Olivia Haddonfield 8.81q 7
6 Haines, Jamira Camden 8.85q 9
7 Edwards, Ashley Northern Burl 8.86q 1
8 Davis, MyAngel Millville 8.91q 9
9 Camp, Katherine Clearview 8.91 5
10 Ramirez, Emely Buena 8.96 8
11 Carson, Emily Haddonfield 9.01 8
12 Walton, Kiah Burlington Twp 9.19 4
13 Metzger, Clarice Cherokee 9.25 2
14 Ringo, Elaina Willingboro 9.34 7
15 Ware, Aiyana Pennsauken 9.46 8
16 Congdon, Sarah Clearview 9.50 3
17 Bischof, Gina Bish Eustace 9.53 4
18 Lewis, Rachel Pennsauken 9.53 8
19 Armstead, Rachell Millville 9.57 3
20 Sturts, Casey Buena 9.66 5
21 Dowens, Daesha Camden 9.71 6
22 Little, I'Shay Clearview 9.80 7
23 Hargrove, Tiesha Millville 9.89 2
24 Cavazos, Alexia Kingsway 9.90 2
25 Lopez, Adalys Egg Harbor 9.95 4
26 Ruiz, Raquel Bridgeton 10.02 1
27 Chukwurah, Atiyah Delsea 10.04 2
28 Herrington, Amber Burlington Twp 10.05 3
29 Burns, Kerri Kingsway 10.08 6
30 Walker, Ryleigh Washington 10.09 6
31 Gibbs, Melanie Woodstown 10.10 5
32 Moore, Ciera Delsea 10.12 3
33 Agabalogun, Lola Egg Harbor 10.28 7
34 Kiernan, Colleen Washington 10.34 9
35 Henderson, Ta'Shay Vineland 10.42 6
36 Granato, Maria Audubon 10.53 5
37 Mendez, Jillian Egg Harbor 10.56 7
38 Foglia, Madison Cherokee 10.57 4
39 Lee, Amanda Eastern 10.58 4
40 Cinelli, Karli Cherokee 10.61 8
41 Gilmore, Erica Audubon 10.68 8
42 Imperatore, Alexandra Oakcrest 10.72 1
43 Wimmersberg, Amanda Northern Burl 10.72 9
44 Konopka, Kaitlyn Shawnee 10.72 2
45 Roher, Kristi Ocean City 10.74 6
46 Wilkes, Tiarra Burlington City 10.77 5
47 Terwilliger, Devon Ocean City 10.78 7
48 Winfield, Jazmine Burlington Twp 10.79 4
49 Hutter, Jamie Oakcrest 10.82 1
50 Fussell, Zhane Camden 10.87 3
51 Jarolmen, Lindsey Absegami 10.90 5
52 Pentz, Christy Kingsway 10.96 1
53 Beaufils, Aleesha Absegami 11.02 5
54 Mancella, Cassandra Oakcrest 11.05 9
55 Aurite, Erica Bish Eustace 11.06 1
56 Nicklas, Danielle Audubon 11.07 9
57 Aguiar, Taylor Bish Eustace 11.28 4
58 Foedisch, Dana Palmyra 11.32 6
59 Bain, Bernadette Vineland 11.39 2
60 Currie, Michelle Cinnaminson 11.44 8
61 Lillie, Aiden Shawnee 11.45 3
62 Montgomery, Mekayla Rancocas Valley 11.46 6
63 Steward, Hannah Northern Burl 11.57 9
64 Calhoun, Emily Palmyra 12.19 7
65 Keyes-Greene, Anaya Rancocas Valley 12.46 7
66 Robinson, Diamond Palmyra 12.64 8
-- Logan, Tifanie Vineland DNF 9
Girls 55 Meter Hurdles
=========================================================================
Name Year School Prelims Finals
=========================================================================
Finals
1 Fraction, Lexie Washington 8.66 8.45
2 Olsen, Andrea Buena 8.77 8.49
3 Barbaro, Christina Delsea 8.76 8.64
4 Terrell, Alicia Timber Creek 8.75 8.68
5 Edwards, Ashley Northern Burl 8.86 8.83
6 Haines, Jamira Camden 8.85 8.87
7 Blaber, Olivia Haddonfield 8.81 9.04
8 Davis, MyAngel Millville 8.91 9.32
Girls 4x400 Meter Relay
============================================================================
School Seed Finals H#
============================================================================
1 Egg Harbor 'A' 4:09.78 4
1) Jenkins, Amber 2) Davis, Corrine
3) Brand, Juliann 4) Gerald, Ashley
2 Buena 'A' 4:09.79 4
1) Ramirez, Emely 2) Sturts, Casey
3) Kerr, Kali 4) Olsen, Andrea
3 Williamstown 'A' 4:12.12 4
1) Nwachukwu, Amanda 2) Nwachukwu, Amy
3) Onuoha, Cynthia 4) Ajimoko, Vicki
4 Oakcrest 'A' 4:14.40 4
1) Mancella, Cassandra 2) Goetze, Devon
3) Muhammad, Aisha 4) Dennis, Seiarah
5 Delsea 'A' 4:15.43 3
1) Moore, Ciera 2) Chukwurah, Atiyah
3) Mazzi, Celine 4) Burrell, Sabrina
6 Pennsauken 'A' 4:15.69 3
1) McDuffie, Tiara 2) Lewis, Rachel
3) Ware, Aiyana 4) Jamison, Olivia
7 Timber Creek 'A' 4:16.10 3
8 Ocean City 'A' 4:16.43 4
9 Clearview 'A' 4:17.61 3
10 Shawnee 'A' 4:17.80 4
11 Camden 'A' 4:19.08 4
12 Kingsway 'A' 4:19.13 3
13 Millville 'A' 4:19.24 4
14 Vineland 'A' 4:24.87 2
15 Rancocas Valley 'A' 4:24.88 2
16 Willingboro 'A' 4:25.47 3
17 Haddonfield 'A' 4:25.77 4
18 Sterling 'A' 4:26.01 2
19 Bridgeton 'A' 4:26.69 2
20 Bishop Eustace 'A' 4:29.29 3
21 Audubon 'A' 4:30.33 2
22 Cherokee 'A' 4:32.03 2
23 Absegami 'A' 4:38.93 2
24 Holy Spirit Girls 'A' 4:41.62 2
25 Burlington Township 'A' 4:44.90 1
26 Cinnaminson 'A' 4:53.11 1
27 Highland Regional 'A' 4:57.48 1
28 Palmyra 'A' 5:13.66 1
-- Cedar Creek 'A' DQ 1
Girls High Jump
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Dowens, Daesha Camden 5-02.00
2 Terrell, Alicia Timber Creek J5-02.00
3 Moore, Ciera Delsea 4-10.00
4 Knittel, Alexis Cherokee J4-10.00
4 Sturts, Casey Buena J4-10.00
4 Kobolak, Amaris Cinnaminson J4-10.00
7 Andrews, Lauren Williamstown J4-10.00
7 Mays, Brianna Cedar Creek J4-10.00
9 Weaver, Christina Timber Creek 4-08.00
9 Carson, Emily Haddonfield 4-08.00
9 Herrington, Amber Burlington Twp 4-08.00
9 Ramirez, Emely Buena 4-08.00
9 Jones, Naomi Highland Regiona 4-08.00
9 Fadio, Chelsea Audubon 4-08.00
9 Metzger, Clarice Cherokee 4-08.00
9 Biester, Mikaela Kingsway 4-08.00
9 Morris, Iman Burlington Twp 4-08.00
18 Edwards, Rachel Absegami 4-06.00
18 Kraft, Kayla Rancocas Valley 4-06.00
18 Bryant, Asia Shawnee 4-06.00
18 Glennan, Courtney Washington 4-06.00
18 Smith, Cidney Cedar Creek 4-06.00
18 Saldano, Cierra Millville 4-06.00
18 Chukwurah, Atiyah Delsea 4-06.00
18 Fussell, Zhane Camden 4-06.00
18 Shipley, Alex Pennsville 4-06.00
-- Gaines, Imani Millville NH
-- Currie, Michelle Cinnaminson NH
-- Sabia, Mary Haddonfield NH
-- Davis, Corrine Egg Harbor NH
-- Fischer, Christina Absegami NH
-- Snyder, Caroline Oakcrest NH
-- Tarves, Shannon Ocean City NH
-- Deshields, Amber Washington NH
-- Bradbury, Allison Kingsway NH
Girls Pole Vault
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Sturts, Casey Buena 10-06.00
2 Waldron, Emily Triton 10-00.00
3 Selfridge, Katie Delsea 9-06.00
4 Brown, Lexi Delsea 9-00.00
5 Dermen, Kaitlyn Millville J9-00.00
6 Sockwell, Haleigh Millville 8-06.00
7 Richman, Hannah Egg Harbor J8-06.00
8 Testa, Lisa Buena J8-06.00
9 Burns, Kerri Kingsway 8-00.00
10 Blaber, Olivia Haddonfield 7-06.00
10 Shoop, Sarah Cherokee 7-06.00
10 Davis, Courtney Egg Harbor 7-06.00
10 Gray, Christine Triton 7-06.00
-- Thomas, Justine Sterling NH
-- Marco, Danielle Sterling NH
-- Gilmore, Erica Audubon NH
-- Bradian, Isabella Kingsway NH
-- Ludlow, Kaitlyn Gateway NH
-- Oberg, Maryanna Ocean City NH
-- Rafferty, Brianna Gateway NH
-- Dolhansky, Rebecca Triton NH
-- Wright, Gabriella Cinnaminson NH
-- Murphy, Kelly Cinnaminson NH
-- Claire, Mary Haddonfield NH
Girls Shot Put
=========================================================================
Name Year School Seed Finals
=========================================================================
1 Hunter, Ronetta Burlington Twp 39-01.25
2 Agabalogun, Lola Egg Harbor 38-03.50
3 Danials, Tara Kingsway 36-09.00
4 Jones, Samone Bridgeton 36-03.00
5 Wint, Dane-Gaye Vineland 35-06.00
6 Washington, Jayla Williamstown 35-04.00
7 Segers, Kamyra Bridgeton 34-05.50
8 Porter, Amanda Audubon 34-00.00
9 Bua, Arianna Clearview 33-01.75
10 Anzisi, Hailee Egg Harbor 33-01.50
11 Jenkins, Chanel Sterling 32-10.50
12 Martorano, Makenzie Highland Regiona 32-05.50
13 Townsend, Kayla Vineland 32-03.00
14 Trout, Kyleigh Millville 31-07.00
15 Beaufils, Aleesha Absegami 31-00.00
16 Lancaster, Elisia Delsea 30-06.50
17 Coles, Onnie Delsea 30-05.00
18 Sanelli, Nicole Shawnee 30-03.00
19 Burns, Nicolette Kingsway 29-10.00
20 Gibson, Tatayana Timber Creek 29-08.75
21 Akinmade, Damiola Williamstown 29-05.75
22 Belle, Deseree Millville 29-05.50
23 Mfon, Rachel Timber Creek 28-03.25
24 Cooper, Vanessa Pennsville 28-01.75
25 Borden, Rosey Burlington City 27-11.75
26 Smith, Damali Absegami 27-11.25
27 Melton, Arianna Sterling 27-09.50
28 Diedel, Stevie Gateway 27-04.00
29 Rafferty, Brianna Gateway 26-02.00
30 Suriano, Marissa Shawnee 26-00.75
31 Little, Krista Triton 25-08.50
32 Myricks, Kaylah Willingboro 25-08.00
33 Seney, Sydney Cedar Creek 25-06.50
34 Maltman, Kirsten Woodstown 24-11.00
35 Greaser, Maddie Ocean City 24-09.00
36 Ejiofor, Jennifer Burlington Twp 24-02.00
37 Panikowski, Allyson Washington 23-11.50
38 Ruddy, Catherine Washington 23-10.00
39 Wyckoff, Elizabeth Woodstown 23-08.00
40 Nugent, Victoria Pennsville 23-03.00
41 Meidt, Melissa Haddonfield 23-02.50
42 Farrior, Jordyn Willingboro 22-08.00
43 Ayala, Jailene Lcmr 22-04.50
44 Greene, Mackenzie Ocean City 21-00.50
45 Kane, Emily Palmyra 20-08.00
46 Rodriguez, Maria Cedar Creek 20-03.25
47 O'Shea, Kelianne Lcmr 19-10.50
48 Hill, Ciani Camden 19-07.50
49 Mendez, Malisa Camden 18-06.50
-- Onuoha, Erica Highland Regiona ND