Elite Performances

361 performances met the MileSplit US Second Team standard.

HS Girls Mark Athlete Team
1600 Meter Run Finals 4:59.26 Jerika Lufrano Union Catholic Reg. HS
1600 Meter Run Finals 4:59.73 Camryn Wennersten Ridgewood HS
1600 Meter Run Finals 5:03.36 Emma McGill Voorhees HS
1600 Meter Run Finals 5:05.57 Meredith Finley Randolph HS
1600 Meter Run Finals 5:07.48 Lauren Wagner Voorhees HS
1600 Meter Run Finals 5:07.87 Grace Reynolds Hanover Park HS
1600 Meter Run Finals 5:09.11 Catherine Wimmer Red Bank Regional HS
1600 Meter Run Finals 5:10.04 Caroline Mehlhorn Montgomery HS
1600 Meter Run Finals 5:11.88 Corina Vidal Henry Hudson Reg HS
1600 Meter Run Finals 5:12.04 Bella Godish Highland Park HS
1600 Meter Run Finals 5:12.66 Kate Rathman Cherokee HS
1600 Meter Run Finals 5:15.07 Grace Wills Mountain Lakes HS
1600 Meter Run Finals 5:15.17 Katy Storti Bishop Eustace Prep
1600 Meter Run Finals 5:15.49 Chantel Osley South Brunswick HS
1600 Meter Run Finals 5:17.75 Sydney Todd Monmouth Reg. HS
1600 Meter Run Finals 5:18.50 Maggie Stanton Kent Place School
1600 Meter Run Finals 5:19.66 Andrea Dubbels Clifton HS
200 Meter Dash Finals 25.03 Shauntae Nelson Piscataway Twp HS
200 Meter Dash Finals 25.05 Lauren Princz Egg Harbor Twp HS
200 Meter Dash Finals 25.39 Mariah Fede Paramus Catholic HS
200 Meter Dash Finals 25.54 Nylah Perry Winslow Township HS
200 Meter Dash Finals 25.58 Jewel Ash Eastern Regional HS
200 Meter Dash Finals 25.79 Ya-Sha-Rah Brathwaite Elizabeth HS
200 Meter Dash Finals 25.84 Chaa-nah-yah Brathwaite Elizabeth HS
200 Meter Dash Finals 25.94 Aaliyah Vandergrift Paul VI HS
200 Meter Dash Finals 25.99 Kayce Darby Teaneck HS
200 Meter Dash Finals 26.12 Alexus Smith Rahway HS
200 Meter Dash Finals 26.17 Katherine Muccio Ridgewood HS
200 Meter Dash Finals 26.18 Jade Pope Pennsauken HS
200 Meter Dash Finals 26.21 Sydney Goldson Holmdel HS
3200 Meter Run Finals 10:32.55 Julia Trethaway West Morris Central HS
3200 Meter Run Finals 10:39.93 Nicole Vanasse Pingry School
3200 Meter Run Finals 10:45.86 Emily Nugent North Hunterdon HS
3200 Meter Run Finals 10:49.16 Emily Levonas Holmdel HS
3200 Meter Run Finals 10:49.58 Samantha Ragenklint Monmouth Reg. HS
3200 Meter Run Finals 10:54.03 Laura Baeyens Watchung Hills Reg. HS
3200 Meter Run Finals 10:57.58 Kathleen Shay Middletown South HS
3200 Meter Run Finals 11:00.39 Sarah Hanifin Villa Walsh Academy
3200 Meter Run Finals 11:03.66 Laura Green Mount Olive HS
3200 Meter Run Finals 11:03.94 Alexa Palmieri Ocean City HS
3200 Meter Run Finals 11:05.81 Laurel Kurtz Hunterdon Central HS
3200 Meter Run Finals 11:10.04 Natalie Shapiro Colts Neck HS
3200 Meter Run Finals 11:11.72 Daisy Liljegren Northern Highlands Reg. HS
3200 Meter Run Finals 11:11.98 Delia Russo Colts Neck HS
3200 Meter Run Finals 11:14.33 Claire Chapeau McNair Academic HS
3200 Meter Run Finals 11:14.47 Corinne Barney Indian Hills HS
3200 Meter Run Finals 11:16.75 Mia Dubac Clifton HS
3200 Meter Run Finals 11:16.78 Sarah Pierce Cherry Hill East HS
3200 Meter Run Finals 11:19.59 Jennifer Tavares Hillsborough HS
3200 Meter Run Finals 11:22.56 Madeline Barney Indian Hills HS
3200 Meter Run Finals 11:23.64 Cassandra Daniele Matawan Reg. HS
3200 Meter Run Finals 11:27.08 Allison Lounsbury Indian Hills HS
3200 Meter Run Finals 11:32.24 Nina Suss Metuchen HS
3200 Meter Run Finals 11:33.17 Carolina McCloskey West Windsor Plainsboro South HS
3200 Meter Run Finals 11:37.26 Anna Schaller Montclair Kimberley Academy
3200 Meter Run Finals 11:38.91 Abby Granrath Union Catholic Reg. HS
3200 Meter Run Finals 11:41.33 Angela Bannan Holy Spirit HS
3200 Meter Run Finals 11:43.61 Maddy Kopec Red Bank Catholic HS
400 Meter Dash Finals 55.91 Kaira Brown Kent Place School
400 Meter Dash Finals 56.59 Rebecca Ochan Highland Park HS
400 Meter Dash Finals 56.84 Lily Orr Rumson-Fair Haven HS
400 Meter Dash Finals 57.31 Sydney Goldson Holmdel HS
400 Meter Dash Finals 57.76 Jewel Ash Eastern Regional HS
400 Meter Dash Finals 57.79 Arianna Smith Pennsville HS
400 Meter Dash Finals 58.55 Rebecca Kneppel Butler HS
400 Meter Dash Finals 58.72 Trinity Eason Woodbridge HS
400 Meter Dash Finals 59.04 Nyjah Young-Bey Montclair HS
400 Meter Dash Finals 59.09 Sarah Witt Montgomery HS
400 Meter Dash Finals 59.25 Nicole Barbaro Academy Of The Holy Angels
400 Meter Dash Finals 59.32 Bryanna Craig Millville HS
400 Meter Dash Finals 59.63 Grace Smiechowski Northern Highlands Reg. HS
400 Meter Dash Finals 59.69 Janeya Hammond Winslow Township HS
400 Meter Dash Finals 59.93 Sophia Vernieri Ramapo HS
400 Meter Dash Finals 1:00.00 Katherine Loew Hunterdon Central HS
4x400 Meter Relay Finals 3:53.84 Relay Team Union Catholic Reg. HS
4x400 Meter Relay Finals 3:57.82 Relay Team Rancocas Valley Reg HS
4x400 Meter Relay Finals 3:59.39 Relay Team Rumson-Fair Haven HS
4x400 Meter Relay Finals 4:00.04 Relay Team Winslow Township HS
4x400 Meter Relay Finals 4:00.24 Relay Team Ramapo HS
4x400 Meter Relay Finals 4:00.41 Relay Team Woodbridge HS
4x400 Meter Relay Finals 4:00.99 Relay Team Southern Regional HS
4x400 Meter Relay Finals 4:01.84 Relay Team Princeton HS
4x400 Meter Relay Finals 4:02.05 Relay Team Piscataway Twp HS
4x400 Meter Relay Finals 4:04.16 Relay Team Timber Creek Reg. HS
4x400 Meter Relay Finals 4:04.27 Relay Team Pennsauken HS
4x400 Meter Relay Finals 4:06.04 Relay Team Paul VI HS
4x400 Meter Relay Finals 4:06.66 Relay Team Northern Highlands Reg. HS
4x400 Meter Relay Finals 4:06.67 Relay Team Academy Of The Holy Angels
4x400 Meter Relay Finals 4:06.96 Relay Team Hunterdon Central HS
4x400 Meter Relay Finals 4:08.06 Relay Team Delsea Regional HS
4x400 Meter Relay Finals 4:08.49 Relay Team Holmdel HS
4x400 Meter Relay Finals 4:08.85 Relay Team Collingswood HS
4x400 Meter Relay Finals 4:09.06 Relay Team Pingry School
4x400 Meter Relay Finals 4:09.99 Relay Team Ridge HS
4x400 Meter Relay Finals 4:10.61 Relay Team Pemberton Township HS
4x400 Meter Relay Finals 4:11.06 Relay Team Jackson Memorial HS
4x800 Meter Relay Finals 9:18.64 Relay Team Ridge HS
4x800 Meter Relay Finals 9:30.45 Relay Team Union Catholic Reg. HS
4x800 Meter Relay Finals 9:35.44 Relay Team River Dell HS
4x800 Meter Relay Finals 9:39.95 Relay Team Allentown HS
4x800 Meter Relay Finals 9:40.30 Relay Team Kingsway HS
4x800 Meter Relay Finals 9:42.17 Relay Team Haddonfield Memorial HS
4x800 Meter Relay Finals 9:46.38 Relay Team Ridgewood HS
4x800 Meter Relay Finals 9:49.29 Relay Team Colts Neck HS
4x800 Meter Relay Finals 9:50.23 Relay Team West Windsor Plainsboro South HS
4x800 Meter Relay Finals 9:50.86 Relay Team Pope John XXIII HS
4x800 Meter Relay Finals 9:52.25 Relay Team Lenape Regional HS
4x800 Meter Relay Finals 9:53.26 Relay Team Kent Place School
4x800 Meter Relay Finals 10:00.04 Relay Team Clifton HS
55 Meter Hurdles Finals 8.03 Claudine Smith Atlantic City HS
55 Meter Hurdles Prelims 8.06 Claudine Smith Atlantic City HS
55 Meter Hurdles Prelims 8.13 Tionna Tobias Winslow Township HS
55 Meter Hurdles Prelims 8.18 Te'seanna Harris Camden HS
55 Meter Hurdles Finals 8.24 Malea Broome Millville HS
55 Meter Hurdles Finals 8.25 Tierra Hooker Timber Creek Reg. HS
55 Meter Hurdles Finals 8.26 Te'seanna Harris Camden HS
55 Meter Hurdles Prelims 8.29 Malea Broome Millville HS
55 Meter Hurdles Finals 8.29 Aliya Rae Garozzo Paul VI HS
55 Meter Hurdles Finals 8.32 Karen Hull Randolph HS
55 Meter Hurdles Prelims 8.33 Aliya Rae Garozzo Paul VI HS
55 Meter Hurdles Prelims 8.33 Tierra Hooker Timber Creek Reg. HS
55 Meter Hurdles Prelims 8.35 Jailya Ash Eastern Regional HS
55 Meter Hurdles Prelims 8.39 Karen Hull Randolph HS
55 Meter Hurdles Prelims 8.42 Isabelle Dely Paramus Catholic HS
55 Meter Hurdles Prelims 8.43 Felicia A Quainoo Union Catholic Reg. HS
55 Meter Dash Finals 7.06 Jailya Ash Eastern Regional HS
55 Meter Dash Finals 7.07 Dennisha Page Woodrow Wilson HS
55 Meter Dash Prelims 7.14 Jailya Ash Eastern Regional HS
55 Meter Dash Prelims 7.15 Dennisha Page Woodrow Wilson HS
55 Meter Dash Finals 7.16 Sydney Tucker Union Catholic Reg. HS
55 Meter Dash Prelims 7.20 Sydney Tucker Union Catholic Reg. HS
55 Meter Dash Prelims 7.21 Lauren Princz Egg Harbor Twp HS
55 Meter Dash Prelims 7.22 Chidumga Nkulume Union Catholic Reg. HS
55 Meter Dash Finals 7.23 Chidumga Nkulume Union Catholic Reg. HS
55 Meter Dash Prelims 7.24 Malea Broome Millville HS
55 Meter Dash Prelims 7.26 Nakaja Weaver North Brunswick HS
55 Meter Dash Finals 7.27 Nakaja Weaver North Brunswick HS
55 Meter Dash Prelims 7.28 Tara Zeni Red Bank Catholic HS
55 Meter Dash Prelims 7.29 Grace O'Shea Ramapo HS
55 Meter Dash Prelims 7.30 Aaliyah Vandergrift Paul VI HS
55 Meter Dash Prelims 7.31 Emily Wallace Collingswood HS
55 Meter Dash Prelims 7.31 Te'seanna Harris Camden HS
55 Meter Dash Prelims 7.32 Chaa-nah-yah Brathwaite Elizabeth HS
55 Meter Dash Prelims 7.33 Christiana Nwachuku Kent Place School
55 Meter Dash Prelims 7.34 Zania May Franklin Township HS
55 Meter Dash Prelims 7.34 Kayce Darby Teaneck HS
55 Meter Dash Prelims 7.34 Anyae Simmons Malcolm X Shabazz HS
55 Meter Dash Finals 7.34 Malea Broome Millville HS
55 Meter Dash Prelims 7.35 Shylehn Ebuenga-Smith Union HS
55 Meter Dash Finals 7.35 Lauren Princz Egg Harbor Twp HS
55 Meter Dash Prelims 7.38 Sanai Bryant Dwight Morrow HS
55 Meter Dash Finals 7.38 Tara Zeni Red Bank Catholic HS
800 Meter Run Finals 2:09.18 Victoria Vanriele Governor Livingston HS
800 Meter Run Finals 2:13.08 Leena Morant Union Catholic Reg. HS
800 Meter Run Finals 2:16.26 Katie Hamilton Westfield HS
800 Meter Run Finals 2:16.29 Kate McAndrew Morris Catholic HS
800 Meter Run Finals 2:16.44 Lilly Shapiro Colts Neck HS
800 Meter Run Finals 2:16.82 Nikhila Obbineni South Brunswick HS
800 Meter Run Finals 2:16.88 Shelby Whetstone Lenape Regional HS
800 Meter Run Finals 2:16.94 Sarah Adams Ramapo HS
800 Meter Run Finals 2:17.98 Andie Murray Allentown HS
800 Meter Run Finals 2:18.43 Morgan Williams Union Catholic Reg. HS
800 Meter Run Finals 2:18.95 Emma Myer Pope John XXIII HS
800 Meter Run Finals 2:19.29 Nia Holden Highland Reg HS
800 Meter Run Finals 2:19.56 Isabel Boufarah Westfield HS
800 Meter Run Finals 2:19.79 Olivia Wojtowicz St. John Vianney HS
800 Meter Run Finals 2:21.30 Hannah Birdsall Shore Regional HS
800 Meter Run Finals 2:21.43 Olivia Rehder Rumson-Fair Haven HS
800 Meter Run Finals 2:21.66 Carly Nicholson Delsea Regional HS
800 Meter Run Finals 2:22.31 Kelsey Klein Bernards HS
High Jump Finals 5-4 Kenady Wilson Willingboro HS
High Jump Finals 5-4 Jenna Rogers Rutherford HS
High Jump Finals 5-4 Carly Tarentino A. L. Johnson HS
High Jump Finals 5-4 Carlie Wilson Sparta HS
High Jump Finals 5-4 Kambi Walker Paul VI HS
High Jump Finals 5-4 Bethany Biggi Rancocas Valley Reg HS
High Jump Finals 5-6 Meghan O'Malley Randolph HS
High Jump Finals 5-6 Abrianna Barrett Montgomery HS
High Jump Finals 5-8 Tierra Hooker Timber Creek Reg. HS
Long Jump Finals 17-9.25 Tara Zeni Red Bank Catholic HS
Long Jump Finals 17-10.5 Genesis Everett Middletown North HS
Long Jump Finals 17-11.5 Alicia Campbell Snyder HS
Long Jump Finals 18-0.5 Emma Cunningham Ramsey HS
Long Jump Finals 18-5 Kathryn Brown Kinnelon HS
Long Jump Finals 18-6.5 Tionna Tobias Winslow Township HS
Long Jump Finals 18-7.5 Nakaja Weaver North Brunswick HS
Pole Vault Finals 11-0 Sydney Shannon Passaic County Tech
Pole Vault Finals 11-0 Jennifer Pasram Old Bridge HS
Pole Vault Finals 11-0 Sydney Abitanto West Windsor-Plainsboro North HS
Pole Vault Finals 11-0 Lindsey Michie Northern Burlington Reg. HS
Pole Vault Finals 11-0 Jennifer Scott Haddonfield Memorial HS
Pole Vault Finals 11-0 Mue Carroll Matawan Reg. HS
Pole Vault Finals 11-0 Julia Greeley Seneca HS
Pole Vault Finals 11-0 Jamie Rossig Pascack Hills HS
Pole Vault Finals 11-0 Hope Handlin Union Catholic Reg. HS
Pole Vault Finals 11-0 Chloe VanDuyne Delaware Valley HS
Pole Vault Finals 11-6 Riley Larsen Pt. Pleasant Boro HS
Pole Vault Finals 11-6 Sabrina Ray South Brunswick HS
Pole Vault Finals 12-0 Marisa DiGia NV - Old Tappan HS
Pole Vault Finals 12-6 Caroline Dannenbaum Pingry School
Shot Put Finals 39-4 Karina Roze Glen Rock HS
Shot Put Finals 39-8.25 Kayla Morgan Morristown HS
Shot Put Finals 39-9.25 Bryanna Wilson Howell HS
Shot Put Finals 39-10.5 Erica Lawrence Westfield HS
Shot Put Finals 39-11 Tereana Parker Millville HS
Shot Put Finals 40-5.75 Alijah Caul Sterling HS
Shot Put Finals 42-4.75 Cydney Thomas Haddon Heights HS
HS Boys Mark Athlete Team
1600 Meter Run Finals 4:12.90 Will Baginski Ridgewood HS
1600 Meter Run Finals 4:15.25 Jack Stanley Mendham HS
1600 Meter Run Finals 4:15.58 Francis Martingale Memorial HS WNY
1600 Meter Run Finals 4:17.32 Edwin Klanke St. Peter's Prep
1600 Meter Run Finals 4:17.46 Tim McInerney Christian Brothers Academy
1600 Meter Run Finals 4:18.02 Jared Cooper Mountain Lakes HS
1600 Meter Run Finals 4:19.67 Will Titus Hopewell Valley HS
1600 Meter Run Finals 4:20.04 Joseph Cranley Highland Park HS
1600 Meter Run Finals 4:20.62 Connor Melko Bishop Eustace Prep
1600 Meter Run Finals 4:20.67 Javid Ridgeway Toms River North HS
1600 Meter Run Finals 4:21.15 Jackson Braddock Southern Regional HS
1600 Meter Run Finals 4:22.66 Braedon Fiume Bergen Catholic HS
1600 Meter Run Finals 4:23.62 Tristan Amell Christian Brothers Academy
1600 Meter Run Finals 4:24.97 Stone Caraccio Kingsway HS
1600 Meter Run Finals 4:25.86 Austin Gabay Cinnaminson HS
1600 Meter Run Finals 4:26.18 Tucker Zullo Princeton HS
1600 Meter Run Finals 4:26.56 Andrew Lagattuta Glen Rock HS
1600 Meter Run Finals 4:27.25 Luke Johnson West Windsor-Plainsboro North HS
1600 Meter Run Finals 4:27.49 Matt Morena Morris Hills HS
1600 Meter Run Finals 4:29.19 Jake Jakub Christian Brothers Academy
1600 Meter Run Finals 4:29.40 Colin Kane Delsea Regional HS
200 Meter Dash Finals 21.82 Mario Heslop Franklin Township HS
200 Meter Dash Finals 22.11 Richie Luzzi-Liggins St. Peter's Prep
200 Meter Dash Finals 22.26 Dana Ridley Hamilton North - Nottingham
200 Meter Dash Finals 22.69 Jacob Leigh Scotch Plains-Fanwood HS
200 Meter Dash Finals 22.72 Justin Eastman Malcolm X Shabazz HS
200 Meter Dash Finals 22.73 Guinove Joanus Elizabeth HS
200 Meter Dash Finals 22.82 Shamali Whittle Hamilton North - Nottingham
200 Meter Dash Finals 22.88 Devin Anderson Mainland Regional HS
200 Meter Dash Finals 22.98 Greg McQueen Elizabeth HS
3200 Meter Run Finals 8:54.22 Liam Murphy Allentown HS
3200 Meter Run Finals 8:54.45 Devin Hart Pt. Pleasant Boro HS
3200 Meter Run Finals 9:18.11 Jack Jennings Mendham HS
3200 Meter Run Finals 9:18.59 Kevin Antczak Mainland Regional HS
3200 Meter Run Finals 9:18.81 Martin Riddell Haddonfield Memorial HS
3200 Meter Run Finals 9:21.02 Ethan Wechsler Cherokee HS
3200 Meter Run Finals 9:23.79 Nick Lundberg Freehold Township HS
3200 Meter Run Finals 9:24.66 Stephen Daly Delbarton School
3200 Meter Run Finals 9:24.85 Benedictus Bago Snyder HS
3200 Meter Run Finals 9:26.98 Michael Dua Don Bosco Prep
3200 Meter Run Finals 9:28.59 Sebastien Reed Pitman HS
3200 Meter Run Finals 9:30.88 Greg Eisenhower Haddonfield Memorial HS
3200 Meter Run Finals 9:30.96 John McGovern Somerville HS
3200 Meter Run Finals 9:32.15 Rishi Sharma Manalapan HS
3200 Meter Run Finals 9:34.03 Bobby Oehrlein Indian Hills HS
3200 Meter Run Finals 9:34.62 Philmon Mehari Livingston HS
3200 Meter Run Finals 9:34.66 Ben Fleischer Scotch Plains-Fanwood HS
3200 Meter Run Finals 9:34.85 Shaw Powell Christian Brothers Academy
3200 Meter Run Finals 9:36.79 Luke Lusskin West Morris Central HS
3200 Meter Run Finals 9:36.96 Vidhur Polam South Brunswick HS
3200 Meter Run Finals 9:37.35 Stefan Urquidi Montclair HS
3200 Meter Run Finals 9:42.43 Christopher Hill Franklin Township HS
3200 Meter Run Finals 9:42.58 Matt Coffey Camden Catholic HS
3200 Meter Run Finals 9:45.54 Troy Hill Christian Brothers Academy
3200 Meter Run Finals 9:47.30 Ryan Smith North Plainfield HS
400 Meter Dash Finals 49.57 Mario Heslop Franklin Township HS
400 Meter Dash Finals 49.80 Zachariah Murray Haddonfield Memorial HS
400 Meter Dash Finals 50.06 Zachery Hall Matawan Reg. HS
400 Meter Dash Finals 50.40 Tyler Kelly Freehold Township HS
400 Meter Dash Finals 50.45 Jake Saltzer Westfield HS
400 Meter Dash Finals 50.56 Taz'Mire Burton Bridgeton HS
400 Meter Dash Finals 50.57 Liam O'Hara Christian Brothers Academy
400 Meter Dash Finals 50.69 Ramy Berberena North Brunswick HS
400 Meter Dash Finals 50.73 Daniel Fenton Millville HS
400 Meter Dash Finals 50.88 Jared Conte Ocean Township HS
400 Meter Dash Finals 50.90 Terris Burton Hamilton East - Steinert HS
400 Meter Dash Finals 51.00 Emmanuelle Florestal Union HS
400 Meter Dash Finals 51.17 Jessie Legister Montclair HS
400 Meter Dash Finals 51.39 Shaikyi Hannah Delsea Regional HS
4x400 Meter Relay Finals 3:24.29 Relay Team Westfield HS
4x400 Meter Relay Finals 3:24.42 Relay Team Elizabeth HS
4x400 Meter Relay Finals 3:24.48 Relay Team Christian Brothers Academy
4x400 Meter Relay Finals 3:25.88 Relay Team Matawan Reg. HS
4x400 Meter Relay Finals 3:25.91 Relay Team Jackson Memorial HS
4x400 Meter Relay Finals 3:26.33 Relay Team Union Catholic Reg. HS
4x400 Meter Relay Finals 3:28.31 Relay Team Scotch Plains-Fanwood HS
4x400 Meter Relay Finals 3:28.35 Relay Team Pleasantville HS
4x400 Meter Relay Finals 3:28.68 Relay Team St. Peter's Prep
4x400 Meter Relay Finals 3:29.64 Relay Team Freehold Township HS
4x400 Meter Relay Finals 3:30.38 Relay Team Union HS
4x400 Meter Relay Finals 3:30.87 Relay Team Paul VI HS
4x800 Meter Relay Finals 7:56.49 Relay Team Ridge HS
4x800 Meter Relay Finals 7:59.47 Relay Team North Hunterdon HS
4x800 Meter Relay Finals 8:01.54 Relay Team St. Peter's Prep
4x800 Meter Relay Finals 8:12.10 Relay Team East Brunswick HS
4x800 Meter Relay Finals 8:12.47 Relay Team Toms River North HS
4x800 Meter Relay Finals 8:15.95 Relay Team Ramsey HS
4x800 Meter Relay Finals 8:16.77 Relay Team Bergen Catholic HS
4x800 Meter Relay Finals 8:17.08 Relay Team Camden Catholic HS
4x800 Meter Relay Finals 8:18.38 Relay Team Kingsway HS
4x800 Meter Relay Finals 8:21.28 Relay Team Ramapo HS
55 Meter Hurdles Finals 7.22 Sincere Rhea St. Augustine Prep
55 Meter Hurdles Prelims 7.25 Sincere Rhea St. Augustine Prep
55 Meter Hurdles Finals 7.43 Naseem Smith Deptford HS
55 Meter Hurdles Prelims 7.53 Sam Aviles Palmyra HS
55 Meter Hurdles Finals 7.53 Alix Oge Hamilton North - Nottingham
55 Meter Hurdles Prelims 7.55 Naseem Smith Deptford HS
55 Meter Hurdles Finals 7.59 Sam Aviles Palmyra HS
55 Meter Hurdles Prelims 7.64 Alix Oge Hamilton North - Nottingham
55 Meter Hurdles Prelims 7.68 Malcolm Yarber South Brunswick HS
55 Meter Hurdles Finals 7.69 Ola Akande Rahway HS
55 Meter Hurdles Prelims 7.72 Shamali Whittle Hamilton North - Nottingham
55 Meter Hurdles Finals 7.73 Malcolm Yarber South Brunswick HS
55 Meter Hurdles Prelims 7.74 Ola Akande Rahway HS
55 Meter Dash Prelims 6.38 Louis Akpadago Hamilton North - Nottingham
55 Meter Dash Finals 6.38 Louis Akpadago Hamilton North - Nottingham
55 Meter Dash Finals 6.41 Mario Heslop Franklin Township HS
55 Meter Dash Prelims 6.44 Mario Heslop Franklin Township HS
55 Meter Dash Prelims 6.45 James Bivins Donovan Catholic HS
55 Meter Dash Finals 6.47 James Bivins Donovan Catholic HS
55 Meter Dash Finals 6.48 Javon Porter Hamilton HS West
55 Meter Dash Finals 6.51 Daniel Duncan North Plainfield HS
55 Meter Dash Prelims 6.52 Sincere Rhea St. Augustine Prep
55 Meter Dash Prelims 6.53 Javon Porter Hamilton HS West
55 Meter Dash Finals 6.53 Jacob Leigh Scotch Plains-Fanwood HS
55 Meter Dash Prelims 6.55 Jacob Leigh Scotch Plains-Fanwood HS
55 Meter Dash Prelims 6.56 Brandon Muir Hamilton HS West
55 Meter Dash Prelims 6.57 Daniel Duncan North Plainfield HS
55 Meter Dash Prelims 6.59 Jemel Carter Paramus Catholic HS
55 Meter Dash Finals 6.59 Brandon Muir Hamilton HS West
55 Meter Dash Prelims 6.60 Carter McFadden Montgomery HS
55 Meter Dash Finals 6.60 Sincere Rhea St. Augustine Prep
55 Meter Dash Prelims 6.61 Christopher Banks Linden HS
55 Meter Dash Prelims 6.61 Ryan McCloskey Hunterdon Central HS
800 Meter Run Finals 1:53.98 Elijah Brown Union Catholic Reg. HS
800 Meter Run Finals 1:54.10 Miles Liggins South Brunswick HS
800 Meter Run Finals 1:54.41 Gabriel Moronta Pleasantville HS
800 Meter Run Finals 1:56.56 Nicholas Medeiros Old Bridge HS
800 Meter Run Finals 1:56.72 Aleksander Gultekinoglu East Brunswick HS
800 Meter Run Finals 1:56.92 Jordan Kaplan Monroe Twp. HS
800 Meter Run Finals 1:57.50 Yarayah Hawkins Highland Reg HS
800 Meter Run Finals 1:57.70 Myles Plummer Union Catholic Reg. HS
800 Meter Run Finals 1:57.96 Marcus Hardy McNair Academic HS
800 Meter Run Finals 1:58.87 Charlie Serrano Matawan Reg. HS
800 Meter Run Finals 1:59.30 Derek Gess Haddonfield Memorial HS
800 Meter Run Finals 1:59.82 Noah Coakley Jackson Memorial HS
800 Meter Run Finals 2:00.20 Keishaun Joga Absegami HS
High Jump Finals 6-6 Christian O'Neal Trenton Central HS
High Jump Finals 6-8 Mark Anselmi Middletown South HS
High Jump Finals 6-8 Jamier Wright-Collins J F Kennedy HS - Paterson
Long Jump Finals 22-1 Andrew Colbert Freehold Township HS
Long Jump Finals 22-4 Luke Rapley Marlboro HS
Long Jump Finals 22-4 Jack Bunting Summit HS
Long Jump Finals 23-4 Nils Wildberg Princeton HS
Pole Vault Finals 14-6 Nico Morales Delsea Regional HS
Pole Vault Finals 15-0 Conor Reilly Union Catholic Reg. HS
Pole Vault Finals 15-6 Liam Landau Pascack Hills HS
Pole Vault Finals 15-6 Bradley Jelmert Watchung Hills Reg. HS
Pole Vault Finals 15-6 Simon Schenk Princeton HS
Shot Put Finals 53-9.25 Nicholas Morse Christian Brothers Academy
Shot Put Finals 54-5 Mujeeb Ali Elizabeth HS
Shot Put Finals 54-10.25 Patrick Passalacqua NV - Old Tappan HS
Shot Put Finals 56-1.5 Kyle Lipscomb Linden HS
Shot Put Finals 56-7 Brendan Loftus Red Bank Regional HS