Girls 100 Meter Dash Group 4
=================================================================================
Name Year School Seed Prelims Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
1 Hawkins, Sydney 10 Phillipsburg 11.94 12.11q +0.0 5
2 Opoku-Agyemang, Nyamekye 12 Union HS 12.11 12.20q +0.0 5
3 Jones, Portia 10 Watchung Hil 12.34 12.42q +0.0 5
4 Nkulume, Chidumga 9 Union HS 12.44 12.47q +0.0 5
5 Osborne, Jayda 12 Piscataway T 12.15 12.54q +0.0 5
6 French, Ciara 11 Columbia HS 12.62 12.85q +0.0 5
7 Everett- Scott, Destinee 11 Elizabeth HS 12.71 13.04q +0.0 4
8 Adams, Najiyah 12 Woodbridge H 13.09q +0.0 1
9 Marine, Elisanett 12 Woodbridge H 12.82 13.10 +0.0 4
10 Hart, Trinity 11 Scotch Plain 12.62 13.14 +0.0 5
11 Rivers, Imani 11 Scotch Plain 13.15 +0.0 1
12 Francis, Brittany 11 East Orange 12.91 13.17 +0.0 3
13 Quaye, Nhyira 11 Phillipsburg 12.74 13.23 +0.0 4
14 Adedoyin, Oluwakemi 9 Phillipsburg 13.06 13.25 +0.0 3
15 Anderson, Nyah 10 Woodbridge H 12.94 13.28 +0.0 3
16 Brathwaite, Yah-sha-rah 10 Elizabeth HS 12.65 13.29 +0.0 4
17 Schach, Eliana 11 Bridgewater- 12.83 13.30 +0.0 4
18 Hamilton, Hanan 10 Linden HS 12.74 13.38 +0.0 4
19 Scott, Nia 9 J P Stevens 12.96 13.43 +0.0 3
20 Gelin, Narcise 11 Elizabeth HS 12.82 13.46 +0.0 4
21 Ebuenga-Smith, Shylehn 10 Union HS 13.48 +0.0 1
22 Zegas, Chloe 9 Millburn HS 13.26 13.60 +0.0 3
23 Tolman, Claire 12 Millburn HS 13.15 13.61 +0.0 3
24 Tran, Terissa 12 J P Stevens 13.57 13.70 +0.0 2
25 Crearer, Jolea 9 Piscataway T 13.55 13.73 +0.0 2
25 Taylor, Jasmine 10 Piscataway T 13.97 13.73 +0.0 1
27 Kheir, Ayah 9 Dickinson HS 13.64 13.85 +0.0 2
28 Hunt, Tiffany 12 Bridgewater- 13.43 13.89 +0.0 2
29 Quavers, Toni-Ann 9 Plainfield H 13.88 13.91 +0.0 1
29 Asante, Doreen 11 East Orange 13.29 13.91 +0.0 3
31 McNeil, Jasmine 9 Linden HS 13.72 14.00 +0.0 2
32 McNeil, Marissa 12 Columbia HS 13.75 14.12 +0.0 2
33 Oji, Christal 10 Bridgewater- 13.78 14.12 +0.0 2
34 Ogunwolere, Oluwadamulol 9 Plainfield H 13.50 14.20 +0.0 2
35 Blanks, Celeste 10 Scotch Plain 14.14 14.50 +0.0 1
36 Mccoy, Charmaine 10 Plainfield H 13.90 14.55 +0.0 1
37 Gopal, Shaila 9 J P Stevens 15.18 +0.0 1
-- Gordon, Mellica 10 East Orange 12.43 FS +0.0 5
Girls 100 Meter Dash Group 4
=====================================================================================
Name Year School Prelims Finals Wind Points
=====================================================================================
Finals
1 Hawkins, Sydney 10 Phillipsburg 12.11 12.16 +0.0 10
2 Opoku-Agyemang, Nyamekye 12 Union HS 12.20 12.36 +0.0 8
3 Jones, Portia 10 Watchung Hil 12.42 12.55 +0.0 6
4 Nkulume, Chidumga 9 Union HS 12.47 12.59 +0.0 4
5 Osborne, Jayda 12 Piscataway T 12.54 12.60 +0.0 2
6 French, Ciara 11 Columbia HS 12.85 12.95 +0.0 1
7 Everett- Scott, Destinee 11 Elizabeth HS 13.04 13.07 +0.0
8 Adams, Najiyah 12 Woodbridge H 13.09 13.26 +0.0
Girls 200 Meter Dash Group 4
========================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind H# Points
========================================================================================
1 Opoku-Agyemang, Nyamekye 12 Union HS 24.91 24.93 -0.4 7 10
2 Jones, Portia 10 Watchung Hil 25.29 24.99 -0.4 7 8
3 Hawkins, Sydney 10 Phillipsburg 24.93 25.24 -0.4 7 6
4 Nkulume, Chidumga 9 Union HS 25.20 25.30 -0.4 7 4
5 Nelson, Shauntae 10 Piscataway T 24.67 25.44 -0.4 7 2
6 Moneme, Nneka 12 Union HS 25.79 25.62 -0.4 6 1
7 Gordon, Mellica 10 East Orange 25.81 25.79 -0.4 6
8 Jayda, Osborne 12 Piscataway T 25.52 26.02 -0.4 7
9 Hamilton, Hanan 10 Linden HS 26.21 26.37 -0.4 6
10 Adedoyin, Oluwakemi 9 Phillipsburg 26.79 26.56 -0.1 5
11 Reckling, Briana 11 Columbia HS 26.11 26.69 -0.4 6
12 Schach, Eliana 11 Bridgewater- 26.76 26.79 -0.1 5
13 Jenkins, Danasia 11 Plainfield H 26.78 26.95 -0.1 5
14 Anderson, Nyah 10 Woodbridge H 27.15 +0.0 2
15 Scott, Nia 9 J P Stevens 27.67 27.19 +0.0 4
16 Wilson, Kangee 11 Linden HS 27.09 27.27 -0.1 5
17 Harris, Kayla 12 Plainfield H 27.07 27.52 -0.1 5
18 Asante, Doreen 11 East Orange 27.83 27.55 +0.0 4
19 Smith, Summer 12 Bridgewater- 27.68 +0.0 3
20 McNeil, Jasmine 9 Linden HS 27.54 27.75 +0.0 4
21 Kheir, Ayah 9 Dickinson HS 28.24 27.79 +0.0 3
22 Taylor, Jasmine 10 Piscataway T 28.02 27.86 +0.0 4
23 DeDea, Jaimie 10 Westfield HS 28.22 28.03 +0.0 4
24 Gelin, Narcelle 11 Elizabeth HS 28.30 -0.1 1
25 Hunt, Tiffany 12 Bridgewater- 28.18 28.42 +0.0 4
26 Brice, Kyra 9 Plainfield H 28.83 -0.1 1
27 Springsteel, Annika 12 Ridge HS 29.10 28.89 +0.0 3
28 Neiswenter, Megan 11 Westfield HS 29.02 -0.1 1
29 Brooks, Nyanza 9 Elizabeth HS 29.05 +0.0 2
30 Robb, Julia 11 Westfield HS 28.63 29.16 +0.0 3
31 Mosquera, Carolina 9 Elizabeth HS 29.42 +0.0 2
32 Blanks, Celeste 10 Scotch Plain 30.30 29.65 +0.0 3
33 Murphy, Jada 9 Woodbridge H 29.97 29.69 +0.0 3
34 Castronovo, Sarah 9 Ridge HS 29.93 +0.0 2
35 Huang, Emily 9 J P Stevens 32.55 -0.1 1
Girls 400 Meter Dash Group 4
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Fazio, Brooke 12 Ridge HS 56.50 56.01 9 10
2 Nkulume, Chidumga 9 Union HS 56.93 56.48 9 8
3 Jones, Portia 10 Watchung Hil 58.08 56.74 9 6
4 Eason, Trinity 9 Woodbridge H 59.24 57.36 9 4
5 Reckling, Briana 11 Columbia HS 59.64 57.49 8 2
6 Convery, Meghan 11 Ridge HS 59.71 58.08 8 1
7 Nelson, Shauntae 10 Piscataway T 59.33 59.17 8
8 Dul, Ava 10 J P Stevens 1:00.77 59.35 7
9 Cicchetti, Olivia 9 Ridge HS 59.48 59.48 8
10 Beneducci, Gabrielle 10 North Hunter 1:00.74 1:00.17 7
11 Adeyanju, Haleemot 11 East Side - 58.90 1:00.31 9
12 Ibironke, Taiwo 11 Woodbridge H 1:02.17 1:00.38 5
13 Novick, Rachel 12 Millburn HS 1:00.75 1:00.45 7
14 Patterson, Sydni 9 Piscataway T 1:00.43 1:00.47 8
15 Brathwaite, Yah-sha-rah 10 Elizabeth HS 59.02 1:00.77 9
16 Nimmer, Miranda 12 Millburn HS 1:01.65 1:00.91 6
17 Everett- Scott, Destinee 11 Elizabeth HS 1:00.76 1:00.99 7
18 Xu, Olivia 11 Watchung Hil 1:01.76 1:01.05 6
19 McNeely, Kerri 11 Scotch Plain 1:01.46 1:01.07 6
20 Brathwaite, Chaa-nah-yah 9 Elizabeth HS 1:00.59 1:01.17 8
20 Crearer, Jolea 9 Piscataway T 1:02.07 1:01.17 5
22 Little, Randi 10 Millburn HS 1:01.45 1:02.02 6
23 Harris, Takiyah 10 Union HS 1:01.91 1:02.16 5
24 Harris, Kayla 12 Plainfield H 1:01.19 1:02.26 6
25 Horton, Tani 11 Westfield HS 1:02.15 1:02.58 5
26 Enabulele, Osarieme 11 East Orange 1:03.34 1:02.59 4
27 Scott, Nia 9 J P Stevens 1:01.16 1:02.66 7
28 Carrieri, Jessica 10 Watchung Hil 1:01.08 1:02.99 7
29 Paciga, Jill 9 North Hunter 1:03.03 1
30 King, Carmen 11 North Hunter 1:01.66 1:03.08 6
30 Smith, Summer 12 Bridgewater- 1:03.39 1:03.08 4
32 Williams, Nia 9 Columbia HS 1:05.08 1:03.55 3
33 Jenkins, Danasia 11 Plainfield H 1:02.84 1:03.91 4
34 Kheir, Ayah 9 Dickinson HS 1:04.54 1:03.95 4
35 Campbell, Renesha 9 East Orange 1:05.59 1:03.99 3
36 Robb, Julia 11 Westfield HS 1:03.33 1:04.20 4
37 Bond, Alana 12 Union HS 1:04.98 1:04.50 3
38 Gomez, Gabrielle 12 Phillipsburg 1:05.70 1:06.71 3
39 Muhammed, Imani 10 Linden HS 1:04.74 1:07.94 3
40 Brice, Kyra 9 Plainfield H 1:08.26 1
41 Vemireddy, Roshni 9 J P Stevens 1:10.45 1:09.94 2
42 Darwiche, Lama 12 Dickinson HS 1:08.44 1:10.49 2
43 Boss, Shanique 10 Linden HS 1:12.31 1:16.74 2
-- Francis, Brittany 11 East Orange 1:02.38 DNF 5
Girls 800 Meter Run Group 4
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Fazio, Brooke 12 Ridge HS 2:16.28 2:10.32 4 10
2 DiMarcello, Elena 10 North Hunter 2:14.49 2:12.25 4 8
3 Convery, Meghan 11 Ridge HS 2:16.79 2:13.21 4 6
4 Eason, Trinity 9 Woodbridge H 2:21.09 2:15.08 4 4
5 Jordan, Catherine 11 Columbia HS 2:19.94 2:15.54 4 2
6 Dul, Ava 10 J P Stevens 2:17.47 2:15.61 4 1
7 DiMarcello, Anna 12 North Hunter 2:14.64 2:15.85 4
8 Jackler, Emma 11 Westfield HS 2:20.69 2:18.87 4
9 Giuseffi, Catherine 12 Ridge HS 2:18.90 2:20.09 4
10 Patterson, Sydni 9 Piscataway T 2:22.12 2:21.97 4
11 Egypt, Isadora 12 Columbia HS 2:31.41 2:22.87 2
12 Heinzerling, Devyn 12 Westfield HS 2:23.84 2:24.42 3
13 Adeyanju, Haleemot 11 East Side - 2:17.42 2:24.89 4
14 Stern, Jessica 11 Westfield HS 2:28.18 2:25.28 3
15 McCarten, Kelley 12 North Hunter 2:21.84 2:25.52 4
16 Sakowska, Victoria 11 Bayonne HS 2:32.86 2:25.81 2
17 Sabo, Mikhayla 11 J P Stevens 2:25.08 2:26.50 3
18 Tomassetti, Jamie 10 Watchung Hil 2:32.57 2:26.92 2
19 Logie, Amanda 11 Scotch Plain 2:25.00 2:27.78 3
20 Blocker, Alyssa 9 Watchung Hil 2:27.23 2:28.19 3
21 Catipay, Catherine 9 Woodbridge H 2:32.60 2:28.72 2
22 Morgan, Katelyn 12 Bridgewater- 2:26.72 2:28.93 3
23 Davis, Kaylah 10 Woodbridge H 2:24.62 2:29.77 3
24 Pinho, Rachel 10 Bridgewater- 2:30.12 1
25 Tucker, Tyra 11 Piscataway T 2:31.53 2:30.13 2
26 Roberts, Anna 12 Millburn HS 2:30.56 2:30.21 3
27 Bush, Ashley 9 Millburn HS 2:27.46 2:30.37 3
28 Hatchett, Trinity 11 Piscataway T 2:32.90 2:30.55 2
29 Ventura, Ashley 12 Bridgewater- 2:29.33 2:32.05 3
30 Nwanonyiri, Chioma 12 Union HS 2:34.07 2:32.54 2
31 Rivera, Amaya 11 Union HS 2:38.35 2:33.18 2
32 Ley, Lizzie 9 Scotch Plain 2:30.17 2:35.93 3
33 Williams, Nathifa 12 East Orange 2:38.65 2:36.35 1
34 Hoffmann, Jessie 11 Watchung Hil 2:37.01 2:38.55 2
35 Barrezueta, Amanda 9 Dickinson HS 2:35.81 2:40.10 2
36 Kirkland, Julia 12 Millburn HS 2:25.65 2:40.46 3
37 Casimiro, Sofia 9 Scotch Plain 2:40.60 1
38 Jimenez, Kimberly 10 Dickinson HS 2:53.90 2:43.60 1
39 Motley, Jalia 11 Linden HS 2:40.18 2:44.81 1
40 Lucio-Cortes, Anel 12 Plainfield H 2:55.82 2:47.27 1
41 Mudigati, Lasya 9 J P Stevens 2:46.50 2:50.08 1
42 Taylor, Stephanie 12 Phillipsburg 2:38.19 2:50.33 2
43 Boss, Shanique 10 Linden HS 2:58.79 3:08.10 1
44 Pena, Renee 9 Linden HS 3:06.51 3:11.74 1
Girls 1600 Meter Run Group 4
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 DiMarcello, Elena 10 North Hunter 4:54.86 4:59.39 3 10
2 DiMarcello, Anna 12 North Hunter 4:56.28 5:06.15 3 8
3 Van Baalen, Kaitlyn 11 Ridge HS 5:10.62 5:10.76 3 6
4 Giuseffi, Catherine 12 Ridge HS 5:05.55 5:11.20 3 4
5 Melao, Mia 11 Westfield HS 5:15.34 5:11.49 3 2
6 Baeyens, Laura 9 Watchung Hil 5:12.00 5:11.53 3 1
7 Herrman, Rachel 11 Phillipsburg 5:13.95 5:12.05 3
8 Bains, Shayna 12 Ridge HS 5:14.27 5:12.20 3
9 Delidow, Katie 12 Millburn HS 5:16.58 5:17.22 3
10 McCarten, Kelley 12 North Hunter 5:09.09 5:21.37 3
11 Hacker, Sarah 10 Westfield HS 5:20.10 5:21.55 2
12 Egypt, Isadora 12 Columbia HS 5:27.47 5:23.45 2
13 Tomassetti, Jamie 10 Watchung Hil 5:17.50 5:23.74 3
14 Bechtloff, Taylor 12 Westfield HS 5:27.75 1
15 Haggerty, Remington 11 Millburn HS 5:36.61 5:30.28 2
16 Niewiadomski, Kinga 10 Bridgewater- 5:16.16 5:31.43 3
17 Sabo, Mikhayla 11 J P Stevens 5:20.13 5:32.49 2
18 McCracken, Sarah 11 Watchung Hil 5:40.41 5:33.80 2
19 Segal, Emily 9 Millburn HS 5:38.21 5:38.59 2
20 Lim, Michelle 9 J P Stevens 5:38.22 5:42.36 2
21 rosenberg, Sari 9 Columbia HS 5:44.64 5:46.53 2
22 Barrezueta, Amanda 9 Dickinson HS 5:45.39 5:47.84 2
23 Vadinsky, Jenna 11 Bridgewater- 5:49.70 1
24 Zambrio, Olivia 9 Scotch Plain 5:49.77 1
25 Casimiro, Sofia 9 Scotch Plain 5:48.62 5:55.72 2
26 Ogilvie, Dana 9 Piscataway T 5:54.78 5:56.63 2
27 Page, Cassidy 9 Piscataway T 6:10.88 5:58.43 1
28 Gutierrez, April 12 Dickinson HS 6:11.05 6:04.02 1
29 DeLeon-Vacca, Ashley 11 Woodbridge H 6:01.78 6:05.28 1
30 Joseph, Athalya 9 Bridgewater- 6:03.49 6:05.46 1
31 Nwanonyiri, Chioma 12 Union HS 5:58.06 6:10.27 2
32 Hanley, Samantha 12 Woodbridge H 6:15.94 6:11.04 1
33 Mudigati, Lasya 9 J P Stevens 6:03.55 6:17.63 1
34 Zelaya, Nicole 11 Piscataway T 6:24.52 6:26.40 1
35 Motley, Jalia 11 Linden HS 6:53.18 7:00.18 1
Girls 3200 Meter Run Group 4
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 DiMarcello, Elena 10 North Hunter 10:49.26 11:03.77 10
2 Nugent, Emily 10 North Hunter 11:03.79 11:16.07 8
3 DiMarcello, Anna 12 North Hunter 11:16.68 6
4 Baeyens, Laura 9 Watchung Hil 11:26.50 11:17.96 4
5 Bains, Shayna 12 Ridge HS 11:17.88 11:20.19 2
6 Passman, Amanda 10 Ridge HS 11:37.63 11:25.33 1
7 Hacker, Sarah 10 Westfield HS 11:41.41 11:28.41
8 Melao, Mia 11 Westfield HS 11:53.81 11:43.44
9 Bord, Maddy 11 Scotch Plain 12:06.99 11:47.19
10 Herrman, Rachel 11 Phillipsburg 11:49.98
11 Niewiadomski, Kinga 10 Bridgewater- 11:38.72 11:58.31
12 McCracken, Sarah 11 Watchung Hil 12:04.96 12:04.47
13 Stockwell, Caroline 11 Westfield HS 11:47.22 12:20.51
14 Palomo, Valentina 10 Bridgewater- 12:28.14
15 Zegas, Katelyn 11 Millburn HS 12:18.51 12:42.95
16 Barrezueta, Amanda 9 Dickinson HS 12:37.95 12:44.00
17 Johnson, Aubrey 11 Scotch Plain 12:44.68 12:46.77
18 Gutierrez, April 12 Dickinson HS 12:55.42 13:07.43
19 Joshi, Surina 9 Bridgewater- 13:28.04
20 Gupta, Samriddhi 10 J P Stevens 13:51.76 14:34.93
21 Park, Alison 10 J P Stevens 13:52.99 14:38.44
-- Haggard, Caitlin 11 Ridge HS 10:59.42 DNF
-- Mudigati, Lasya 9 J P Stevens 13:39.98 DNF
Girls 100 Meter Hurdles Group 4
=================================================================================
Name Year School Seed Prelims Wind H#
=================================================================================
Preliminaries
1 Creedon, Jessica 12 Ridge HS 14.88 14.97q +0.0 4
2 Stenberg, Megan 12 North Hunter 15.21 15.35q +0.0 4
3 Gilette, Kevaray 11 East Orange 15.05 15.36q +0.0 4
4 Paciga, Jill 9 North Hunter 15.63 15.52q +0.0 4
5 Mikitiuk, Emma 11 North Hunter 15.53 15.69q +0.0 4
6 Smith, Shaina 12 Piscataway T 15.34 15.71q +0.0 4
7 Francois, Wilda 12 Scotch Plain 15.85 15.99q +0.0 4
8 French, Ciara 11 Columbia HS 15.81 16.33q +0.0 4
9 Henry, Ayanna 11 Columbia HS 15.85 16.38 -1.2 3
10 Watson, Nadia 11 Piscataway T 16.81 16.84 -1.2 3
11 Bagley, Taiza 12 Linden HS 16.71 16.95 -1.2 3
12 Triarsi, Lauren 10 Westfield HS 16.75 17.06 -1.2 3
13 Knaul, Abigail 9 Westfield HS 17.87 17.68 +0.0 2
14 Odukale, Anu 12 Woodbridge H 17.57 17.69 +0.0 2
15 Gonyou, Emily 11 Scotch Plain 17.29 17.82 -1.2 3
16 Csorba, Julia 9 Westfield HS 16.90 17.85 -1.2 3
17 Pierre, Harriet 10 Bridgewater- 18.33 18.04 +0.0 2
17 Moreau, Shyla 11 Linden HS 16.81 18.04 -1.2 3
19 Springsteel, Annika 12 Ridge HS 18.04 18.05 +0.0 2
20 Tran, Terissa 12 J P Stevens 17.46 18.13 +0.0 2
21 Flax, Crystal 11 Bridgewater- 18.41 18.25 +0.0 2
22 Louis, Ruth 11 Elizabeth HS 18.06 18.28 +0.0 2
23 Francois, Naphka 11 Elizabeth HS 18.25 18.76 +0.0 2
24 Gallo, Natalee 10 Ridge HS 18.88 18.83 -1.4 1
25 Bristol, Inique 12 Union HS 19.74 18.92 -1.4 1
26 Gelin, Narcelle 11 Elizabeth HS 19.04 19.01 -1.4 1
27 Hacker, Kaleigh 9 Phillipsburg 19.42 19.37 -1.4 1
28 Mazur, Melissa 10 Bridgewater- 19.86 19.49 -1.4 1
Girls 100 Meter Hurdles Group 4
=====================================================================================
Name Year School Prelims Finals Wind Points
=====================================================================================
Finals
1 Creedon, Jessica 12 Ridge HS 14.97 15.00 -0.1 10
2 Stenberg, Megan 12 North Hunter 15.35 15.37 -0.1 8
3 Gilette, Kevaray 11 East Orange 15.36 15.52 -0.1 6
4 Smith, Shaina 12 Piscataway T 15.71 15.74 -0.1 4
5 Paciga, Jill 9 North Hunter 15.52 15.76 -0.1 2
6 Mikitiuk, Emma 11 North Hunter 15.69 15.85 -0.1 1
7 French, Ciara 11 Columbia HS 16.33 15.99 -0.1
8 Francois, Wilda 12 Scotch Plain 15.99 16.41 -0.1
Girls 400 Meter Hurdles Group 4
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Creedon, Jessica 12 Ridge HS 1:02.56 1:02.45 5 10
2 Eason, Trinity 9 Woodbridge H 1:04.40 1:02.52 5 8
3 Carrieri, Jessica 10 Watchung Hil 1:04.42 1:02.73 5 6
4 Beneducci, Gabrielle 10 North Hunter 1:05.22 1:05.79 5 4
5 Gilette, Kevaray 11 East Orange 1:04.69 1:05.84 5 2
6 Jordan, Catherine 11 Columbia HS 1:06.57 1:06.10 4 1
7 Csorba, Julia 9 Westfield HS 1:08.91 1:06.67 4
8 King, Carmen 11 North Hunter 1:06.96 1:07.04 4
9 Wilson, Kangee 11 Linden HS 1:07.61 1:07.15 4
10 Smith, Shaina 12 Piscataway T 1:07.38 1:08.47 4
11 Francois, Wilda 12 Scotch Plain 1:05.95 1:09.34 5
12 Springsteel, Annika 12 Ridge HS 1:10.22 1:10.58 3
13 Louis, Ruth 11 Elizabeth HS 1:10.62 1:10.70 3
14 Moreau, Shyla 11 Linden HS 1:16.00 1:10.79 2
15 Catipay, Catherine 9 Woodbridge H 1:13.56 1:10.89 2
16 Gonyou, Emily 11 Scotch Plain 1:09.91 1:11.00 4
17 Tucker, Tyra 11 Piscataway T 1:12.53 1:11.15 3
18 Gallo, Natalee 10 Ridge HS 1:11.64 1:11.31 3
19 Knaul, Abigail 9 Westfield HS 1:10.67 1:12.87 3
20 Davis, Kaylah 10 Woodbridge H 1:17.29 1:13.65 2
21 Armstrong, Madeleine 12 Westfield HS 1:14.39 1:13.89 2
22 Mazur, Melissa 10 Bridgewater- 1:17.83 1:14.34 1
23 Gelin, Narcelle 11 Elizabeth HS 1:15.86 1:15.93 2
24 Flax, Crystal 11 Bridgewater- 1:17.80 1:15.99 1
25 Arias, Annabelly 9 Linden HS 1:16.70 1:16.41 2
26 Nolan, Nijhae 11 Piscataway T 1:12.98 1:17.17 3
27 Francois, Naphka 11 Elizabeth HS 1:17.31 1:18.21 1
Girls 4x100 Meter Relay Group 4
===================================================================================
School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Piscataway Twp HS 'A' 48.31 48.52 2 10
1) Jayda, Osborne 12 2) Nelson, Shauntae 10
3) Smith, Shaina 12 4) Dwyer, Asha 12
2 Elizabeth HS 'A' 49.33 48.68 2 8
1) Brathwaite, Chaa-nah-yah 9 2) Brathwaite, Yah-sha-rah 10
3) Everett- Scott, Destinee 11 4) Gelin, Narcise 11
3 East Orange Campus 'A' 49.24 49.15 2 6
1) Asante, Doreen 11 2) Francis, Brittany 11
3) Gilette, Kevaray 11 4) Gordon, Mellica 10
4 Scotch Plains-Fanwood HS 'A' 50.31 49.52 2 4
1) Francois, Wilda 12 2) Hart, Trinity 11
3) McNeely, Kerri 11 4) Rivers, Imani 11
5 Woodbridge HS 'A' 49.38 50.04 2 2
1) Adams, Najiyah 12 2) Anderson, Nyah 10
3) Catipay, Catherine 9 4) Davis, Kaylah 10
6 Linden HS 'A' 51.97 50.82 1 1
1) Wilson, Kangee 11 2) McNeil, Jasmine 9
3) Moreau, Shyla 11 4) Hamilton, Hanan 10
7 Plainfield HS 'A' 51.60 50.93 1
1) Jenkins, Danasia 11 2) Quavers, Toni-Ann 9
3) Brice, Kyra 9 4) Harris, Kayla 12
8 Bridgewater-Raritan HS 'A' 51.50 50.97 1
1) Hunt, Tiffany 12 2) Kowal, Katelyn 10
3) Oji, Christal 10 4) Schach, Eliana 11
9 North Hunterdon HS 'A' 51.68 51.48 1
1) Beneducci, Gabrielle 10 2) King, Carmen 11
3) Mahaney, Kelly 11 4) Mikitiuk, Emma 11
10 Dickinson HS 'A' 54.11 53.38 1
1) Wilson, Chaniah 10 2) Agravante, Jennica 12
3) Darwiche, Lama 12 4) Kheir, Ayah 9
11 Ridge HS 'A' 53.45 54.49 1
1) Castronovo, Sarah 9 2) Kabamalan, Isabella 12
3) McEnroe, Caroline 9 4) McEnroe, Meaghan 9
Girls 4x400 Meter Relay Group 4
===================================================================================
School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Ridge HS 'A' 3:57.52 3:54.21 3 10
1) Cicchetti, Olivia 9 2) Convery, Meghan 11
3) Creedon, Jessica 12 4) Fazio, Brooke 12
2 Union HS 'A' 3:55.66 3:54.88 3 8
1) Bond, Alana 12 2) Harris, Takiyah 10
3) Moneme, Nneka 12 4) Nkulume, Chidumga 9
3 Woodbridge HS 'A' 3:57.42 3:55.25 3 6
1) Adams, Najiyah 12 2) Catipay, Catherine 9
3) Davis, Kaylah 10 4) Eason, Trinity 9
4 Watchung Hills Reg. HS 'A' 4:00.88 3:59.35 3 4
1) Carrieri, Jessica 10 2) Xu, Olivia 11
3) Teixeira, Carolyne 11 4) Jones, Portia 10
5 Piscataway Twp HS 'A' 3:58.55 4:00.77 3 2
1) Patterson, Sydni 9 2) Nelson, Shauntae 10
3) Smith, Shaina 12 4) Crearer, Jolea 9
6 Elizabeth HS 'A' 4:05.53 4:02.41 2 1
1) Brathwaite, Chaa-nah-yah 9 2) Everett- Scott, Destinee 11
3) Gelin, Narcise 11 4) Louis, Ruth 11
7 East Orange Campus 'A' 4:03.97 4:04.78 2
1) Campbell, Renesha 9 2) Enabulele, Osarieme 11
3) Gilette, Kevaray 11 4) Gordon, Mellica 10
8 Columbia HS 'A' 4:03.82 4:08.20 3
1) Egypt, Isadora 12 2) French, Ciara 11
3) Henry, Ayanna 11 4) Jordan, Catherine 11
9 Millburn HS 'A' 4:12.27 4:09.33 1
1) Little, Randi 10 2) Nimmer, Miranda 12
3) Novick, Rachel 12 4) Zegas, Chloe 9
10 North Hunterdon HS 'A' 4:04.91 4:10.01 2
1) Beneducci, Gabrielle 10 2) Gonzalez, Chloe 9
3) Haris, Carleigh 9 4) King, Carmen 11
11 Scotch Plains-Fanwood HS 'A' 4:12.27 4:13.18 1
1) Francois, Wilda 12 2) Gonyou, Emily 11
3) McNeely, Kerri 11 4) Rivers, Imani 11
12 Bridgewater-Raritan HS 'A' 4:20.39 4:21.31 1
1) Duong, Mary Beth 12 2) Gada, Alyssa 12
3) Kinder, Madison 10 4) Smith, Summer 12
Girls 4x800 Meter Relay Group 4
================================================================================
School Seed Finals Points
================================================================================
1 North Hunterdon HS 'A' 9:29.69 9:21.98 10
1) DiMarcello, Anna 12 2) DiMarcello, Elena 10
3) Gonzalez, Chloe 9 4) Haris, Carleigh 9
2 Ridge HS 'A' 8:55.82 9:34.17 8
1) Bains, Shayna 12 2) Cicchetti, Olivia 9
3) Convery, Meghan 11 4) Fazio, Brooke 12
3 Westfield HS 'A' 9:35.42 9:44.42 6
1) Bechtloff, Taylor 12 2) Hacker, Sarah 10
3) Hatch, Brianna 10 4) Heinzerling, Devyn 12
4 Columbia HS 'A' 9:50.92 9:46.77 4
1) Dominique, Shana 11 2) Egypt, Isadora 12
3) Jordan, Catherine 11 4) Reckling, Briana 11
5 Scotch Plains-Fanwood HS 'A' 10:04.26 9:57.53 2
1) Bord, Maddy 11 2) Greene, Sara 10
3) Ley, Lizzie 9 4) Logie, Amanda 11
6 Bridgewater-Raritan HS 'A' 10:24.26 9:57.86 1
1) Morgan, Katelyn 12 2) Niewiadomski, Kinga 10
3) Palomo, Valentina 10 4) Pinho, Rachel 10
7 Woodbridge HS 'A' 10:13.80 10:00.64
1) Catipay, Catherine 9 2) Davis, Kaylah 10
3) DeLeon-Vacca, Ashley 11 4) Eason, Trinity 9
8 Watchung Hills Reg. HS 'A' 10:53.07 10:00.90
1) Blocker, Alyssa 9 2) Tomassetti, Jamie 10
3) Hoffmann, Jessie 11 4) Baeyens, Laura 9
9 Millburn HS 'A' 9:58.93 10:24.91
1) Bush, Ashley 9 2) Delidow, Katie 12
3) Kirkland, Julia 12 4) Roberts, Anna 12
Girls High Jump Group 4
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Creedon, Jessica 12 Ridge HS 5-08.00 5-04.00 10
2 Baxter, Kylie 11 Phillipsburg 5-00.00 5-00.00 8
3 Sakowska, Victoria 11 Bayonne HS 5-02.00 4-10.00 5
3 Egeowu, Celine 11 Columbia HS 5-00.00 4-10.00 5
5 Kanter, Emily 11 Millburn HS 4-10.00 J4-10.00 2
6 Csorba, Julia 9 Westfield HS 4-08.00 4-08.00 1
7 Dashiell, Che 9 Scotch Plain 4-10.00 J4-08.00
8 Jordan, Catherine 11 Columbia HS 5-00.00 J4-08.00
8 Varga, Harley 10 North Hunter 4-06.00 J4-08.00
10 Osborne, Joy 9 Ridge HS 4-10.00 4-06.00
10 Dashiell, Anina 9 Scotch Plain 4-06.00 4-06.00
10 Gaebele, Carly 9 Watchung Hil 4-06.00
10 Boyes, Eva 9 Westfield HS 4-06.00 4-06.00
10 Moneme, Nneka 12 Union HS 5-00.00 4-06.00
10 Nolan, Nijhae 11 Piscataway T 4-08.00 4-06.00
10 Tucker, Tyra 11 Piscataway T 4-06.00 4-06.00
10 Sabio, Kamille 10 Columbia HS 4-08.00 4-06.00
18 Eliot, Iris 11 East Orange 4-06.00 4-04.00
18 Quavers, Toni-Ann 9 Plainfield H 4-06.00 4-04.00
18 Holmes, Sky'Taisha 10 Dickinson HS 4-08.00 4-04.00
18 Watson, Nadia 11 Piscataway T 4-04.00 4-04.00
-- Triarsi, Lauren 10 Westfield HS 4-08.00 NH
-- Lima, Judy-Mae 12 Union HS 4-08.00 NH
-- Saggio, Gina 10 Millburn HS 5-00.00 NH
-- Liao, Judy 11 Dickinson HS 4-06.00 NH
Girls Pole Vault Group 4
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Young, Cristina 11 Bridgewater- 11-00.00 10-06.00 10
2 Gaughran, Heather 11 Bridgewater- 10-06.00 10-00.00 8
3 Negri, Kitty 11 Watchung Hil 10-00.00 9-06.00 6
4 Norton, Leah 10 Westfield HS 9-00.00 9-00.00 4
5 Singh, Herveen 12 Bridgewater- 9-00.00 J9-00.00 2
6 Walker, Rachel 11 Ridge HS 9-06.00 J9-00.00 1
7 Moholkar, Sydney 11 Watchung Hil 8-00.00 8-06.00
7 Mosteiro, Megan 9 Columbia HS 9-00.00 8-06.00
9 Brown, Tess 11 Westfield HS 9-00.00 J8-06.00
10 DeMarchi, Alicia 10 Ridge HS 7-06.00 J8-06.00
11 Green, Devin 11 Phillipsburg 8-00.00 8-00.00
11 Repka, Kate 11 Millburn HS 8-06.00 8-00.00
-- Link, Megan 9 North Hunter NH
-- Ezeokoli, Angel 9 Columbia HS NH
-- Rivers, Imani 11 Scotch Plain 8-00.00 NH
-- Sheehan, Erin 12 Ridge HS 10-00.00 NH
-- Loya, Noelle 9 North Hunter 7-00.00 NH
Girls Long Jump Group 4
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Opoku-Agyemang, Nyamekye 12 Union HS 18-11.00 18-01.50 NWI 10
2 Moneme, Nneka 12 Union HS 17-05.50 17-00.50 NWI 8
3 Osborne, Jayda 12 Piscataway T 16-11.50 17-00.00 NWI 6
4 Novick, Rachel 12 Millburn HS 16-07.50 16-11.00 NWI 4
5 Lewis, Dahria 12 Columbia HS 16-10.75 NWI 2
6 Jenkins, Mahogany 9 Watchung Hil 16-02.50 16-07.50 NWI 1
7 Mikitiuk, Emma 11 North Hunter 17-03.25 16-05.75 NWI
8 Vergara, Adriana 11 Westfield HS 16-07.50 16-01.00 NWI
9 Stenberg, Megan 12 North Hunter 16-02.50 15-09.50 NWI
10 Egeowu, Celine 11 Columbia HS 15-04.00 NWI
11 Nimmer, Miranda 12 Millburn HS 16-02.00 15-03.00 NWI
11 Hart, Trinity 11 Scotch Plain 16-10.25 15-03.00 NWI
13 Sabio, Kamille 10 Columbia HS 15-08.00 15-01.75 NWI
14 Sakowska, Victoria 11 Bayonne HS 15-11.00 14-11.00 NWI
15 Mahaney, Kelly 11 North Hunter 15-01.00 14-09.50 NWI
16 Dashiell, Anina 9 Scotch Plain 14-02.50 14-08.50 NWI
17 Gelin, Narcelle 11 Elizabeth HS 16-06.50 14-08.00 NWI
18 Zegas, Chloe 9 Millburn HS 16-06.25 14-07.50 NWI
19 Lima, Judy-Mae 12 Union HS 15-02.50 14-07.00 NWI
19 Gelin, Narcise 11 Elizabeth HS 16-07.00 14-07.00 NWI
19 Adams, Najiyah 12 Woodbridge H 17-00.00 14-07.00 NWI
22 Brooks, Nyanza 9 Elizabeth HS 16-00.75 14-03.00 NWI
23 Johnson, Morghan 12 Scotch Plain 15-00.75 14-02.00 NWI
24 Piscitelli, Alexandra 11 Westfield HS 15-02.50 14-00.00 NWI
24 Harris, Kayla 12 Plainfield H 15-01.00 14-00.00 NWI
26 Walker, Rachel 11 Ridge HS 13-11.25 NWI
27 McEnroe, Caroline 9 Ridge HS 14-10.50 13-11.00 NWI
28 Springsteel, Annika 12 Ridge HS 14-08.50 13-06.75 NWI
29 Mccoy, Charmaine 10 Plainfield H 14-08.50 13-02.50 NWI
30 Murphy, Jada 9 Woodbridge H 12-02.00 13-01.75 NWI
31 Hong, Krystal 9 Bridgewater- 13-06.00 12-11.50 NWI
32 Agravante, Jennica 12 Dickinson HS 14-10.00 12-09.00 NWI
33 Pierre, Heather 10 Bridgewater- 14-02.00 12-08.25 NWI
34 Arias, Annabelly 9 Linden HS 13-04.25 10-10.00 NWI
-- Reyhan, Sedef 10 Watchung Hil FOUL
-- Nielsen, Erin 11 Watchung Hil 13-11.00 FOUL
-- Bo, Jasmine 11 Dickinson HS 13-03.00 FOUL
Girls Triple Jump Group 4
=====================================================================================
Name Year School Seed Finals Wind Points
=====================================================================================
1 Jenkins, Mahogany 9 Watchung Hil 34-11.75 38-05.75 NWI 10
2 Mikitiuk, Emma 11 North Hunter 35-08.00 36-08.00 NWI 8
3 Adams, Najiyah 12 Woodbridge H 36-06.50 36-01.50 NWI 6
4 Creedon, Jessica 12 Ridge HS 35-00.50 36-01.00 NWI 4
5 Lewis, Dahria 12 Columbia HS 36-08.00 36-00.50 NWI 2
6 Novick, Rachel 12 Millburn HS 34-08.00 35-10.00 NWI 1
7 Henry, Ayanna 11 Columbia HS 34-09.50 35-03.25 NWI
8 Lima, Judy-Mae 12 Union HS 36-02.50 34-07.00 NWI
9 Stenberg, Megan 12 North Hunter 34-00.00 34-00.00 NWI
10 Mosteiro, Megan 9 Columbia HS 32-06.25 NWI
11 Truong, Meghan 12 J P Stevens 32-02.75 32-04.50 NWI
12 Hinojosa, Valerie 10 Woodbridge H 29-10.00 32-03.50 NWI
12 Goldenberg, Olivia 11 Millburn HS 33-05.00 32-03.50 NWI
14 Mahaney, Kelly 11 North Hunter 31-06.00 32-01.50 NWI
15 Gonyou, Emily 11 Scotch Plain 31-09.25 32-00.00 NWI
16 Levy, Nikki 10 Millburn HS 31-09.00 31-06.00 NWI
17 Dashiell, Anina 9 Scotch Plain 32-10.50 31-03.50 NWI
18 Osborne, Joy 9 Ridge HS 32-11.00 31-02.00 NWI
19 Murphy, Jada 9 Woodbridge H 30-09.00 NWI
20 Quaye, Nhyira 11 Phillipsburg 31-10.25 30-07.25 NWI
21 Brooks, Nyanza 9 Elizabeth HS 32-11.50 30-06.25 NWI
22 Kirby, Ryan 11 Westfield HS 30-00.75 30-00.00 NWI
23 Cicchetti, Olivia 9 Ridge HS 32-07.50 29-09.00 NWI
24 Bristol, Inique 12 Union HS 30-08.00 29-07.00 NWI
25 Guarino, Brianna 12 Phillipsburg 30-01.50 29-06.50 NWI
26 Egosionu, Mimi 11 Bridgewater- 28-07.75 29-02.75 NWI
27 Reyhan, Sedef 10 Watchung Hil 28-10.75 28-06.25 NWI
28 Dashiell, Che 9 Scotch Plain 31-02.00 28-06.00 NWI
29 Mosquera, Carolina 9 Elizabeth HS 28-00.25 NWI
30 Gelin, Narcelle 11 Elizabeth HS 28-11.50 27-05.00 NWI
31 Kinder, Madison 10 Bridgewater- 29-02.75 27-03.50 NWI
-- Tran, Terissa 12 J P Stevens 31-07.00 FOUL
-- Pierre, Heather 10 Bridgewater- 28-00.75 FOUL
Girls Shot Put Group 4
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Jin, Cathy 12 Ridge HS 34-10.00 37-05.00 10
2 Gaskins, Dominique 11 Union HS 36-00.50 36-00.00 8
3 Weber, Madeline 12 Scotch Plain 37-06.00 35-00.75 6
4 Breaux, Kayla 12 Piscataway T 34-05.25 34-09.50 4
5 Alexandre, Iyana 9 East Orange 32-02.00 34-06.25 2
6 Kozlowski, Jennifer 11 Ridge HS 32-01.00 34-01.00 1
7 Horne, Jaellyn 11 Union HS 32-06.50 32-06.25
8 Rice, Kadrian 12 Union HS 31-11.75 32-00.00
9 Keegan, Shayla 10 Columbia HS 34-05.00 31-08.00
10 Faust, Carla 11 North Hunter 34-10.00 31-07.00
11 Agard, Carlene 10 Plainfield H 32-11.50 30-10.00
11 Beneducci, Jordan 12 North Hunter 30-04.00 30-10.00
13 Passariello, Nicole 11 Bayonne HS 30-09.00 30-04.25
14 Diawara, Makoye 9 Bayonne HS 30-11.50 29-08.00
15 Hall, Laura 10 Phillipsburg 29-06.00 29-02.50
16 Carthens, Briaille 11 Columbia HS 30-04.25 29-01.25
17 Harmon, Tahira 11 J P Stevens 30-06.00 28-11.00
18 DeVore, Victoria 9 Phillipsburg 30-01.00 28-03.25
19 Wood, Maegan 12 Watchung Hil 26-06.00 28-02.75
20 Graziano, Holly 11 Millburn HS 30-03.00 27-02.25
21 Downer, Chardae 11 Piscataway T 27-00.75 26-09.00
22 Nigg, Emily 10 Ridge HS 28-03.00 26-08.00
23 Lewis, Aaliyah 10 Linden HS 24-06.00 25-05.50
24 Richardson, Kayla 11 Linden HS 26-03.25 25-03.50
25 Murphy, Camryn 11 Watchung Hil 26-05.00 24-09.25
26 Chango, Antoinette 9 Scotch Plain 23-06.00 22-08.25
27 Jackson, Suzanne 10 Scotch Plain 24-07.50 22-06.00
28 La, Annabel 10 Bridgewater- 23-06.75 22-04.25
29 Gomez, Melanie 11 Elizabeth HS 24-09.25 22-04.00
30 Arrington, Shawkia 10 Plainfield H 25-00.75 21-00.50
31 Weems, Erin 10 Bridgewater- 23-04.00 20-06.50
-- Quental, Cecilia 9 North Hunter 31-10.25 FOUL
-- Lampkin, Ky Lyn 11 Piscataway T 34-10.50 FOUL
Girls Discus Throw Group 4
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Moncayo, Keren 12 Westfield HS 118-08 111-09 10
2 Jin, Cathy 12 Ridge HS 114-00 109-00 8
3 Passariello, Nicole 11 Bayonne HS 107-06 106-06 6
4 Weber, Madeline 12 Scotch Plain 105-11 103-07 4
5 Lampkin, Ky Lyn 11 Piscataway T 107-01 101-00 2
6 Beneducci, Jordan 12 North Hunter 116-00 99-06 1
7 Faust, Carla 11 North Hunter 90-00 98-04
8 Meyer, Sara 11 North Hunter 92-10 94-08
9 Carthens, Briaille 11 Columbia HS 95-06 93-00
10 Keegan, Shayla 10 Columbia HS 103-01 91-09
11 Diawara, Makoye 9 Bayonne HS 88-00 89-10
12 Rice, Kadrian 12 Union HS 84-02 87-09
12 Stravach, Samantha 10 Westfield HS 86-02 87-09
14 Kozlowski, Jennifer 11 Ridge HS 84-05 86-11
15 Speck, MaryKaylee 12 Bridgewater- 99-02 86-05
16 Agard, Carlene 10 Plainfield H 88-00 85-10
17 Alexandre, Iyana 9 East Orange 86-00 83-08
18 Laguerre, Kristina 11 Union HS 94-09 82-07
19 Breaux, Kayla 12 Piscataway T 82-07 80-05
20 Godevas, Giana 12 Elizabeth HS 78-07 80-03
21 Barnes, Baiylee 11 Piscataway T 72-03 79-08
22 Wood, Maegan 12 Watchung Hil 82-07 78-03
23 Weems, Erin 10 Bridgewater- 75-02 77-04
24 Minetti, Allie 9 Watchung Hil 70-06 76-01
25 DeVore, Victoria 9 Phillipsburg 78-05 74-07
26 Richardson, Kayla 11 Linden HS 72-04 74-06
27 Hall, Laura 10 Phillipsburg 63-11 74-01
28 Murphy, Camryn 11 Watchung Hil 72-00 73-05
29 Ray, Ava 11 Bridgewater- 80-04 72-01
30 Hernandez, Pamela 10 Dickinson HS 88-08 71-03
31 Godevas, Julia 12 Elizabeth HS 72-03 68-10
32 Gercie, Meghan 11 Phillipsburg 75-03 65-04
33 Randolph, Grace 10 Columbia HS 57-08 65-02
34 Chango, Antoinette 9 Scotch Plain 67-02 63-04
35 Cordova, Genesis 11 Dickinson HS 77-10 61-10
36 Shelton, Anniyah 10 Plainfield H 76-00 61-02
37 Dill, Sarah 9 Scotch Plain 61-01 57-05
38 Brown-Roberts, Shakira 9 Linden HS 65-00 55-11
39 Lewis, Aaliyah 10 Linden HS 62-10 54-01
-- Achenbach, Alexis 12 Ridge HS 87-09 FOUL
Girls Javelin Throw Group 4
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Letko, Fiona 9 North Hunter 115-05 111-04 10
2 Stravach, Samantha 10 Westfield HS 101-11 109-10 8
3 Beneducci, Jordan 12 North Hunter 108-00 108-06 6
4 Moncayo, Keren 12 Westfield HS 128-01 102-03 4
5 Weindel, Morgan 12 Phillipsburg 99-10 100-04 2
6 Weber, Madeline 12 Scotch Plain 99-04 100-02 1
7 McDonnell, Elizabeth 11 Ridge HS 95-11 97-11
8 Rotolo, Teresa 9 Watchung Hil 103-05 94-06
9 Faust, Carla 11 North Hunter 102-01 93-00
10 Dill, Sarah 9 Scotch Plain 79-00 85-01
11 Jackson, Suzanne 10 Scotch Plain 86-00 81-10
12 Angerville, Hernann 11 Columbia HS 70-04 81-05
13 Brandt, Danica 12 Phillipsburg 82-09 80-10
14 Kozlowski, Jennifer 11 Ridge HS 97-06 80-07
15 Becker, Maya 9 Ridge HS 87-03 79-00
16 Wood, Maegan 12 Watchung Hil 74-03 78-03
17 Keegan, Shayla 10 Columbia HS 86-05 75-11
18 Carthens, Briaille 11 Columbia HS 67-01 72-00
19 Woods, Seanlynn 11 Plainfield H 56-10 55-10
20 Baumbusch, Alex 12 Bridgewater- 79-06 54-02
21 Rivera, Korina 10 Elizabeth HS 63-06 53-07
22 Arrington, Shawkia 10 Plainfield H 52-04 46-09
23 Agard, Carlene 10 Plainfield H 54-08 36-05