2018 Returning Indoor Team Power Rankings

This content requires a MileSplit Pro plan.
Join Now and select any plan for instant access!

MileSplit Pro
Join Now


Boys Power Rankings

Girls Power Rankings

These rankings take last year's stats, remove seniors, and scores them from 50 points for NJ#1 to 1 point for NJ#50. This pre-season version does not include the 4x400 meter, but does include all of the other individual NJSIAA state meet championship events minus the 200 meter showcase.  If an athlete did not have a graduation year they were not included. 

In the past we only included the top 20 in each event, we bumped that up to 50 to give deeply talented teams more credit for their depth. The previous versions only awarded teams with absolute studs on them. These are not subjective, they are not perfect, but they are a fun way to see who controls the rankings database as a whole. 

Boys Team Returner Power Rankings

1

Christian Brothers Academy

387.4

Andrew Canale (400m 28.5 = 28.5)
Brian Hill (1600m 41 + 3200m 49 = 90)
Charles Ciraolo (HJ 9.2 = 9.2)
Dan Mead (S 47 = 47)
John Sheridan (3200m 4 = 4)
Kyle Foltz (HJ 30 = 30)
Luke Reid (3200m 35 = 35)
Nicholas Morse (S 23 = 23)
Patrick Kilcooley (3200m 14 = 14)
Quinn Trent (HJ 9.2 = 9.2)
Ryan Bragg (PV 7.5 = 7.5)
Tim McInerney (1600m 35 + 800m 21 = 56)
Troy Hill (3200m 34 = 34)

2

East Orange Campus

365.5

Akeem Lindo (400m 44 + 55m 50 + 55H 50 = 144)
Al-Tariq Dunson (55H 47 = 47)
Ibrahim Fobay (55H 32.5 = 32.5)
Immyouri Etienne (400m 43 + 800m 37 = 80)
Kishaun Richardson (400m 34 = 34)
Treymont Carter (S 28 = 28)

3

Union Catholic Reg. HS

254.5

Brandon Patterson (S 41 = 41)
Callum Howald (PV 22.5 = 22.5)
Conor Reilly (PV 41 = 41)
Daryl Miller (55m 15.5 = 15.5)
Elijah Brown (400m 27 = 27)
Krishna White (HJ 30 = 30)
Makay Johnson (55m 40.5 = 40.5)
Ryan McLaughlin (55H 37 = 37)

4

Hunterdon Central HS

233.7

David Bausmith (PV 49 = 49)
Gregory Morehouse (HJ 9.2 = 9.2)
Jameson Woodell (55H 42.5 + HJ 41 = 83.5)
Joseph Seifert (400m 7 = 7)
Justin Cornetta (1600m 42 + 3200m 18 = 60)
Quentin Lacombe (55H 25 = 25)

5

Northern Valley HS - Old Tappan

226

Chris Eichler (S 11 = 11)
Dillon Policastro (S 38 = 38)
Jona Kim (PV 33.5 = 33.5)
Justin Kim (3200m 16 = 16)
Kyle Shine (HJ 30 = 30)
Seth Kricheff (PV 50 = 50)
Tyler Hrbek (PV 47.5 = 47.5)
6 Delsea Reg. HS 220.2
Bill Goldsborough (S 44 = 44)
Colin Kane (1600m 14 + 3200m 27 = 41)
Dylan Senatore (3200m 7 = 7)
George Tenenberg (1600m 26 = 26)
Keon Grady (HJ 30 = 30)
Khaliel Burnett (HJ 9.2 = 9.2)
Nick Petriello (PV 41 = 41)
Tymir Kizee (55H 22 = 22)
7 Princeton HS 219.5
Acasio Pinheiro (1600m 13 = 13)
Alex Ackerman (3200m 26 = 26)
Nicholas Delaney (400m 4 + 800m 18 = 22)
Paul Brennan (S 40 = 40)
Simon Schenk (PV 45.5 = 45.5)
William Hare (1600m 23 + 3200m 50 = 73)
8 St. Benedict's Prep 201
Alfred Chawonza (400m 36 + 800m 50 = 86)
Elijah Allen-Smith (400m 0.5 = 0.5)
Kaylan Depas (400m 28.5 = 28.5)
Ronald Kigen (1600m 39 + 3200m 47 = 86)
9 Haddonfield Mem. HS 199.5
Derek Gess (1600m 43 + 800m 48 = 91)
Greg Eisenhower (3200m 17 = 17)
Luke Colehower (400m 50 + 55m 21 = 71)
Zachariah Murray (400m 20.5 = 20.5)
10 West Windsor-Plainsboro North HS 179
Atharv Kulkarni (800m 43 = 43)
Luke Johnson (1600m 33 = 33)
Matthew Santamaria (1600m 18 + 3200m 45 = 63)
Vedang Lad (3200m 40 = 40)
11 West Windsor Plainsboro South HS 175.83
A'Nan Bridgett (55m 37.5 + HJ 50 = 87.5)
Ryan Joseph (1600m 2 = 2)
Sebastian Smith (55H 0.33 = 0.33)
Tim Magoun (1600m 22 + 3200m 15 = 37)
Xavier Smith (55H 49 = 49)
12 Union HS 175
Aminu Abdullahi (55H 14.5 = 14.5)
Jonathan Mobisa (1600m 32 + 800m 44 = 76)
Kris Edobi (400m 31 = 31)
Ndubuisi Obi (55m 25 = 25)
Nnadozie Obi (55m 28.5 = 28.5)
13 St. Peter's Prep 161.5
Cameron Blair (55m 28.5 = 28.5)
Gus Nations IV (400m 33 = 33)
Markus Bagley (400m 40 = 40)
Michael Mangual (S 14 = 14)
Paul Ames (1600m 10 = 10)
William Woltmann (S 36 = 36)
14 Chatham HS 157
Avery Brown (400m 47 = 47)
Bo Raadam (3200m 28 = 28)
Colin Logsdon (1600m 44 + 3200m 38 = 82)
15 Bergen Catholic HS 156.5
Braedon Fiume (1600m 37 + 800m 28 = 65)
Jayse Bradley (HJ 47.5 = 47.5)
Rahmir Johnson (55m 44 = 44)
16 Ridgewood HS 136
Austin Engelhardt (S 22 = 22)
Danilo Romero (HJ 30 = 30)
Sid Wagh (3200m 37 = 37)
Will Baginski (1600m 16 + 800m 31 = 47)
17 Freehold Township HS 133
Andrew Colbert (HJ 41 = 41)
Nicholas Ackerman (1600m 49 + 3200m 25 = 74)
Nick Lundberg (1600m 11 + 800m 7 = 18)
18 West Side HS 130.7
Alphonso Lawrence (PV 7.5 = 7.5)
Isaiah Greene (55m 21 + 55H 48 = 69)
Jakai Coker (55H 4 + HJ 9.2 = 13.2)
James Bell (HJ 41 = 41)
19 Hillsborough HS 122
Dominic DiNardi (800m 23 = 23)
Joseph Sabo (HJ 30 = 30)
Keanu Salvacion (S 21 = 21)
Ryan Mitchell (3200m 2 = 2)
Tarek Elkabbani (S 46 = 46)
20 Central Reg HS 120.5
Blake Horgan (S 26 = 26)
Jonathan Banks (55H 23.5 = 23.5)
Jonathan Gonzalez (55H 29 = 29)
Justin Earley (1600m 29 + 3200m 13 = 42)
21 Clifton HS 119.5
Jordan Laceste (PV 41 = 41)
Kevin Heredia (800m 46 = 46)
Luis Zorrilla (S 25 = 25)
Takashi Yuasa (PV 7.5 = 7.5)
21 North Hunterdon HS 119.5
Ray Sellaro (1600m 48 + 3200m 39 + 800m 32.5 = 119.5)
23 Seton Hall Prep 117.5
Anthony Algieri (55H 27 = 27)
Luiz Reis (S 12.5 = 12.5)
Nick Parisi (400m 46 + 55m 23.5 = 69.5)
Quentin Phanord (400m 8.5 = 8.5)
24 Franklin Twp. HS 116.9
Chibundu Nwanonyiri (HJ 9.2 = 9.2)
Clayborne Fields III (HJ 9.2 = 9.2)
Jeron Pitt (S 16 = 16)
Keith Owusu (HJ 41 = 41)
Nicolas Messner (S 35 = 35)
Osei Kumi (55H 6.5 = 6.5)
25 Holmdel HS 113
Chris Lawrence (S 6 = 6)
Derek Vander Woude (HJ 41 = 41)
Marcello Pinnero (55H 36 = 36)
Srithanay Parvataneni (800m 30 = 30)
26 Mendham HS 111.7
Colin Hall (800m 25 = 25)
Hans Gallagher (55H 2 + HJ 9.2 = 11.2)
Jack Jennings (3200m 22 = 22)
Jack Stanley (1600m 6.5 + 3200m 3 = 9.5)
Val Figueira (1600m 21 + 3200m 23 = 44)
27 Rumson-Fair Haven HS 111.5
Nate Raphan (S 48 = 48)
Peter Natsis (S 30 = 30)
Sebastown Buckley (PV 33.5 = 33.5)
28 Trenton Central HS 111
Malual Mu (1600m 50 + 3200m 19 + 800m 42 = 111)
29 Timber Creek Reg. HS 110.83
Darius Carroway (55H 0.33 = 0.33)
Diomari Gordon (HJ 41 = 41)
Jerome Gibson (400m 39 = 39)
Sage Brown (55H 12.5 = 12.5)
William Jones (55m 18 = 18)
30 Jackson Memorial HS 108.2
Devynn Lee (HJ 41 = 41)
Jeff Stewart (1600m 28 = 28)
Marques Merriweather (HJ 9.2 = 9.2)
Ross Delhagen (400m 30 = 30)
31 Cranford HS 107
Joshua Cadet (400m 17 + 55m 44 = 61)
Josiah Cadet (55m 23.5 = 23.5)
Mark Lynch (PV 22.5 = 22.5)
32 Egg Harbor Twp HS 106.5
Alvin Taliaferro (HJ 41 = 41)
Joshua Cohen (PV 22.5 = 22.5)
Sheilden Orelien (55H 26 = 26)
Tyler Anzisi (S 17 = 17)
32 East Brunswick HS 106.5
Devin Kusmider (PV 47.5 = 47.5)
Joshua Newton (400m 11 = 11)
Justin Zhang (S 43 = 43)
Reyden Davies (3200m 5 = 5)
34 Southern Reg. HS 106
Joe Miele (S 39 = 39)
Mason Schnell (PV 33.5 = 33.5)
Steve Santiago (PV 33.5 = 33.5)
34 McNair Academic HS 106
Fahd Nasser (1600m 15 + 3200m 41 + 800m 24 = 80)
Marcus Hardy (800m 26 = 26)
36 Paul VI HS 104.5
Antonio Tarantino (400m 32 + 55m 44 = 76)
Damir Ramsey-Garland (55m 28.5 = 28.5)
37 Delbarton School 102
Dillon O'Loughlin (400m 24 = 24)
Francis Price (HJ 30 = 30)
Hudson Lee (PV 7.5 = 7.5)
Justin Yazdi (55m 40.5 = 40.5)
38 Bernards HS 98.5
Mitchell Buteau (PV 22.5 = 22.5)
Nicholas Re (PV 22.5 = 22.5)
Stephen Buteau (PV 7.5 = 7.5)
Stuart Gruters (1600m 6.5 + 800m 39.5 = 46)
39 Oakcrest HS 95.7
Christian Goodwin (PV 33.5 = 33.5)
Marques Miller (55m 4.5 = 4.5)
Matt Carter (PV 41 = 41)
Myles Carter (PV 7.5 = 7.5)
Ziaharr James-Hearns (HJ 9.2 = 9.2)
40 Piscataway Twp HS 93.5
Ediberto Castro (PV 33.5 = 33.5)
Rahul Tanna (1600m 17 + 3200m 43 = 60)
41 Pennsauken HS 92
Braheem Whitfield (400m 35 = 35)
Donovan Hines (55m 13 = 13)
Nahzir Russell (55m 44 = 44)
42 Raritan HS 91
Anthony Taddeo (S 8 = 8)
Louis DiLaurenzio (1600m 47 + 800m 36 = 83)
43 Rancocas Valley Reg HS 90
Ian Moore (800m 27 = 27)
Jacob Tyndale (1600m 25 + 800m 38 = 63)
44 Brick Township HS 89
Damien Dilcher (1600m 40 + 800m 49 = 89)
45 River Dell HS 88.2
Asim Greene (S 42 = 42)
Kyle Zeigler (S 5 = 5)
Mike Nobie (HJ 9.2 = 9.2)
Mike Rizik (S 32 = 32)
46 Woodbridge HS 87
Adrian Rubianes-Caballero (S 37 = 37)
Brandon Laraque (400m 42 = 42)
Steven Payne (800m 8 = 8)
46 Whippany Park HS 87
Christian Martin (55H 21 = 21)
Joseph Thoma (1600m 31 + 800m 35 = 66)
48 Perth Amboy HS 86.5
Jeremiah Stevens (55m 37.5 = 37.5)
Naxier Jenkins (55m 49 = 49)
49 Elizabeth HS 86
Daniel Orozco (PV 41 = 41)
Gabriel Nash (55m 33 = 33)
Guinove Joanus (55m 4.5 = 4.5)
Kevin Cruz (PV 7.5 = 7.5)
49 Pt. Pleasant Boro HS 86
Devin Hart (1600m 38 + 3200m 48 = 86)
49 The Lawrenceville School 86
Diassa Diakite (55H 30.5 = 30.5)
Jefferson Mott (HJ 30 = 30)
Meinhardt Rentrup (400m 25.5 = 25.5)
49 Montville Twp. HS 86
Alexander Gulka (55H 14.5 = 14.5)
Cameron Horn (PV 33.5 = 33.5)
Kevin Zheng (S 18 = 18)
Yefim Desir (800m 20 = 20)
53 Kingsway HS 85.7
Derek Gatling (HJ 9.2 = 9.2)
Joe Grandizio (3200m 42 = 42)
Jonathan Connor (1600m 27 = 27)
Ryan Hollup (PV 7.5 = 7.5)
54 Westfield HS 85.5
Matthew Meusel (1600m 46 = 46)
Spencer Weigand (800m 39.5 = 39.5)
55 Middletown South HS 83.2
Jonathan Scamardella (HJ 9.2 = 9.2)
Mark Anselmi (HJ 30 = 30)
Matt Lepine (3200m 44 = 44)
56 Hamilton North - Nottingham 83
Isaiah Bethea (55m 47 = 47)
Jonathan Torres (3200m 36 = 36)
57 Rahway HS 79.5
Marvin Polynice (400m 37 = 37)
Ola Akande (55H 42.5 = 42.5)
58 Bishop Eustace Prep 75
Connor Melko (1600m 45 + 800m 19 = 64)
Nick Hutchison (3200m 11 = 11)
59 Bayonne HS 73.5
Alen Del Valle (S 33 = 33)
Edward Collins (55H 40.5 = 40.5)
60 Burlington Twp. HS 70
Daniel Mends (55H 9 = 9)
Jalen Jones (400m 16 + 800m 45 = 61)
61 Colts Neck HS 69
Matthew Schaefer (1600m 36 + 3200m 33 = 69)
62 Middletown North HS 67.5
Frankie Marrone (800m 34 = 34)
Jake Zappala (800m 4.5 = 4.5)
Joseph Guerrieri (800m 29 = 29)
63 Shore Regional HS 67
Drew Maher (1600m 20 + 800m 47 = 67)
64 St. Joseph HS (Metuchen) 66.5
Matthew Costello (1600m 9 = 9)
Noah Roach (55m 37.5 = 37.5)
Tyler Costeira (55H 20 = 20)
65 Highland Reg HS 65
Ben Woodward (1600m 30 + 3200m 30 + 800m 2.5 = 62.5)
Nuriddin Wise (800m 2.5 = 2.5)
65 Glen Rock HS 65
Jarod Forer (PV 41 = 41)
Kyle Patel (S 24 = 24)
67 St. Augustine Prep 64.4
Frank Bergamo (HJ 9.2 = 9.2)
Nick Mahon (HJ 9.2 = 9.2)
Sincere Rhea (55H 46 = 46)
68 Randolph HS 63.7
Jack Coyne (55H 17 = 17)
Nick Adams (PV 22.5 = 22.5)
Roovens Faustima (400m 15 = 15)
Soham Kolli (HJ 9.2 = 9.2)
69 Toms River North HS 63.2
Abdolahe Diawara (400m 13 = 13)
Andrew Daniluk (55H 32.5 = 32.5)
Connor Sauers (400m 8.5 = 8.5)
Nick Perna (HJ 9.2 = 9.2)
70 Eastern Reg. HS 63
Aidan Murphey (55m 15.5 = 15.5)
Kasso Peaks (HJ 47.5 = 47.5)
71 Montgomery HS 62.33
Alex Liu (55m 4.5 = 4.5)
Ivan Lin (S 1 = 1)
Lucas Liu (PV 7.5 = 7.5)
Mike Munoz (400m 5 = 5)
Ryan Cashman (55m 44 = 44)
Shrikeshav Deshmukh (55H 0.33 = 0.33)
72 Red Bank Reg. HS 59
Brendan Loftus (S 27 = 27)
Tyler Schwinn (3200m 32 = 32)
73 Pope John XXIII HS 57.5
Christian Izien (55m 28.5 = 28.5)
Liam McHale (3200m 29 = 29)
74 Dickinson HS 56.5
Bervensky Pierre (400m 19 + 55m 37.5 = 56.5)
74 Deptford HS 56.5
Javon Sanders (55H 28 = 28)
Tyriq Bundy (55m 28.5 = 28.5)
76 Cinnaminson HS 55.2
Kamron Kobolak (S 45 = 45)
Max Adams (800m 1 = 1)
Rashad Raymond (HJ 9.2 = 9.2)
77 Snyder HS 55
Benedictus Bago (3200m 20 = 20)
Jawuan James (55m 35 = 35)
78 Hopewell Valley HS 54
Sean Dolan (800m 41 = 41)
Teddy Meredith (3200m 12 = 12)
Tim Dolan (1600m 1 = 1)
79 Wall HS 52.5
Jalique Cannon (HJ 30 = 30)
Kevin Kile (800m 15 = 15)
Steven Jackson (PV 7.5 = 7.5)
79 Indian Hills HS 52.5
Corey Girard (800m 11 = 11)
Craig Wilkes (PV 22.5 = 22.5)
Steven Fiumefreddo (1600m 19 = 19)
79 Northern Valley HS - Demarest 52.5
Aurthur Chi (S 20 = 20)
Josh Munoz (800m 32.5 = 32.5)
82 Gill St. Bernard's School 50
C.j. Licata (S 50 = 50)
82 Bridgeton HS 50
Alejandro Valdez (S 31 = 31)
Turine Jones (S 19 = 19)
84 Roxbury HS 49
Kevin Sembrat (400m 49 = 49)
84 Lakewood HS 49
Joshua Lezin (S 49 = 49)
86 Lincoln HS 48
Desmond Stevens (55m 48 = 48)
86 Wayne Valley HS 48
Aesh Patel (400m 22.5 = 22.5)
Patrick Emolo (PV 7.5 = 7.5)
Shaheem Maple (55m 18 = 18)
86 Millburn HS 48
Spencer Estes (400m 48 = 48)
89 Asbury Park HS 47.5
Davensky Joinvilmar (HJ 47.5 = 47.5)
89 Fort Lee HS 47.5
Emanuel Montoya (HJ 47.5 = 47.5)
91 Peddie School 46
Akshay Mody (3200m 46 = 46)
92 New Providence HS 45.5
Cheney Price (PV 45.5 = 45.5)
93 Governor Livingston HS 45
Doug Ladzinski (55H 45 = 45)
93 Passaic HS 45
Luis Peralta (400m 45 = 45)
95 Voorhees HS 44
Jack Memoli (55H 44 = 44)
95 Ridgefield Park HS 44
Cameron Shaw (55m 10.5 = 10.5)
Robert Escarret (PV 33.5 = 33.5)
97 Northern Highlands Reg. HS 43.2
Daniel Monchek (55H 34 + HJ 9.2 = 43.2)
98 West Orange HS 43
Ebizie Anuamadi (1600m 3 + 800m 22 = 25)
Elijah McLaren (55H 18 = 18)
99 North Bergen HS 41
Giano Roberts (55m 10.5 + 55H 30.5 = 41)
99 Butler HS 41
Mark Harland (HJ 41 = 41)
99 Cherry Hill East HS 41
Kervens Mezilus (400m 41 = 41)
99 West Deptford HS 41
Nick Novak (PV 41 = 41)
103 Palmyra HS 40.5
Sam Aviles (55H 40.5 = 40.5)
104 Camden HS 40
Hakeem Evans (55m 21 = 21)
JaJuan Hudson (55H 19 = 19)
105 Scotch Plains-Fanwood HS 39
Kyle Estivene (55H 39 = 39)
106 Manalapan HS 38.5
Christopher Maiurro (55m 10.5 = 10.5)
Mike Bassista (S 4 = 4)
William Spector (3200m 24 = 24)
107 Hudson Catholic HS 38
Courtney Johnson (400m 38 = 38)
107 Morris Hills HS 38
Daniel Daley (55H 38 = 38)
109 J F Kennedy HS - Iselin 37.5
Deandre Carter (HJ 30 = 30)
William Smith (PV 7.5 = 7.5)
109 Woodstown HS 37.5
Spencer Reese (PV 7.5 = 7.5)
Tyrel Brown (HJ 30 = 30)
111 Ocean Twp. HS 37
Matt D'Auria (1600m 24 = 24)
Tom D'Auria (800m 13 = 13)
112 Notre Dame HS 36.5
Desmond Patterson (55m 14 = 14)
Kevin McGowan (PV 22.5 = 22.5)
113 Mountain Lakes HS 36
Jared Cooper (1600m 5 + 3200m 31 = 36)
114 Brick Memorial HS 35
Jordan Frederick (55H 35 = 35)
115 Barnegat Twp. HS 34.5
Nicholas Kovaly (HJ 30 = 30)
Nicolo Adorno (55m 4.5 = 4.5)
115 Pleasantville HS 34.5
Quentin Bundy (400m 25.5 + 800m 9 = 34.5)
117 Haddon Twp HS 34
Patrick Mulligan (1600m 34 = 34)
117 Linden HS 34
Kyle Lipscomb (S 34 = 34)
119 Neptune HS 33
Wilby Alfred (55m 33 = 33)
119 University HS 33
Clinton Adu-Agyei (55m 33 = 33)
121 Lawrence HS 31.7
Zeke Dascoli (HJ 9.2 + PV 22.5 = 31.7)
122 Matawan Reg. HS 31
Dylan LoPresti (800m 12 = 12)
Mike Pepe (S 3 = 3)
Noah Colleton (55H 16 = 16)
123 South Brunswick HS 30.5
Brandon Diaz (3200m 10 = 10)
Matthew Bacchi (400m 20.5 = 20.5)
124 Parsippany Hills HS 29
Justin Gurth (S 29 = 29)
125 Paramus Catholic HS 28.5
Jarrett Millien (55m 28.5 = 28.5)
126 Ewing HS 27.5
Danny Hill (55H 23.5 = 23.5)
Nasir Bland (55H 4 = 4)
127 The Pennington School 27
Dante Wilson (55m 18 = 18)
Eric Braodway (55m 4.5 = 4.5)
Eric Broadway (55m 4.5 = 4.5)
128 Edison HS 25.5
Jason Mraz (PV 7.5 = 7.5)
Jerome Boyer (400m 18 = 18)
129 Mount Olive HS 24
Jaymin Mistry (800m 14 = 14)
Nashawn Vazquez (800m 10 = 10)
130 Ridge HS 23.5
Luke Schraer (PV 22.5 = 22.5)
Ryan Lindrud (3200m 1 = 1)
131 Cherokee HS 23.2
Adam Parker (HJ 9.2 = 9.2)
Kevin Milligan-Tinker (400m 14 = 14)
132 Monmouth Reg. HS 22.5
Devon Johnson (PV 22.5 = 22.5)
132 Triton Reg. HS 22.5
Devin Massey (400m 22.5 = 22.5)
132 Don Bosco Prep 22.5
Jun Omiya (800m 16.5 = 16.5)
Pat Donnelly (800m 6 = 6)
132 Pascack Hills HS 22.5
Liam Landau (PV 22.5 = 22.5)
132 Mahwah HS 22.5
Justin Manne (PV 22.5 = 22.5)
132 Manchester Twp HS 22.5
Jalen Glenn (PV 22.5 = 22.5)
138 Nutley HS 21
Jimmy Quinn (3200m 21 = 21)
138 Lenape Reg. HS 21
Kevin Lauer (1600m 12 + 3200m 9 = 21)
140 Morris Knolls HS 20
Nick Boss (55H 12.5 = 12.5)
Robert Plumb (PV 7.5 = 7.5)
141 Winslow Twp HS 18.4
Greg Young (HJ 9.2 = 9.2)
Isaiah Shaw (HJ 9.2 = 9.2)
141 Dwight - Englewood School 18.4
Folajimi Olutiola (HJ 9.2 = 9.2)
Naseer Wilson (HJ 9.2 = 9.2)
143 Passaic Co. V/T 18.2
Corey Powell (55H 9 = 9)
Tyron Brown (HJ 9.2 = 9.2)
144 Jackson Liberty HS 16.5
Matt Campbell (800m 16.5 = 16.5)
145 Pitman HS 15
Adetomiwa Awogbamila (S 15 = 15)
146 Memorial HS (W. NY) 13.7
Julio Lebron (HJ 9.2 = 9.2)
Steven Ventura (800m 4.5 = 4.5)
147 Woodrow Wilson HS 12.5
Dion Mack (400m 2 = 2)
Hydir Moore (55m 10.5 = 10.5)
147 Old Bridge HS 12.5
Gregory Kleinow (S 12.5 = 12.5)
149 Summit HS 12
Jack Bunting (400m 12 = 12)
150 Kearny HS 11
Breisly Franco (55H 11 = 11)
151 Toms River South HS 10
Izaiah Guthridge (S 10 = 10)
151 Lakeland Montville 10
Fima Desir (400m 10 = 10)
151 Ramapo HS 10
Ben Landel (1600m 4 = 4)
Michael Petrazzuolo (400m 6 = 6)
154 J F Kennedy HS - Paterson 9.2
Jadon Watson (HJ 9.2 = 9.2)
154 Vineland HS 9.2
William Ramos (HJ 9.2 = 9.2)
154 St. Rose HS 9.2
Connor McKeown (HJ 9.2 = 9.2)
157 Wayne Hills HS 9
Mylez Frazier (55H 9 = 9)
157 Toms River East HS 9
James Meyer (S 9 = 9)
159 Metuchen HS 8
Divij Gupta (3200m 8 = 8)
159 Camden Catholic HS 8
Matt Coffey (1600m 8 = 8)
161 Pascack Valley HS 7.5
Sam Pitkowsky (PV 7.5 = 7.5)
162 Eastern Christian HS 7
Michael Ji (S 7 = 7)
163 Irvington HS 6.5
Nehemie Estil (55H 6.5 = 6.5)
164 Columbia HS 6
David Ives (3200m 6 = 6)
165 Dwight Morrow HS 4.5
Quanzie Lumsdem (55m 4.5 = 4.5)
165 Bridgewater-Raritan HS 4.5
William Hendershot (55m 4.5 = 4.5)
167 Manchester Reg. HS 4
Roberth Umana (55H 4 = 4)
168 Hightstown HS 3
Andrew Ordonez (400m 3 = 3)
169 Sparta HS 2
Ben Davis (S 2 = 2)
170 Holy Spirit HS 0.5
Ahmad Brown (400m 0.5 = 0.5)



Comments