Athlete Entries


Boys 1600 Meter Run 36 entries

Athlete Seed Team
Gaffney, Jackson 5:20.00h South Plainfield HS
Chen, Jeffrey 4:35.00h West Windsor-Plainsboro North HS
Galante, Andrew 5:18.50 Old Bridge HS
Seegobin, Chris 4:50 Howell HS
Oliva, Brandon 5:30.00h Long Branch HS
Nasar, Steven 5:22 Monmouth Reg. HS
Villanueva, Mart Pinelands Regional HS
Abada, Younes 4:58 Secaucus HS
Blanchard, Adrian 5:15.00h Sayreville HS
Reguinho, Lucas 5:14.79 Elizabeth HS
Beswick, Carter 4:50.00h North Hunterdon HS
Hernandez, Andrew 4:42.0 Memorial HS WNY
Deffigos, Christopher 4:59.00 Freehold Boro HS
mendoza, romero New Brunswick HS
Clarke, John 5:10.00h Manchester Township HS
Ruiz, Chris 4:39.3 Vernon Twp HS
Denis, Djavan 5:43.73 Hamilton HS West
Perez, Francisco Perth Amboy HS
Betyeman, Logan 5:00.00h South Plainfield HS
Canikligil, Kaya 5:20.00 Old Bridge HS
Birnbaum, Caleb 4:40.0 West Windsor-Plainsboro North HS
Clayton, Nicholas 5:30 Monmouth Reg. HS
Kline, Anthony Pinelands Regional HS
Brown, Michael 4:43 Howell HS
Meza, Luis 5:25.00 Long Branch HS
Noor, Muhtasim 5:10.00h Sayreville HS
Flood, Sebastian 4:50 Secaucus HS
Pericles, Vladimir 5:05.12 Elizabeth HS
Nguyen, Raymond 5:00.00h North Hunterdon HS
Rosas, Elvis 4:42.00 Memorial HS WNY
Sarabia, Alexander New Brunswick HS
Vintimilla, Cristian 5:12.0 Vernon Twp HS
Jelinsky, Benjamin 4:59.00 Freehold Boro HS
Dean, James 4:50.26 Hamilton HS West
Ortiz, Brian Perth Amboy HS
Betts, Dillon 5:12.00h Manchester Township HS
Back to Top

Boys 400 Meter Dash 83 entries

Athlete Seed Team
Lubeck, Aiden 1:02.50h Vernon Twp HS
Rios, Jakob Hamilton HS West
Johnson, Dimiar 59.23 Perth Amboy HS
Veliz, Bryan 1:00.00h New Brunswick HS
Mayer, John 59.59 Manchester Township HS
Adams, Cody 56.00h South Plainfield HS
Broderick, Shawn 59.0 Vernon Twp HS
Zhang, Brian 58.00h West Windsor-Plainsboro North HS
Pirrera, Nathan 56.50h West Windsor-Plainsboro North HS
Lindemann, Kyle 56.8 Howell HS
Gallagher, Brian 56.00h South Plainfield HS
Raju, Samar 57.00 Old Bridge HS
Derosa, Aiden 56.00 Long Branch HS
Gonzalez, Wesley 1:10 Monmouth Reg. HS
Alphonso, Dylan 56.00h West Windsor-Plainsboro North HS
Spisak, Nicholas 54.2 Howell HS
Castane, Kyle 62.0 Secaucus HS
Nwankwo, Chukwubuikem 52.30 Old Bridge HS
Darcy, Domenico 51 Pinelands Regional HS
Pressley, Jayshon 55.00 Long Branch HS
Hargrove, Xavier 54.4 Howell HS
Castellanos, Manuel 53.80h Sayreville HS
Beyene, Jonathan 58.0 Secaucus HS
Harvey, Jahmir 56.50 Elizabeth HS
McBarron, Jack 1:01.00 Rumson-Fair Haven HS
Stowe, Matthew 51.20h Sayreville HS
Naik, Vishwa 57.36 Secaucus HS
Augustin, Valentin Hamilton HS West
Jimenez, Marvin 56.33 Perth Amboy HS
Lawrence, Zyeim 57.00 Elizabeth HS
Coughlin, Sam 57.00 Rumson-Fair Haven HS
Lee, Jason 1:04.00h North Hunterdon HS
Jimenez, Brandon 57.00h Memorial HS WNY
Francis, William 58.50 Rumson-Fair Haven HS
Ahmed, Russell 1:11.00h North Hunterdon HS
Yeung, Kirk 1:00.00h Freehold Boro HS
Burgos, Marvin 57.00 Memorial HS WNY
Merino, Lysander 1:09.00h New Brunswick HS
O'Hara, Matt 59.57 Manchester Township HS
Shenery, Kenny Vernon Twp HS
Gladdis, Sean 1:07.00h North Hunterdon HS
Amari, Phillip 58.0 Freehold Boro HS
Brutton, Bryson 57.92 Hamilton HS West
Laureano, Brian 57.00h Perth Amboy HS
Henriquez, William 57.30h Memorial HS WNY
Nolasco Jr, Paul 1:01.00h New Brunswick HS
Aderogba, Al-Mubaraq 59.38 Manchester Township HS
Saint Amand, Ralph 1:03.00h South Plainfield HS
Lubeck, Ethan Vernon Twp HS
Alban, Noah 1:02.50 Old Bridge HS
Sharma, Sagar 53.80h West Windsor-Plainsboro North HS
Dalton, Jackson 55.00h South Plainfield HS
Dinh, Bao 1:02 Monmouth Reg. HS
Tagaram, Suhas 53.50h West Windsor-Plainsboro North HS
Hernandez, Josiah 58.5 Howell HS
Rivera, Bobby 54.50h South Plainfield HS
Bendell, Devin 59.00 Old Bridge HS
Swzed, Nate Pinelands Regional HS
Walker, Esau 54.00h Long Branch HS
Glebavicius, Tadas 56.5 Howell HS
Ravelle, Christopher 55.00h Sayreville HS
Meaza, Leoul 1:04.00h Secaucus HS
Rosiak, Dominick 52.25 Old Bridge HS
Cerna, Anthony 58.80 Elizabeth HS
Rivera, Eli 56.00h Sayreville HS
Walker, Jesse 60.0 Secaucus HS
Roopchand, Antonio 51.00 Elizabeth HS
Elgrim, Thomas 59.00 Rumson-Fair Haven HS
Khan, Faizjilani 54.50h Sayreville HS
Gomez, Nicholas 58.2 Perth Amboy HS
Wong, Unique 56.00 Elizabeth HS
Jordan, Dylan 56.50 Rumson-Fair Haven HS
Aurand, Trent 1:09.00h North Hunterdon HS
Aguilar, Fernando 55.00 Memorial HS WNY
Ortiz, Christopher 1:08.00h New Brunswick HS
Valarezo, David 71.0 Vernon Twp HS
Dunham, Jacob 1:02.00h North Hunterdon HS
McCool, Charles 60.0 Freehold Boro HS
Cooley, Kah'ron Hamilton HS West
Mccalla, Naiel 57.34 Perth Amboy HS
Puentes, Joseph 59.00h Memorial HS WNY
Martinez, William 1:05.00h New Brunswick HS
Fallon, Keith 1:02.30h Manchester Township HS
Back to Top

Boys 4x400 Meter Relay 14 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 3:33.00h Sayreville HS
Relay Team A 3:30.00 Elizabeth HS
Relay Team A 3:42.00 Rumson-Fair Haven HS
Relay Team A 4:10.00h North Hunterdon HS
Relay Team A 3:50.0 Vernon Twp HS
Relay Team A 3:46.00h South Plainfield HS
Relay Team A 3:38.00h West Windsor-Plainsboro North HS
Relay Team A 3:55.00 Secaucus HS
Relay Team A 3:35.00h Perth Amboy HS
Relay Team A 3:48.00h Memorial HS WNY
Relay Team A 3:41.00h New Brunswick HS
Relay Team A 3:42.00h Manchester Township HS
Relay Team A 4:19.10 Long Branch HS
Relay Team A 3:43.51 Howell HS
Back to Top

Boys 4x800 Meter Relay 29 entries

Athlete Seed Team
Relay Team B 8:55.00h Sayreville HS
Relay Team A 8:47.00h Perth Amboy HS
Relay Team B 8:52.00 Elizabeth HS
Relay Team B 10:00.00 Rumson-Fair Haven HS
Relay Team A 9:00.00h Manchester Township HS
Relay Team A 8:45.00h Memorial HS WNY
Relay Team A New Brunswick HS
Relay Team A Pinelands Regional HS
Relay Team B 10:10.00 Vernon Twp HS
Relay Team A 8:45.00h Monmouth Reg. HS
Relay Team B 8:50.00h West Windsor-Plainsboro North HS
Relay Team B 10:45.00 Secaucus HS
Relay Team A 9:40.00h Long Branch HS
Relay Team B Freehold Boro HS
Relay Team A 9:15.00h Howell HS
Relay Team A 9:35.00h Old Bridge HS
Relay Team A Hamilton HS West
Relay Team B Perth Amboy HS
Relay Team A 8:20.00h Sayreville HS
Relay Team A 8:25.00 Elizabeth HS
Relay Team A 9:10.00 Rumson-Fair Haven HS
Relay Team A 9:35.00h North Hunterdon HS
Relay Team B 9:20.00h Memorial HS WNY
Relay Team A 9:29.48 Vernon Twp HS
Relay Team A 9:40.00h South Plainfield HS
Relay Team A 8:17.00h West Windsor-Plainsboro North HS
Relay Team A 8:55.00 Secaucus HS
Relay Team B 10:40.00 Old Bridge HS
Relay Team A Freehold Boro HS
Back to Top

Boys 55 Meter Dash 83 entries

Athlete Seed Team
Muir, Brandon 6.65 Hamilton HS West
Jimenez, Jessi 6.8 Perth Amboy HS
Williams, Kadesh 6.90 Elizabeth HS
Doherty, Luke 8.60 Rumson-Fair Haven HS
Lee, Jason 7.5 North Hunterdon HS
Yeung, Kirk 8.00 Freehold Boro HS
Feliz, Jhony 7.40h Memorial HS WNY
Chin, Jonathan 8.08 North Hunterdon HS
Hernandez, Frank 7.50 Memorial HS WNY
Sanchez, Kenny 8.55 New Brunswick HS
Kyle, Dylan 8.10h Manchester Township HS
Lubeck, Ethan 7.80h Vernon Twp HS
Gladdis, Sean 8.80h North Hunterdon HS
Wilson, John 7.36 Manchester Township HS
Henriquez, William 7.40h Memorial HS WNY
Solano, Angel 8.7 New Brunswick HS
Adams, Cody 7.17 South Plainfield HS
Hakala, Tristan 7.49 Vernon Twp HS
Traymon, Zyhmir 7.2 Monmouth Reg. HS
Despeignes, Marco 6.80 West Windsor-Plainsboro North HS
Gallagher, Brian 7.20h South Plainfield HS
Myers, Ethan 6.80 Old Bridge HS
Blount, Dilyn 8.53 Long Branch HS
Boccino, Jason 7.7 Monmouth Reg. HS
Tunis, David 6.85 West Windsor-Plainsboro North HS
Thomas, Aiden 7.55 Howell HS
Rivera, Bobby 7.08 South Plainfield HS
Rodriguez, Avery 7.19 Old Bridge HS
Walker, Esau 7.19 Long Branch HS
McCool, Charles 8.00h Freehold Boro HS
Rath, Christian 6.93 Howell HS
Kosiba, Chase 7.70h Sayreville HS
Baig, Shaharyar 7.35 Old Bridge HS
Hunter, Moses 6.99 Hamilton HS West
Done, Jorgeluis 7.23 Perth Amboy HS
Jean, Rodley 6.85 Elizabeth HS
Canton, Justin 7.6 Sayreville HS
Boswell, Kevin 6.76 Hamilton HS West
Jimenez, Marvin 7.12 Perth Amboy HS
McQueen, Greg 6.60 Elizabeth HS
West, Nicholas 8.68 Rumson-Fair Haven HS
Khan, Faizjilani 7.2 Sayreville HS
Lawrence, Rashon 6.70 Elizabeth HS
McManus, Cade 7.17 Rumson-Fair Haven HS
Dunham, Jacob 7.7 North Hunterdon HS
Jimenez, Brandon 7.82 Memorial HS WNY
Velasquez, Oscar 8.0 New Brunswick HS
Sohl, William 7.80h Manchester Township HS
Gibson, Cole 7.70h Vernon Twp HS
Kovach, Hunter 7.79 North Hunterdon HS
Benjamin, Tyrone 8.22 Manchester Township HS
Burgos, Marvin 7.20h Memorial HS WNY
Ochoa, Christopher 8.0 New Brunswick HS
McGrath, Colin 7.50h Vernon Twp HS
White, Jayden 7.1 Monmouth Reg. HS
Valmon, Tanyon 7.30h Manchester Township HS
Galindo, Victor 7.4 New Brunswick HS
Allison, Ayo 7.05 West Windsor-Plainsboro North HS
Dalton, Jackson 7.25 South Plainfield HS
Darcy, Domenico 7.05 Pinelands Regional HS
Gibson, Caleb 7.27 Vernon Twp HS
Smith, James 9.45 Long Branch HS
Perez-Rojas, Kevin 7.6 Monmouth Reg. HS
Tagaram, Suhas 7.00h West Windsor-Plainsboro North HS
Christian, Jacob 7.33 Howell HS
Laudani, Anthony 7.49 South Plainfield HS
Essumang, Edward 7.35 Old Bridge HS
Derosa, Aiden 7.36 Long Branch HS
Hintelmann, Thomas 7.3 Monmouth Reg. HS
Elmogi, Ahmed 6.80 West Windsor-Plainsboro North HS
Schaeffer, Robert 7.12 Howell HS
Walker, Jesse Secaucus HS
Boadi, Gabriel 7.05 Old Bridge HS
Jordan, Nick 7.57 Hamilton HS West
Laws, Karon 7.40h Long Branch HS
Amari, Phillip 7.5 Freehold Boro HS
Adjangba, Ian 7.23 Howell HS
Reyes, Luis 7.5 Sayreville HS
Azcona, Jayden Hamilton HS West
Morgan, Miles 7.30h Perth Amboy HS
Jean, Gensley 6.87 Elizabeth HS
Blumel, Trey 8.20 Rumson-Fair Haven HS
Ravelle, Christopher 7.4 Sayreville HS
Back to Top

Boys High Jump 27 entries

Athlete Seed Team
Camacho, Andres 5-2 Howell HS
Marco, Matheus 5-0 Long Branch HS
Roman, Nicholas Monmouth Reg. HS
Torres, Jaden 5-4 Sayreville HS
Thelemaque, Vance Elizabeth HS
Rivera, Eli 5-4 Sayreville HS
Rodrigues, Bryan Elizabeth HS
Velasquez, Oscar New Brunswick HS
Jadoo, Krishi Hamilton HS West
Jimenez, Biliberto Perth Amboy HS
Adams, Cody 5-0 South Plainfield HS
Butler, Donovan 5-9 West Windsor-Plainsboro North HS
Delk, Brian 5-4 West Windsor-Plainsboro North HS
Bettancourt, Kristian Sayreville HS
Cruz, Divas 5-8 Howell HS
Brumby, Jansin Elizabeth HS
Pressley, Jayshon 5-2 Long Branch HS
Lewis, Thomas 5-4 Sayreville HS
Pierrilus, Mackel Elizabeth HS
Feliz, Jhony 5-0 Memorial HS WNY
Floreal, Max 5-9 Hamilton HS West
Rivera, Tristian Perth Amboy HS
Tinio, Kevin Manchester Township HS
Allison, Ayo 5-9 West Windsor-Plainsboro North HS
Aiello, Jacob 5-0 South Plainfield HS
Aiello, Nicholas 5-0 South Plainfield HS
Baloyi, Malwandla 6-0 West Windsor-Plainsboro North HS
Back to Top

Boys Pole Vault 27 entries

Athlete Seed Team
Holzapfel, James Sayreville HS
Yousif, Ayman 9-0 Old Bridge HS
Ng, Joshua 8-0 South Plainfield HS
Carrillo, Alex Elizabeth HS
McBarron, Jack 9-0 Rumson-Fair Haven HS
Valmon, Tanyon Manchester Township HS
Zhang, Brian 8-0 West Windsor-Plainsboro North HS
Jadoo, Krishi Hamilton HS West
Ramlakhan, Matthew Manchester Township HS
Redavid, Mikey 10-0 West Windsor-Plainsboro North HS
Aiello, Nicholas 9-0 South Plainfield HS
Bettancourt, Kristian Sayreville HS
Rebolledo, Jose Elizabeth HS
Donnamaria, Sean Sayreville HS
Brennan, Matthew 9-0 Old Bridge HS
Paul, Travis Elizabeth HS
Hintelmann, Thomas Monmouth Reg. HS
Blumel, Trey 9-0 Rumson-Fair Haven HS
Francis, William 11-6 Rumson-Fair Haven HS
Butler, Gerard 9-0 New Brunswick HS
Mayer, Justin Manchester Township HS
Baloyi, Malwandla 10-0 West Windsor-Plainsboro North HS
Ventimiglia, Nicholas Sayreville HS
Tamburri, Michael Sayreville HS
Willey, Tyler 9-0 Old Bridge HS
Rodrigues, Bryan Elizabeth HS
Boccino, Jason Monmouth Reg. HS
Back to Top

Boys Shot Put 67 entries

Athlete Seed Team
Ross, Tyler 20-6.5 Pinelands Regional HS
Voto, Robert 47-4 Sayreville HS
Winks, Anthony 30-10.75 Pinelands Regional HS
Scalla, Evan 34-0 Manchester Township HS
Ramirez, Brian 30-9.5 Memorial HS WNY
Warren, Davyon 30-0 New Brunswick HS
Barthelemy, Davidson 36-7.75 Hamilton HS West
Vaddiyar, Anirvin 32-10.5 West Windsor-Plainsboro North HS
Elgrim, Thomas 32-8 Rumson-Fair Haven HS
Millan, Justus 30-8 Memorial HS WNY
Reda, E Laroussi 31-0 New Brunswick HS
Larangeira, David 27-1 Manchester Township HS
Darby, Jacob 44-0.25 Hamilton HS West
Ahmed, Yousaf 38-9.5 West Windsor-Plainsboro North HS
Camuzo, David 33-10.5 Freehold Boro HS
Ledesma, Radalfi 37-0 Memorial HS WNY
Iovine, Benny 36-0 New Brunswick HS
Young, Quentin 33-5.25 Old Bridge HS
Haedo, Matthew 25-0 Vernon Twp HS
Kane, Dean 27-8 Freehold Boro HS
Stewart, Dominick 33-0.5 Elizabeth HS
Ohiokhai-Benson, Abraham 47-5 Sayreville HS
Bradfield, Ethan 40-2.75 Old Bridge HS
Harris, Robert 31-3.25 Vernon Twp HS
Perez, Sebastian 40-5 Elizabeth HS
Salazar, Jeffery Monmouth Reg. HS
Brandl, Miles 21-0.75 Howell HS
Sanders, Kamal 47-1.25 Old Bridge HS
Tamburri, Michael 37-0 Sayreville HS
Pfeiffer, Everette 40-3 South Plainfield HS
Flores, Ricardo 25-0.75 Long Branch HS
Hatton, Daniel Monmouth Reg. HS
Mueller, Fred 40-1.25 Howell HS
Gaines, Liam 20-0 Pinelands Regional HS
Bouchard, Cody 38-0 Sayreville HS
Cokley, Abdul 40-7 South Plainfield HS
Devory, Daniel 35-0 Long Branch HS
Griffiths, Thomas 22-8 Pinelands Regional HS
Smith, Thomas 27-0 Manchester Township HS
Avila, Kevin Hamilton HS West
Roxas, Matthew 25-0 West Windsor-Plainsboro North HS
Bush, Romello 39-0 Manchester Township HS
Martinez, Uriel 30-0 Memorial HS WNY
Martinez, David 25-0 New Brunswick HS
Barthelemy, Delou 32-10.5 Hamilton HS West
Swaminathan, Vaideesh 33-6 West Windsor-Plainsboro North HS
Tay, Kevin 30-0 Memorial HS WNY
Cruz, Brandon New Brunswick HS
Kallai, Salvatore 27-0 Manchester Township HS
Daaram, Sathvik 44-0.75 West Windsor-Plainsboro North HS
Kulchinsky, Hunter 30-2 Freehold Boro HS
Sena, Ronald 33-10 Hamilton HS West
Hernandez, Chris Elizabeth HS
Loftus, William 38-0.5 Old Bridge HS
Howell, Logan 23-0 Vernon Twp HS
Bollettino, Dennis 27-8 Freehold Boro HS
Bastos, Nigel 34-7 Elizabeth HS
Diedrichsen, William Monmouth Reg. HS
Downey, Liam 38-1 Howell HS
Blume, Logan 41-1.5 Old Bridge HS
Perez, Mike Elizabeth HS
Ahmed, Omar Monmouth Reg. HS
Patel, Krish 41-2.5 Howell HS
Helth, Zach 20-0 Pinelands Regional HS
Thomas, Jaden 43-3 Sayreville HS
Padovano, John 36-7.75 South Plainfield HS
Perez, Dominic 28-2.75 Long Branch HS
Back to Top

Boys Shuttle Hurdles 6 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 35.00 West Windsor-Plainsboro North HS
Relay Team A 32.00 Elizabeth HS
Relay Team A Perth Amboy HS
Relay Team A 38.02 Howell HS
Relay Team A 37.00h Sayreville HS
Relay Team A South Plainfield HS
Back to Top

Girls 1600 Meter Run 28 entries

Athlete Seed Team
Witte, Audra 6:50.00h Sayreville HS
Pokkunuri, Sahasra Old Bridge HS
McCabe, Catherine 5:45.00h Vernon Twp HS
Daly, Ruthi 5:49.00 Howell HS
Mallqui, Leslie 6:15.00h South Plainfield HS
Bawar, Katrina 6:05.00 Freehold Boro HS
Gezahagne, Etsub 5:45.0 West Windsor-Plainsboro North HS
Sanchez, Jania 6:50.61 Hamilton HS West
Marks, Samantha Our Lady of Mercy Academy
Oliver, Lily 5:25 Toms River South HS
Martinez, Melitza 7:04.09 Long Branch HS
Diaz, Karen New Brunswick HS
Tharp, Marlee 5:40 Pinelands Regional HS
Fanning, Chloe 6:12.00 Rumson-Fair Haven HS
Bueno, Jennifer Elizabeth HS
Lopez, Leah 5:35 Sayreville HS
Russ, Abigail Old Bridge HS
Beutel, Alice 6:02.00h Vernon Twp HS
Lotito, Toniann 6:05.00 Freehold Boro HS
Gomez, Alexiana 6:05.00h South Plainfield HS
Sood, Manya 5:45.00h West Windsor-Plainsboro North HS
Marsico, Siena Our Lady of Mercy Academy
Engle, Emma 5:55 Toms River South HS
Griffith, Julianna 6:25.00 Manchester Township HS
Pucci, Alexa 6:05.00 Rumson-Fair Haven HS
Ferrer, Katherine 7:16.67 New Brunswick HS
Sturies, Nadya Pinelands Regional HS
Mieses, Sandra Elizabeth HS
Back to Top

Girls 400 Meter Dash 76 entries

Athlete Seed Team
Lopez Hernandez, Julenny Long Branch HS
Lopez Cruz, Brittany New Brunswick HS
Leahy, Ceili 1:09 Toms River South HS
Quinones, Paige 71.1 Secaucus HS
Keady, Sarah 1:03.00h Pinelands Regional HS
Alvarez, Natasha 1:15 Elizabeth HS
Burns, Megan 1:05.70 Rumson-Fair Haven HS
Soto, Samantha 1:09.00h Sayreville HS
Caldwell, Ashley 1:22.84 New Brunswick HS
Sanci, Carmelina 68.4 Secaucus HS
Guzman, Neilmari Elizabeth HS
Coleman, Caroline 1:05.00 Rumson-Fair Haven HS
Ade-Festus, Oro-Oluwatoromo 1:08.00h Sayreville HS
O'Regan, Riley 1:04.00h Old Bridge HS
Itua, Ruth 57.00h Sayreville HS
Austin, Emma Vernon Twp HS
Gugliotta, Laura 1:03.5 Howell HS
Symister, Trinyce 1:18.00h South Plainfield HS
Gaffney, Victoria 1:03.30h Old Bridge HS
Bawar, Katrina 1:09.00h Freehold Boro HS
Karukapily, Riya 68.0 West Windsor-Plainsboro North HS
Farinella, Julianna 1:18.00h South Plainfield HS
O'Regan, Noelle 1:01.80h Old Bridge HS
Van Blarcom, Hannah 1:12.00h Vernon Twp HS
Chinedu, Ozichi 1:07.00h Freehold Boro HS
Henry, Victoria 65.0 West Windsor-Plainsboro North HS
Wassman, Alexandra 1:10 Monmouth Reg. HS
McMillan, Lauryn 1:10.00h South Plainfield HS
Macias, Evelyn Hamilton HS West
Martinez, Bella 1:09 Our Lady of Mercy Academy
Kundu, Julia 64.0 West Windsor-Plainsboro North HS
Oliveros, Erian 1:15 Monmouth Reg. HS
Biscardi, Adrienne 1:11.00h Manchester Township HS
LaBarca, Mia 1:05 Toms River South HS
Den Ouden, Madeliene Hamilton HS West
Jones, Mikayla 1:10 Our Lady of Mercy Academy
Jiminez Garcia, Vanessa Long Branch HS
Walters, Jenna 1:10 Monmouth Reg. HS
Louison, TyAsia 1:09.82 New Brunswick HS
Loveday, Dynasty 1:05 Toms River South HS
Lewis, Stephanie 81.1 Secaucus HS
Newsome, Skye Pinelands Regional HS
Edwards, Georgia 1:09.00 Rumson-Fair Haven HS
Pena, Maribel Long Branch HS
Kamara, Precious 1:12.46 New Brunswick HS
Jennings, Amyah 1:23.50h Secaucus HS
Belo, Michelle Elizabeth HS
DelVecchio, Madelyn 1:14.00 Rumson-Fair Haven HS
Davis-Jones, Isyss 1:08.00h Sayreville HS
Dover, Beyania 1:16.37 New Brunswick HS
Mcrae, Kendra 1:13.38 Elizabeth HS
Wehrle, Taylor 1:04.00h Sayreville HS
Gibson, Kiley Vernon Twp HS
Veres, Sara 1:12 Howell HS
Adams, Janna 1:03.00h Old Bridge HS
Noberto-Tapia, Emily 1:12.00h Freehold Boro HS
Jaitly, Siya 1:20.00h South Plainfield HS
Desai, Riya 1:03.80h Old Bridge HS
Wilkens, Jess 1:00.04 Vernon Twp HS
Perry, Ashleigh 1:07.00h Freehold Boro HS
Allison, Anisa 1:08.00h West Windsor-Plainsboro North HS
Palmer, Hailey 1:02.00h South Plainfield HS
Schneider, Cynthia 1:07.80h Vernon Twp HS
Sanders, Bianca 1:09.00h Freehold Boro HS
Augustin, Lournie Hamilton HS West
Ragsdale, Destiny 1:15.00h Our Lady of Mercy Academy
Yarrabolu, Shamitha 1:10.00h West Windsor-Plainsboro North HS
Pham, Darla 1:15 Monmouth Reg. HS
LaRoches, Jennifer 1:07 Toms River South HS
Abdel-Gleil, Nadeen 1:04.12 Hamilton HS West
Hines-Williams, Anaya 1:12 Our Lady of Mercy Academy
garcia, alicia Long Branch HS
Davies, Morgan 1:12.00h Monmouth Reg. HS
McCaffrey, Mattalyn 1:03 Toms River South HS
Marin, Gianna 73.2 Secaucus HS
Ganun, Maddie 1:13.00 Rumson-Fair Haven HS
Back to Top

Girls 4x400 Meter Relay 11 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 4:30.00h Vernon Twp HS
Relay Team A 4:30.00h South Plainfield HS
Relay Team A 4:35.00h New Brunswick HS
Relay Team A Elizabeth HS
Relay Team A 4:18.00 Rumson-Fair Haven HS
Relay Team A 4:22.05 Howell HS
Relay Team A 4:18.00h Monmouth Reg. HS
Relay Team A 4:20.68 Toms River South HS
Relay Team A 4:44.00 Secaucus HS
Relay Team A 4:14.00h Sayreville HS
Relay Team A 4:22.00h West Windsor-Plainsboro North HS
Back to Top

Girls 4x800 Meter Relay 19 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 10:08.00 Old Bridge HS
Relay Team B 12:59.00 Freehold Boro HS
Relay Team A 11:50.00 Our Lady of Mercy Academy
Relay Team A 11:10.00 Monmouth Reg. HS
Relay Team A 10:10.55 Toms River South HS
Relay Team B 11:00.00 Rumson-Fair Haven HS
Relay Team A 11:15.00 Sayreville HS
Relay Team A 9:55.00h West Windsor-Plainsboro North HS
Relay Team B 10:52.00 Old Bridge HS
Relay Team A 12:00.00 South Plainfield HS
Relay Team A 11:59.00 Freehold Boro HS
Relay Team A Manchester Township HS
Relay Team A Hamilton HS West
Relay Team B 13:00.00 Monmouth Reg. HS
Relay Team A Pinelands Regional HS
Relay Team A New Brunswick HS
Relay Team A Elizabeth HS
Relay Team A 10:30.00 Rumson-Fair Haven HS
Relay Team A 10:40.00 Howell HS
Back to Top

Girls 55 Meter Dash 83 entries

Athlete Seed Team
Benjamin, Subish 8.40 West Windsor-Plainsboro North HS
Guerra, Nyah 9.9 Monmouth Reg. HS
Horowitz, Emma Manchester Township HS
Calderon, Melissa 7.97 South Plainfield HS
Badawi, Yara Hamilton HS West
Hines-Williams, Anaya 8.62 Our Lady of Mercy Academy
garcia, alicia Long Branch HS
Crocker, Ava 10.3 Monmouth Reg. HS
Perry, Alexis Manchester Township HS
Hall, Mikayla Hamilton HS West
Newsome, Skye 9.03 Pinelands Regional HS
LaRoches, Jennifer 7.98 Toms River South HS
Floyd, Isyss 8.90 New Brunswick HS
Destinoble, Tabitha 10.1 Monmouth Reg. HS
Keady, Sarah 8.35 Pinelands Regional HS
Newborn, Paris 7.98 Elizabeth HS
Quigley, Hannah 8.90 Rumson-Fair Haven HS
LaBarca, Mia 8.01 Toms River South HS
Sanchez, Linda 10.6 Secaucus HS
Cox, Kamilah 8.90 New Brunswick HS
Wiggins, Dai'jah 7.5 Elizabeth HS
Caulfield, Natalie 8.20 Rumson-Fair Haven HS
Hardy, Tenara 8.2 Secaucus HS
Davis-Jones, Isyss 8.30 Sayreville HS
Hood, Amari 9.00 New Brunswick HS
Spampanato, Ava 9.05 Howell HS
Brathwaite, Chaa-nah-yah 7.4 Elizabeth HS
Porta, Miranda 7.70h Sayreville HS
Cottle, Nzinga 8.15 West Windsor-Plainsboro North HS
Morales, Evelise 8.02 Howell HS
Catalanotto, Martina 8.22 Old Bridge HS
Krip, Emily 8.1 Vernon Twp HS
Noberto-Tapia, Emily 8.2 Freehold Boro HS
Orlowski, Sara 9.30h South Plainfield HS
Campbell, Deanna 8.34 Old Bridge HS
Alfaro, Elizabeth 8.60h Vernon Twp HS
Dow, Jocelynn 8.0 Freehold Boro HS
Mogali, Ananya 8.60 West Windsor-Plainsboro North HS
Flockhart, Brianna Manchester Township HS
Palmer, Hailey 7.94 South Plainfield HS
Hallacker, Briana 7.74 Vernon Twp HS
Cotin, Jardie Hamilton HS West
Martinez, Bella 8.43 Our Lady of Mercy Academy
Sanders, Bianca 7.8 Freehold Boro HS
Farley, Olivia 8.7 Monmouth Reg. HS
Biscardi, Adrienne Manchester Township HS
Kernizan, Jordanelle Hamilton HS West
Conrad, Niki 8.80 Pinelands Regional HS
D'Orio, Lia 8.70 Our Lady of Mercy Academy
Oworsu, Nanafula 9.10h Toms River South HS
Gracida, Jasmin 8 Long Branch HS
Santana, Kiana 8.7 Monmouth Reg. HS
Elbadri, Samaria 8.75 Pinelands Regional HS
Dotts, Chloee 7.50 Rumson-Fair Haven HS
Fasakin, Desola 8.50 Toms River South HS
Lewis, Stephanie 9.3 Secaucus HS
Lopez Cruz, Brittany 10.16 New Brunswick HS
Sanchez, Ivanna 8.28 Elizabeth HS
Dotts, Marlee 7.57 Rumson-Fair Haven HS
Nadeau, Laurel 8.50 Toms River South HS
Jennings, Amyah 9.0 Secaucus HS
Swaka, Kayla 8.80h Sayreville HS
Burgess, Sanai 8.90 New Brunswick HS
Melchoir, Marcela 8.92 Howell HS
Adzakro, Shalom 7.55 Elizabeth HS
Farr, Eva 7.80 Rumson-Fair Haven HS
Williams-White, Leah 7.80h Sayreville HS
Bell, Sydni 8.48 Howell HS
Osuji, Precious 8.00 Old Bridge HS
Itua, Ruth 7.30h Sayreville HS
Parekh, Aditi 7.73 West Windsor-Plainsboro North HS
Symister, Trinyce 8.35 South Plainfield HS
Lisanti, Alysia 7.68 Old Bridge HS
Wallace, Riley 7.8 Vernon Twp HS
Erofeeva, Veronica 8.2 Freehold Boro HS
Henry, Victoria 8.30 West Windsor-Plainsboro North HS
Merz, Brianna Manchester Township HS
Afriyie, Abena 9.33 South Plainfield HS
Chionchio, Gianna 8.25 Old Bridge HS
Wilkens, Jess 7.61 Vernon Twp HS
Cavanaugh, Hailey Hamilton HS West
Ragsdale, Destiny 8.77 Our Lady of Mercy Academy
Chinedu, Ozichi 8.2 Freehold Boro HS
Back to Top

Girls High Jump 44 entries

Athlete Seed Team
Rahman, Arrielle Monmouth Reg. HS
Horowitz, Emma Manchester Township HS
Rozenberg, Ilana 4-10 Old Bridge HS
Beutel, Alice 4-0 Vernon Twp HS
Grabinsky, McKayla 4-2 South Plainfield HS
Toll, Jordan Vernon Twp HS
Strydesky, Samantha 4-6 Howell HS
Kern, Vanessa 4-6 Freehold Boro HS
Benjamin, Subish 4-4 West Windsor-Plainsboro North HS
Vaughn, Lauren Toms River South HS
Hunter, Makenzee Hamilton HS West
Motyka, Jordan Toms River South HS
Pfaff, Abigail 4-10 Hamilton HS West
Elgrim, Megan 4-4 Rumson-Fair Haven HS
D'Orio, Lia Our Lady of Mercy Academy
Fasakin, Desola 4-2 Toms River South HS
Quigley, Hannah 4-4 Rumson-Fair Haven HS
Lomax, Olivia Manchester Township HS
Tineo, Ashley 4-0 Elizabeth HS
Coleman, Caroline 4-10 Rumson-Fair Haven HS
Williams-White, Leah 4-10 Sayreville HS
Morales, Keren 4-4 Elizabeth HS
Jayanth, Anushka 4-4 Sayreville HS
Sjosward, Abigail Monmouth Reg. HS
Meyer, Katelyn Manchester Township HS
Ngoy, Sara 4-10 Old Bridge HS
Previglian, Maggie 5-0 Vernon Twp HS
Adeleke, Toyosi 4-10 Old Bridge HS
Austin, Lorraine 4-4 Vernon Twp HS
Kapadia, Aastha 4-4 Freehold Boro HS
Santamauro, Marisa 5-2 Howell HS
Calvey, Lauren 4-10 South Plainfield HS
RIchardson, Olivia 4-4 West Windsor-Plainsboro North HS
Oworsu, Nanafula 4-2 Toms River South HS
Gauthier, krystania 4-3 Hamilton HS West
Pinque, Marie 4-2 Our Lady of Mercy Academy
Momm, Eliana Toms River South HS
Toure, Malama 4-8 Hamilton HS West
Mikolajczyk, Bridget 4-8 Rumson-Fair Haven HS
Caulfield, Natalie 4-4 Rumson-Fair Haven HS
Gamble, Brynae 4-4 Sayreville HS
Martin, Nadaya 4-2 Elizabeth HS
Kamara, Samantha 4-6 Sayreville HS
Wallace, Riley 4-2 Vernon Twp HS
Back to Top

Girls Pole Vault 14 entries

Athlete Seed Team
Grabinsky, McKayla 6-0 South Plainfield HS
Abdel-Latif, Nyla 7-0 West Windsor-Plainsboro North HS
Applegate, Mary 7-0 Rumson-Fair Haven HS
Pistilli, Angela 8-6 Sayreville HS
Bruce, Danielle 7-4 Vernon Twp HS
Lovett, Jordan 6-0 South Plainfield HS
Mogali, Ananya 7-0 West Windsor-Plainsboro North HS
Abitanto, Sydney 9-0 West Windsor-Plainsboro North HS
Nadeau, Laurel 8-0 Toms River South HS
Buck, Delaney 7-0 Rumson-Fair Haven HS
Brown, Catherine 7-0 Sayreville HS
Sanchez, Ivanna Elizabeth HS
Shafer, Julia Monmouth Reg. HS
Rodzik, Olivia 8-6 Old Bridge HS
Back to Top

Girls Shot Put 52 entries

Athlete Seed Team
Ortiz-Lopez, Yadira 18-8 Long Branch HS
Lubrano-Lavadera, Emma 22-10.5 Freehold Boro HS
Witt, Brianna Toms River South HS
Pyskaty, Molly 27-10.75 Howell HS
Walker, Kassidy 24-0 West Windsor-Plainsboro North HS
Desforges, Cassidie 20-0.5 Hamilton HS West
Lopes, Rebecca-Julianne 18-6.5 Freehold Boro HS
Szczypinski, Ashlyn Toms River South HS
Douglas, Olivia Toms River South HS
Owusu, Grace 24-4.5 Hamilton HS West
Frejuste, Sara 25-0 Sayreville HS
Williams, Ashanti 23-5 Elizabeth HS
Buono, Sara 27-0 Sayreville HS
Nieves, Faith 26-0.75 Elizabeth HS
Sola-Ojelade, Anjolaoluwa 28-0 Sayreville HS
Becerril, Leslie 18-7 New Brunswick HS
Allen, Morgan 18-2.5 Pinelands Regional HS
Morales, Keren 22-3.5 Elizabeth HS
Sarmiento, Selena 18-1 Long Branch HS
Alonso, Kareli 18-7 New Brunswick HS
Kisielewski, Gabriela 25-1 Manchester Township HS
Kaszuba, Emily 25-4 Pinelands Regional HS
Torba, Anna 20-5 Vernon Twp HS
Neis, Mackenzie Monmouth Reg. HS
Joyner-Landesberg, Kayla 32-0 Manchester Township HS
Patel, Jasmine 29-5.5 South Plainfield HS
Cruz Medina, Angelie 25-2.75 Long Branch HS
Fallet, Rachel 27-11.25 South Plainfield HS
Vegara, Valeria 22-6 West Windsor-Plainsboro North HS
Lubrano-Lavadera, Elizabeth 19-9 Freehold Boro HS
Ortiz, Berlin Toms River South HS
Burdge, Jillian 30-1 Howell HS
Wood, Vanessa Toms River South HS
Wrenn, Tajanae 35-6.5 Hamilton HS West
Elgrim, Megan 20-9 Rumson-Fair Haven HS
Owusu, Gloria 33-2.5 Hamilton HS West
Coelho, Sevanna 27-6 Sayreville HS
Brooks, Sakiyya 27-3.5 Elizabeth HS
Kamara, Samantha 39-9 Sayreville HS
Kholer, Emma 21-11 Pinelands Regional HS
Ekatan, Zuri 28-0 Elizabeth HS
Pastrana, Dayanara 17-8 New Brunswick HS
Darnowski, Naya 23-0 Manchester Township HS
Trettin, Tori Pinelands Regional HS
Hurtado, Mittzy 25-9 Long Branch HS
Luna, Michelle 19-7 New Brunswick HS
Roman, Sofia Monmouth Reg. HS
Morris, Shaniah 25-2 Manchester Township HS
Makar, Elizabeth 42-5.5 Pinelands Regional HS
VanDalinda, Alyssa 31-2.75 Vernon Twp HS
Gravatt, Samantha 25-0 Manchester Township HS
Flannery, Lucy 23-11.75 South Plainfield HS
Back to Top

Girls Shuttle Hurdles 9 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A Manchester Township HS
Relay Team A 45.00h Toms River South HS
Relay Team A Freehold Boro HS
Relay Team A 36.01 Howell HS
Relay Team A 38.20h Sayreville HS
Relay Team A 37.00h Elizabeth HS
Relay Team A 41.20h Vernon Twp HS
Relay Team A 38.50h South Plainfield HS
Relay Team A 35.00h West Windsor-Plainsboro North HS
Back to Top